X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 13 marca 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Stary jakoś się trzyma pierwszy dzień był najgorszy , nie mogliśmy zbic mu gorączki plis majaczył coś.
    Dzisiaj jest już okej. Ale jestem sama z małym w salonie, sama go myje i się nim opiekuje.
    Mnie od 2 dni boli głowa,myślę że to migrenowy bol bo mam światłowstręt.
    Za to Tadzinek dzisiaj przespał całą noc I teraz też śpi. I teraz pytanie. Cieszyć się z przespanej nocy czy panikować, że dopadł go covid?
    Narazie nie panikuje, obserwuje.
    Apetytu jak na grubasińskiego przystało ma;)
    A co u Was?


    Edit: mój Tadzinek 😇
    https://naforum.zapodaj.net/70e6eacf8cca.jpg.html

    I teraz śpi ze mną w salonie królewicz

    https://naforum.zapodaj.net/8e395fcf3a6e.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2022, 19:03

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 14 marca 2022, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, sliczny bobo 💛 on ma takie slodkie poliki !
    Ja bym sie tak nie martwila spaniem jesli nie ma goraczki , ma apetyt i robi kupe to wydaje sie byc wpoazadku :)
    Wyciszyl sie moze 🥰

    Dobrze ze z mezem juz lepiej 😊😊

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 14 marca 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marien ,czy coś się dzieje u Ciebie?
    Nie wiem czemu ale wyczuwam smutek w wiadomości.😏

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 14 marca 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Tadzio śmieszek kochany ;)
    W ogóle jakoś mało nas na forum ;)
    U nas zw spaniem lepiej ale kupy dalej nie ma ... gazy tylko są I czasem go wybudzają... kupiliśmy delicol sama nie wiem czy mu lepiej po tym... dziś będzie położna ale mój zadzwonił bo nie wiem cxy by dziś przyjechała 🤦‍♀️ wreszcie go może zwazy bo takto nie wiem cxy przybiera na tym moim mleku cxy co...

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 14 marca 2022, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mka hej;) ważne że Ty się odzywasz;)
    Ja musiałam odstawić Tadeuszowi wszystkie kropelki. Bo cały czas robił wodniste kupy. Karmie go swoim mlekiem ale czasami na noc dostanie butle MM bebilon comfort. Na zaparcia i Kolki.
    Trochę mnie martwiły te wodniste kupy i doktor ( nie nasza bo naszej nie bylo) kazała mi zmienić dietę i wyłączyć małemu kropelki.
    I teraz też puszcza cały czas gazy które mu dokuczają.. I i kupa była 2 dni temu.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2022, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie czy któraś z Was też tak miała?
    A więc, 12 (w sobote) powinnam dostać okres, wieczorem i w nocy mialam bóle jakbym miała go dostać, źle się czułam i myślałam, że okres nadchodzi, ale obudziłam się rano i nic, przez dzien coś mnie znów trochę bolało. Dodam jeszcze, że zawsze tydzień przed okresem bolą mnie piersi a tym razem nie bolały. Zrobiłam w sobotę popołudniu test (heltiso) i wyszła taka cieniutka, jasna druga kreska. Dziś jest 14 (poniedziałek), okresu nadal nie mam a bóle takie jak na okres miewam czasami, zaboli i przestanie i dziś zaczęły mnie boleć piersi i sutki, więc zrobiłam dziś drugi test popołudniu (pink) i nie wyszła druga kreska. Co mam o tym sądzić? Mam bóle od paru dni, które zwiastują okres ale go nie mam, jeden test był z dwoma kreskami (ta druga kreska była taka cieniutka ale było ją widać) a drugi był z jedną. Czy pink test się pomylił? Co o tym sądzicie? Bardzo proszę o odpowiedź.

  • klauduss Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 marca 2022, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysiaa wrote:
    Witam, mam pytanie czy któraś z Was też tak miała?
    A więc, 12 (w sobote) powinnam dostać okres, wieczorem i w nocy mialam bóle jakbym miała go dostać, źle się czułam i myślałam, że okres nadchodzi, ale obudziłam się rano i nic, przez dzien coś mnie znów trochę bolało. Dodam jeszcze, że zawsze tydzień przed okresem bolą mnie piersi a tym razem nie bolały. Zrobiłam w sobotę popołudniu test (heltiso) i wyszła taka cieniutka, jasna druga kreska. Dziś jest 14 (poniedziałek), okresu nadal nie mam a bóle takie jak na okres miewam czasami, zaboli i przestanie i dziś zaczęły mnie boleć piersi i sutki, więc zrobiłam dziś drugi test popołudniu (pink) i nie wyszła druga kreska. Co mam o tym sądzić? Mam bóle od paru dni, które zwiastują okres ale go nie mam, jeden test był z dwoma kreskami (ta druga kreska była taka cieniutka ale było ją widać) a drugi był z jedną. Czy pink test się pomylił? Co o tym sądzicie? Bardzo proszę o odpowiedź.

    Ja mam tak samo. Bóle jak na okres a jego brak, powinnam mieć w czwartek ale zaczęło się tylko jakieś plamienie i się nie rozkręciło jakoś 😀 zawsze mnie bolą piersi przed okresem ale tym razem jeszcze ogromny ból sutków... Nigdy tak nie miałam. Dziś pink test wyszedł z drugą blada kreska więc jutro lecę na bete!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2022, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się jeszcze czy może temu wyszła druga kreska, ponieważ dałam przypadkowo 4 krople moczu a miały być 2-3. Może dlatego?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 14 marca 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Mka hej;) ważne że Ty się odzywasz;)
    Ja musiałam odstawić Tadeuszowi wszystkie kropelki. Bo cały czas robił wodniste kupy. Karmie go swoim mlekiem ale czasami na noc dostanie butle MM bebilon comfort. Na zaparcia i Kolki.
    Trochę mnie martwiły te wodniste kupy i doktor ( nie nasza bo naszej nie bylo) kazała mi zmienić dietę i wyłączyć małemu kropelki.
    I teraz też puszcza cały czas gazy które mu dokuczają.. I i kupa była 2 dni temu.

    Straszne są też gazy... wybudzają małego ze snu i taki nie spokojny jest... I tak zle I tak nie dobrze 🤦‍♀️ ja tylko swoim karmie... no i słuchaj była położna I go zważyła 3720g , na pierwszej wizycie oczywiście nie miała wagi... I teraz patrzy do książeczki a tam napisane w dniu wypisu mały waży 3700g... a na drugiej stronie że najnizsza waga małego to 3400g podczas pobytu w szpitalu... I weź tu teraz wiedz od której wagi patrzeć czy przybrał...

    A Karola dawałaś delicol? Bo ta położna że przy karmieniu 7-8 kropel ? Nie zą dużo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 15:10

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 14 marca 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Marien ,czy coś się dzieje u Ciebie?
    Nie wiem czemu ale wyczuwam smutek w wiadomości.😏


    Cos ty Karola, wszystko w jak najlepszym pozadku ♡
    Moze tak odpisuje bo widze ze poprostu jakos tak cicho tu sie zrobilo.... napisalam pare razy cos ale tez z odzewem ciezko i poprostu staram sie wam odpisywac jesli moge cos wniesc swoja odpowiedzia ❤ Nie mam o nic pretensji bo wiadome ze kazda z nas jest juz w pelni mamusia, jedna ma ciezej inna mniej, ale nje b3de ukrywac ze po takim dlugim czasie ponad rok poznawania sie dziwne jest to "odejscie" z forum z dnia na dzien bez pozegnania... troszke nie fajne...

    Ale po za tym u nas wpozadku :)
    Kilka z Was widze na instagramie i to jest fajne 🥰 Ze tez wiem ze gdzies tam jestescie.

    Ciesze sie ze dzieciaki Wam rosna 😊
    Ze sie wszystko uklada, zagladam tutaj kilka razy dziennie 💛
    Klarcia ma sie dobrze, mamy cwiczenia do wykonywania i wramy na masaze do Osteopaty pod koniec miesiaca. A jutro kolejna szczepionka...

    Z kupkami i kolkami nie pomoge bo do dzis problemu nie mielismy... ♡

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 14 marca 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie wszystkie te kropelki odstawiłam, zobaczymy jak to będzie. Mały zrobil kupę także się cieszę. Nie wiem czy dobrze robie wyłączając tak od razu kropelki.
    Wiem ,ze z delicolem tak jest ze stopniowo się z niego rezygnuję. A z espumisanem? Hmm mam teraz nad czym myśleć;)

    Marien cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku.
    No ja też czasami nie mam czasu się odezwać ale lubię tu zaglądać i od czasu do czasu zapytać jak się powodzi hehe😊
    Jak Klarcia znosi szczepienia?
    Mój po pierwszym szczepieniu spał ,jestem ciekawa jak teraz będzie. My mamy 23.03 kolejne o ile mały nie złapie covid19

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 14 marca 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Straszne są też gazy... wybudzają małego ze snu i taki nie spokojny jest... I tak zle I tak nie dobrze 🤦‍♀️ ja tylko swoim karmie... no i słuchaj była położna I go zważyła 3720g , na pierwszej wizycie oczywiście nie miała wagi... I teraz patrzy do książeczki a tam napisane w dniu wypisu mały waży 3700g... a na drugiej stronie że najnizsza waga małego to 3400g podczas pobytu w szpitalu... I weź tu teraz wiedz od której wagi patrzeć czy przybrał...

    A Karola dawałaś delicol? Bo ta położna że przy karmieniu 7-8 kropel ? Nie zą dużo?

    Mka my co drugie karmienie dawaliśmy małemu po 15 kropel Sab simplex więc z tym delicolem to raczej może tak być, taka dawka. 🙉

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 14 marca 2022, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tez czytam ciagle, ale ostatnie 2 tyg stary miał urlop i sobie razem w 3 spędzaliśmy czas, telefon dotykałam tylko wieczorami. Poza tym nie pomogę za bardzo w problemach brzuszkowych, podobnie jak u Marienn, na szczęście nas to na razie omija. Mogę tylko powiedzieć ze Nadia swego czasu robiła kupy z zegarkiem w ręku co 4 dni o 18 (+/- 1h) 😂 i było wszystko spoko. Na pocaatku te kupki powinny być podobno codziennie, później do tygodnia przerwy jest ok. Oczywiście ważne żeby dziecko się przez to nie męczyło :(

    Śliczne macie te bobaski, rosną jak na drożdżach 😁
    Karola a jak Ty się czujesz? Nie bierze Cię nic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2022, 17:30

    klz9df9h8o8dolch.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 14 marca 2022, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola dzięki to pewnie tak jest ale to jest tak dużo tych kropli 😅
    Marien no ja mam insta ale jakoś się zawiesiłem i nic nie dodaje 😅
    Luna no my od szpitala mieliśmy jedna kupkę ale zobaczymy oby coś wyszło jednak ;)

    Marienn lubi tę wiadomość

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 14 marca 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musiałam usłyszeć od pediatry 5 razy ,że krople które daje są ok i że ta ilość też jest ok😅

    Luna dzięki że pytasz. Mnie boli głowa juz 3 dzień, mam światłowstręt..Ale chyba przez pogodę bo ja jestem niskociśnieniowcem a teraz, z dnia na dzień 13 stopni na dworze 🤗

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 14 marca 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mka, u takich maluszków to jasne ze trzeba pilnować, mam nadzieje ze Wam się to ureguluje.

    Karola, możliwe ze przez pogode, zdrówka w każdym razie ☺️
    A pogoda cudna się zrobiła, aż chce się coś robić. Tylko niektórzy właśnie słabo reagują na takie zmiany nagłe, wiec współczuje :(

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 14 marca 2022, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, pierwsza szczepionke przeszla nawet super, dopiero chyba w 4czy 5 dobe miala 38° ale nie plakala ani nic, byla tylko taka z grymasem... tym razem licze ze bedzie bezobjawowo... dodatkowo ida jej zęby chyba i ma taki stan czasem 37.5° a czesem 36,9°
    Wiec jutro na szczepionce poprosze by jej jeszcze zmierzyli goraczke i zdecydowali czy nie przesunac...

    A tak sobie mysle, wiecie ze mowi sie ze to co jesz nie ma wplywu na mleko, na karmienie, ja w to wierze bo jem wszystko... pije wszystko, tylko do kawy powracalam stopniowo i z dystansem. Ale... kiedys zauwazylam ze po cebuli, czosnku, i porze... mala ma delikatne problemy brzuszkowe... wiec zaczelam go jesc mniej albo rzadziej i sie chyba przystosowala, teraz tez nie akuje tego w duzych ilosciach... moze to cos pomoze jakis produkt w zywieniu warto moze przepatrzec 😊😊😊

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 15 marca 2022, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki pomocy!!
    https://naforum.zapodaj.net/97c8985ce7fb.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/08e3f5f488ab.jpg.html
    Tylko mi wygląda to na chłopca? ☺️
    Nastawiać się czy nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2022, 10:04

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2022, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/k28dGby

    W sobotę po południu była widoczna cieniutka, jasna druga kreska, a dziś z porannego moczu nie ma nawet cienia drugiej kreski. Co o tym sądzicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2022, 15:49

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 marca 2022, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraszixp -podaj bardziej wyrazne bo te zamazane. A tym odstajacym kukutkiem bhm sie tak nie excytowala bo dziewczyny tez takie maja miedzy nogami bo to jest ta pepowina;) ale one sie roznia zawsze z chlopiecym. Tylko te zdjecia sa doac zamazane.

    Ptysia, ja tam widze druga kreske cienka. Tylko wyglada mi dziwnie cienka, ale moze to byc z powodu roznych testow a tego nie znam.

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
‹‹ 413 414 415 416 417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ