X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    A mnie jajniki zrobiły w jajo. Starałam się ominąć owu a załapałam się na podwójną w tym miesiącu i za każdym razem <3 złośliwość losu nie ma granic

    Aksamitna jak rozpoznałaś podwójną owu?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny popoludnie minelo? U mnie kolezanka dzisiaj nocuje:D z moim M maja zamiar pic i kolezanka mnie probuje namowic ale ja sie nie daje bo co jak groszek juz jest? :) wrocilismy z zakupow i mialam wrazenie ze @ przyszla bo tak sie ze mnie laloze masakra! A tam bialy jak snieg sluz ale teraz sie zrobil jakis gesto wodnisty :) mam nadzieje ze to dobrze wrozy :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:58

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróży dobrze a ktory masz dzien po owulacji?:) mi lekarz odpisal ze jest nadzieja na dzieciątko. Niestety nic n temat przyjmowania duphastonu. Teraz czekam aby testowac. Myslicie ze 10dpo wsrto robic test? To by byla sobota. Kupilam ten o czulosci 10 z bobotest strumieniowy sa na tej aptece cefarm24 po niecale 7zl wiec zaszalam i wzięłam 8 sztuk:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 19:02

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 wrote:
    Hej :) a ja w piątek idę do nowej ginekolożki i modlę się, żeby @ poczekała do 3.09 chociaż:), bo czuję już, że dostanę. Ale zastanawia mnie czy Wy też macie tak dziwnie jak ja?spadek T przedwczoraj do 36,45, wczoraj 36,75 a dzisiaj 37,05 :D ale to nie moze byc chyba ciaza bo badalam progesteron ponownie i mam lekki spadek
    A jaki masz progesteron i ile dni po? I jaki mialas wczesniej?

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:58

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Wróży dobrze a ktory masz dzien po owulacji?:) mi lekarz odpisal ze jest nadzieja na dzieciątko. Niestety nic n temat przyjmowania duphastonu. Teraz czekam aby testowac. Myslicie ze 10dpo wsrto robic test? To by byla sobota. Kupilam ten o czulosci 10 z bobotest strumieniowy sa na tej aptece cefarm24 po niecale 7zl wiec zaszalam i wzięłam 8 sztuk:)
    Duphaston przy takim poziomie jest zbędny:) spokojnie. To leki i nie ma sensu ich przyjmować, gdy organizm sam sobie radzi. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Wróży dobrze a ktory masz dzien po owulacji?:) mi lekarz odpisal ze jest nadzieja na dzieciątko. Niestety nic n temat przyjmowania duphastonu. Teraz czekam aby testowac. Myslicie ze 10dpo wsrto robic test? To by byla sobota. Kupilam ten o czulosci 10 z bobotest strumieniowy sa na tej aptece cefarm24 po niecale 7zl wiec zaszalam i wzięłam 8 sztuk:)

    Jezeli to bylo do mnie to u mnie 12dpo :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    A jaki masz progesteron i ile dni po? I jaki mialas wczesniej?
    ja wynikibede miala jutro jestem dopiero 9dc wiec czekam na owulacje i modle sie zeby przyszla w weekend jak moj bedzie wogole mam takie przeczucie ze to bedzie dobry miesiac no oby...

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, proszę wpiszcie mnie na 28.09.... niestety ostatnią ciążą nacieszyłam się do 6 tygodnia i 2 dni... ale jak na prawdziwą księżniczkę przystało poprawiam korone i zapierniczam daje bo inaczej bym zwariowała... jednym słowem LWD ;-)

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LWD bije furorę ;D
    Ale watek swietny;)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie skonczylam "imprezowac" moj poszedl spac bo rano do pracy a kolezanka lezy spita i bełta ;D a co u mnie ? Zalewa mnie... Ale na szczescie nie krew tylko sluz. Jest go masakrycznie duzo O.o zawsze mialam gesty bialy sluz przed @ ale teraz jest taki bardziej wodnisty niz gesty chociaz z gestosci tez cos w sobie ma i jest go duuuzo wiecej niz w poprzednich cyklach... I dzisiaj caly dzien jadlabym ananasa. Zjadlam jednego calego sama i chcialam jesc drugiego ale M mowi ze moze zaszkodzi fasolce jak juz jest wiec musialam zadowalac sie czyms innym

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • kozodka Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj coś nowego. 11dpo zobaczyłam krew na papierze. Jasno różowa, malutko. Teraz bardzo, bardzo mało krwi w kolorze kawy z mlekiem, ale musiałam użyć papieru, żeby zobaczyć, bo nic nie leci. Coś dziwnego. Brzuch nie boli, a zawsze jak tylko zaczęła mi się @ to ból okropny, a teraz nic... Mam nadzieję, że się nie rozkręci i będzie szansa na testowanie :). Myślicie, że to może być plamienie implantacyjne? Tak późno? Oj oby! :D

    Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozodka wrote:
    A u mnie dzisiaj coś nowego. 11dpo zobaczyłam krew na papierze. Jasno różowa, malutko. Teraz bardzo, bardzo mało krwi w kolorze kawy z mlekiem, ale musiałam użyć papieru, żeby zobaczyć, bo nic nie leci. Coś dziwnego. Brzuch nie boli, a zawsze jak tylko zaczęła mi się @ to ból okropny, a teraz nic... Mam nadzieję, że się nie rozkręci i będzie szansa na testowanie :). Myślicie, że to może być plamienie implantacyjne? Tak późno? Oj oby! :D

    Moze byc plamienie implantacyjne:) nie jest powiedziane kiedy dokladnie ma byc to plamienie, wiadomo tylko ze przed okresem :) tak wiec trzymam kciuki zeby sie nie rozkrecilo ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 06:36

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • kozodka Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Moze byc plamienie implantacyjne:) nie jest powiedziane kiedy dokladnie ma byc to plamienie, wiadomo tylko ze przed okresem :) tak wiec trzymam kciuki zeby sie nie rozkrecilo ;*

    dziękuję! :* Oszalałabym ze szczęścia, dosłownie! :D
    A Ty kochana masz już potwierdzoną ciążę? :)

    Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A umnie test negatywny więc załapie się juz na październik bo i tak nic z tego

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozodka wrote:
    dziękuję! :* Oszalałabym ze szczęścia, dosłownie! :D
    A Ty kochana masz już potwierdzoną ciążę? :)

    Jeszcze nie, czekam do jutra bo jutro ma przyjsc @ chociaz modle sie zeby nie przyszla. To czekanie jest takie stresujace ;/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    A umnie test negatywny więc załapie się juz na październik bo i tak nic z tego

    A dostalas @ ? Moze na test za wczesnie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 14 dpo i nic nawet cień poczekam do piątku bo mam ostatni test narazie @niema

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 07:13

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Dziś 14 dpo i nic nawet cień poczekam do piątku bo mam ostatni test narazie @niema
    Trzymam kciuki zeby @ nie przyszla ;*

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ