X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZAGNIEZDZANIE A BOL NA @
Odpowiedz

ZAGNIEZDZANIE A BOL NA @

Oceń ten wątek:
  • Karolina-Gdańsk Nowa
    Postów: 3 4

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam podobnie...dziś 33 dzień cyklu (cykle normalnie 28-31) od 9 dni bóle brzucha niczym bóle menstruacyjne a okresu nie widać... poza tym żadnych innych dziwnych „objawów” . Poczekam z testem do soboty żeby się nie rozczarować.

    Rica lubi tę wiadomość

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :)

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • mała_mi92 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 12 października 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również mam podobną sytuację, owulacja 13 dc (potwierdzone monitoringiem), jestem w pierwszym cyklu stymulowanym CLO + Pregnyl, pęcherzyk w lewym jajniku. Od wczoraj, czyli 5 dni po owulacji mam objawy jak za każdym razem, przed miesiączką, z tym, że tym razem bardzo nasilone, okropny ból pleców, dzisiaj doszedł też ból w podbrzuszu, niekiedy zakłuje w okolicy jajnika. Nie nastawiam się na nic, bo pewnie okres przyjdzie :/

  • Olinka_AMS Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 października 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Jestem tu kompletnie nowa, właśnie leci mój pierwszy cykl starań. W tym miesiącu ze względów na delegację współżyłam jedynie raz, ale jak się później okazało, było to 2 doby przed owulacją. Bardzo chciałabym zajść w ciążę, ale jednocześnie wiem, że to nie takie proste. Co mnie jednak niepokoi to fakt, że od momentu owulacji mam dziwne pobolewanie jajników oraz kłucie w dolnej części lędźwiowej. Ok 5-8dpo miałam mocne bóle lewego jajnika, dosłownie momentami kłucie. Jednej nocy aż się obudziłam, bo tak mocno mnie zakłuło, jakby ktoś mnie dźgnął tam... Potem raptownie ból ustał. Na następny dzień zadziało się jednak coś dziwnego. Lewy jajnik znów kilka razy zakłuł...i przestał. Na bieliźnie jednak krótko potem zobaczyłam bardzo gęstą kremową wydzielinę z małymi grudkami, bezwonną. Nie pojawiła się już ona jednak nigdy więcej. Od tamtego dnia (dzisiaj 9dpo) mam wciąż pobolewanie, tym razem obu, jajników, ciągnięcie w podbrzuszu. Okres powinnam dostać za jakieś 5 dni mniej więcej, a ja już miałam momenty, kiedy myślała, że już już nadchodzi... Śluz na dany moment bardzo wodnisty, dni tzw. mokre.

    Poza tym nie mam innych objawów, piersi może lekko pełniejsze, ale bezbolesne. Zmęczona jestem, ale nie jakoś specjalnie. Dzisiaj trochę byłam wrażliwa na zapachy kawy, ale nie sądzę, że to coś specjalnego, może moja głowa halucynuje ;)

    Czy ktoś miał podobnie? To mój pierwszy cykl starań i nie wiem, czego się spodziewać. Nigdy wcześniej jednak taka wydzielina mi się nie zdarzyła. Na domiar złego dziś lekko spadła mi tempka (wykres w załączeniu).


    https://ovufriend.pl/graph/d7413e1f12d1db5a154e5cbf95a9a72d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 18:43

  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 12 października 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, doradzcie, bo glupieje. Owulacja wyznaczona z temperatur wypadla w 13dc - wspolzycie trzy, dwa dni, dzien przed w dniu i jeszcze trzy dni po. Po ovu 3 dni rosla temp i poszybowala 4 dni do 36,8. 7 dzien po ovu spadek gwaltowny do 36,1 (zagniezdzanie), bol w macicy i klucie w jajnikach, ale nie jak na @ i znow temperatura w gore. Dzien 6,7,8 i 9 po ovu zmeczenie i sennosc do tego stopnia, ze musialam sie polozyc! Siusianie kilka razy dziennie i w nocy (wczesniej tak nie bylo), apetyt, uczucie pelnego pecherza i spuchnietej macicy, nerwowosc. Dzis 23dc i bol jak na @! Do okresu jeszcze 4 dni! Temperatura rosnie i spada o kilka stopni... Nie wiem co mam myslec! Czy bol jak na @ moze byc przy ciazy, czy poprostu idzie okres i moze przyjdzie wczesniej?!

    Karolcia89 lubi tę wiadomość

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • Olinka_AMS Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 października 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam podobny problem, chyba jesteśmy w podobnym okresie w cyklu, ja mam mieć @ za 5 dni teoretycznie. Podobne objawy. Co dla mnie jednak robi różnice to fakt, ze nie mam bolesności biustu. Nie wiem, jak Ty :) Mi się kojarzy, ze jak na ciąże, to biust często jest jednym z pierwszych symptomów, ale niekoniecznie tez. I tez już głupieje sama.
    Robiłaś może test?
    Ja robiłam kilka i wszystkie 100% negatywne :((

  • Karolcia89 Autorytet
    Postów: 763 302

    Wysłany: 13 października 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandtasz wrote:
    Hej dziewczyny, doradzcie, bo glupieje. Owulacja wyznaczona z temperatur wypadla w 13dc - wspolzycie trzy, dwa dni, dzien przed w dniu i jeszcze trzy dni po. Po ovu 3 dni rosla temp i poszybowala 4 dni do 36,8. 7 dzien po ovu spadek gwaltowny do 36,1 (zagniezdzanie), bol w macicy i klucie w jajnikach, ale nie jak na @ i znow temperatura w gore. Dzien 6,7,8 i 9 po ovu zmeczenie i sennosc do tego stopnia, ze musialam sie polozyc! Siusianie kilka razy dziennie i w nocy (wczesniej tak nie bylo), apetyt, uczucie pelnego pecherza i spuchnietej macicy, nerwowosc. Dzis 23dc i bol jak na @! Do okresu jeszcze 4 dni! Temperatura rosnie i spada o kilka stopni... Nie wiem co mam myslec! Czy bol jak na @ moze byc przy ciazy, czy poprostu idzie okres i moze przyjdzie wczesniej?!
    Ja będąc w ciąży również miałam bardzo skaczący wykres, jeden dzień spadek i bóle jak na @ dużo wcześniej niż zwykle, poza tym było mi mokro ciągle. Trzymam kciuki żeby to były objawy ciąży :)

    05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
    21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
    14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

    Obniżone białko Z
  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 13 października 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wlasnie biust mnie nie boli, ale i przy pierwszej corce tez kompletnie nie bolal. Przy pierwszej ciazy tez tak temperatura skakala. Temperatura wzrosla dzis do 36,3. Test robilam przed chwila- negatywny. Moze jeszcze za wczesnie? Jeszcze 4 dni do @ Bol na @ ustal... chyba zwarouje do wtorku!

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • Olinka_AMS Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 13 października 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandtasz wrote:
    Dziewczyny wlasnie biust mnie nie boli, ale i przy pierwszej corce tez kompletnie nie bolal. Przy pierwszej ciazy tez tak temperatura skakala. Temperatura wzrosla dzis do 36,3. Test robilam przed chwila- negatywny. Moze jeszcze za wczesnie? Jeszcze 4 dni do @ Bol na @ ustal... chyba zwarouje do wtorku!

    Ale jaja mam tak samo.... Dokładnie jak piszesz! I tempka mi skacze, wczoraj było 36.6, dziś znowu 36.8...

    Trzeba czekać, a kiedyś będzie nam dane jak to mówią :))

    Ja testu dziś jeszcze nie robiłam, ale mam ostatnio bardzo dziwne sny i zauważyłam spadek apetytu duży. Tez wariuje ale staram się jakoś o tym nie myślec za bardzo, ale się nie da... Trzymam kciuki!

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 13 października 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam, że póki wykres w drugiej fazie cały czas jest nad linia pokrywającą to nie ma co się stresować, a już zwłaszcza gdy między się termometrem z jednym miejscem po przecinku, bo jednak dnia mogli być 36.80 a drugiego 36.69, a to już nie taka wielka różnica ;)

    Olinka_AMS lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 13 października 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A temperatura jesli spada na @ to gwaltowie w dol dzien przed okresem? Czy tak stopinowo przez killa dni az do @?

    No sny tez mam dziwne, takie krotkie i bez skladu i ladu. Glod... jest, ale na nic nie mam ochoty! I taka przygnebiona... ale to pewnie przez poranny test! Brzuch juz nie boli na @, tylko tak lekko jak przy owulacji...Zero pryszczy, gdzie zawsze tydzien przed @ juz cala wysypana. TrzymM sue resztkami nadzieji jeszcze te 4 dni...

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • Olinka_AMS Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 13 października 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to czekamy razem na @! Ja tez za 4 dni, trzymam kciuki i pozdrawiam!

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 13 października 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spasc nagle w dzień miesiączki, może stopniowo, a może już po wystąpieniu krwawienia, i to u jednej osoby ;P choć szczerze przyznam, że u mnie najczęściej spada rano, i tego dnia zwykle dostaje okres. O jakieś 4, 5 kresek ;)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 14 października 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, dołączam się do Was. Mam PCO, staramy się o dziecko od 14 miesięcy, w tym miesiącu miałam podwójną owulację.. na raz, jajeczko z lewego i jajeczko z prawego jajnika. Od dnia stwierdzenia ciałek żółtych biorę duphaston i tak przez 10 dni dwa razy dzienni.Ja muszę zrobić test 20.10, aby wiedzieć czy ostawić luteinę czy brać dalej. U mnie też temperatura wariuje, czasem kłują jajniki, czasem podbrzusze, piersi nie bolą. choć obawiam się, że w tym miesiącu i tak dostanę miesiączkę :(

    ov72hlz.png
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 14 października 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, dołączam się do Was. Mam PCO, staramy się o dziecko od 14 miesięcy, w tym miesiącu miałam podwójną owulację.. na raz, jajeczko z lewego i jajeczko z prawego jajnika. Od dnia stwierdzenia ciałek żółtych biorę duphaston i tak przez 10 dni dwa razy dzienni.Ja muszę zrobić test 20.10, aby wiedzieć czy ostawić luteinę czy brać dalej. U mnie też temperatura wariuje, czasem kłują jajniki, czasem podbrzusze, piersi nie bolą. choć obawiam się, że w tym miesiącu i tak dostanę miesiączkę :(

    ov72hlz.png
  • mała_mi92 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 14 października 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gozomalta wrote:
    cześć dziewczyny, dołączam się do Was. Mam PCO, staramy się o dziecko od 14 miesięcy, w tym miesiącu miałam podwójną owulację.. na raz, jajeczko z lewego i jajeczko z prawego jajnika. Od dnia stwierdzenia ciałek żółtych biorę duphaston i tak przez 10 dni dwa razy dzienni.Ja muszę zrobić test 20.10, aby wiedzieć czy ostawić luteinę czy brać dalej. U mnie też temperatura wariuje, czasem kłują jajniki, czasem podbrzusze, piersi nie bolą. choć obawiam się, że w tym miesiącu i tak dostanę miesiączkę :(
    My z mężem 12 miesięcy, biorę luteinę przez 10 dni, powinnam wtedy przetestować, żeby wiedzieć, czy odstawić, ale chyba od razu wybiorę się na betę, żeby była pewność. U mnie cały zeszły tydzień miałam okropne bóle pleców - nie wiem, czy to skutki po CLO lub Pregnylu, jakby @ miała zaraz przyjść, w czwartek dzień kulminacyjny, czułam się fatalnie, w piątek ból ustąpił, odczuwałam jedynie dolegliwości w podbrzuszu, ale na spokojnie mogłam funkcjonować. W weekend dolegliwości ustały, chyba porządnie odpoczęłam, jedynie coś czasem kłuje, ale nastawiam się na @ :/

  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 16 października 2018, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinka jak u ciebie? Cos juz wiesz? Ja czekam na @... resztki nadzieji przez najblizsze 2-3 dni, ze moze jednak sie nie pojawi...

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 16 października 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandtasz ja mialam takie temperatury w mojej poprzedniej ciazy. Kilka dni przed terminem @ dodatkowo dostalam zapalenia pecherza - tez mialam takie uczucie pelnosci, a potem sie przeksztalcilo w zapalenie i plamienie - moj gin mowil, ze to calkiem czeste :O Trzymam kciuki za 2 kreski!

  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 16 października 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziewczyny... dzis rano przyszla @! Dzien do dupy do tego wszystko mnie boli. Ale coz zamowiony nowy termometr owulacyjny i bierzemy sie do dzialania! Uzywalyscie testow owulacyjnych?

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 16 października 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, ale mam nadzieję, że kolejny cykl okaże się szczęśliwy :) Ja używałam testów. Zazwyczaj jak mi się zbliża termin owu - tak od około 12dc robię rano codziennie - ok 9 - nie powinno sie ich robic z porannego moczu po nocy ;) Jak jest cien o tej 9, to powtarzam o 12 i potem o 17-19. Ale o 12 i 17 robie jedynie jak rano jest cien. Kolejnego dnia rano znowu robię po pozytywnym. U mnie one akurat wychodzą a pik lh trwa kilka godzin. Nigdy nie mialam tak, jak niektore kobiety tu, ktore mialy pozytywne testy owu przez 2 dni.

    https://www.chcemybycrodzicami.pl/5-faktow-o-testach-owulacyjnych-sprawdz-co-mowi-lekarz/ tu masz fajny link :)

    parenka lubi tę wiadomość

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ