X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • maaarczak.09 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 16 marca 2022, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. To ja Wam opiszę wszystko o swoim szczęśliwym cyklu :)
    Ostatnią miesiączkę miałam od 17 do 22 lutego, miałam nieprawidłowości w cytologii, w sensie był jakiś tam mało niepokojący stan zapalny, przez co Pani Doktor kazała mi się zgłosić do siebie po receptę na globulki.
    Poszlam do niej 2 marca i okazało się, że miałam w ten dzień owulacje, piękne pęcherzyki więc od razu rada od lekarza, wracać do domu i się starać dzisiaj koniecznie. Byłam w pracy, około godziny 14 poczułam meeega ból lewego jajnika. Był to moment owulacji, więc tak jak Pani doktor kazała od razu po powrocie do domu działaliśmy 😄
    I teraz uwaga! 5 dni po owulacji poczułam ból w podbrzuszu, taki podobny do tego przed okresem (z racji tego, że w poprzednim cyklu okres dostałam tydzień wcześniej niż powinnam to już mi się płakać chciało, że znowu to samo), do tego zauważyłam na papierze malutką ilość różowego śluzu, jednorazowo.
    Od tamtego czasu podbrzusze *bolało" mnie aż do tej pory.
    Nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości, podbrzusze bolało ok 2 dni przed okresem i to było na tyle.
    Więc to skłoniło mnie do wykonania testu ciążowego dzień przed spodziewana miesiączką i uwaga 3 testy pozytywne, wieczorem ale te o wysokiej czułości :)
    Tego samego dnia padłam już o 19:30 i spałam do 9 rano, dopadła mnie mega słabość, biegunka, mdlosci, brak apetytu i ból piesi ale tylko taki delikatny narazie :)
    Więc moje objawy to ból jak na okres od 19dc, utrzymuje sie to do tej pory, z tym że np jak wstanę gwałtownie z łóżka to czuje przez około minute takie ciągnięcie w pachwinach, biegunka, mdlosci i brak apetytu, tak jak pisałam wyżej :)
    U lekarza jeszcze nie byłam, kazał mi przyjść za tydzień żeby już na pewno było coś widać :)

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 16 marca 2022, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaarczak serdecznie Gratuluję;)

    Dziewczyny czy to możliwe żeby mój Tadeusz ząbkowal ? Gryziewsztstko slini się bardzo I jest marudny. Po posmarowaniu dziąseł jest spokojniejszy. Również sprawia mu ulgę jak mu palca wkładam owiniętego pieluchą

    maaarczak.09 lubi tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowym dziewczynom gratuluje ♥️
    Hania dbaj o siebie 🥰

    U nas te ślinienie pojawiło się jakoś w drugim miesiącu i trwa do dziś 🤣 często muszę Kubie nawet bluzeczkę /body zmieniać bo wszystko uslini.
    Pozdrawiamy☺️
    https://
    Nie cytujcie pls

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2022, 03:50

    Luna33, Hania123, Marienn lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slinienie jak slinienie. Gorsze jest te marudzenie;)
    I rzeczywiście po tym żelu jest lepiej ,może to faktycznie to;)

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 16 marca 2022, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Slinienie jak slinienie. Gorsze jest te marudzenie;)
    I rzeczywiście po tym żelu jest lepiej ,może to faktycznie to;)
    U nas bywają takie dni że Kuba potrafi cały dzień marudzić i jęczeć.. czasem się zastanawiam czy to dziaselka czy brzuszek czy co 🤯

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 16 marca 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas bywają dni kiedy Tadzinek jest spokojny bo częściej marudzi niż się Uśmiech, taki jego urok;)
    Jednak zauważyłam 2 dni temu ,że buzię wyciera o łóżko tak jakby go swędziała, i jak mu tego palucha z pieluchą wsadzę do buzi do aż oczka zamyka, widzę że mu to sprawia ulgę. Próbuje zrobić zdjęcie dla położnej, bo te żele działają kojąco ale też uspokajająco i nie chce przesadzić wolę się upewnić że to dziąsełka . No ale ewidentnie mu dokuczają co nie znaczy że ząbki wyjdą lada moment;),byc może dopiero za pół roku. I szkoda ze teraz już zaczyna się męczyć.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 16 marca 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, ślicznie wyglądacie 😍 a Kubus.. No jestem niezmiennie zakochana 🙈

    Karola, tak jak mówisz, to może być początek ząbkowania. Mogą wyjść jutro a mogą za pare miesięcy :( dużo siły i ulgi dla małego!

    NadziejaUmiera lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 16 marca 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja jaki duży już Kubuś ślicznie wyglądacie;)
    Ja też muszę jakieś zdjęcia robic bo razem z Krzysiem mamy tylko ze szpitala...
    Mówiłam że kupa była wreszcie wczoraj i dziś mala ?😅
    No i chyba muszę mieć jakąś dietę bo tak się dziś męczył z brzuszkiem ,dopiero po kąpieli go puściło... a w sumie nie jem też nie wiadomo co

    NadziejaUmiera lubi tę wiadomość

  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 17 marca 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (teraz) https://naforum.zapodaj.net/24ebb0582bd5.jpg.html

    Mój ginekolog ma słaby sprzęt innego zdjęcia nie mam i ciężko uchwycić, wg lekarza 70% chłopak mam porównanie z USG córki:

    https://naforum.zapodaj.net/9ad0addbfb7b.jpg.html (córka)

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 17 marca 2022, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ❤🥰 jaki on Piekny! Jaka ty Piekna!
    Wygladacie bosko! ❤🥰

    Karola tak u Klarci od 3m zaczely sie te slinotoki, wogole troche sie krztusila sliną itp. Pchac zaczela tam rece... ale do dzis gryzaki są beee tylko palce najlepsze 😆
    No i ona przy tym nauczyla sie warczec tak smiesznie😆
    A zębów jak nie bylo tak nie ma 😆
    Jak kupujesz zel na dziąselka to sprawdz najpierw na swoim dziasle lub męza czy nie jest za mocny bo niektore podobno maja taki sklad ze albo mocno zimne i az piecze albo jakies ostre.... czytalam to gdzies. 🙂

    Kraszixp teraz lepiej widac i tez obstawialabym chlopaka! Chociaz... niby u dziewczynek jest podobnie to u was jednak chyba dwa przedzialki na chlopaka ✊✊✊
    Zapewne majac juz coreczki bardzo chcesz? ❤
    Jak to ogolem jest z 2 dzieci? Da sie zyc? 😁 zaczynam sie mentalnie przygotowywac chyba po rodzenstwo dla Klarci 🙈

    NadziejaUmiera, Kraszixp lubią tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 18 marca 2022, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy Kochane❤️

    Marienn wow odważnie 💪 czas tak szybko leci, rosną nam dzieciaczki więc jeśli czujecie się gotowi to dobra decyzja moim zdaniem im krótsza różnica wieku tym lepiej.

    U nas póki co też nie widać ma horyzoncie zabka, czekamy 😉

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 18 marca 2022, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Nadzieja ❤🥰 jaki on Piekny! Jaka ty Piekna!
    Wygladacie bosko! ❤🥰

    Karola tak u Klarci od 3m zaczely sie te slinotoki, wogole troche sie krztusila sliną itp. Pchac zaczela tam rece... ale do dzis gryzaki są beee tylko palce najlepsze 😆
    No i ona przy tym nauczyla sie warczec tak smiesznie😆
    A zębów jak nie bylo tak nie ma 😆
    Jak kupujesz zel na dziąselka to sprawdz najpierw na swoim dziasle lub męza czy nie jest za mocny bo niektore podobno maja taki sklad ze albo mocno zimne i az piecze albo jakies ostre.... czytalam to gdzies. 🙂

    Kraszixp teraz lepiej widac i tez obstawialabym chlopaka! Chociaz... niby u dziewczynek jest podobnie to u was jednak chyba dwa przedzialki na chlopaka ✊✊✊
    Zapewne majac juz coreczki bardzo chcesz? ❤
    Jak to ogolem jest z 2 dzieci? Da sie zyc? 😁 zaczynam sie mentalnie przygotowywac chyba po rodzenstwo dla Klarci 🙈


    Da się żyć jednak moje po przedszkolu i zerówce strasznie dają w kość, tam grzeczne, w domu odreagowują, biją się kłócą, plus jest ten że obie są samodzielne ☺️ załatwić się zjeść, przebrać nie ma problemu :) ja tak porównałam sobie USG córki z 17 tygodnia i to USG z 16 tygodnia i wydaje mi się że już zostaną jajeczka ☺️ Bardzo chcę i bardzo mnie cieszy ta myśl, że to chłopczyk ☺️

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 18 marca 2022, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraszixp ja się dowiedziałam w 13tc że synek i tak zostało.
    Zatem Trzymam kciuki 🙂
    Pewnie kolejne USG potwierdzi 😁

    Kraszixp lubi tę wiadomość

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Kraszixp Ekspertka
    Postów: 286 96

    Wysłany: 18 marca 2022, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NadziejaUmiera wrote:
    Kraszixp ja się dowiedziałam w 13tc że synek i tak zostało.
    Zatem Trzymam kciuki 🙂
    Pewnie kolejne USG potwierdzi 😁
    Ojjj bardzo bym chciała ☺️ do kwietnia zniosę jajo zanim się dowiem na 100% 😁

    xnw4vfxm4fgggsa3.png
    7cs
    04.01.2022 kropuś 💝
    31.12.2021 beta HCG 724,500
    29.12.2021 beta HCG 301,100
    24.12.2021 ⏸
    11.07.2019 👧🏼
    19.10.2017 👧🏼
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 18 marca 2022, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez w 13t wyszlo 60% ze dziewczynka i tak zostalo .
    Zycze Ci kochana zebysie spelnilo ;* wiadome ze dziewczynka to tez dar ale no ... ;) rozumiem! ;)
    Jesli usg sie delikatnie rozni to pewnie chlopak!

    Wiesz Nadzieja, ja tez bym chciala jak najmniejsza roznice wieku, ale hamuje mnie to po cc.
    Sa rozne wizje wiadome jakby sie stalo ze bym zaszla to pewnie lekarz by mnie ochrzanil ale pomoglby ;)
    Moja babcia mi mowila ze ona po cc 50 lat twmu gdy sprzetow nie bylo urodzila cc w pazdzierniku a w styczniu juz byla w ciazy 🙄😳😁 i donosila i zdrowe.
    Takze niby regoly nie ma ale jakbym teraz zaszla to chyba bym sie stresowala...
    Musze chyba poczekac do konca roku...
    Jak moje dzieci maja byc takie jak Klarcia to chce wiecej ❤

    A ze tak zapytam , Nadzieja masz juz normalna miesiaczke?
    Ja mialam ostatnia do 8stycznia i mam cisze... tylko brzuch od tygodnia pobolewa.

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 18 marca 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn mam ostatnio był po 30 dniach a wcześniej po 39. I mam dużo gorzej niż przed ciążą, dłuższy i b.obfity. a pomyśleć że kiedy narzekałam 🙄

    #zal post
    Wciąż mam brzydki pępek, na brzuchu dalej ta krecha a z piersi nie zeszły przebarwienia. Ogólne schudłam bo wchodzę już w ciuchy ale dalej flak na brzuchu. ☹️
    A jak u Was jeśli mogę spytać?
    Bo nie wiem czy ja taka pechowa czy to normalne że jeszcze jest to wszystko 🤔

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 18 marca 2022, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha czyli tylko ja nie mam okresu jakies 70 dni... moze powinnam zrobic test? 🙈🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ nie...


    A co do pempka, mialam czarny nadal irytowalo mnie to i wcziraj nawtykalam tam olejku BIO-OIL i nasmarowalam ta kreske. Dzis rano przy prysznicy ladnie mi te czarne cos zeszlo z tym olejem... i kreska juz mniej widoczna.
    A flak wisi... i to konkretny.... tez mam zalamke. Mialam zawsze wiekszy brzuch... ale reraz taki flak to przesada ..
    Takze nie jestes sama...
    Ja nie moge cwiczyc do 6mies ale jesli mozesz to peobuj wieczorami kilka brzuszkow moze zrobic?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 20 marca 2022, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja właśnie zaczęłam treningi. Polecam jeżeli macie problemy z jelitami ,po ćwiczeniach dolegliwości znikają. Tylko ze ja musiałam poprosić o pomoc trenera personalnego bo sama bym pewnie znowu za bardzo schudła.
    Trenuje w domu ,ciężko bo mały czasami daje w kość. Ale to tylko 3 razy w tyg mam trening i trwa on godzinke. Polecam też szczotkowanie na sucho.
    Może którąś zmotywuje i razem będziemy zrzucać t3go flaka?😙🤗

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 20 marca 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karloina wrote:
    Hej dziewczyny. Ja właśnie zaczęłam treningi. Polecam jeżeli macie problemy z jelitami ,po ćwiczeniach dolegliwości znikają. Tylko ze ja musiałam poprosić o pomoc trenera personalnego bo sama bym pewnie znowu za bardzo schudła.
    Trenuje w domu ,ciężko bo mały czasami daje w kość. Ale to tylko 3 razy w tyg mam trening i trwa on godzinke. Polecam też szczotkowanie na sucho.
    Może którąś zmotywuje i razem będziemy zrzucać t3go flaka?😙🤗

    Ja bardzo chętnie tylko musze jeszcze trochę poczekac🤦‍♀️
    A dziś jestem po 3h spania w nocy... mały niby nie płakał ale dwie kupy I jakoś nie mógł spać czy co...

  • Karloina Autorytet
    Postów: 2096 813

    Wysłany: 21 marca 2022, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam tez się dzisiaj źle spało. Przez tą wojnę mam taki żal do świata. Wczoraj jak zobaczyłam dzieciątko..nie będę opowiadała historii bo jest przykra. Modlę się do Boga żeby już nie zabierał tych dzieci rodzicom. Serce pęka.. nie mogę przesłać o tym myśleć.

    Wczoraj też miałam wizytę teściów i tak mnie zdenerwowali..Szkoda gadać. My wydajemy kase na behawioryste ,oni przyjeżdżają i jeb..pies może wszystko. A później ja się kłócę z Piotrkiem.
    Teraz już mają zakaz odwiedzin. Koniec
    Mogę być najgorsza na świecie ale rozumiecie to ,że oni potrzymali wnuka po 10 minut a później wzięli sobie tekile na kanapę? Patrzą na ramki i podziwiają zdjęcia tekili, czy wy to rozumiecie? Zero tematu o Tadziu. Masakra ja jestem w szoku. Teśc mówi " tu tekila ładnie wyszła, to foto też piękne, a to jakie cudne"
    Aż Piotrek zapytałam czy skomentuje jakieś zdj Tadzia.
    No to jest tak żałosne że masakra.

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
‹‹ 414 415 416 417 418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ