X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wooow będzie kolejny chłopak ♥️
    Sorki że się nie odzywam, jakiś humor ostatnio mam kiepski, mimo iż sie dobrze czuje, ale ciągle chodze wkurwiona, ciągle chce mi sie płakać, hormony pełną parą.

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny ,na szczęście że wszystko dobrze :) czytalam że Marienn jeszcze dziś u lekarza?;) a ja na zwolnieniu się bycze 😁

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo sie cieszę ze u Was wszystko w porządku. 💓
    Marien czekamy na wiadomość🍀
    Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę. Dlatego ze mam zwolnienia na taki czas. I doktor daje mi co dwa tygodnie bo ciąża rozwija sie prawidłowo. I nie ma podstaw na dłuższe zwolnienie. A teraz muszę ciągnąć i tak bo znaleźli kogoś na moje miejsce. Ale cieszę się z tak częstych wizyt bo mogę podglądać mojego Tadzia💓

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz, mam w brzuszku akrobatyczke, modelke i gimnastyczke w jednym 🥰 mala tak wairiuje w brzuchu ze nie da sie zbadac dokladnie...

    Wg badania wszystkie wyniki w normie,
    Jest wieksza o tydzien 🥰 ma 480g
    Ale Dlatego ze tak mocno skacze i sie nie uklada to musimy powotrzyc badanie za 2 tygodnie bo nie chca poprlnic bledu i wola zrobic pomiary jeszcze raz a i tak ulozyla sie bokiem i nie moga zmierzyc dobrze przodu buzki i jakiegos tak czegos w mozgu. Nie powiem bo troche mnie to stresuje, ale z drugiej strony mam pierwszy pomiar na kartce i jest w normie, ale podobno mamy sie upewnic za 2 tyg bo gdy dziecko sie tak rusza to nie mozna tak robic pomiarow... no i mam nie jesc juz slodkiego przed wizyta 😂
    Pokaze wam modelke ♥️

    https://zapodaj.net/930ac60d38c17.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2021, 21:07

    M-ka1990, Atena37 lubią tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara ja chlalam colę i mały mi tylko rączką machał🙄💓

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • silverface Przyjaciółka
    Postów: 118 83

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina super ❤️ Gratulacje synka!
    Marienn cieszę się ze na badaniach wszystko w porządku 🌸 poza bokiem faktycznie godna modelki! 😀❤️
    Alutka współczuje takiego nastroju, ale czasem i tak musi być, wyjdą z Ciebie złe emocje i później może będzie już tylko dobrzee 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2021, 21:16

    gann3e3kcqowc2i8.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn super wieści ❤
    Jaka ładna stopka😂

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego podekscytowania spać nie mogę. 🙄😂

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, Marienn, Karloina super wieści 😁

    NadziejaUmiera lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która ma niebawem teraz wizytę?

    Ja w pon badanie na glukoze, stresuje się bo tyle czasu to trwa i czekanie na czczo, ciekawe czy będę mogła wyjść przed przychodnie posiedzieć na ławeczce. Doktor powiedział abym na dzień przed nie spozywala dużych ilości słodyczy, chociaż i tak miałam tego nie robić 😂

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w przyszła środę. Liczę na to ze córka zrobi tatusiowi prezent na dzień ojca i pokaże twarzyczkę 😁 bo ostatnio byla uparta jak matka..

    Co do glukozy, mi kazali siedzieć przed gabinetem i nie chodzić nigdzie. Ale może jeśli tylko przed przychodnie to pozwolą, musisz zapytac 😁
    Badaniem się nie stresuj, nie jest to takie straszne jak niektórzy piszą 😁 miałam jeden kryzysowy moment ale trochę głębokich oddechów i przeszło. Także nie taki diabeł straszny 😁

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny ♥️ nie powiem ze jestem spokojna po tym badaniu bo wolalabym uslyszec ze wszystko jest super i dziekuje. Ale jak zawsze cos.. takze tego ,,, no musze poczekac... niby nie mam nigdzie wpisane ze cos jest za male.
    Dziecko wagowo duze... no nie wiem zobacze... musze ochlonac i moze naprawde czegos nie mogli znalezc :)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marien, zaufaj lekarzowi. Wiem ze ciężko bo ostatnia sytuacja bardzo Cię wystraszyla.Ale postaraj sie juz tylko cieszyć💓jest wszystko okej.
    Wiem , ze teraz ten strach będzie przez całe życie z nami. Ale nie dokladajmy sobie;)
    Jesteś bardzo dzielna zresztą jak wszystkie tutaj kobietki🍀😉💓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2021, 12:17

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn ja odnoszę wrażenie że za bardzo fiksujesz... I nie obraz się, nie zrozum mnie źle, ale zamiast się cieszyć ciąża, drugim trymestrem ktory jest cudowny to cały czas szukasz bez sensu powodów do zmartwień, a to dziecku nie pomoże.... Lekarz nic nie powiedzial że coś jest nieprawidłowo więc zaufaj lekarzowi. I się nie zamartwiaj a ciesz się chwilą ♥️

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczyny ze tak to moze wygladac z boku, alepo tej akcji z ZD naprawde jestm przerazona... i tak naprawde wiem ze moje dziecko moze miec jakas wade serca np ktorej nie bada sie bo powinno robic sie echo serca w 16tygodniu a u nas takich badan nie manawet u pl lekarzy.
    Dlatego caly czas fiksuje... bo to wysokie NT kiedys moglo miec wplyw na cos innego u dziecka nie koniecznie ZD.
    Moj harmony test byl zrobiony tylko na 3 glowne choroby.

    Teraz i tak juz nic nie zmienie, i tak jak mowicie moze lekarz naprawde nie mogl zmierzyc czegos bo mala zle lerzala.
    I chce aby tak bylo :) nie pisze tutaj tego po to by se pogrymasic tylko uwierzcie mi ze po takich przejsciach czlowiek jest juz wystraszony do konca ciazy. I napewno jak mala sie urodzi to 15x powiem lekarzowi zeby zbadali ja dokladniej 😂 widze tez ze mamuski z grup ktore przez to przechodzily maja to samo... strach "skad bylo wysokie NT" pozostanie juz do konca ... i kazde cmokniecie lekarza wywoluje we mnie panike.

    Ale tak jak mowie nie uslyszalam ze cos jest nie tak..
    Zastanawia mnie tez czemu glowka jest o 1tydzien i 2 dni wieksza od reszty ciala... Okej, miesci sie w limicie, ale jednak...

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz prawo sie denerwować. Nie wiem jak ja bym sie zachowywala po takiej sytuacji. A my na forum mamy się wspierać wiec glówka do góry. Trzymamy kciuki caly czas💓🍀

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn a co ja mam powiedzieć jak tutaj ani razu nie miałam np badania ginekologicznego, każde USG jest na szybko tylko po to aby zobaczyć czy serduszko bije, żadnego prenatalnego, kompletnie nic..... Jedyne badanie jakie tutaj robią to połówkowe i dopiero wtedy wszystko mierzą i tak dalej... Wizytę mam dopiero (a może i już) za dwa tygodnie ale podejrzewam że będzie wyglądała tak samo jak poprzednie... I zaczyna mnie to wkurwiac za przeproszeniem że tak tutaj to wszystko olewają... Nawet nie wiem czy za te dwa tyg dowiem się płci dzieciaka skoro USG jest na szybko.... A już będzie można znac płeć bo to już będzie 16 tydzień zaczęty więc....

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Marienn ja odnoszę wrażenie że za bardzo fiksujesz... I nie obraz się, nie zrozum mnie źle, ale zamiast się cieszyć ciąża, drugim trymestrem ktory jest cudowny to cały czas szukasz bez sensu powodów do zmartwień, a to dziecku nie pomoże.... Lekarz nic nie powiedzial że coś jest nieprawidłowo więc zaufaj lekarzowi. I się nie zamartwiaj a ciesz się chwilą ♥️


    Alutka, nie gniewam sie ale nie masz racji :)
    Ciesze sie ciaza, robie zakupy planuje chodze z brzucholem i ciesze sie ze ona jest :) wiec troszke wyolbrzymiasz, byc moze nie mialas takich badan robionych i nie powiedzial ci nikt ze cos jest nie tak, wiec nie masz odczucia strachu, nie wyobrazasz sobie jakie to uczucie. ♥️
    Masz zle odczucie ;) nie widzisz ze ciesze sie ciaza gdy pisze dobre rzeczy tylko zauwaszaz to wtedy gdy mam strach :)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego staram sie jak moge bo tak jak mowicie jednoznacznie nie otrzymalam nic co by mnie zaniepokoilo,
    Wszystko jest w NORMIE na wskazniku wydruku ale 3 rzeczy jakies (2 w glowce i jedna w serduszku) na wykresie jest wpozadku ale ona mowi ze to bylo mierzone jakbybokiem bo mala nie chce sie pokazac do niej na wprost wiec musimy to powtorzyc zeby wpisac ze 100% jest pewne i dobre.

    Czyli rozumujac to jest okey 🥰 i ciesze sie ♥️ ale.. wiecie same gdzies tam pytajnik pozostaje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2021, 13:52

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam niespodzianke dla Mezusia ♥️

    Jakie to slodkie♥️
    https://zapodaj.net/a480885af26b8.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2021, 13:42

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ