X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wrześniówki :)
Odpowiedz

Wrześniówki :)

Oceń ten wątek:
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 21 września 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola przyjemniej 10-11 dni

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 21 września 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten cykl stracony dzisiaj przyjdZie @ czuje to w kościach od wczoraj płomienie a zawsze tak mam dzień przed... :/
    Czyli testujemy w październiku...

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Natka* wrote:
    U mnie ten cykl stracony dzisiaj przyjdZie @ czuje to w kościach od wczoraj płomienie a zawsze tak mam dzień przed... :/
    Czyli testujemy w październiku...

    Zapraszamy do "ekipa z października" ;)

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 21 września 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie strasznie łamie po kościach od wczoraj,ledwo się ruszam . Boli mnie dosłownie wszystko :(

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Viola999 Autorytet
    Postów: 3152 2673

    Wysłany: 21 września 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli teraz muszę ubrać się w cierpliwość.. tydzień przede mną do testowania..:(
    Obym tylko sobie tysiaca objawów nie wmawiała;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duszka wrote:
    A mnie strasznie łamie po kościach od wczoraj,ledwo się ruszam . Boli mnie dosłownie wszystko :(

    Przeziębienie?

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 września 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającanacud wrote:
    Ja wczoraj byłam na podglądzie i ogarnął mnie smutek niestety... brałam CLO od 5-9dc w zwiększonej dawce tj. 2x1 a było jedno jajko 13mm lekarz kazał przyjechać za 2 dni ale oczywiście nie robi nam nadziei... powiedział, że zmienimy leki od nowego cyklu na jakiś LETROZOL? znacie ten lek? a jak to nie pomoże to jakiś lek na F... nie pamiętam nazwy ale mówił że to droższy lek. smutno mi :( tak już się zastanawiałam czy może mężowi mimo dobrych wyników nie spróbować dawać jakiś suplementów takich wspomagających. Może znacie jakieś takie witaminki?
    Moj gin i wielu dziewczynom polecali ginowie dla mężów Profertil. Moj to bierze. Wierz ze dziala, choc nie sprawdzalismy wynikow po kilku miesiacach brania..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 21 września 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Przeziębienie?
    Raczej nerwy . Jestem strasznie nerwowa osobą, bardzo wszytko przeżywam , biorę do siebie i się przejmuję . Stresów ostatnio mi nie brakuje :(

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 września 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulucje wszystkim zaciążonym, bo widze dzialo sie przez 2 dni!! :)

    Ja jestem po pregnylu wczoraj, mysle, ze pecherzyki juz pekly, bo mnie wczoraj bolaly jajniki, czulam jakbym zaraz miala pęknąć, a dzisiaj juz nie i temp wzrosła i sluz zaczyna sie zmieniac na kremowy. Test pierwszy pewnie 30.09. :)

    Inna jak tam jajca?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duszka wrote:
    Raczej nerwy . Jestem strasznie nerwowa osobą, bardzo wszytko przeżywam , biorę do siebie i się przejmuję . Stresów ostatnio mi nie brakuje :(


    Nie możesz tak sie stresować kochana. Wiesz nerwy przy staraniach są bardzo niewskazane. Olewaj pewne sprawy :)

  • Misia21 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 21 września 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! :) obserwuje wasze posty od dłuższego czasu ale nigdy się nie udzielałam. Staramy się z mężem o dziecko od 9 miesięcy, przez ten czas pod koniec cyklu zawsze miałam " typowe" objawy ciążowe które chyba sama usilnie próbowałam u siebie zauważyć ... oczywiście kiedy przychodziła @ przychodziło również wielkie rozczarowanie... Dzisiaj rano postanowiłam zatestowac 11dp do miesiączki mam jeszcze 4 dni. Poniżej wklejam zdjęcie testu i nie wiem czy mam zwidy czy jest tam jakiś cień cienia..

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6796634ff394.jpg

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 września 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Gratulucje wszystkim zaciążonym, bo widze dzialo sie przez 2 dni!! :)

    Ja jestem po pregnylu wczoraj, mysle, ze pecherzyki juz pekly, bo mnie wczoraj bolaly jajniki, czulam jakbym zaraz miala pęknąć, a dzisiaj juz nie i temp wzrosła i sluz zaczyna sie zmieniac na kremowy. Test pierwszy pewnie 30.09. :)

    Inna jak tam jajca?
    Ja dzisiaj szprycowałam się ovitrellem. Ehh szkoda gadać, przechwaliłam lewego jajcora, bo pęcherzyki przestały rosnąć, za to owu idzie z prawego. Dobrze to nie wróży, bo pierwsze 6 cykli szło z tamtego i dupa blada. Do tego endo szału nie robi - 8mm. W pakiecie nabawiłam się prawdopodobnie mięśniaka macicy. Normalnie żyć nie umierać. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja dzisiaj szprycowałam się ovitrellem. Ehh szkoda gadać, przechwaliłam lewego jajcora, bo pęcherzyki przestały rosnąć, za to owu idzie z prawego. Dobrze to nie wróży, bo pierwsze 6 cykli szło z tamtego i dupa blada. Do tego endo szału nie robi - 8mm. W pakiecie nabawiłam się prawdopodobnie mięśniaka macicy. Normalnie żyć nie umierać. :P

    Nie ma co się na zapas źle nastawiać :) ja jestem w stosunku do Ciebie nastawiona owocnie ;) skoro ovulk idzie to najwazniejsze endo tez tragedi nie ma wiec luz :)
    A co do mięśniaka to cos więcej ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia21 wrote:
    Cześć dziewczyny ! :) obserwuje wasze posty od dłuższego czasu ale nigdy się nie udzielałam. Staramy się z mężem o dziecko od 9 miesięcy, przez ten czas pod koniec cyklu zawsze miałam " typowe" objawy ciążowe które chyba sama usilnie próbowałam u siebie zauważyć ... oczywiście kiedy przychodziła @ przychodziło również wielkie rozczarowanie... Dzisiaj rano postanowiłam zatestowac 11dp do miesiączki mam jeszcze 4 dni. Poniżej wklejam zdjęcie testu i nie wiem czy mam zwidy czy jest tam jakiś cień cienia..

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6796634ff394.jpg

    No niby cos tam widać ale ja bym powtórzył za 2dni rano jeszcze raz. Chyba ze jestes bardzo niecierpliwa to beta :)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 września 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nie ma co się na zapas źle nastawiać :) ja jestem w stosunku do Ciebie nastawiona owocnie ;) skoro ovulk idzie to najwazniejsze endo tez tragedi nie ma wiec luz :)
    A co do mięśniaka to cos więcej ?
    Ehh dzięki Aga, owu będzie, ale z prawego, który prawdopodobnie jest zatkany. :P No nic cuda się ponoć zdarzają i staram się nie nastawiać negatywnie. Co ma być to będzie. Prawdopodobnie mięśniak :/ dopiero jak mnie otworzą będzie wiadomo co to, aż się cała trzęsę. :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ehh dzięki Aga, owu będzie, ale z prawego, który prawdopodobnie jest zatkany. :P No nic cuda się ponoć zdarzają i staram się nie nastawiać negatywnie. Co ma być to będzie. Prawdopodobnie mięśniak :/ dopiero jak mnie otworzą będzie wiadomo co to, aż się cała trzęsę. :/


    Kochana ja zaszłam w ciąże a jak poroniłam i zrobili mi histeroskopie to okazało się, że moje oba jajowody były "posklejane" wiec teoretycznie to cud, że zaszkovzyliśmy ;) wiec wiara czyni cuda! Bądź dobrej myśli ;)
    Ja trzymam kciuki, i jeszcze na pocieszenie moja mama miała mięśniaka a na ostatnim usg okazało się, że samoczynnie się zmniejsza. Wiec bez nerwów :*

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Kicia304 Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 21 września 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Test pozytywny ale za dwa dni robie drugi zeby sie upewnić. Pozdrawiam i życzę szczęścia dla Was wszystkich

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2016, 18:55

    Misia21, ;oniqa, misiaq lubią tę wiadomość

    ae266f9682.png

    27.07.2016 - Aniołek 5tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia304 wrote:
    Dziewczyny! Test pozytywny ale za dwa dni robie drugi zeby sie upewnić


    Gratuluje!!!! Rozsyłaj wiruski dla Nas <3

    Kicia304 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 września 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana ja zaszłam w ciąże a jak poroniłam i zrobili mi histeroskopie to okazało się, że moje oba jajowody były "posklejane" wiec teoretycznie to cud, że zaszkovzyliśmy ;) wiec wiara czyni cuda! Bądź dobrej myśli ;)
    Ja trzymam kciuki, i jeszcze na pocieszenie moja mama miała mięśniaka a na ostatnim usg okazało się, że samoczynnie się zmniejsza. Wiec bez nerwów :*
    Dziekuję, dajesz nadzieję :*

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Misia21 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 21 września 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam PINK test który niestety wyszedł negatywny dodam , że test który robiłam rano i wyszła 2 blada kreska był firmy facelle... Chyba trzeba przygotować się na kolejne rozczarowanie :(

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ