X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • Misia21 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 21 września 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia304 wrote:
    Dziewczyny! Test pozytywny ale za dwa dni robie drugi zeby sie upewnić. Pozdrawiam i życzę szczęścia dla Was wszystkich


    Gratulacje ! ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dziekuję, dajesz nadzieję :*

    Bede dawała ile sie da i kiedy tylko sie da :) a kiedy ja zwątpię to Wy macie mi ją dawać :) <3

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 21 września 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dziwnie boli mnie brzuch jak na @ i jestem wzdeta

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 września 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serdeczne gratulacje 2 kreseczek dziewczyny :* ja dzisiaj zrobiłam ale chyba za wcześnie bo do @ zostalo jesczze 7 dni

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 21 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam, że wrzesień będzie szczęśliwy :D Gratulacje kochane !

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 21 września 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    serdeczne gratulacje 2 kreseczek dziewczyny :* ja dzisiaj zrobiłam ale chyba za wcześnie bo do @ zostalo jesczze 7 dni
    O kochana ja tez mam jeszcze 7 dni:)
    I kusi na testowanie masz jakies jeszcze obajwy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby październik tez był taki owocny ;D i po cichu liczę, że jeden owoc bedzie dla mnie :)

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 21 września 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak we wrześniu się nie uda to zmieniam lekarza ...
    bo twierdzi ze rok starań i dopiero leki.. ale to osiwieć można;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    U mnie jak we wrześniu się nie uda to zmieniam lekarza ...
    bo twierdzi ze rok starań i dopiero leki.. ale to osiwieć można;)

    Mój teraźniejszy odrazu zacZal działać :) za to go lubie nie marnuje ani miesiąca, cały czas cos robi to takie badanie to taki lek i czuje ze sie mną zajmuje w pełni (jeden minus praktycznie nie da się do niego dodzwonić)

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 21 września 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mój teraźniejszy odrazu zacZal działać :) za to go lubie nie marnuje ani miesiąca, cały czas cos robi to takie badanie to taki lek i czuje ze sie mną zajmuje w pełni (jeden minus praktycznie nie da się do niego dodzwonić)


    Mój oświadczył mi ze mam endometriozę, ale twierdzi ze lkka i to nie wpłynie na starania... Ze niby mam jedno dziecko to powinno być wszystko ok.
    Jednie co zalecił to sex w dni płodne i trzymanie nóg do góry:):) Ot jego lekarstwo ...
    Teraz 7 msc starań i jeśli za 7 dni będzie jedna kreska idę do kogoś kto zadziała...
    Bo może jednak coś się we mnie blokuje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Mój oświadczył mi ze mam endometriozę, ale twierdzi ze lkka i to nie wpłynie na starania... Ze niby mam jedno dziecko to powinno być wszystko ok.
    Jednie co zalecił to sex w dni płodne i trzymanie nóg do góry:):) Ot jego lekarstwo ...
    Teraz 7 msc starań i jeśli za 7 dni będzie jedna kreska idę do kogoś kto zadziała...
    Bo może jednak coś się we mnie blokuje..


    Lekarz dobra rada nogi do góry :D to faktycznie pomógł :D

  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 21 września 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak gorzej bo go posłuchałam:):) Śmiechu mój mąż miał co nie miara, ale jak się chce drugie dziecko to cuda można robić:):)

    Ogólnie to 7 lat musiałam czekać na drugie dziecko a raczej na przemyślaną i dobrowolną decyzję mojego męża..
    Jest spod znaku byka wiec to nie było łatwe zadanie.. a teraz jak już "dorósł" to mi tu nie zaskakuje.

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 września 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, miałam zamiar dołączyć do Was w październiku, ale dziś zrobiłam betę z krwi i wyszła 7 mlu/ml. dziś moj 12 dpo i w ciągu dnia miałam sluz zabarwiony na brązowo, w sumie nie liczyłam że coś z tego będzie w tym cyklu. czy taka wartość to jednak nie za mało żeby ciaza się utrzymała? macie z tym jakieś doświadczenia? będę bardzo wdzięczna za pomoc.

    pozdrawiam serdecznie

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    cześć dziewczyny, miałam zamiar dołączyć do Was w październiku, ale dziś zrobiłam betę z krwi i wyszła 7 mlu/ml. dziś moj 12 dpo i w ciągu dnia miałam sluz zabarwiony na brązowo, w sumie nie liczyłam że coś z tego będzie w tym cyklu. czy taka wartość to jednak nie za mało żeby ciaza się utrzymała? macie z tym jakieś doświadczenia? będę bardzo wdzięczna za pomoc.

    pozdrawiam serdecznie


    Kochana gratuluje :) wszystko zależy kiedy doszło do implantację :) widocznie niedawno i dlatego beta jest taka mała najważniejszy jest przyrost. Powtórz za 48h jeżeli wzrośnie o 66% to wszystko jest ok :) na spokojnie!!

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 września 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że właśnie z tego powodu beta jest niska... najgorsze, że jeszcze od godziny mam dosyć częste "kłucia" w podbrzuszu, nie wiem czy to normalne. postaram się wyluzowac, choć ciężko. dziękuję za słowa otuchy

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 września 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    O kochana ja tez mam jeszcze 7 dni:)
    I kusi na testowanie masz jakies jeszcze obajwy?
    mega bolące piersi, wieczorem zgaga , niektóre zapachy mi przeszkadzają, brzuch boli to moje najczęstsze codzienne objawy

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    mam nadzieję, że właśnie z tego powodu beta jest niska... najgorsze, że jeszcze od godziny mam dosyć częste "kłucia" w podbrzuszu, nie wiem czy to normalne. postaram się wyluzowac, choć ciężko. dziękuję za słowa otuchy

    Nie denerwuj sie bo to tylko pogarsza sprawę i nie jest korzystne dla kropka <3 teraz poprostu dostrzegasz wszystko tysiąc razy bardziej. Połóż sie, odpocznij i zobaczysz jak beta wystrzeli w gore ;)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 września 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, to kciuki zeby prawy jajowod przepuścił jajeczka :) a ile miałaś jakiej wielkości?
    Ile dostałaś Ovitrelle? Ja miałam wczoraj pregnyl 10.000jedn. Pęcherzyk 2.3x2 rano (pregnyl popołudniu).
    A jeszcze pytanie o objawy - bo to drugi raz jak mam pregnyl i za pierwszym razem kilka miesięcy temu nie pamietam jakie miałam objawy, czy jakiekolwiek, a dzisiaj mam bolą e sutki - w sumie pierwszy raz w życiu taki objaw zauważyłam u siebie. Zastanawiam sie czy to nie po pregnylu. Miałaś tak kiedyś po pregnylu/ovitrelle?

    Gratulacje dla kolejnych pozytywnych testów! :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 22 września 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia21 wrote:
    Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam PINK test który niestety wyszedł negatywny dodam , że test który robiłam rano i wyszła 2 blada kreska był firmy facelle... Chyba trzeba przygotować się na kolejne rozczarowanie :(

    Mi też kiedyś wyszła taką kreska i w ciąży nie byłam

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Inna, to kciuki zeby prawy jajowod przepuścił jajeczka :) a ile miałaś jakiej wielkości?
    Ile dostałaś Ovitrelle? Ja miałam wczoraj pregnyl 10.000jedn. Pęcherzyk 2.3x2 rano (pregnyl popołudniu).
    A jeszcze pytanie o objawy - bo to drugi raz jak mam pregnyl i za pierwszym razem kilka miesięcy temu nie pamietam jakie miałam objawy, czy jakiekolwiek, a dzisiaj mam bolą e sutki - w sumie pierwszy raz w życiu taki objaw zauważyłam u siebie. Zastanawiam sie czy to nie po pregnylu. Miałaś tak kiedyś po pregnylu/ovitrelle?

    Gratulacje dla kolejnych pozytywnych testów! :)
    U mnie pojawił się raptem jeden dojrzały pęcherzyk 23mm reszta to bieda straszna - a zapowiadało się na podwójną owulkę z lewego. :/ Pregnyl ponoć u części dziewczyn powoduje takie objawy. Ja biorę Ovvitrelle i nic się nie dzieje. :) U mnie owu chyba było nad ranem, bo tempka lekko odbiła.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ