Forum W oczekiwaniu na testowanie wypadek samochodowy - którego dnia jest szansa na wiarygodna bhcg?
Odpowiedz

wypadek samochodowy - którego dnia jest szansa na wiarygodna bhcg?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita spokojnie, miałaś bardzo dużo stresów i nerwów, pewnie @ przez to się opóźnia. Na pewno lada dzień się pojawi.

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to bardzo możliwe.. od wczoraj piję melisę na uspokojenie.

• eM Autorytet

Wysłany: 21 listopada 2014, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że to ze stresu Ci się przesunęła, bardzo mocno trzymam kciuki żeby wszystko u Ciebie się ułożyło!

Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że to stres. Tak bym chciała żeby juto już była @... to bym się wyluzowała. Już nawet myślałam o seksie na wywołanie ;) ale w kołnierzu to nie dam rady, zresztą mąż w pn idzie na badanie nasienia, to nie może. Jest okazja - akurat 7 dni abstynencji :)

• Marta-K Debiutantka

Wysłany: 22 listopada 2014, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    życzę Ci abyś doszła w takim razie do formy i dołączyła znów do "staraczek" :)

Marta
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego