X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 6 września 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    ale na razie nic tak? w sensie nie zaskoczyło jeszcze?

    a wcześniej miałaś swoje owulki?

    Nic nie zaskoczyło jeszcze niestety, dziś też badania nasionek robimy więc znowu będzie jakiś krok do przodu... :( przed clo po wykresach wydawalo mi sie ze mam owulki, ale jak lekarz sprawdzil na usg to powiedzial ze na owu sie nie zapowiada i dal wtedy clo...

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa nie chce Cię martwić, ale ja jestem 1 cykl na clo. Wcześniej miałam swoje owulacje. Teraz 16 dc i owu brak. 10 dc cyklu miałam 4 pęcherzyki po 11, 12mm i endo 5 mm ;( jutro idę podejrzeć czy cos tam się jeszcze dzieje. Ale jak na ten moment to chyba dupa :(

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, skąd wiesz, że biochemiczna? Powtarzałaś może betę? Mam nadzieję, że jednak @ nie przyjdzie..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 września 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. wrote:
    Nic nie zaskoczyło jeszcze niestety, dziś też badania nasionek robimy więc znowu będzie jakiś krok do przodu... :( przed clo po wykresach wydawalo mi sie ze mam owulki, ale jak lekarz sprawdzil na usg to powiedzial ze na owu sie nie zapowiada i dal wtedy clo...
    My na badania w piątek dreptamy do Invimedu.

    Gdzie badacie ziarenka?

    summer86 bardziej niż pewne. Betę powtórzyłam 0,83. Także dupek w kąt i walczymy dalej. Liczę, że w następnym cyklu zdążymy przynajmniej z inseminacją.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M wczoraj badał w Gyncentrum . Wyniki dzisiaj odbiera

  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 6 września 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. wrote:
    Faktycznie nie napisalam jednostek...
    Tsh 1,08 mU/l
    Ft3 3,17 pg/ml
    Ft4 1,27 pg/ml
    Fsh 6,2 mlu/ml
    Lh 8,2 mlu/ml
    Prolaktna 16,8 ng/ml


    a jakie normy dla hormonow tarczycy? (tsh, ft3 i ft4)



    Inna nie poddawaj się! kurczę musisz zlzuwać z tym testowaniem i lataniem na bete, bo się tylko niepotrzebnie zdołujesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 10:37

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 6 września 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    My na badania w piątek dreptamy do Invimedu.

    Gdzie badacie ziarenka?

    summer86 bardziej niż pewne. Betę powtórzyłam 0,83. Także dupek w kąt i walczymy dalej. Liczę, że w następnym cyklu zdążymy przynajmniej z inseminacją.


    O cholera....strasznie mi przykro :( byłam pewna że teraz się utrzyma :( sciskam :* dobrze, że się nie poddajesz i walczycie dalej na prawdę warto !

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 6 września 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    My na badania w piątek dreptamy do Invimedu.

    Gdzie badacie ziarenka?

    summer86 bardziej niż pewne. Betę powtórzyłam 0,83. Także dupek w kąt i walczymy dalej. Liczę, że w następnym cyklu zdążymy przynajmniej z inseminacją.

    tulę <3 <3 <3
    miałam nadzieję, że w tym cyklu się uda, tak dobrze się zapowiadało...

    Powodzenia w kolejnych! Ważne że się nie poddajesz :)

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    a jakie normy dla hormonow tarczycy? (tsh, ft3 i ft4)



    Inna nie poddawaj się! kurczę musisz zlzuwać z tym testowaniem i lataniem na bete, bo się tylko niepotrzebnie zdołujesz.
    Tsh masz bardzo ładne :) w panelu hormonalnym wszystko gra :) Alisa my w Invimedzie na wyniki czekamy tydzień :/
    Ines, zubii idziemy za ciosem. 9cs przed nami, może to dziwne, ale z każdym kolejnym cyklem przechodzę te niepowodzenia lepiej.

    misiaq lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna - kurde od czego zależy czas oczekiwania na wyniki? Posiew tez odbieramy za tydzień. Ale kompletne badanie - dzisiaj. Ale wiesz jak się dygam, serio. Boję się że już nic nie da się zrobić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 10:55

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 6 września 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Tsh masz bardzo ładne :) w panelu hormonalnym wszystko gra :) Alisa my w Invimedzie na wyniki czekamy tydzień :/
    Ines, zubii idziemy za ciosem. 9cs przed nami, może to dziwne, ale z każdym kolejnym cyklem przechodzę te niepowodzenia lepiej.


    Już wiesz na czym stoisz jak to wygląda i wiesz, że się na pewno w końcu uda ! Lepiej podchodzić do tego na chłodno i walczyć dalej. Koleżanka straciła 3 ciążę ale w późniejszym etapie a teraz ma rocznego synka :)


    U mnie w tym cyklu dziwne te tempki od 3 dni na tym samym poziomie!?

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 6 września 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    My na badania w piątek dreptamy do Invimedu.

    Gdzie badacie ziarenka?

    summer86 bardziej niż pewne. Betę powtórzyłam 0,83. Także dupek w kąt i walczymy dalej. Liczę, że w następnym cyklu zdążymy przynajmniej z inseminacją.

    My badamy w gyncentrum, mam nadzieję że nie będziemy długo czekać na wyniki bo stres jest :D

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. wrote:
    My badamy w gyncentrum, mam nadzieję że nie będziemy długo czekać na wyniki bo stres jest :D
    Po 3h wynik w GC. Posiew po tygodniu. Mój M dzisiaj odbiera wyniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 11:00

    Olcc. lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 września 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Inna - kurde od czego zależy czas oczekiwania na wyniki? Posiew tez odbieramy za tydzień. Ale kompletne badanie - dzisiaj. Ale wiesz jak się dygam, serio. Boję się że już nic nie da się zrobić.
    No właśnie dziwi mnie ten czas oczekiwania :/ ale co zrobić :/ wtorek 20 mamy wizytę lekarską i może uda nam się ogarnąć inseminację w kolejnych dniach :) ehh oby coś ruszyło. Ile dni bez serduszkowania trzeba być przed inseminacją? Leczysz się w Gyncentrum? U kogo? Nas skierowano do dr Sodowskiej w Invimedzie

    zubii wiem, niestety coś jest nie tak z nami, a ja na teraz nie jestem w stanie tego ogarnąć :/ bo co po tym, że się zagnieżdża, jak @ i tak pojawia się w terminie.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    No właśnie dziwi mnie ten czas oczekiwania :/ ale co zrobić :/ wtorek 20 mamy wizytę lekarską i może uda nam się ogarnąć inseminację w kolejnych dniach :) ehh oby coś ruszyło. Ile dni bez serduszkowania trzeba być przed inseminacją? Leczysz się w Gyncentrum? U kogo? Nas skierowano do dr Sodowskiej
    O inseminację mnie nie pytaj bo się nie znam. Od lat 14 moim lekarzem jest dr Mercik. Nie leczę się w GC. Chodzę do niego prywatnie. A dr Sodowska - byliśmy u niej kilka razy w Genomie. A ostatni raz był 3 tygodnie temu - czekamy na wyniki MTHFR.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 11:08

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 6 września 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna przykro mi ale widzę, że jesteś silna kobieta i walczysz dalej :) Super, oby tak dalej aż w końcu będzie zdrowy dzidziuś!!! Trzymam mocno &&&&& :D

    Ja pojutrze chce testować ale tak bardzo boję się rozczarowania albo kolejnego poronienia. Miałam dwa w tym roku :(:(

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    O inseminację mnie nie pytaj bo się nie znam. Od lat 14 moim lekarzem jest dr Mercik. Nie leczę się w GC. Chodzę do niego prywatnie. A dr Sodowska - byliśmy u niej kilka razy w Genomie. A ostatni raz był 3 tygodnie temu - czekamy na wyniki MTHFR.
    I jak wrażenia? Nie chcemy znów wdepnąć na minę...

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    I jak wrażenia? Nie chcemy znów wdepnąć na minę...
    UPS, zaszła pomyłka: Ty pewnie idziesz do dr Patrycji Sodowskiej prawda? A ja byłam u jej mamy - dr Henryka Sodowska genetyk. Także przepraszam Cię. Ale - na Nasz Bocian dr Patrycja ma dobre opinie.

  • BUBINIA Koleżanka
    Postów: 54 13

    Wysłany: 6 września 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 <3 bardzo mi przyko, na pewno w końcu się uda.
    Inna kwestia ze dobrze ze to badasz - testujesz bo chyba kwestia tutaj jest w utrzymaniu bo z zajsciem nie ma.

    Wszystkie te info na pewno przybliżają Ciebie do celu, będzie dobrze na pewno:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 11:19

    zubii lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mamusia Hani <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 września 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    UPS, zaszła pomyłka: Ty pewnie idziesz do dr Patrycji Sodowskiej prawda? A ja byłam u jej mamy - dr Henryka Sodowska genetyk. Także przepraszam Cię. Ale - na Nasz Bocian dr Patrycja ma dobre opinie.
    To teściowa :) dr Sodowska to po mężu ;) teść piętro niżej ma klinikę :)

    Bubina byle do przodu, kiedyś w końcu załapie. Mamy czas do końca roku, potem trzeba będzie się pogodzić z faktem, że Mikołaj będzie jedynakiem.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ