X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    U mnie pojawił się raptem jeden dojrzały pęcherzyk 23mm reszta to bieda straszna - a zapowiadało się na podwójną owulkę z lewego. :/ Pregnyl ponoć u części dziewczyn powoduje takie objawy. Ja biorę Ovvitrelle i nic się nie dzieje. :) U mnie owu chyba było nad ranem, bo tempka lekko odbiła.


    Kochana jeden wystarczy :)! Wiem, że my juz z doświadczenia wolimy miec zapas i większe szanse ale tak naprawdę czasem jeden wystarczy do osiągnięcia celu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 08:56

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana jeden wystarczy :)! Wiem, że my juz z doświadczenia wolimy miec zapas i większe szanse ale tak naprawdę czasem jeden wystarczy do osiągnięcia celu :)

    Wiem wiem, tak nam się prawie udało bez stymulacji 2 cykle temu. Mam tylko nadzieję, że ten prawy jajowód jednak jest drożny.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajdzie dla siebie przejście jestem pewna a wtedy dopadną go "oni" i fasolek gotowy ;) <3

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Znajdzie dla siebie przejście jestem pewna a wtedy dopadną go "oni" i fasolek gotowy ;) <3
    hehehe oni już na nią od wtorku czekają :D po mojemu owu było w nocy, a jeżeli nie to dzisiaj poprawimy :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to juz możesz być zafasolkowana i teraz juz tylko czekać aż sie zagnieździ :D ale koniecznie dzis "odlejcie" :) tak na wszelki wypadek

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No to juz możesz być zafasolkowana i teraz juz tylko czekać aż sie zagnieździ :D ale koniecznie dzis "odlejcie" :) tak na wszelki wypadek
    Haha o tak :D nastrój u mnie grobowy, ale do wieczora jeszcze trochę czasu :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Haha o tak :D nastrój u mnie grobowy, ale do wieczora jeszcze trochę czasu :D

    Kochana kompiel z bombelkami, świece i ciepły kocyk :) przepis na sukces gotowy :D

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana kompiel z bombelkami, świece i ciepły kocyk :) przepis na sukces gotowy :D
    Jak naszego pięciolatka hibernuje hahaha :D

    Ale 1 butelka czerwonego wina się ostała, także ten... :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 22 września 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ! 6dpo temp wysoka , oby tak dalej. Chociaż wiem że do szczęśliwego finału jeszcze daleko

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Jak naszego pięciolatka hibernuje hahaha :D

    Ale 1 butelka czerwonego wina się ostała, także ten... :D

    Tez sie przerzucam na czerwone wino podobno dobre na endo. A czy na to jakieś znaczenie czy wytrawne czy słodkie? :p podobno nie ma głupich pytań :D

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 września 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tez sie przerzucam na czerwone wino podobno dobre na endo. A czy na to jakieś znaczenie czy wytrawne czy słodkie? :p podobno nie ma głupich pytań :D
    Ponoć lepsze wytrawne, ale mnie po nim strasznie zgaga męczy :D hehehe czego ja już na endo nie brałam :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ponoć lepsze wytrawne, ale mnie po nim strasznie zgaga męczy :D hehehe czego ja już na endo nie brałam :P

    To sobie dzis kupie :) i bede pic po lampce :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj z wizytą u gina i niestety dupa blada. Nie widać żadnych pęcherzyków a 11 dc więc chyba coś już powinno być. Endo cienkie jak zadek węża, trochę ponad 6 mm, więc ginekolożka powiedziała że ten cykl w kanał. Eh... Do tego dała mi luteinę, którą nie wiem czy mam brać czy nie mam brać, bo w sumie nigdy nie miałam problemu z cyklami - wahania max 2-3 dni, a tu nagle dawka 200 mg przez 10 dni. I teraz sama nie wiem czy ćpunić to tak bez badań itp czy sobie darować i poczekać na moją własną @, bo z tego co doczytałam to toto głównie na uregulowanie cyklu. I tak mi kurna jakoś źle i niedobrze... trochę mnie podłamała tą wczorajszą wizytą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    A ja wczoraj z wizytą u gina i niestety dupa blada. Nie widać żadnych pęcherzyków a 11 dc więc chyba coś już powinno być. Endo cienkie jak zadek węża, trochę ponad 6 mm, więc ginekolożka powiedziała że ten cykl w kanał. Eh... Do tego dała mi luteinę, którą nie wiem czy mam brać czy nie mam brać, bo w sumie nigdy nie miałam problemu z cyklami - wahania max 2-3 dni, a tu nagle dawka 200 mg przez 10 dni. I teraz sama nie wiem czy ćpunić to tak bez badań itp czy sobie darować i poczekać na moją własną @, bo z tego co doczytałam to toto głównie na uregulowanie cyklu. I tak mi kurna jakoś źle i niedobrze... trochę mnie podłamała tą wczorajszą wizytą.

    Ja zawsze sie stosuje do zalrcrn lekarze. Ale moj orgsnizm lubi platac figle na maxa moja @ spoznia sie j6z z wizyta 2tyg... i za pewne sie nie pokarze bez luteinki... znam to zalamanie. Wkurza mnie, ze ja mam inny plan i zalorzenie a szara rzeczywistosc sprowadza mnie do pionu

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 22 września 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj byłam ponownie na wizycie tj. 15dc i okazało się, że pęcherzyk mega podrósł bo ma średnicę 20 mm a endo wzrostło do 9,8 mm więc chyba dobrze? od razu dostałam ovitrelle...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 12:27

    bertha lubi tę wiadomość

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swietnie!!! To teraz do dzieła :)

    I po testowaniu mam nadzieje na dobre z Twojej strony wiadomości :D

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tez sie przerzucam na czerwone wino podobno dobre na endo. A czy na to jakieś znaczenie czy wytrawne czy słodkie? :p podobno nie ma głupich pytań :D
    Koniecznie wytrawne :) Ja na szczescie lubie :) chyba tez sobie lykne dzisiaj :) robie gulasz na obiad, tam zawsze troche winka dodaje, to i do kieliszka naleje :):)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 września 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacnacud - to we trzy jestesmy teraz po zastrzyku, teraz tylko cierpliwie czekac do terminu @... :)

    Wlasnie sobie przypomnialam, ze od dzisiaj duphaston mialam brac 2x2 i oczywiscie zapomnialam rano.. takze zaczne od wieczora.
    Inna, czekajacnacud - wy dostalyscie dupka albo luteine? jaka dawke?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 22 września 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ponoć lepsze wytrawne, ale mnie po nim strasznie zgaga męczy :D hehehe czego ja już na endo nie brałam :P

    Wytrawne, zdecydowanie epsze :) Akurat wytrawne wino na szczęście JUŻ lubię, więc wchodzi przyjemnie po lampce wieczorem (i zasypiam w sekundę :D ). Aleeeee od tego cyklu piję olej lniany i to dopiero jest straszliwy hardcore, nie mam już pomysłu jak sprawić, aby TO było smaczniejsze - a pochłonąć trzeba 4 łyżki stołowe na dzień... dziś mam na szczeście już za sobą poranną dawkę.

    Inna, a tak poza tym - ten Twój cykl jest przecież skazany na sukces! Nie ma co za dużo rozkminiać - serduszkujcie ile wlezie, owulka musi być owocna, przecież zostało ustalone - do trzech razy sztuka, 2 biochemy i teraz zaskoczy na bank! :)

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie lubie wytrawnego :( no ale coz bede pic

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ