Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 dziekuje :) a jak u Ciebie ze staraniami? :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:55

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 246 194

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej;) mogę tutaj dołączyć? u mnie @ przyszła wcześniej także również szykuje się i mam nadzieje na kreseczki pod koniec września ;)

    🙎🏻‍♀️91' 🧔🏻‍♂️94'
    9 latek na pokładzie
    09.2025 - bio chem 💔
    starania od 05.2026

    -niedoczynność tarczycy
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 Trzymam kciuki za nas w takim razie:) ja mam cykle regularne co 32/33 dni i obawiam sie ze sa za dlugie i z ciazy nic nie bedzie :/ a robisz cos zeby Ci sie te cykle uregulowaly?

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaandzia witam Cie cieplutko:) i zycze II kreseczek:) ;*

    aaandzia lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:55

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję owulkę w kościach ;) wypadnie piątek/sobota ;) owulaki oczywiście blado blade :P zobaczymy co mi gin jutro wywróży :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dobre wieści. A ja po pracy weszlam do rossmana i oczywicie kupiłam test. Tak się na mnie patrzy że ..... Boże daj mi trochę jeszcze wytrwałości.

    ag194, innamorata88, aaandzia lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:56

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jutro mam wizytę u gin :) mam nadzieję że da mi skierowanie na badania hormonów

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 no to Ty przynajmniej masz porownanie:) ja niestety nie moge nikogo z rodziny zapytac jak to bylo u nich ze sluzem plodnym :/ a co do tabletek to ja wlasnie mysle ze moze przez nie nie moge zajsc w ciaze aczkolwiek moge sie mylic:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 poprawiamy co 2 dzień od tygodnia hahaha :D

    misiaq trzymam kciuki :) ja startuję o 8 rano :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam po pracy, 15:30. Daj znać, jak będziesz po wizycie :)

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:56

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin powiedzial ze jestem mloda i nie powinno byc zadnego problemu i z badaniami poczekamy do roku staran :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się boję, że mi powie że to za wcześnie (3 nieudane cs)...

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna co Ty tak szybko masz te owu :-P

  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:56

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 poczekam do 1.09 i jak @ nie przyjdzie to zatestuje a jak przyjdzie to wezme sie za robienie badan :)

    ag194 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam do @ jak przyjdzie to znow powtorze badania i mąż będzie musiał powtórzyć. Chociaż dzisiaj sie przyznał że codziennie przed snem się modli żebym była w ciąży, wtedy nie będzie musiał powtarzać jak to nazwał "bez przyjemności" badania.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ