X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TEŚCIORY :)

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 29 września 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, orientujecie się może dlaczego mi znikły temp z wykresu ?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 29 września 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziewczyny, orientujecie się może dlaczego mi znikły temp z wykresu ?
    No właśnie chciałam podejrzeć i widziałam, że nie ma :(

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak u Wszystkich, pewnie znowu będą coś modernizować i odetną mnie od Was na pare godzin ;-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    No juz mu wczoraj mowilam ze wiecznie w brzuchu siedziec nie da rady :)
    Ogolnie czuje sie dobrze tylko ciezko podczas chodzenia bo juz mi wszystko uciska na kosc lonowa co powoduje bol i tak sie musze toczyc powoli :) ale jeszcze pare dni musze wytrzymac :)
    U mnie pomógł seksik, akcja zaczęła się po paru godzinach :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 12:35

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 września 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko biedaczkooo, ja pamiętam swoje migreny, ale to była masakra... miałam 2-3 razy w życiu, ale ja to leciałam z nóg, pierwszy objaw był taki, że na oko nie widziałam -jakby mi płynął wodospad po oku, wszystko tak migotało, miałam straszny ból oka. Mam nadzieję, że to nigdy przenigdy się nie powtórzy. Tylko leżenie w łózku wtedy, bo jak się ruszyłam, to myślałam że umrę... ALe ja miałam jakieś hardkorowe te ataki.

    Yose szycie stało się moją pasją odkąd mama mi pokazała jak zaszyć dziurę w starej bluzce : p było to jakieś 6-7 lat temu.
    Później uszyłam swoją pierwszą sukienkę na konkurs muzyczny, nie miałam pojęcia o szyciu, po prostu wzięłam zaprojektowałam i jakoś poszło, prułam ją i zszywałam milion razy, ale w końcu wyszła :)
    https://zapodaj.net/ff186c4505a84.jpg.html

    jak ktoś mi powie jaki to gatunek muzyczny to ta osoba wygrywa październikowego pozytywa ; )

    Wygrałam wtedy swoją pierszą maszynę do szycia, o matko, taki rzęch że głowa bolała : p haha, ale teraz już mam wmiarę profeskę, odkładałam na nią sporo czasu, ale co z tego jak prawie nie szyje na niej : ( stoi biedna albo na biurku albo na szafie i na mnie paczy.

    Flowwer, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Karma88 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, piękna sukienka w stylu reggae:-) Masz talent! I piekną figurę!

    Flowwer, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, tak się cieszę, że dzidzia radośnie fika i że wszystko w porządku! Dobrze się czujesz?

    Yoselyn, a dowiedziałaś się, co Ci jest? Skąd te zmiany skórne?

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Matko dopiero wstałam :D i zaczynam akcje perfekcyjna Pani domu! Sprzątam, gotuje, pieke, piorę :D asa jeszcze prasuje!

    Co dobrego pieczesz? Szukam jakichś zdrowych inspiracji:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Bocianiątko biedaczkooo, ja pamiętam swoje migreny, ale to była masakra... miałam 2-3 razy w życiu, ale ja to leciałam z nóg, pierwszy objaw był taki, że na oko nie widziałam -jakby mi płynął wodospad po oku, wszystko tak migotało, miałam straszny ból oka. Mam nadzieję, że to nigdy przenigdy się nie powtórzy. Tylko leżenie w łózku wtedy, bo jak się ruszyłam, to myślałam że umrę... ALe ja miałam jakieś hardkorowe te ataki.

    Yose szycie stało się moją pasją odkąd mama mi pokazała jak zaszyć dziurę w starej bluzce : p było to jakieś 6-7 lat temu.
    Później uszyłam swoją pierwszą sukienkę na konkurs muzyczny, nie miałam pojęcia o szyciu, po prostu wzięłam zaprojektowałam i jakoś poszło, prułam ją i zszywałam milion razy, ale w końcu wyszła :)
    https://zapodaj.net/ff186c4505a84.jpg.html

    jak ktoś mi powie jaki to gatunek muzyczny to ta osoba wygrywa październikowego pozytywa ; )

    Wygrałam wtedy swoją pierszą maszynę do szycia, o matko, taki rzęch że głowa bolała : p haha, ale teraz już mam wmiarę profeskę, odkładałam na nią sporo czasu, ale co z tego jak prawie nie szyje na niej : ( stoi biedna albo na biurku albo na szafie i na mnie paczy.
    Oczywiście że reggae!Anna Stesia ale Ty już jesteś w ciąży :P

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 29 września 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia, Ty nie bierzesz udziału w konkursie! :P Ty masz pozytywa na najbliższe 8 miesięcy! :D
    Izape, rzeczywiście szałowa kiecka! :D no i to reggae jakby pasuje :P ale też się nie liczy, bo z podpowiedzią AS :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 12:44

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki tam kurs, Ty już sama mozesz prowadzić kursy, a ja dzisiaj zrobilam zupa krem z dyni :-) Tak sobie smutno leżały na ogrodzie :P a teraz akcja sprzątanie i pranie bo jutro chce mieć dzień wolny :D

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 29 września 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izape sukienka świetna, a figura <3

    Spóźniłam sie z gat. muzyki, kurcze a miałabym pozytywa !!! Hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 12:49

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 29 września 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam wszystkim, dziewczyny, oddaję ten wygrany październikowy pozytyw! <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 13:03

    Flowwer, Yoselyn82, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 września 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Kochana wyniki do d...ale IVF nie z takimi sobie poradziło:) Będzie dobrze, wyciągną jednego plemniora z ogon, dorzucą dorodne jajeczko i się uda:) Czytalam że idziecie na wizyte i bardzo dobrze, działajcie i się nie załamujcie:*
    KateHawke podpiszę się pod słowami Amy bo myślę tak samo. Może i wiadomości niefajne ale przynajmniej możecie już ułożyć sobie plan działania. Dobrze znać wroga, choćby najgorszego. A teraz co... teraz może być już tylko lepiej :-)

    Jedna_z_Wielu mam nadzieję że masz wielkie jaja! ;-) Trzymam kciuki.

    Anna Stesia, KateHawke, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 września 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    KateHawke co za wiadomość! Z jednej strony fatalna, a z drugiej strony masz już jasność. Trzymam kciuki, by specjaliści z Provity szybko Wam pomogli. I uściski dla męża - jest bardzo dzielny, że dał się przebadać, a problem, z którym się boryka, nie jest znów taki rzadki, szkoda tylko, że tak mało się o tym mówi. Wówczas mężczyźni nie musieliby tak bardzo się tym stresować.


    Ale .........................
    Forum o mięśniach czytają i mają....
    Forum o gierkach internetowych mają ......
    forum o pleyboy też mają ......
    a o problemach z plemnikami to już nie !!! Może by było im lepiej tak samo jak nam ?! gdzieś gdzie same chłopy rozmawiają tak po chłopsku !

    To był by hit taki męski punkt widzenia a nie właczenie naszych dziesiątych czark gdzie u "chłopczyka" tkwi problem i zamiast ich kobietami stajemy się ich matkam nie wspominająć o ich wrażliwym ego.

    Kochane ja min wejdę do domu to 100x zastanawiam się jaką mam minę ;) bo mogę tym mojego KSIĘCIUNIA urażić ;)
    Nie walczę z tym tylko go przechytrzam :D

    Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 września 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko ja tez miewam migreny i do tgo mroczki przed oczami, musze lezec bo nie daje wtedy rady, nie raz mialam nawet wymioty jak bardzo mnie bolala glowa i najwazniejsze musze miec wtedy ciemnosc, wtedy sie czuje lepiej. Wiadomo jestes w robocie a glowa napiernicza to juz w ogole jakas masakra.. ledwo wtedy funkcjonuje.

    Izape_91 super sukienka, i jakas szczuplutka :) ja ogolnie nie lubie sukienek, ale takie przewiewne, na lato to moge ubrac :D

    Anna Stesia lekarka mowila ze to nie swierzb, ale mam zastosowac kuracje jak na swierzba bo mialam kontakt z ludzmi chorymi itp. po kuracji wszystkie ubrania, posciel, rzeczy do worka na 2 tyg, potem pranie i prasowanie.

    W ogole to nie wiem czy nie mam po intralipidzie tych krost, ze moze soja tak na mnie tym razem zadzialala. Wiec albo w robocie, albo kroplowka.. taka moja nowa teoria..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 12:58

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 września 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 jeteś smukła jak trzcinka ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 29 września 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj do was piszę z pytaniami z serii ' z tyłka wzięte' ;) aż mi trochę głupio tak tutaj zaśmiecać, ale wiem że od was można dostać wsparcie i żadna z was nie powie mi że jestem żałosna ze swoimi problemami, przynajmniej mam taką nadzieję ;D

    Wiem że jest dużo na forach tematów o tematyce laparoskopii, ale, wiecie, jakoś tak z wami się czuję związana ;)

    Do rzeczy. W przyszłym tygodniu czeka mnie laparo, z 3 dniowym pobytem w szpitalu. Problem w tym, że nie mam w tematach szpitalnych żadnego doświadczenia. Właściwie ciężko mi nawet sklecić pytania, bo nie wiem czego mogę się spodziewać. Nawet nie chodzi mi o sam zabieg, ale o rzeczy związane z przed i po zabiegu, nie chciałabym zrobić tam z siebie jakiegoś kosmity :P

    Dziewczyny, które mają to za sobą, możecie podzielić się swoimi doświadczeniami? Co powinnam ze sobą zabrać, na co się przygotować, jakich badań przed laparo mogę się spodziewać? Lepiej wziąć koszulę czy pidżamę? Czy będzie jeszcze badanie ginekologiczne przed lub po? Wcześniej generalnie myślałam że koszula będzie lepsza, ale w razie wykonywania jakiegoś ekg czy rtg musiałabym być na waleta :P

    Dobra, nie śmiejcie się, mówiłam że pytania będą z d... :P

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 września 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer robi sie przeciwciala na soje? czy jakie to sa badania?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 września 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Flowwer robi sie przeciwciala na soje? czy jakie to sa badania?


    Ja nic nie robiłam bo w sumie alergi nie mam.

    A brałaś clexane czy fraxi ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 220 221 222 223 224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ