X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie wypadek samochodowy - którego dnia jest szansa na wiarygodna bhcg?
Odpowiedz

wypadek samochodowy - którego dnia jest szansa na wiarygodna bhcg?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita spokojnie, miałaś bardzo dużo stresów i nerwów, pewnie @ przez to się opóźnia. Na pewno lada dzień się pojawi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to bardzo możliwe.. od wczoraj piję melisę na uspokojenie.

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 21 listopada 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że to ze stresu Ci się przesunęła, bardzo mocno trzymam kciuki żeby wszystko u Ciebie się ułożyło!

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że to stres. Tak bym chciała żeby juto już była @... to bym się wyluzowała. Już nawet myślałam o seksie na wywołanie ;) ale w kołnierzu to nie dam rady, zresztą mąż w pn idzie na badanie nasienia, to nie może. Jest okazja - akurat 7 dni abstynencji :)

  • Marta-K Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 22 listopada 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życzę Ci abyś doszła w takim razie do formy i dołączyła znów do "staraczek" :)

    Marta
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ