Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    A mnie jajniki zrobiły w jajo. Starałam się ominąć owu a załapałam się na podwójną w tym miesiącu i za każdym razem <3 złośliwość losu nie ma granic

Aksamitna jak rozpoznałaś podwójną owu?

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Młoda19 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny popoludnie minelo? U mnie kolezanka dzisiaj nocuje:D z moim M maja zamiar pic i kolezanka mnie probuje namowic ale ja sie nie daje bo co jak groszek juz jest? :) wrocilismy z zakupow i mialam wrazenie ze @ przyszla bo tak sie ze mnie laloze masakra! A tam bialy jak snieg sluz ale teraz sie zrobil jakis gesto wodnisty :) mam nadzieje ze to dobrze wrozy :)

[link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • ag194 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:58

3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • czekającanacud Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróży dobrze a ktory masz dzien po owulacji?:) mi lekarz odpisal ze jest nadzieja na dzieciątko. Niestety nic n temat przyjmowania duphastonu. Teraz czekam aby testowac. Myslicie ze 10dpo wsrto robic test? To by byla sobota. Kupilam ten o czulosci 10 z bobotest strumieniowy sa na tej aptece cefarm24 po niecale 7zl wiec zaszalam i wzięłam 8 sztuk:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 19:02

2nn343r8oxp9y3dz.png
  • czekającanacud Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 wrote:
    Hej :) a ja w piątek idę do nowej ginekolożki i modlę się, żeby @ poczekała do 3.09 chociaż:), bo czuję już, że dostanę. Ale zastanawia mnie czy Wy też macie tak dziwnie jak ja?spadek T przedwczoraj do 36,45, wczoraj 36,75 a dzisiaj 37,05 :D ale to nie moze byc chyba ciaza bo badalam progesteron ponownie i mam lekki spadek
    A jaki masz progesteron i ile dni po? I jaki mialas wczesniej?

2nn343r8oxp9y3dz.png
  • ag194 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:58

3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Wróży dobrze a ktory masz dzien po owulacji?:) mi lekarz odpisal ze jest nadzieja na dzieciątko. Niestety nic n temat przyjmowania duphastonu. Teraz czekam aby testowac. Myslicie ze 10dpo wsrto robic test? To by byla sobota. Kupilam ten o czulosci 10 z bobotest strumieniowy sa na tej aptece cefarm24 po niecale 7zl wiec zaszalam i wzięłam 8 sztuk:)
    Duphaston przy takim poziomie jest zbędny:) spokojnie. To leki i nie ma sensu ich przyjmować, gdy organizm sam sobie radzi. :)

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Młoda19 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:

Jezeli to bylo do mnie to u mnie 12dpo :)

Nasze serduszko Hania <3
  • fryzjereczka Ekspertka

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    A jaki masz progesteron i ile dni po? I jaki mialas wczesniej?
    ja wynikibede miala jutro jestem dopiero 9dc wiec czekam na owulacje i modle sie zeby przyszla w weekend jak moj bedzie wogole mam takie przeczucie ze to bedzie dobry miesiac no oby...

w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • Luz Maria Przyjaciółka

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, proszę wpiszcie mnie na 28.09.... niestety ostatnią ciążą nacieszyłam się do 6 tygodnia i 2 dni... ale jak na prawdziwą księżniczkę przystało poprawiam korone i zapierniczam daje bo inaczej bym zwariowała... jednym słowem LWD ;-)

• farmaceutka77 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    LWD bije furorę ;D
    Ale watek swietny;)

xnw4krnt7935gj3w.png
  • Młoda19 Autorytet

Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie skonczylam "imprezowac" moj poszedl spac bo rano do pracy a kolezanka lezy spita i bełta ;D a co u mnie ? Zalewa mnie... Ale na szczescie nie krew tylko sluz. Jest go masakrycznie duzo O.o zawsze mialam gesty bialy sluz przed @ ale teraz jest taki bardziej wodnisty niz gesty chociaz z gestosci tez cos w sobie ma i jest go duuuzo wiecej niz w poprzednich cyklach... I dzisiaj caly dzien jadlabym ananasa. Zjadlam jednego calego sama i chcialam jesc drugiego ale M mowi ze moze zaszkodzi fasolce jak juz jest wiec musialam zadowalac sie czyms innym

Nasze serduszko Hania <3
  • kozodka Koleżanka

Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj coś nowego. 11dpo zobaczyłam krew na papierze. Jasno różowa, malutko. Teraz bardzo, bardzo mało krwi w kolorze kawy z mlekiem, ale musiałam użyć papieru, żeby zobaczyć, bo nic nie leci. Coś dziwnego. Brzuch nie boli, a zawsze jak tylko zaczęła mi się @ to ból okropny, a teraz nic... Mam nadzieję, że się nie rozkręci i będzie szansa na testowanie :). Myślicie, że to może być plamienie implantacyjne? Tak późno? Oj oby! :D

Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • Młoda19 Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozodka wrote:
    A u mnie dzisiaj coś nowego. 11dpo zobaczyłam krew na papierze. Jasno różowa, malutko. Teraz bardzo, bardzo mało krwi w kolorze kawy z mlekiem, ale musiałam użyć papieru, żeby zobaczyć, bo nic nie leci. Coś dziwnego. Brzuch nie boli, a zawsze jak tylko zaczęła mi się @ to ból okropny, a teraz nic... Mam nadzieję, że się nie rozkręci i będzie szansa na testowanie :). Myślicie, że to może być plamienie implantacyjne? Tak późno? Oj oby! :D

Moze byc plamienie implantacyjne:) nie jest powiedziane kiedy dokladnie ma byc to plamienie, wiadomo tylko ze przed okresem :) tak wiec trzymam kciuki zeby sie nie rozkrecilo ;*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 06:36

Nasze serduszko Hania <3
  • kozodka Koleżanka

Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Moze byc plamienie implantacyjne:) nie jest powiedziane kiedy dokladnie ma byc to plamienie, wiadomo tylko ze przed okresem :) tak wiec trzymam kciuki zeby sie nie rozkrecilo ;*

dziękuję! :* Oszalałabym ze szczęścia, dosłownie! :D
    A Ty kochana masz już potwierdzoną ciążę? :)

Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • zwm Ekspertka

Wysłany: 31 sierpnia 2016, 06:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A umnie test negatywny więc załapie się juz na październik bo i tak nic z tego

• Młoda19 Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozodka wrote:
    dziękuję! :* Oszalałabym ze szczęścia, dosłownie! :D
    A Ty kochana masz już potwierdzoną ciążę? :)

Jeszcze nie, czekam do jutra bo jutro ma przyjsc @ chociaz modle sie zeby nie przyszla. To czekanie jest takie stresujace ;/

Nasze serduszko Hania <3
  • Młoda19 Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    A umnie test negatywny więc załapie się juz na październik bo i tak nic z tego

A dostalas @ ? Moze na test za wczesnie?

Nasze serduszko Hania <3
  • zwm Ekspertka

Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 14 dpo i nic nawet cień poczekam do piątku bo mam ostatni test narazie @niema

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 07:13

• Młoda19 Autorytet

Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Dziś 14 dpo i nic nawet cień poczekam do piątku bo mam ostatni test narazie @niema
    Trzymam kciuki zeby @ nie przyszla ;*

Nasze serduszko Hania <3
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego