X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Panan a progesteron masz w normie? Moze to byc niedomoga lutealna.


    wiesz co w tym cyklu jestem wyjątkowo spokojna i nie przeżywam jak kiedyś ... i nie poszłam na to badanie bo po co jak nie ma skoku... moje plamienie trwało chwilę teraz nic niema ;/ ja czytałam że może to być również objaw owulacji ....i krwawienie występuje w trakcie lub zaraz po nim...słyszałyście o czymś takim?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa krwawienia okoloowulacyjne, a raczej plamienia.
    U mnie niedomoga wygladala tak, ze w okolicach owulki plamilam, a potem sie to rozkrecalo w @...

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    wiesz co w tym cyklu jestem wyjątkowo spokojna i nie przeżywam jak kiedyś ... i nie poszłam na to badanie bo po co jak nie ma skoku... moje plamienie trwało chwilę teraz nic niema ;/ ja czytałam że może to być również objaw owulacji ....i krwawienie występuje w trakcie lub zaraz po nim...słyszałyście o czymś takim?
    Ja bylam na wizycie w tym cyklu, dzien po tym jak ukłuł mnie lewy jajnik dwa razy i zmienił się śluz. Gin sprawdził szyjkę i wziął śluz do badania czystości i pokazał mi że jest plamka krwi - zapytałam czy to plamienie owulacyjne - potwierdził. Wczesniej nigdy tego nie widziałam u siebie - czyli pewnie tego jest tak malutko, że nie zdołałabym tego zauważyć nawet. A pewnie tez nie zawsze występuje..

    innamorata88, panan12 lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co w takiej sytuacji powinnam zrobić? lekarz?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny Ja tez w tym watku @ mam dostac okolo 6 wrzesnia i oby nie przyszla Oby wresien byl dla nas szczesliwy Js juz mialam majowa euforie czulam sie tak wieosennie ale poronilam ale
    Teraz mam wielkie nadzieje na ta koncowke lata...Pierwszy raz jestem po stymulacji lametta pregnylu i na luteinie Mam pytanie co do luteiny Czy ona wplynie na date @ ewentualnej? Jak mam cykle 30 dni to luteina wplynie
    ze @ w terminie czy inaczej moze przyjsc? I jak dlugo ja stosowac mi lekarz powiedzial tylko od 16 dc ale do kiedy? I ost pytanie kiedy test robicie? Ja juz po maju boje sie pozytywnego wyniku ale zafalszowanego :( pregnyl tez falszuje wyniki Pozdrawiam wszystkie wrzesniowe i jest jeszcze lato i nadzieje :)

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Czesc dziewczyny Ja tez w tym watku @ mam dostac okolo 6 wrzesnia i oby nie przyszla Oby wresien byl dla nas szczesliwy Js juz mialam majowa euforie czulam sie tak wieosennie ale poronilam ale
    Teraz mam wielkie nadzieje na ta koncowke lata...Pierwszy raz jestem po stymulacji lametta pregnylu i na luteinie Mam pytanie co do luteiny Czy ona wplynie na date @ ewentualnej? Jak mam cykle 30 dni to luteina wplynie
    ze @ w terminie czy inaczej moze przyjsc? I jak dlugo ja stosowac mi lekarz powiedzial tylko od 16 dc ale do kiedy? I ost pytanie kiedy test robicie? Ja juz po maju boje sie pozytywnego wyniku ale zafalszowanego :( pregnyl tez falszuje wyniki Pozdrawiam wszystkie wrzesniowe i jest jeszcze lato i nadzieje :)
    U mnie Ovitrelle i Pregnyl wyparowywuą ok. 6dpo.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Ja bylam na wizycie w tym cyklu, dzien po tym jak ukłuł mnie lewy jajnik dwa razy i zmienił się śluz. Gin sprawdził szyjkę i wziął śluz do badania czystości i pokazał mi że jest plamka krwi - zapytałam czy to plamienie owulacyjne - potwierdził. Wczesniej nigdy tego nie widziałam u siebie - czyli pewnie tego jest tak malutko, że nie zdołałabym tego zauważyć nawet. A pewnie tez nie zawsze występuje..

    wiesz co ja zauważyłam bo palec włożyłam ale takto praktycznie nic nie leci...dosłownie 3 kropelki małe poleciały więc wątpie że to zbliżający się okres...

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • kejtii Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Czesc dziewczyny Ja tez w tym watku @ mam dostac okolo 6 wrzesnia i oby nie przyszla Oby wresien byl dla nas szczesliwy Js juz mialam majowa euforie czulam sie tak wieosennie ale poronilam ale
    Teraz mam wielkie nadzieje na ta koncowke lata...Pierwszy raz jestem po stymulacji lametta pregnylu i na luteinie Mam pytanie co do luteiny Czy ona wplynie na date @ ewentualnej? Jak mam cykle 30 dni to luteina wplynie
    ze @ w terminie czy inaczej moze przyjsc? I jak dlugo ja stosowac mi lekarz powiedzial tylko od 16 dc ale do kiedy? I ost pytanie kiedy test robicie? Ja juz po maju boje sie pozytywnego wyniku ale zafalszowanego :( pregnyl tez falszuje wyniki Pozdrawiam wszystkie wrzesniowe i jest jeszcze lato i nadzieje :)
    Ja tez biorę od 16dc i biorę przez 10 dni czyli 25. A którego dc wypada Ci owulacja??

    27b9bb7e062df20f5a17d11913485292.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Czesc dziewczyny Ja tez w tym watku @ mam dostac okolo 6 wrzesnia i oby nie przyszla Oby wresien byl dla nas szczesliwy Js juz mialam majowa euforie czulam sie tak wieosennie ale poronilam ale
    Teraz mam wielkie nadzieje na ta koncowke lata...Pierwszy raz jestem po stymulacji lametta pregnylu i na luteinie Mam pytanie co do luteiny Czy ona wplynie na date @ ewentualnej? Jak mam cykle 30 dni to luteina wplynie
    ze @ w terminie czy inaczej moze przyjsc? I jak dlugo ja stosowac mi lekarz powiedzial tylko od 16 dc ale do kiedy? I ost pytanie kiedy test robicie? Ja juz po maju boje sie pozytywnego wyniku ale zafalszowanego :( pregnyl tez falszuje wyniki Pozdrawiam wszystkie wrzesniowe i jest jeszcze lato i nadzieje :)
    Tak jak napisała Kejtii, standardowo bierze sie progresteron 10 dni. jakby ostatniego dnia wyszedl pozytywny test, to wtedy oczywiscie kontynuuj.

    Pregnyl niby mówi się że utrzymuje sie w organizmie 5000j ok 5 dni, a 10000j ok 10 dni.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj sie cieszylam ze pierwszy raz nic mnie po owulacji nie boli, a dzis klops. Boli mnie jajnik z ktorego byla owu, cycki ale tylko w okolicy sutkow,ciagle mi sie odbija i mnie mdli no i mogla bym ciagle spac. Jednym slowem @ sie zbliza ;(

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Tak jak napisała Kejtii, standardowo bierze sie progresteron 10 dni. jakby ostatniego dnia wyszedl pozytywny test, to wtedy oczywiscie kontynuuj.

    Pregnyl niby mówi się że utrzymuje sie w organizmie 5000j ok 5 dni, a 10000j ok 10 dni.
    6500jm Ovitrelle to u mnie 6 dni

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:54

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 wrote:
    Hej :)
    Co tam słychać u wrześniówek?
    U mnie ok, nic nie boli, tylko podbrzusze czasami i jajnik, z którego była owu. Poza tym zastanawiam się, czy dobrze badam szyjkę, bo wydaje mi się, ze jest rozpulchniona i wysoko umiejscowiona. Wy też tak macie po owulacji? (jestem 3 dpo)
    Jak próbowałam dopytać gina po badaniu szyjki czy prawidłowo obserwuję, to mnie zbył.a myślałam, ze jako specjalista wypowie się na ten temat..A to moj 1 cykl z badaniem i się gubię jeszcze bez porownania z poprzednimi cyklami
    I jeszcze mi wkręcał, że wykresy temp prowadzi się, jak nie chce się zajść w ciąże :).
    Nie martwcie się tam, wrzesień jest nasz, a jak nie to październik :)
    U mnie nijak - do owulacji daleko jak ode mnie do Tokio, testy owu nie pokazują nawet cienia cienia :)

    Szyjki lepiej po owu nie ruszać.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:54

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim co sadzicie o moim wykresie będzie cos z tego wizyta u Gina 30 sierpnia

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ladnie się zapowiada:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś dziwnie mi nie dobrze jak by mi cos utknęło w przełyku

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tam u Was? :) U mnie dalej owu w lesie :) testy paskowe cień cienia z cienia :P
    Jutro monitoring. Zobaczymy co się tam kluje :) pewnie w piątek zastrzyk z ovitrelle. Na razie sobie spokojnie działamy wieczorami ;) żeby stany magazynowe mojego za bardzo się nie przeterminowały :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtii nie jestem pewna czy owulacje juz mialam (to moj pierwszy cykl po odstawieniu tabletek anty wiec wszystko moze byc poprzestawiane) ale boje sie ze dopiero wczoraj (moj 16dc) ja mialam bi mam dlugie cykle naturalne okoli 30 dni a juz biore progesteron luteine i boje sie czy mi lek ten mog cofnac owulacje...Ogolnie czuje sie dziwnie mam bardzo twardy nabrzmialy brzuch ciagle sikam glowa boli sluzu niestety malo temp nie rosnie Ehhh ciezkie nasze zycie staraczek Wszystkie niestety chyba troche sobie wkrecamy objawy (to przez ta nadzieje i pragnienie) a prawda jest taka ze jak pytam kolezanki ktore bez problemow zaszly w ciaze to naprawde pare dni po zaplodnieniu nie czuly nic :( No i jeszcze nurtuje mnie temat picia alko wczoraj wypilam dwa piwa ale tez moje kolezanki niewiedzac ze sa juz w ciazy piky alko i wszysyko ok My juz chyba wszystkie chuchamy na zimne...jeszcze do tego moj maz "idealnie" na staranua zlapal zapalenie pecherza cewki moczowej idealnie :) pewnie zalapal ode mnie ja przuwloklsm to niestety po szpitalu teraz tez mam srednio luczne bakterie w pochwie i jak tu sie 3mac? Prawda jest taka ze babeczki ktore zachodza bez problemy nie badsja sie tsk jak my czasami lepiej nie wiedziec ehhh Oby ten wrzesien byl dla nas szczesliwy!!!!3mam kciuki

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata a propos stanow i zapasow naszych mezow :) czy lepiej aby sie mu nagromadzilo czy codzinnie tez daje efekty? Czy jak moj maz bierze teraz
    Cos na zapalenie pecherze mozemy bez szkody dla fasolki? Kurde akurat jestem pod stymulacja w srodku cyklu a on nie wytrzyma juz i fitolizyne ziolowa wypije :(

    2nn3dqk3kf70gzik.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ