X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''
Odpowiedz

Wyczekane II kreseczki z grupy 'pierwsze objawy''

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy robi jak uważa i jak dla Was jest najlepiej i to się liczy ;)
    Mój Krzys taki glodomor się zrobił że szok, a mnie coś sutki zaczęły boleć ale smaruje oby przeszło...
    Do tego chyba mam problem ze zwieraczem... za tydzień mam wizytę u gin ale z tym nie eiem gdzie mam się udać...

  • Magdalena1997 Ekspertka
    Postów: 269 90

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mka, na bolące sutki super są kompresy multi-mam, naprawdę, mi uratowały życie na początku kp.
    A z tym drugim musiałabyś udać się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, ja byłam niedawno i podpowiedziała mi kilka fajnych ćwiczeń.

    l22npx9ikikem2mh.png

    Córcia o imieniu Marysia ❤️🎀
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzięki sprawdzę na pewno ;)
    A to też już znalazłam kontakt i jutro się umowie właśnie;)

  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna niestety można się najeść strachu.. jak cokolwiek robię gdzie nie mam Jakuba na oku zostawiam go jedynie w łóżeczku. Odkąd się uderzył turlając po macie nie ma bata. Strasznie to przeżyłam obwiniając się i płacząc. Nie wiem co to będzie jak zacznie uczyć się chodzić. Myślimy już nad zakupem kojca.

    Magda my również jesteśmy na mm, a też chciałam być tylko kp ale nie udało się. Nie przejmuj się, ważne jest to że karmiłas ile mogłaś.

    Magdalena1997 lubi tę wiadomość

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak jak dziewczyny pisza, jesli sprobowalas wszystkiego i nie pomaga i czujesz ze tak bedzie najlepiej to tak rob ❤ ja tak jak pisalam juz dawno mialam porzucic kp i ciagle o tym mysle, nawetd dzis sprzatajac pomyslalam ze juz mogloby sie to skonczyc ale jednak jeszcze 2 razy dziennie to ciagne... wyczekujac konca...
    Bo najlepiej jakby samo sie zakonczylo wtedy bym sie nie obwiniala... dlatego wiem co taka kobieta czuje, ale tez wiem ze chce jak najlepiej ;)
    Stad tez, jestem z toba :) tylko dopytywalam cie bo mowilas ze ci przykro wiec zrozumialam to tak ze nie wiedzialas co robic i odpuscilas, podalam kilka propozycji ale skoro probowalas dla wlasnego spokoju wszystkiego to daj na luz 🥰 Marysia najedzona to spokojna 😁 i ty ciesz sie tymi chwilami ❤

    Magdalena1997 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Karloina Autorytet
    Postów: 2094 813

    Wysłany: 5 kwietnia 2022, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Też jesteśmy na kp i MM ,po prostu dokarmiam Tadzia.
    Obecna jego waga to 8 kg. Tadzinek lubi pojeść i niestety sama piersią się nie najada.
    Dopóki mam trochę mleka to będę mu podawać, taka moja decyzja . Ale wspomagamy się MM bo wiadomo, nie chce go głodzić.
    Zaczął marudzić przy cycku,ale ja to w pełni rozumiem, z butli Leci łatwiej a przy cycu musi się napracować troszkę. Dlatego podchodzę do tego bardziej spokojnie. Jest jak jest, nie zmienię tego.
    Szczęśliwa mama=szczęśliwe dziecko szczęśliwe dziecko= szczesliwa mama . I tego się trzymajmy.
    Na pewno chcesz jak najlepiej dla swojego maluszka i jesteś super mamą, glowa do góry;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2022, 09:20

    Magdalena1997, M-ka1990 lubią tę wiadomość

    25.👩
    29.👱‍♂️
    Tadzio/SN/3960 Grudniowy chłopiec 👨‍🦰
    Starania o drugie marzenie/ lipiec 2023 🙏
    Styczeń 2024 - pozytywny test ciążowy ⏸️
    6.02 - mamy pęcherzyk 🙊
    14.02- jest serduszko ❤️
    21.02- 1 cm małego człowieka ❤️
    3.04- 13+4/ 7,21 cm 👶🏻
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie odzywałam się, za dużo obowiązków jak na jedną osobę....

    Jestem zdenerwowana i (o ironio) trochę załamana...... ostatnio dziwnie się czułam, dzisiaj zrobiłam test (dodam że używamy prezerwatyw, jeden raz był bez ale nie było finału we mnie) a tu cień kreski.......
    Co prawda okres powinnam za 2 dni dostać, ale doskonale znam to samopoczucie u dlatego zdecydowałam się zrobić test....
    Jak będziecie chciały, wyślę zdjęcie testu

    Nigdy nie sądziłam robiąc test że będę płakać ale z rozpaczy, wiem okropne to co pisze, szczególnie że jest tu dużo dziewczyn które marza o tym aby być w upragnionej ciąży, ja na te chwile mam nadzieję że test się myli.

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O hej Alutka milo Cie czytać;)
    Hmm narazie na spokojnie to tylko cień kreski no ale rozumiem bo to jednak tak szybko po ostatniej ciazy... a miałaś w ogóle okres ?
    Wyślij zdjęcie zobzxymy i my

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania a u Ciebie jak tam sytuacja?

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    O hej Alutka milo Cie czytać;)
    Hmm narazie na spokojnie to tylko cień kreski no ale rozumiem bo to jednak tak szybko po ostatniej ciazy... a miałaś w ogóle okres ?
    Wyślij zdjęcie zobzxymy i my

    Miałam już 2 miesiączki dokładnie 11.03.
    Dodam że z Luką ostatnia miesiączkę miałam 12.03 czyli byłby niecały rok różnicy...

    Oto test

    https://naforum.zapodaj.net/7bccef4bf78b.jpg.html

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem...powiem Ci ze cos widać ale naprawdę trzeba się bardzo przyjrzeć... myślę że powtórz jutro albo za dwa dni i się okaże czy ciemnieje

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Rozumiem...powiem Ci ze cos widać ale naprawdę trzeba się bardzo przyjrzeć... myślę że powtórz jutro albo za dwa dni i się okaże czy ciemnieje


    Na tym lepiej widać....

    https://naforum.zapodaj.net/3a8de59c0e14.jpg.html

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę nadal słabo ;) może dziewczyny jak wejdą to też się wypowiedzą... Ja bym powtorzyla

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Ja widzę nadal słabo ;) może dziewczyny jak wejdą to też się wypowiedzą... Ja bym powtorzyla

    Teoretycznie powinnam dostać okres za 2 dni, jeśli nie to za 3 dni powtórzę...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie a narazie spokojnie... chociaż wiem łatwo mówić...

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990 wrote:
    Pewnie a narazie spokojnie... chociaż wiem łatwo mówić...
    Nie wyobrażam sobie tego...na prawdę.... Nie wiem czy mówić mężowi, boję się jego reakcji, bo on spojrzy na test I jak to facet że nic nie widać, a to ewidentnie na żywo widać..... Nie wiem jak on zareaguje...

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja bym się wstrzymała te 3 dni i nie mówiła ale jak uważasz;)

  • NadziejaUmiera Ekspertka
    Postów: 457 80

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zrobiła jak Mka pisze, ja słabo widzę.

    Autka co w ogóle u ciebie ? Jak mały?

    Synek <3
    Poród SN 8 października 2021

    atdctgf63k7uacir.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Alutka Co slychac?

    Nadzieja rozszerzyliscie juz diete?
    Dajesz malemu wode do picia juz z butelki ?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie wszystko dobrze, maly jest grzeczny, aczkolwiek bardzo chce na ręce, ciekawy jest wszystkiego,
    W rączki już ładnie chwyta zabawki, z jednej rączki przekłada do drugiej, obraca się na brzuszek, i chyba idą mu zęby bo slini się niesamowicie, wszystko wkłada do buzi, dziąsła opuchnięte.
    Przedwczoraj byliśmy na bilansie, waży 6850 i ma 62 cm :) przytył w 3 miesiące 3100 gram i urósł 10 cm. Ubranka 62 już dawno male, teraz 68 ale i niektóre 74 🤣 wczoraj już zmieniliśmy pampersy na 4 bo grubasek jest maly o już 3 były male 🤣

    A to mój grubasek
    https://naforum.zapodaj.net/0d8cbeb6da03.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2022, 11:45

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ