Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • Misia21 Debiutantka

Wysłany: 21 września 2016, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia304 wrote:
    Dziewczyny! Test pozytywny ale za dwa dni robie drugi zeby sie upewnić. Pozdrawiam i życzę szczęścia dla Was wszystkich

Gratulacje ! ❤️

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 września 2016, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dziekuję, dajesz nadzieję :*

Bede dawała ile sie da i kiedy tylko sie da :) a kiedy ja zwątpię to Wy macie mi ją dawać :) <3

innamorata88 lubi tę wiadomość

• zwm Ekspertka

Wysłany: 21 września 2016, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dziwnie boli mnie brzuch jak na @ i jestem wzdeta

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    serdeczne gratulacje 2 kreseczek dziewczyny :* ja dzisiaj zrobiłam ale chyba za wcześnie bo do @ zostalo jesczze 7 dni

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • Zieziulka Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam, że wrzesień będzie szczęśliwy :D Gratulacje kochane !

⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

• Viola999 Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    serdeczne gratulacje 2 kreseczek dziewczyny :* ja dzisiaj zrobiłam ale chyba za wcześnie bo do @ zostalo jesczze 7 dni
    O kochana ja tez mam jeszcze 7 dni:)
    I kusi na testowanie masz jakies jeszcze obajwy?

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 września 2016, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby październik tez był taki owocny ;D i po cichu liczę, że jeden owoc bedzie dla mnie :)

• Viola999 Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak we wrześniu się nie uda to zmieniam lekarza ...
    bo twierdzi ze rok starań i dopiero leki.. ale to osiwieć można;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 września 2016, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    U mnie jak we wrześniu się nie uda to zmieniam lekarza ...
    bo twierdzi ze rok starań i dopiero leki.. ale to osiwieć można;)

Mój teraźniejszy odrazu zacZal działać :) za to go lubie nie marnuje ani miesiąca, cały czas cos robi to takie badanie to taki lek i czuje ze sie mną zajmuje w pełni (jeden minus praktycznie nie da się do niego dodzwonić)

• Viola999 Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mój teraźniejszy odrazu zacZal działać :) za to go lubie nie marnuje ani miesiąca, cały czas cos robi to takie badanie to taki lek i czuje ze sie mną zajmuje w pełni (jeden minus praktycznie nie da się do niego dodzwonić)

Mój oświadczył mi ze mam endometriozę, ale twierdzi ze lkka i to nie wpłynie na starania... Ze niby mam jedno dziecko to powinno być wszystko ok.
    Jednie co zalecił to sex w dni płodne i trzymanie nóg do góry:):) Ot jego lekarstwo ...
    Teraz 7 msc starań i jeśli za 7 dni będzie jedna kreska idę do kogoś kto zadziała...
    Bo może jednak coś się we mnie blokuje..

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 września 2016, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Mój oświadczył mi ze mam endometriozę, ale twierdzi ze lkka i to nie wpłynie na starania... Ze niby mam jedno dziecko to powinno być wszystko ok.
    Jednie co zalecił to sex w dni płodne i trzymanie nóg do góry:):) Ot jego lekarstwo ...
    Teraz 7 msc starań i jeśli za 7 dni będzie jedna kreska idę do kogoś kto zadziała...
    Bo może jednak coś się we mnie blokuje..

Lekarz dobra rada nogi do góry :D to faktycznie pomógł :D

• Viola999 Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak gorzej bo go posłuchałam:):) Śmiechu mój mąż miał co nie miara, ale jak się chce drugie dziecko to cuda można robić:):)

Ogólnie to 7 lat musiałam czekać na drugie dziecko a raczej na przemyślaną i dobrowolną decyzję mojego męża..
    Jest spod znaku byka wiec to nie było łatwe zadanie.. a teraz jak już "dorósł" to mi tu nie zaskakuje.

• suri2016 Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, miałam zamiar dołączyć do Was w październiku, ale dziś zrobiłam betę z krwi i wyszła 7 mlu/ml. dziś moj 12 dpo i w ciągu dnia miałam sluz zabarwiony na brązowo, w sumie nie liczyłam że coś z tego będzie w tym cyklu. czy taka wartość to jednak nie za mało żeby ciaza się utrzymała? macie z tym jakieś doświadczenia? będę bardzo wdzięczna za pomoc.

pozdrawiam serdecznie

3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 września 2016, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    cześć dziewczyny, miałam zamiar dołączyć do Was w październiku, ale dziś zrobiłam betę z krwi i wyszła 7 mlu/ml. dziś moj 12 dpo i w ciągu dnia miałam sluz zabarwiony na brązowo, w sumie nie liczyłam że coś z tego będzie w tym cyklu. czy taka wartość to jednak nie za mało żeby ciaza się utrzymała? macie z tym jakieś doświadczenia? będę bardzo wdzięczna za pomoc.

pozdrawiam serdecznie

Kochana gratuluje :) wszystko zależy kiedy doszło do implantację :) widocznie niedawno i dlatego beta jest taka mała najważniejszy jest przyrost. Powtórz za 48h jeżeli wzrośnie o 66% to wszystko jest ok :) na spokojnie!!

• suri2016 Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że właśnie z tego powodu beta jest niska... najgorsze, że jeszcze od godziny mam dosyć częste "kłucia" w podbrzuszu, nie wiem czy to normalne. postaram się wyluzowac, choć ciężko. dziękuję za słowa otuchy

3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • ;oniqa Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    O kochana ja tez mam jeszcze 7 dni:)
    I kusi na testowanie masz jakies jeszcze obajwy?
    mega bolące piersi, wieczorem zgaga , niektóre zapachy mi przeszkadzają, brzuch boli to moje najczęstsze codzienne objawy

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 września 2016, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    mam nadzieję, że właśnie z tego powodu beta jest niska... najgorsze, że jeszcze od godziny mam dosyć częste "kłucia" w podbrzuszu, nie wiem czy to normalne. postaram się wyluzowac, choć ciężko. dziękuję za słowa otuchy

Nie denerwuj sie bo to tylko pogarsza sprawę i nie jest korzystne dla kropka <3 teraz poprostu dostrzegasz wszystko tysiąc razy bardziej. Połóż sie, odpocznij i zobaczysz jak beta wystrzeli w gore ;)

• bertha Autorytet

Wysłany: 21 września 2016, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, to kciuki zeby prawy jajowod przepuścił jajeczka :) a ile miałaś jakiej wielkości?
    Ile dostałaś Ovitrelle? Ja miałam wczoraj pregnyl 10.000jedn. Pęcherzyk 2.3x2 rano (pregnyl popołudniu).
    A jeszcze pytanie o objawy - bo to drugi raz jak mam pregnyl i za pierwszym razem kilka miesięcy temu nie pamietam jakie miałam objawy, czy jakiekolwiek, a dzisiaj mam bolą e sutki - w sumie pierwszy raz w życiu taki objaw zauważyłam u siebie. Zastanawiam sie czy to nie po pregnylu. Miałaś tak kiedyś po pregnylu/ovitrelle?

Gratulacje dla kolejnych pozytywnych testów! :)

https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • panan12 Autorytet

Wysłany: 22 września 2016, 07:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia21 wrote:
    Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam PINK test który niestety wyszedł negatywny dodam , że test który robiłam rano i wyszła 2 blada kreska był firmy facelle... Chyba trzeba przygotować się na kolejne rozczarowanie :(

Mi też kiedyś wyszła taką kreska i w ciąży nie byłam

f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet

Wysłany: 22 września 2016, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Inna, to kciuki zeby prawy jajowod przepuścił jajeczka :) a ile miałaś jakiej wielkości?
    Ile dostałaś Ovitrelle? Ja miałam wczoraj pregnyl 10.000jedn. Pęcherzyk 2.3x2 rano (pregnyl popołudniu).
    A jeszcze pytanie o objawy - bo to drugi raz jak mam pregnyl i za pierwszym razem kilka miesięcy temu nie pamietam jakie miałam objawy, czy jakiekolwiek, a dzisiaj mam bolą e sutki - w sumie pierwszy raz w życiu taki objaw zauważyłam u siebie. Zastanawiam sie czy to nie po pregnylu. Miałaś tak kiedyś po pregnylu/ovitrelle?

Gratulacje dla kolejnych pozytywnych testów! :)
    U mnie pojawił się raptem jeden dojrzały pęcherzyk 23mm reszta to bieda straszna - a zapowiadało się na podwójną owulkę z lewego. :/ Pregnyl ponoć u części dziewczyn powoduje takie objawy. Ja biorę Ovvitrelle i nic się nie dzieje. :) U mnie owu chyba było nad ranem, bo tempka lekko odbiła.

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego