X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • kozodka Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, czekanie jest stresujące. Ale w zasadzie można powiedziec, że stresujemy się cały czas: najpierw czy "wyhodujemy" odpowiednio duży pęcherzyk, potem czy będzie owu, a później już do samego końca zastanawianie się czy się udało :D.

    Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki masz test? Bo jak allegrowicza to go mozna o kant d...roztrzasc :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozodka wrote:
    tak, czekanie jest stresujące. Ale w zasadzie można powiedziec, że stresujemy się cały czas: najpierw czy "wyhodujemy" odpowiednio duży pęcherzyk, potem czy będzie owu, a później już do samego końca zastanawianie się czy się udało :D.
    Dobrze ze jeszcze tylko dzisiaj i jutro wszystko sie wyjasni :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aksamitna jak rozpoznałaś podwójną owu?

    Na początku mocne dwie kreski i ból prawego jajnika, parę dni później znowu mocne dwie kreski i oby dwa jajory się odezwały po clo. W inne dni testy owu negatywne, śluz nie owulacyjny. Także tego, czekamy mam nadzieję że @ przyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    A jaki masz progesteron i ile dni po? I jaki mialas wczesniej?
    Takie badanie progesteronu nie jest miarodajne. Progesteron jest wyrzucane pulsacyjnie. Badanie zrobione np po godzinie może być zupełnie inne.
    znaczy nie ma co się spadkami przejmować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 07:50

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    A jaki masz test? Bo jak allegrowicza to go mozna o kant d...roztrzasc :)
    Test kupiłam na allegro nazywa się maluch test ale mam jeszcze facella z rossmana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 07:40

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Takie badanie progesteronu nie jest miarodajne. Progesteron jest wyrzucane pulsacyjnie. Badanie zrobione np po godzinie może być zupełnie inne.
    znaczy nie ma co się spadkami przejmować :)

    Być może nie jest nie wiem nie znam się, ale to lekarz kazał mi oznaczyć progesteron w tym dniu cyklu z samego rana i dawał taką nadzieję, że jeśli będzie ok. 25 ng/ml to jest duża szansa, że coś się święci :) 6dpo progesteron 24 ng/ml więc mam nadzięję, że jednak coś się zadziało :)w poprzednim cyklu miałam 8dpo 6,67 ng/ml

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwm to wszystko jasne:) u mnie mimo, ze 3 inne testy pokazywaly II to allegrowicz NIC , w dodatku wiekszosc z paczki sie rozmywala, byly po prostu wadliwe...

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Być może nie jest nie wiem nie znam się, ale to lekarz kazał mi oznaczyć progesteron w tym dniu cyklu z samego rana i dawał taką nadzieję, że jeśli będzie ok. 25 ng/ml to jest duża szansa, że coś się święci :) 6dpo progesteron 24 ng/ml więc mam nadzięję, że jednak coś się zadziało :)w poprzednim cyklu miałam 8dpo 6,67 ng/ml
    Tak! Nie o to mi chodziło :) Twój próg jest zajebisty i szczerze życzę Ci bobasa :)
    Chodziło mi o badanie Proga np co drugi dzień i porównywanie wyników.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Zwm to wszystko jasne:) u mnie mimo, ze 3 inne testy pokazywaly II to allegrowicz NIC , w dodatku wiekszosc z paczki sie rozmywala, byly po prostu wadliwe...
    Nie kracz :D mam 12 allegrowiczów :D

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Tak! Nie o to mi chodziło :) Twój próg jest zajebisty i szczerze życzę Ci bobasa :)
    Chodziło mi o badanie Proga np co drugi dzień i porównywanie wyników.

    wiesz ja też powiem Ci szczerze, że zastanawiałam się czy nie powtórzyć tego badania dziś bo ponoć 7-8dpo jest najwyżsxy wynik, ale ciągle mam jakieś badania i moje żyły nie są w najlepszym stanie. ostatnio badałam glukoze z wypiciem i kuli mnie 3 razy... chociaż fajnie by było dziś zobaczyć wynik jeszcze wyższy hehe

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    wiesz ja też powiem Ci szczerze, że zastanawiałam się czy nie powtórzyć tego badania dziś bo ponoć 7-8dpo jest najwyżsxy wynik, ale ciągle mam jakieś badania i moje żyły nie są w najlepszym stanie. ostatnio badałam glukoze z wypiciem i kuli mnie 3 razy... chociaż fajnie by było dziś zobaczyć wynik jeszcze wyższy hehe
    Ale po co? Rozumiem gdyby wyszedł niski ale Twój wynik jest bardzo dobry. Nie potrzebujesz supli. Nic ten wynik nie wniesie. A to 25 o którym mówił gin to jakaś jego fanaberia. Może lubi ta liczbę. W jednej ciąży kolo 28dc miałam 21 a w drugiej 24 dc 16.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Ale po co? Rozumiem gdyby wyszedł niski ale Twój wynik jest bardzo dobry. Nie potrzebujesz supli. Nic ten wynik nie wniesie. A to 25 o którym mówił gin to jakaś jego fanaberia. Może lubi ta liczbę. W jednej ciąży kolo 28dc miałam 21 a w drugiej 24 dc 16.

    no właśnie nie wiem skąd wziął te liczbę szukam informacji na ten temat ale niestety nic nie znalazłam, może faktycznie lubi te liczbę hehe

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    no właśnie nie wiem skąd wziął te liczbę szukam informacji na ten temat ale niestety nic nie znalazłam, może faktycznie lubi te liczbę hehe
    Dokładnie te 25 to sobie nie wiadomo skąd wyciągnął ;) ja w poprzedniej ciąży miałam 12,65 :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zła jestem, że nie zapytałam go o endomentrium

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura spadła z 37.2 na 37.1 może @ się zbliża

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    zła jestem, że nie zapytałam go o endomentrium
    No w sumie endometrium też musi być podhodowane, żeby coś z tego wyszło. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Temperatura spadła z 37.2 na 37.1 może @ się zbliża
    Przestań. To jest żaden spadek. Jak spadnie do linii podstawowej wtedy możesz czekać na @.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    No w sumie endometrium też musi być podhodowane, żeby coś z tego wyszło. :)

    myślę, że było ok bo kiedyś mówił że gdyby coś było nie tak z endometrium to podałby leki, a jak zrobił badanie to powiedział, że wszystko dobrze

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Temperatura spadła z 37.2 na 37.1 może @ się zbliża
    Wypisuje skierowsnie na LWD:D

    xnw4krnt7935gj3w.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ