X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. wrote:
    Dziewczynki, u mojego tylko 3% nasionek prawidłowych, niby dramatu nie ma, ale jest słabo, Salfazin bierze już od 3 miesięcy... :(
    zobacz na mojego M wyniki, też rewelacji nie ma z morfologią: 5%.
    A bierze Salfazin z 4-5 miesięcy 2x1.
    Wizytę u gina mamy w przyszłym tygodniu więc jeszcze wstrzymam się z zakupem Fertilman Plus - ale to chcę mu włączyć i L-karnitynę.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/48cd083959fe.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 07:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wg mnie macie super wyniki ;)

    U Nas też morfologia po dwóch badaniach 3%, ale wszyscy lekarze mówili, że patrząc na pozostałe parametry wynik jest ok. U Nas ilość ponad 160 mln. ;)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • BUBINIA Koleżanka
    Postów: 54 13

    Wysłany: 7 września 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki wczoraj z rana zrobiłam teściowa i wyszła ku wielkiemu jednak zdziwieniu druga kreska. Pobiegła na bete, wyniki na wczoraj 19,03 mIU/ml. Oby rosło dalej i ładnie :)

    toto, Wojcinka, bulkaasia, zubii, innamorata88 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa mamusia Hani <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Alisa wg mnie macie super wyniki ;)

    U Nas też morfologia po dwóch badaniach 3%, ale wszyscy lekarze mówili, że patrząc na pozostałe parametry wynik jest ok. U Nas ilość ponad 160 mln. ;)
    poważnie dobre? kurde wiesz ja zupełnie nie znam się na tych parametrach - o czym mówią poszczególne.
    Ale jak widzę tą morfologię albo ilość nieprawidłowych plemników...to już się boję...

    Misiu - a poprawiacie jakoś tą morfologię poprzez suplementację czy leki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BUBINIA wrote:
    Dziewczynki wczoraj z rana zrobiłam teściowa i wyszła ku wielkiemu jednak zdziwieniu druga kreska. Pobiegła na bete, wyniki na wczoraj 19,03 mIU/ml. Oby rosło dalej i ładnie :)

    Gratuluję Kochana <3 powtarzasz betę? który to dpo?

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 7 września 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Pociesz się, ja mojego od kwietnia wywalam :P teraz już nie ma odwrotu i w piątek sprawdzamy nasionka.

    No dobra, to nie będę narzekać ;) myślę, że w przyszłym tygodniu mojego wyślę. Nie ma co czekać - jeżeli coś jest nie tak, to będzie można już zacząć działać, a u mężczyzn jednak to troszkę dłużej trwa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 08:22

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    poważnie dobre? kurde wiesz ja zupełnie nie znam się na tych parametrach - o czym mówią poszczególne.
    Ale jak widzę tą morfologię albo ilość nieprawidłowych plemników...to już się boję...

    Misiu - a poprawiacie jakoś tą morfologię poprzez suplementację czy leki?


    No jak dla mnie to wyniki żołnierzyków są super i tym bym się nie przejmowała ;)

    U Nas mąż łyka androvit, salfazin, witaminę c. I jeszcze chodzi na siłkę więc jakieś tam swoje suplementy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    No jak dla mnie to wyniki żołnierzyków są super i tym bym się nie przejmowała ;)

    U Nas mąż łyka androvit, salfazin, witaminę c. I jeszcze chodzi na siłkę więc jakieś tam swoje suplementy ;)
    ja bym chciała właśnie by zaczął M dbać bardziej o siebie: basen, siłka.
    Ale notoryczny brak czasu...


  • BUBINIA Koleżanka
    Postów: 54 13

    Wysłany: 7 września 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Gratuluję Kochana <3 powtarzasz betę? który to dpo?

    Wczoraj był 11dpo, na bete poje znowu w pt.

    Szczęśliwa mamusia Hani <3
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 7 września 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    TSH, ft3, ft4 - dowolny dzień
    LH i FSH - 3-5dc
    Prolaktyna i progesteron - 8dpo

    dzięki, też miałam o to pytać bo dostałam skierowanie :)

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • fryzjereczka Ekspertka
    Postów: 129 63

    Wysłany: 7 września 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś mi odpowie na moje pytanie które wcześniej zadalam??

    w4sqdqk3z0w3n8hp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fryzjereczka wrote:
    dziewczyny czy spadek temperatury w 4 dniu po owulacji jest normalnym objawem???czy poprostu juz nie mam na co liczyc w tym cyklu???
    ja z chęcią bym odpowiedziała, ale nie pomogę niestety.. nie mierzę w ogóle tempki.
    Ale zaczekaj, któraś na pewno odpowie :-)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 września 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjereczka, jednodniowym spadkiem bym się nie przejmowała, poczekaj czy jutro temperatura odbije. Podobno zdarza się też spadek przy zagnieżdżaniu, ale to raczej w okolicach 7dpo. Głowa do góry :)

    U mnie za to nie chce tempka wzrosnąć, więc nawet nie wiem czy owu była :(

    zubii lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 7 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    zobacz na mojego M wyniki, też rewelacji nie ma z morfologią: 5%.
    A bierze Salfazin z 4-5 miesięcy 2x1.
    Wizytę u gina mamy w przyszłym tygodniu więc jeszcze wstrzymam się z zakupem Fertilman Plus - ale to chcę mu włączyć i L-karnitynę.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/48cd083959fe.jpg

    Macie na prawdę dobre wyniki. Nie wiem czemu uważasz inaczej, wszystkie dane powyżej normy. 5% morfologii to nie jest zły wynik. Duża ilośc i ładna ruchliwość. Niech mąż nie przestaje brać tego co bierze bo ewidentne przynosi efekty. Mój bierze fertilman plus od 2 miesięcy, jak dostanę @ to idzie powtórzyć badania i tez zobaczymy czy to cos dało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 09:39

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 7 września 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli chodzi o prolaktynę to powinno sie ja badać tak na prawdę 2 razy w cyklu 2-3dc i właśnie 8 dpo.
    Mi lekarz zlecił np tylko w 2-3 dc , mojej bratowej tez i wielu innym koleżankom tez. Najlepiej jakbyście przed badaniami skonsultowały ze swoim czego on/ona tak na prawdę oczekuje. Mojej bratowej po badaniu w 2dc wyszła hiperprolaktynemia i juz nie musiała powtarzać w 8dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 09:42

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Macie na prawdę dobre wyniki. Nie wiem czemu uważasz inaczej, wszystkie dane powyżej normy. 5% morfologii to nie jest zły wynik. Duża ilośc i ładna ruchliwość. Niech mąż nie przestaje brać tego co bierze bo ewidentne przynosi efekty. Mój bierze fertilman plus od 2 miesięcy, jak dostanę @ to idzie powtórzyć badania i tez zobaczymy czy to cos dało :)
    dziękuję Kuchcinko <3. Ale wiesz co Salfazin chciałabym jednak zamienić na Fertilman bądź Profertil.

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 7 września 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BUBINIA wrote:
    Dziewczynki wczoraj z rana zrobiłam teściowa i wyszła ku wielkiemu jednak zdziwieniu druga kreska. Pobiegła na bete, wyniki na wczoraj 19,03 mIU/ml. Oby rosło dalej i ładnie :)
    Gratuluję jeszcze raz!!! Ja testuje jutro ale mega się boje bo podbrzusze boli jak na @, ehhh...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 7 września 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie : jak test owulacyjny był pozytywny w 13 i 14 dniu cyklu to jak mam wyliczyć, który to dzień po ovu jestem? Dziś jest 27 dc.

    Wiem, że to może jest banał ale ja już fiksuje ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 7 września 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Dziewczyny jeśli chodzi o prolaktynę to powinno sie ja badać tak na prawdę 2 razy w cyklu 2-3dc i właśnie 8 dpo.
    Mi lekarz zlecił np tylko w 2-3 dc , mojej bratowej tez i wielu innym koleżankom tez. Najlepiej jakbyście przed badaniami skonsultowały ze swoim czego on/ona tak na prawdę oczekuje. Mojej bratowej po badaniu w 2dc wyszła hiperprolaktynemia i juz nie musiała powtarzać w 8dpo

    Ja miałam badaną 9dpo, wyszła za wysoka i teraz myślę, czy badać ponownie 2-3 dc? Wiesz coś na ten temat? :)

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Mam pytanie : jak test owulacyjny był pozytywny w 13 i 14 dniu cyklu to jak mam wyliczyć, który to dzień po ovu jestem? Dziś jest 27 dc.

    Wiem, że to może jest banał ale ja już fiksuje ;)
    Testy owu robisz do pierwszego pozytywu. Testy owu nie pokazują owulacji tylko pik lh. Nie wiem jak masz Ty ja czuję owu następnego dnia po pozytywie.

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ