Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na zdrowie

    Asha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Maniek i super ze jest kropka :D
    kiedy kolejna wizyta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie bratowa podala mi maly pakiecik
    mam tam dupka
    testy owu i test ciazowy oraz Clostibegyt

    dupka sie bierze w drugiej fazie czy jak bo ja nie wiem a moze warto wykorzystac?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    wlasnie bratowa podala mi maly pakiecik
    mam tam dupka
    testy owu i test ciazowy oraz Clostibegyt

    dupka sie bierze w drugiej fazie czy jak bo ja nie wiem a moze warto wykorzystac?

    Tak jak lute sie bierze

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha - bardzo smutne i przykre to co piszesz :(. Jesteście nie dość że w gorszej sytuacji niż większość par, bo kłopoty są i to z obu stron - to jeszcze zostawieni bez rzetelnej pomocy lekarskiej. Włos mi się zjeżył, jak doczytałam, że ta "konsultacja u specjalisty" przed IVF jest rozmową z pielęgniarką :(.
    Jakbyś była innego rodzaju osobą, to proponowałabym rozważenie surogatki (nie musiałabyś się obawiać ataków w wyniku skoku hormonów i odstawienia leków), ale widzę że dla Ciebie ciąża i sam akt zapłodnienia jest równie ważny jak samo posiadanie dziecka. I tu niestety nie ma żadnej rady :(. Mam jednak nadzieję, że los uszykuje Wam jakąś niespodziankę - może nawet wtedy, kiedy pogodzicie się z tym, że niespodzianki nie będzie. Oby, bo widzę, że bardzo Wam zależy.

    Cwalinka - wykąpać się to nie wszystko. Rajtki, Kochana, rajtki! I kiecka ;).

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    Asha - bardzo smutne i przykre to co piszesz :(. Jesteście nie dość że w gorszej sytuacji niż większość par, bo kłopoty są i to z obu stron - to jeszcze zostawieni bez rzetelnej pomocy lekarskiej. Włos mi się zjeżył, jak doczytałam, że ta "konsultacja u specjalisty" przed IVF jest rozmową z pielęgniarką :(.
    Jakbyś była innego rodzaju osobą, to proponowałabym rozważenie surogatki (nie musiałabyś się obawiać ataków w wyniku skoku hormonów i odstawienia leków), ale widzę że dla Ciebie ciąża i sam akt zapłodnienia jest równie ważny jak samo posiadanie dziecka. I tu niestety nie ma żadnej rady :(. Mam jednak nadzieję, że los uszykuje Wam jakąś niespodziankę - może nawet wtedy, kiedy pogodzicie się z tym, że niespodzianki nie będzie. Oby, bo widzę, że bardzo Wam zależy.

    Cwalinka - wykąpać się to nie wszystko. Rajtki, Kochana, rajtki! I kiecka ;).


    To noe jest zwykla pielegniarka alle pielegniarka specjalizujaca sie wepilepsji one zazwyczaj wiecej wiedza niz neurolog, ale i tak mi wiecej nie powie niz ja juz wiem :-/

    Nie tyle ze akt zaplodnienia ale ciaza jest dla mnie wazna :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 19:36

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    A Maniek i super ze jest kropka :D
    kiedy kolejna wizyta?

    16.12, w moje urodziny :). A 17.12 chce mnie gość położyć do szpitala na kilka godzin, żeby wszystkie badania podstawowe przeprowadzić i żebym nie musiała za nie płacić. Miły gość.

    Asha, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    16.12, w moje urodziny :). A 17.12 chce mnie gość położyć do szpitala na kilka godzin, żeby wszystkie badania podstawowe przeprowadzić i żebym nie musiała za nie płacić. Miły gość.

    To juz za dwa tygodnie :-D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :-)
    Też otworzyłam browarka :-D to zdrowie Asha ;-)
    Dziękuję za Wasze słowa . Rozważamy opcje pojechania do polski w styczniu . Ogólnie chciałam jechać zobaczyć się z rodziną to przy okazji bym zrobiła jakąś konsultacje . Wyniki mogę wziąć stąd :-)

    Asha, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    16.12, w moje urodziny :). A 17.12 chce mnie gość położyć do szpitala na kilka godzin, żeby wszystkie badania podstawowe przeprowadzić i żebym nie musiała za nie płacić. Miły gość.
    Dobrze znaczy że dba o pacjentke :-P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Jestem :-)
    Też otworzyłam browarka :-D to zdrowie Asha ;-)
    Dziękuję za Wasze słowa . Rozważamy opcje pojechania do polski w styczniu . Ogólnie chciałam jechać zobaczyć się z rodziną to przy okazji bym zrobiła jakąś konsultacje . Wyniki mogę wziąć stąd :-)


    O to to to :-D

    A skad jestes w pl...? I wogole jak masz na imie bo zapomnialam :-/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Asiu?? ;-)
    Cwalinka znowu się przetrenowałaś :-P będziesz płakać :-P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    O to to to :-D

    A skad jestes w pl...? I wogole jak masz na imie bo zapomnialam :-/
    Kraków i Zuzanna z tej strony ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Jak tam Asiu?? ;-)
    Cwalinka znowu się przetrenowałaś :-P będziesz płakać :-P


    Ja popijam piwko :-D i na ciebie czekam :-P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Kraków i Zuzanna z tej strony ;-)


    A to ja z lubelskiego :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    To noe jest zwykla pielegniarka alle pielegniarka specjalizujaca sie wepilepsji one zazwyczaj wiecej wiedza niz neurolog, ale i tak mi wiecej nie powie niz ja juz wiem :-/

    Nie tyle ze akt zaplodnienia ale ciaza jest dla mnie wazna :-/

    Sorki, tak mi utkwiło w pamięci, jak pisałaś, że pierwszą ciążę przechodziłaś sama i teraz jakby M miało nie być przy Tobie przy zabiegach, to tak nie chcesz.

    W Twoim przypadku ciąża to naprawdę duże wyzwanie. I fizyczne i psychiczne. Mam nadzieję, że rozmowa z tą pielęgniarką jednak tchnie w Ciebie jakieś nowe nadzieje, może wniesie inne spojrzenie. Ale swoje obawy i tak będziesz musiała pokonać sama. Życzę, żeby Ci się udało! W końcu ciąża ciąży nierówna, być może i Ty będziesz inaczej reagowała na hormony. Niestety gwarancji nikt nie da :(.

    Asha, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    A to ja z lubelskiego :-D
    Kawałek :-P

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marnut wrote:
    Sorki, tak mi utkwiło w pamięci, jak pisałaś, że pierwszą ciążę przechodziłaś sama i teraz jakby M miało nie być przy Tobie przy zabiegach, to tak nie chcesz.

    W Twoim przypadku ciąża to naprawdę duże wyzwanie. I fizyczne i psychiczne. Mam nadzieję, że rozmowa z tą pielęgniarką jednak tchnie w Ciebie jakieś nowe nadzieje, może wniesie inne spojrzenie. Ale swoje obawy i tak będziesz musiała pokonać sama. Życzę, żeby Ci się udało! W końcu ciąża ciąży nierówna, być może i Ty będziesz inaczej reagowała na hormony. Niestety gwarancji nikt nie da :(.


    No nie da wlasnie, wszystko jedno z kim bym nie rozmawiala...a moj stary rozumie przez co przeszlam w duzym stopniu bo raz ze mu tlumaczylam na 300 sposobow a dwa ze go na terapie ze soba zaciagnelam wiec wie czego sie boje i tez wie co jego czekac moze jak cos pojdzie nie tak :-/

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Dobrze znaczy że dba o pacjentke :-P
    Taaa...raczej o swoją kasę :D, toż wizyty płatne ;)!
    Ale przed Świętami chce zobaczyć, czy serce bije czy...będę musiała iść do szpitala na dłużej :/.
    Oboje jesteśmy dobrej myśli, ale tak w razie "w", to wolałabym tak Świąt nie spędzać :(.

‹‹ 3421 3422 3423 3424 3425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ