Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Czemu jak krowa powiedz jasniej
    W wątku ,,Jak sobie radzicie z rozczarowaniem" napisałam co się stało.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzadko można spotkać lekarza który podchodzi z sercem do pacjenta. Wiem z własnego doświadczenia, przerobiłam 3 różnych ginekologow i dopiero ten do którego chodzę od 2 lat czuje się dobrze. Mogę o wszystkim z nim pogadać, zadzwonić po porade i nigdy mnie nie zbywa. A do tego nie zdziera ze mnie. Za wizyte nic nie płace,a za usg 30zl.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej bolał mnie brzuch w nocy a w dzień cały czas napięty zaraz zrobię test temperatura ciągle 37.2 zmierzona godzine wcześniej

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm, trzymam kciuki! Daj znać po testowaniu.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Hej bolał mnie brzuch w nocy a w dzień cały czas napięty zaraz zrobię test temperatura ciągle 37.2 zmierzona godzine wcześniej

    To daj znać co i jak

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nic negatyw zobaczymy co ginekolog powie ciekawe czy zrobi mi usg

  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdołowałam się a może te bóle na@ sa

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie bierzesz luteine a ona taka nadzieję daje. Mi raz temp pokazywała wysoką temperature do 18 dpo i na drugi dzień przyszła @

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dalej na spadku temperaturowym. Do tego znowu mam potop mlecznego śluzu, zgaga mnie męczy i ledwo żyję. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 07:46

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Zdołowałam się a może te bóle na@ sa
    Objawy ciążowe i objawy zwiastujace @ są identyczne. Nie ma co się ich doszukiwać.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag194 wrote:
    A u mnie dalej wyszła prolaktyna 2x przekroczona prawie. Co najlepsze, nie mam prawie żadnych objawów, o których piszą- owu potwierdzona i ją czuję, ew nieregularne cykle ale też nie zawsze. Mam w związku z tym pytanie do Was- czy któraś z Was brała ten cały bromergon?? bo piszą, że ma dużo działań n/p i zastanawiam się, czy nie poprosić ew. lekarza o coś innego..:( i zastanawiam się, jak mam tą owulację, to prolaktyna powinna blokować zajście? ktoś coś ?

    Ja brałam bromergon przez około rok (przełom 2012-2013). Też się obawiałam skutków ubocznych, w internetach pisali o nim kiepskie rzeczy. Ale moja gin-endo do której chodziłam z problemem hiperPRL - powiedziała żeby spróbować bo na każdego działa inaczej.
    I rozsądnie podeszła do rzeczy, bo powiedziała że bromergon jest tani (wtedy był refundowany i kosztował jakieś 4-5zł), więc jak będę się źle po nim czuła to zapisze mi droższe specyfiki.

    Mi na szczęście wystarczył bromergon :)
    Jedynym skutkiem ubocznym była wzmożona senność, na początku w ogóle nie mogłam wstać rano z łóżka... A jak ktoś wstaje przed 6 to było to słabe :)
    No i zaparcia. Też uciążliwe. Ale po około 2 tygodniach i jedno i drugie ustąpiło.

    Więc myślę, że warto wypróbować ten bromergon, jak na Ciebie działa. Jeśli po 2 tyg będziesz odczuwać nadal skutki uboczne - to poproś o droższy lek.

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny! Jak tam? U mnie pogoda do kitu, az wstawac sie nie chce. Mialam taki piekny sen.. Robilam test ciazowy i pokazala sie bladziutka kreseczka. Az zal mi bylo jak sie obudzilam :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog powiedział endymetriu 9.65 mówi ze ładne ale raczej ciąży pewien nie będzie

  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 19:57

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Ginekolog powiedział endymetriu 9.65 mówi ze ładne ale raczej ciąży pewien nie będzie
    Na kiedy masz termin @? No jeżeli się nie łuszczy to jeszcze wszystko jest możliwe. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby za 3 dni

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwm wrote:
    Niby za 3 dni
    no to trzeba czekać :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem juz na wątku wrześniówek w "starając sie ogólnie" U mnie prawie połowa cyklu. Myślę, że owu będzie dzisiaj albi była wczoraj. Jak będzie skok jutro to wszystko się okaże. Proszę nieśmiało o wpisanie mnie na 14.

    dev142pfs__.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam z niecierpliwością na wynik dzisiejszego czyli 6dpo progesteronu... 3majcie kciuki... ponoć jak będzie ok. 25 ng/ml to jest szansa na ciąże...

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Ja czekam z niecierpliwością na wynik dzisiejszego czyli 6dpo progesteronu... 3majcie kciuki... ponoć jak będzie ok. 25 ng/ml to jest szansa na ciąże...
    U mnie był 12,65, a była ciąża :) na progesteron troszkę za wcześnie się wybrałaś - zaleca się go robić ok 8 dpo.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ