X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    A my 12 sierpnia pierwszą rocznicę ;-) a 24 sierpnia urodzinki :-) a 20.08 chrześniaka pierwsze urodzinki ;-) W ogóle sierpień u nas zawsze mocno imprezowy, bo jeszcze są szwagierki i szwagra urodziny i teściów rocznica ślubu :-) Tak więc sierpnienń jak najbardziej w naszej rodzinie miesiącem trzeźwości :-D
    To ale Ci się imprez zapowiada, super, będziesz miała co robić :*
    A myślisz już czasami o porodzie? Ja jak sobie pomyśle to strasznie się boję tego...
    Trzymam mocno kciuki żeby badanie dobrze poszło :* wyniki będziesz mieć już dzisiaj? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha koniecznie daj znac jak po wizycie.
    Summis przrlozylas jednak ta wizyte?
    Olga dokladnie, powtorz test w sobote, chociaz ja bym nie wytrzymala i w zrobila go jutro a w sobote bym poszla na bete :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie przełożyłam. Dowiem się przynajmniej czy jest w dobrym miejscu i który to tc. Jak będzie za wcześnie to pójdę pod koniec miesiąca ponownie :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Nie, nie przełożyłam. Dowiem się przynajmniej czy jest w dobrym miejscu i który to tc. Jak będzie za wcześnie to pójdę pod koniec miesiąca ponownie :)
    Hehee ciezko wytrzymac co nie?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ;)

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Bardzo ;)
    Domyslam sie. Ja naleze do takich ktore musza miec wszystko zaraz, ale jak widac, nie wszedzie to sie sprawdza :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Też mam tyłozgięcie. My noe mieliśmy zakazu współżycia, mogliśmy normalnie i dalej możemy, tylko mi się coś poprzestawiało i noe mam w ogóle ochoty :-/ a jak już do czegoś dochodzi, żeby mąż mocno poszkodowany nie był, to nawet orgazmu nia mam ani przyjemnošci z seksu :-( a takie niby w ciąży super fajniejsze doznania :-P Mam nadzieję, że chociaż po ciąży mi wróci do normy wszystko, bo strasznie mi źle z tym teraz :-(
    Jeszcze odnośnie tego tyłozgìęcia to czytałam że czasami przez to okres starania o dziecko się wydłuża, więc może dlatego tyle nam to zajęło :)
    I generalnie zastanawiałam się czy nie przez to lekarz odradził nam wspolzycie, bo podobno przy tyłozgìęciu istnieje większe ryzyko poronienia...

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam tyłozgięcie :) myśle, że na poczęcie składa się wiele czynników, np z corka udało się za pierwszym cyklem a teraz dłużej.
    Werka, i nie czytaj za dużo :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Też mam tyłozgięcie :) myśle, że na poczęcie składa się wiele czynników, np z corka udało się za pierwszym cyklem a teraz dłużej.
    Werka, i nie czytaj za dużo :)
    Nawet nie myślałam, że tyle kobiet ma to tyłozgìęcie :)
    Mam nadzieję że jak teraz pójdę na wizytę to dostaniemy zielone światło na wspolzycie, bo mojego męża już nosi :D

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem :-)  Byliśmy jeszcze z mężem na azjatyckim jedzonku i na zakupach po wizycie, to trochę zeszło ;-)
    Jakoś strasznie nieusatysfakcjonowana jestem tym badaniem :-/  Niby lekarka powiedziała, że wszystko ok, ale ogólnie mało rozmowna była i nic więcej konkretnego się nie dowiedzieliśmy . I jakoś szybko jej to badanie poszło, jakieś 15-20 min i po wszystkim a ja się naczytałam, że około godziny powinno trwać. No i chce żebyśmy jeszcze raz przyszli za 7-8 tygodni, żeby zbadać jeszcze raz, więc mam wątpliwości czy faktycznie dziś nic niepokojącego nie widziała...  no bo skoro wszystko ok, to po co znowu powtarzać... mam mieszkanie uczucia jakieś :-/
    No i nawet nie widziałam bąbelka, bo nie miałam jak zajrzeć jej w monitor, a dla mnie drugiego nie włączyła  W ogóle jakaś mało przyjemna babka :-/  No ale skoro niby wszystko ok, to tego się trzymajmy ;-)
     

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    https://zapodaj.net/e93abbe93e5eb.jpg.html

    na zdjęciu jest bialutko, nic nie widać, na żywo coś tam prześwituje, albo w oczach mi swita ;)
    No faktycznie na zdjęciu nie idzie się nic dopatrzeć. Ja bym powtórzyła jutro skoro coś tam widziałaś :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Szczerze Wam powiem dziewczyny, że mi libido też strasznie spadło w ciąży, ale podobno tak czasami jest w pierwszym trymestrze a później się zmienia więc mam nadzieję że nie zostanie mi tak do końca ciąży ;(
    Mi niestety w drugim trymestrze spadło jeszcze bardziej :-( ale ja to jestem jakiś wyjątkowy egzemplarz chyba :-P

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    To ale Ci się imprez zapowiada, super, będziesz miała co robić :*
    A myślisz już czasami o porodzie? Ja jak sobie pomyśle to strasznie się boję tego...
    Trzymam mocno kciuki żeby badanie dobrze poszło :* wyniki będziesz mieć już dzisiaj? :*
    No z tymi imprezami to nie wiadomo, bo jak będę tutaj, to większość mnie ominie :-P Wstępnie planujemy jechać do PL 11 sierpnia na jakieś dwa tygodnie, ale wszystko zależy od wizyty we wtorek.
    Wiesz czasami myślę, to chyba normalne, ale lepiej nie myśleć :-P Odganiam narazie te myśli, bo za mocno mnie stresują :-P Ja się w ogóle boje chyba narazie bardziej tego że w szpitalu się nie będę umiała dogadać, że nie będę rozumiała wszystkiego czy zapytać o coś ważnego... Narazie to mnie chyba bardziej przeraża niż sama wizja porodu :-P W ogóle to narazie modlę się o to, żeby mi pozwolili rodzić naturalnie, przynajmniej spróbować jeśli będzie wszystko ok... bo przez problemy z kręgosłupem to poród SN u mnie pod dużym znakiem zapytania.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Jeszcze odnośnie tego tyłozgìęcia to czytałam że czasami przez to okres starania o dziecko się wydłuża, więc może dlatego tyle nam to zajęło :)
    I generalnie zastanawiałam się czy nie przez to lekarz odradził nam wspolzycie, bo podobno przy tyłozgìęciu istnieje większe ryzyko poronienia...
    To wszystko jest nie prawda. Różne rzeczy gadają i piszą, ale wiem od "mądrych" ludzi, że nie ma to znaczenia ani przy staraniach, ani tym bardziej jeśli chodzi o poronienia. Jedynie co to podobno przy tyłozgięciu częściej występują okropne bóle krzyżowe podczas porodu.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha jakie masz problemy z kregoslupem?
    Mnie czesto lapie rwa kulszowa a co do bolu plecow to prawie codziennie mam od stania w pracy :-(

    10.09.2019 Marcel
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Agniecha jakie masz problemy z kregoslupem?
    Mnie czesto lapie rwa kulszowa a co do bolu plecow to prawie codziennie mam od stania w pracy :-(
    Między innymi dyskopatia i właśnie ataki rwy kulszowej na tle dyskopatii. Odcinek lędźwiowy.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Między innymi dyskopatia i właśnie ataki rwy kulszowej na tle dyskopatii. Odcinek lędźwiowy.
    Jaa jeszcze dosyc czesto mam bole krzyzowe. :-(

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Już jestem :-)  Byliśmy jeszcze z mężem na azjatyckim jedzonku i na zakupach po wizycie, to trochę zeszło ;-)
    Jakoś strasznie nieusatysfakcjonowana jestem tym badaniem :-/  Niby lekarka powiedziała, że wszystko ok, ale ogólnie mało rozmowna była i nic więcej konkretnego się nie dowiedzieliśmy . I jakoś szybko jej to badanie poszło, jakieś 15-20 min i po wszystkim a ja się naczytałam, że około godziny powinno trwać. No i chce żebyśmy jeszcze raz przyszli za 7-8 tygodni, żeby zbadać jeszcze raz, więc mam wątpliwości czy faktycznie dziś nic niepokojącego nie widziała...  no bo skoro wszystko ok, to po co znowu powtarzać... mam mieszkanie uczucia jakieś :-/
    No i nawet nie widziałam bąbelka, bo nie miałam jak zajrzeć jej w monitor, a dla mnie drugiego nie włączyła  W ogóle jakaś mało przyjemna babka :-/  No ale skoro niby wszystko ok, to tego się trzymajmy ;-)
     
    Nie zamartwiaj się na zapas może po prostu woli dmuchać na zimne, więc to akurat dobrze :*
    Ja też jak będę teraz na wizycie muszę się dopytać o badania prenatalne bo to już najwyższy czas :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    No z tymi imprezami to nie wiadomo, bo jak będę tutaj, to większość mnie ominie :-P Wstępnie planujemy jechać do PL 11 sierpnia na jakieś dwa tygodnie, ale wszystko zależy od wizyty we wtorek.
    Wiesz czasami myślę, to chyba normalne, ale lepiej nie myśleć :-P Odganiam narazie te myśli, bo za mocno mnie stresują :-P Ja się w ogóle boje chyba narazie bardziej tego że w szpitalu się nie będę umiała dogadać, że nie będę rozumiała wszystkiego czy zapytać o coś ważnego... Narazie to mnie chyba bardziej przeraża niż sama wizja porodu :-P W ogóle to narazie modlę się o to, żeby mi pozwolili rodzić naturalnie, przynajmniej spróbować jeśli będzie wszystko ok... bo przez problemy z kręgosłupem to poród SN u mnie pod dużym znakiem zapytania.
    Faktycznie, ciągle zapominam, że Ty będziesz rodzić w Szwajcarii więc jeszcze dochodzi do tego bariera językowa ;(
    Ale może nie będzie tak źle :*
    A mąż chce być przy porodzie?

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale z tymi bólami od tyłozgìęcia musi być prawda, bo faktycznie bardzo często dołączają mi plecy, boję się co będzie później jak będę miała 15 kilo więcej i brzuch do dźwigania :(

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ