X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 2 września 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    mam tak samo jak Ty. próbujemy od kwietnia i bez efektów. w międzyczasie 4 znajome ze wspólnego towarzystwa zaciążyły. i jak tu się nie frustrować... no ale nic jedziemy dalej. może wrzesień będzie szczęśliwy też dla nas :)
    Ines i Tootusia Mam tak samo jak wy to takie dolujace ze wszystkie kolezanki i kobiety w kolo zachodza w ciaze czas mija maja juz coraz wieksze dzieci a my dalej nic :( to mnie doluje najbardziej ze wszystkiego Mam pytanie jesCze do wszystkich staraczek Czy jak bralam
    Luteine i lekarz kazal 25 dc odstawic a jakims cudem
    Bylabym w ciazy to czy to taki nagly spdek profesteronu z odstawienia luteiny moze zaszkodzic?

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 września 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Ines i Tootusia Mam tak samo jak wy to takie dolujace ze wszystkie kolezanki i kobiety w kolo zachodza w ciaze czas mija maja juz coraz wieksze dzieci a my dalej nic :( to mnie doluje najbardziej ze wszystkiego Mam pytanie jesCze do wszystkich staraczek Czy jak bralam
    Luteine i lekarz kazal 25 dc odstawic a jakims cudem
    Bylabym w ciazy to czy to taki nagly spdek profesteronu z odstawienia luteiny moze zaszkodzic?
    Hej! Nie odstawiaj luteiny nim nie zrobisz bety!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 września 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola wrote:
    Ines i Tootusia Mam tak samo jak wy to takie dolujace ze wszystkie kolezanki i kobiety w kolo zachodza w ciaze czas mija maja juz coraz wieksze dzieci a my dalej nic :( to mnie doluje najbardziej ze wszystkiego Mam pytanie jesCze do wszystkich staraczek Czy jak bralam
    Luteine i lekarz kazal 25 dc odstawic a jakims cudem
    Bylabym w ciazy to czy to taki nagly spdek profesteronu z odstawienia luteiny moze zaszkodzic?
    Mi tez wlasnie zleca gin dupka na 10 dni, potem czekac na termin @, zrobic test i dopiero wrocic do niego. Czyli zaklada, ze jesli bedzie ciaza, to ona sie utrzyma bez dupka te kilka dni.
    innamorata88 wrote:
    Co z tego, że szybko zagnieżdża jak nie chce się utrzymać :/ no nic czas pokaże co z tego będzie. Ja bym dupka na Twoim miejscu odstawiła dopiero po negatywnej becie.
    Ale moze rzeczywiscie wezme jeszcze dzisiaj, ale mniejsza dawke. Łyknęłam teraz, także dzisiaj wezme 1x1. Jutro znowu siknę rano. i zobacze czy wezme czy nie..
    Nie chce tez sztucznie wydluzyc sobie cyklu..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 września 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Ale moze rzeczywiscie wezme jeszcze dzisiaj, ale mniejsza dawke. Łyknęłam teraz, także dzisiaj wezme 1x1. Jutro znowu siknę rano. i zobacze czy wezme czy nie..
    Nie chce tez sztucznie wydluzyc sobie cyklu..
    Jak ma się stwierdzoną niedomogę lutealną, nagłe odstawienia dupka czy luteiny niestety skończy się poronieniem.

    zubii lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 2 września 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 20:02

    innamorata88, zubii lubią tę wiadomość

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 września 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Jak ma się stwierdzoną niedomogę lutealną, nagłe odstawienia dupka czy luteiny niestety skończy się poronieniem.
    Aha. no ja mam raczej ok progesteron. w kwietniu robilam 6dpo i mialam 22,8 ng/ml.
    Ale i tak wziełam dzisiaj jednego dupka.
    Mysle, ze sie nie udalo i tak.. :(

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 września 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Aha. no ja mam raczej ok progesteron. w kwietniu robilam 6dpo i mialam 22,8 ng/ml.
    Ale i tak wziełam dzisiaj jednego dupka.
    Mysle, ze sie nie udalo i tak.. :(
    Bertha przy prawidłowym poziomie progesteronu bez sensu jest się suplementować, bo organizm się rozleniwia i sam przestaje produkować jego zadowalającą ilość. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 2 września 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna - Gratuluję :) Dziewczyny, ja się piszę na październik - miałam dziś HSG i ten cykl odpada z powodu promieniowania...

    Trzymam za Was kciuki ! :)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 2 września 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dolączam się do Was :-) mi testowanie wypada na 12 września :-)
    Zbiłam termometr akurat na czas owulacji i nie wiem czy był skok czy nie ♥

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 września 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Inna - Gratuluję :) Dziewczyny, ja się piszę na październik - miałam dziś HSG i ten cykl odpada z powodu promieniowania...

    Trzymam za Was kciuki ! :)
    To nie miałaś sonoHSG? Dziękuję, ale gratsy przyjmę jeśli @ w terminie nie przyjdzie ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 2 września 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    To nie miałaś sonoHSG? Dziękuję, ale gratsy przyjmę jeśli @ w terminie nie przyjdzie ;)

    Nie, miałam na NFZ normalnie w szpitalu, a nie w Klinice. W moim szpitalu wykonuje się tylko klasyczne HSG. A, że w tym szpitalu pracuję to i kolejka mniejsza - niestety taka prawda - to i strach mniejszy. A wstyd się przyznać mimo, że w służbie zdrowia pracuję, przerażają mnie igły i wszelkie inwazyjne zabiegi ;/ Wolałam u swoich...

    Ach... i 600 zł w kieszeni tyle u mnie w mieście w klinikach sonoHSG kosztuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 16:14

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 września 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Nie, miałam na NFZ normalnie w szpitalu, a nie w Klinice. W moim szpitalu wykonuje się tylko klasyczne HSG. A, że w tym szpitalu pracuję to i kolejka mniejsza - niestety taka prawda - to i strach mniejszy. A wstyd się przyznać mimo, że w służbie zdrowia pracuję, przerażają mnie igły i wszelkie inwazyjne zabiegi ;/ Wolałam u swoich...

    Ach... i 600 zł w kieszeni tyle u mnie w mieście w klinikach sonoHSG kosztuje...

    Emi a jak wrażenia po tradycyjnym HSG? Bo mnie też chyba taka forma czeka, nawet prywatnie. Dziś się dowiem, bo mam wizytę u lekarza w klinice, gdzie właśnie robią to badanie.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Nie, miałam na NFZ normalnie w szpitalu, a nie w Klinice. W moim szpitalu wykonuje się tylko klasyczne HSG. A, że w tym szpitalu pracuję to i kolejka mniejsza - niestety taka prawda - to i strach mniejszy. A wstyd się przyznać mimo, że w służbie zdrowia pracuję, przerażają mnie igły i wszelkie inwazyjne zabiegi ;/ Wolałam u swoich...

    Ach... i 600 zł w kieszeni tyle u mnie w mieście w klinikach sonoHSG kosztuje...
    Rozumiem Cię doskonale. Ja generalnie mam znikomy próg bólu i drętwieje nawet przy mega delikatnym badaniu u gin, dlatego myśl o hsg oddalam od siebie i mam nadzieję, że mnie ominie. W sumie bez tego wiem, że prawy jajowód jest wyłączony z funkcjonowania.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 2 września 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszaleje... wiecie dziś 9 dpo, a to czekanie aby testować tak się wydłuża... też tak macie?

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 września 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Oszaleje... wiecie dziś 9 dpo, a to czekanie aby testować tak się wydłuża... też tak macie?
    Mamy ;) dlatego rzucam się do testu jak włącza mi się alert - ,,objaw ciążowy" :D :D :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 2 września 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja objawów tyle to chyba nigdy nie miałam a testy negatywne nawet teraz się znowu pokusiłam i nic kompletnie nic nawet cienia nie ma. Bobo test strumieniowy 10 czułość... to nie są moje szczęśliwe testy. chyba kupię jakieś inne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 17:16

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 września 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    ja objawów tyle to chyba nigdy nie miałam a testy negatywne nawet teraz się znowu pokusiłam i nic kompletnie nic nawet cienia nie ma. Bobo test strumieniowy 10 czułość... to nie są moje szczęśliwe testy. chyba kupię jakieś inne
    Lepiej zainwestować w betę. Jak ma wyjść to wyjdzie nawet na pepino za 3zł.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 2 września 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Kochane dolączam się do Was :-) mi testowanie wypada na 12 września :-)
    Zbiłam termometr akurat na czas owulacji i nie wiem czy był skok czy nie ♥

    Witaj kochana :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 2 września 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Oszaleje... wiecie dziś 9 dpo, a to czekanie aby testować tak się wydłuża... też tak macie?


    Oj tak...ją mam 3 dpo i już się poszukuje jakiego kolwiek sygnału że zaskoczyło hehe.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 2 września 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Emi a jak wrażenia po tradycyjnym HSG? Bo mnie też chyba taka forma czeka, nawet prywatnie. Dziś się dowiem, bo mam wizytę u lekarza w klinice, gdzie właśnie robią to badanie.


    Spróbuj kolejkowo - może się uda szybko i za darmo :) Wrażenia... Hmm.. przyjemnie nie było. Włożenie wziernika, spoko (dr była delikatna), ale samo wpuszczenie kontrastu - jak dla mnei mega nieprzyjemne. Co prawda ból trwa może minutę, może nie - ale boli jak przy mega bolesnym okresie (takim że nie wiesz czy będziesz miała ostrą biegunkę, czy będziesz wymiotowała). Mimo wszystko to tylko chwilka bólu - do przeżycia :) Jeśli musiałabym powtórzyć - powtórzyłabym. Do tego szybkie zdjęcie RTG i koniec, samo badanie to ok 5-10 min i boli naprawdę 1-2 minuty. Przed badaniem dostałam domięśniowo Pyralgin i papawerynę (pyralgin znacie, papaweryna to opioid na rozluźnienie).

    Inna - nie jest to aż takie straszne jak piszą w internetach, a jeśli jajowód masz niedrożny to samym kontrastem można go udrożnić lub można to zrobić laparoskopowo jeśli kontrastem bardzo będzie Ciebie bolało :)

    Tylko trochę przeżywam, bo widział mnie kolega z pracy w koszuli, z opaską na ręce z położną - a nikomu w pracy nei mówiłam - bo i po co - więc jutro jak pójdę to pewnie będą ploty co to mi nie jest, że musiałam na oddział sie położyć :(

    summer86, innamorata88 lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ