X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 27 marca 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka skupiona Klarcia;*

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 28 marca 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwumiesięczna Marysia pozdrawia forumowe ciocie! ❤️

    https://zapodaj.net/a54a6467b7d9e.jpg.html

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 28 marca 2022, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej juz Marysia dwa miesiące 😁 piękna dziewczynka ❤❤

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 29 marca 2022, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten czas leci! Marysiu jaka ty jestes slodziutka ❤❤❤

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 29 marca 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne dzieciaczki a czas za szybko leci!

    Marysia jaka słodka i malutka🥰

    Krzyś jaki długi 😂 slodziaczek♥️

    To Klarcia sprytna👍🙂
    Kubuś jeszcze nie siedzi, od wczoraj zaczął intensywnie podnosić tułów z pozycji bocznej, nienawidzi leżeć na plecach i w ogóle leżeć 😂 turla się, pełza, bardzo aktywny. Musieliśmy obniżyć poziom w łóżeczku bo za bardzo chwytał się i podnosił

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 30 marca 2022, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to juz silny chlopak :) 🥰🥰 Klarcia jeszcze nic nie robi oprocz podnoszenia tulowia do gory ;P
    Ale ma czas ;) wiec na spokojnie ;)
    Nie sadzilam ze tak szybko sie opuszcza lozeczko ;) az dzieki za informacje :D

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 30 marca 2022, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn pewnie, jak dzieciątko wykaże gotowość to moment podniesie się, usiądzie itp. każde ma swoje tempo. Są dzieci które pomijają pewne etapy np. pełzania tylko od razu się pionizuja do wstawania.
    Być może się jeszcze to wcześnie na obniżenie łóżeczka ale Jakub jest długi 😂 nie mogę jak wychyla te nóżki albo trzyma rączka i walczy aby do góry . Rozwoj ruchowy jest bardzo nie przewidywalny, dziecko z dnia na dzień może zacząć robić coś czego wcześniej nie próbowało 😊

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 30 marca 2022, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, potwierdzam. Ja codziennie rano jak ogarniam chatę, kładę Nadie na kanapie w kokonie rozwiązanym, żeby się nie turlała i na wszelki wypadek dosuwalam ławę żeby nie fiknela na podłogę. Dzisiaj zmywalam naczynia, odwróciłam się na 30 sekund a Nadia już na ławie, nogi jej już zwisały a ona się szykowala do kolejnego obrotu.. prawie zawału dostałam. Także tu z dnia na dzień albo nawet z godziny na godzinę wszystko się zmienia 😱

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo! Co tu taka cisza? Jak u Was?

    U nas zakończyła się przygoda z piersią 😪 jest mi strasznie przykro i ciężko mi sobie z tym poradzić 😪 będzie mi tego strasznie brakowało.

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda czemu skończyło się karmienie ?
    Ja dziś w nocy za to miałam jakiś zator w cycku jednym... I tak bolało ściągałam i nic... dopiero zaczęłam masować jak mały jadł i ściągnął... ale teraz mam teoche stresa żeby nie wróciło bo bolało jak cholera... a takto u nas wszystko wporzedku;)
    A u Was jak tam ?

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a co sie stalo?

    Powiem tak, chyba rozumiem co czujesz. Klarcia to juz duza dziewczyna i teraz chyba najbardziej lubie te chwile kiedy je cyca, a robi to juz tylko 3 razy dziennie. Czasem 2.
    Wiadome ze sie nie najada ale to jest takie kochane...
    Mialam sama przestac ja karmic do 5m ale nie potrafie...
    Nie umiem... stad tez bardzo Ci wspolczuje.

    A Mka, a to bolalo gdzies pod pacha? Niestety te zatory sa bolesne.... =/ bywaly na poczatku pozniej minelo...

    Przygotowuje sie mentalnie do rozszerzenia diety u Klarci...😎🙈 bedziemy zaczynac za pare dni 🙈🙈

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pokarm chyba był dla Marysi niewystarczający, ciągły płacz i ciagle była głodna wiec trochę się poddałam i podawałam trochę mm i po podaniu piersi wczoraj chlusnęła mi po karmieniu. Wiec odpuszczam sobie już całkiem ta pierś bo i ona się męczyła i ja. Ale jest mi przykro, brakuje mi tego 😢

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena1997 wrote:
    Mój pokarm chyba był dla Marysi niewystarczający, ciągły płacz i ciagle była głodna wiec trochę się poddałam i podawałam trochę mm i po podaniu piersi wczoraj chlusnęła mi po karmieniu. Wiec odpuszczam sobie już całkiem ta pierś bo i ona się męczyła i ja. Ale jest mi przykro, brakuje mi tego 😢

    Moja położna mowila że są takie problemy z karmieniem właśnie między 3-6 tygodniem a później koło 6 mca... i jeżeli się to przetrwa to będzie się karmić ale moze każdy ma inaczej nie wiem... Ja też już zaczęłam raz dawać mm ale przeszło i się najada ;)
    Tak marien bolało trochę pod pachą ale piers miała twarda I bolaca , ale mówię rozmasowalam i jakoś poszło... ale dziś w innym miejscu na tej samej piersi mi się zeobilo... więc zobaczymy

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli pokarm nadal masz to podstawiaj ja do cyca chociaz raz czy dwa dziennie... kazda kropla dla niej to zdrowie a chlustanie minie .. my tez to przechodzilysmy...
    Klarcia od pocaatku jest na MM + KP + KPI poprostu jest dokarmiana butla.
    Bedziesz karmila ją rzadziej ale bedzie, wtedy bedziesz chociaz troche zadowolona i niebedzie i tego brakowC... w ciagu dnia ja sobie odciagam mleko raz nawet 30ml i podaje jej z butelki albo mroze...

    Jesli tak czujesz a pokarm nadal masz to moze probuj chociaz zmniejszyc karmienie?
    Klarcia tez chlustala bardzo... nawet sie raz przeciez dusila...
    Bylo to meczace bardzo i to czowanie, ale tez bardziej obbilalismy.... dluzej... itp. Moze to refluks... ja u nas na to postawilam ale szczerze ? Nic nie moglam zrobic ..

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn problem w tym ze widzę ze mała nie chce już piersi, nie chce ani jej ani siebie męczyć, każde przystawienie do piersi to jej płacz i mój wiec to jest trochę bez sensu 😪 bardzo mi szkoda ale widzę ze to jest całkiem inne dziecko na butli, jest spokojna, zadowolona, śpi lepiej.. myśle ze to będzie dla niej lepsze

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to juz inna sprawa jak nie chce jej jesc... podob o wlasnie sa takie dzieci ktore se wybieraja, mamusie stosuja jakies nakladki na piersi w formie tych sylikowych takich od butelek czy cos, wiadome walcza o to , maja jakies sposoby.... ale nie kazdy chce je miec 😅😂
    Powiem tylko to ze teraz Marysia ma 2msc i to jest ten okres skoku rozwojowego tez wiec moze jej to minac ale kazda z nas przerabiala, ze im chodzilo o NIE KARM NA SIEDZACO 😂🙈 Tzn probowalas na stojąco? Bo moze o to jej chodzi? 😂

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam już wszystkiego. Niestety chyba nie jestem stworzona do kp

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, miałam się nie udzielać, ale uważam ze robisz najlepsza możliwa rzecz. Marysia ma być najedzona. A Ty masz się cieszyć macierzyństwem. Rozumiem ze Ci przykro ze kp się skończyło ale będziecie miały codziennie tyle okazji do przytulasow, bliskości i miłości ze rodzaj karmienia tego nie zmieni. Mm nie zrobi jej krzywdy, a w przypadku Waszym, tak jak piszesz, tylko pomoże. Nie katuj sie próbami, myślami ze coś robisz złe.. robisz wszystko najlepiej na świecie, jesteś dla małej najlepsza mama i tylko Ty wiesz co dla Was dobre. Wiem ze możesz pomyśleć ze łatwo sie tak pisze obcej osobie ale taka jest prawda. Ja byłam na butli od urodzenia i żyje, mam sie niezle a mama to moja najlepsza przyjaciółka 😁
    Ucaluj ślicznotkę i ciesz sie szczęśliwym, spokojniejszym dzieckiem. Buziole 🥰

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Luna33 Autorytet
    Postów: 1289 223

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tylko dodam ze na maksa szanuje wszystkie kobitki walczące o kp. Są niesamowite. Ale wiem ze ja bym tak nie umiała i gdyby u nas były problemy to bylibyśmy na mm od razu. Nasza psychika jest mega ważna, musimy czuć się dobrze żeby dobrze zajmować się tymi gnojkami naszymi 😂 ja odpuściłam w wielu tematach dot wychowania i rozwoju Nadii i jest mi z tym dobrze. Dziecko ma być najedzone, zdrowe, czyste i kochane. Tak bym chciała żebyś się tym nie przejmowała ze już pisze w kółko jedno i to samo ale takie są fakty

    klz9df9h8o8dolch.png
  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, dziękuje za takie słowa 🥹🥰😭 bardzo podniosłaś mnie na duchu, właśnie tego teraz potrzebuje ❤️

    Luna33 lubi tę wiadomość

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
‹‹ 416 417 418 419 420 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ