Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do przemyslen na temat staran widze ze wszystkei mamy dosc, czesto chce mi sie powiedziec pierdole to wszystko :/
    a po Dongu nie czuje zadnej calkowicie zadnej roznicy

    mik82, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybciu zaciskam kciuki za rozmowe <3

    rybka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    co do przemyslen na temat staran widze ze wszystkei mamy dosc, czesto chce mi sie powiedziec pierdole to wszystko :/
    a po Dongu nie czuje zadnej calkowicie zadnej roznicy
    Ale za to <3 masz bez liku... :D

    Staraczka - kac mnie nie męczy... :] a Wy cieszcie się sobą!
    Marnut no, coli więcej pij! Ściskam! ;)
    Cwalinka - grzej łapki, nie ma nic gorszego niż zgrabiałe palce - wiem coś o tym, bo u nas w biurze mroźnia zazwyczaj i się piecykiem elektrycznym musimy ratować...
    Asha, co do terminu... podobnie jak dziewczyny uważam, że to Wam termin ma pasować i tyle. :) Jak narzekają, no cóż... trudno żebyście Wy swoje życie ustawiali pod innych. Zresztą sama to wiesz, więc co ja będę Ci tu prawić... :P
    Ania, tych Twoich lekarzy i nie-lekarzy należałoby wystrzelać - ktoś tu armatkę chyba miał... B)

    nick nieaktualny, rybka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Red
    w pracy mam cioeplutko
    pije kolejna herbatke :)

    aa i wytargalam jakies krzeslo :D ktos sie meblowal na nowo i mieli stare wiec sobie wzielam ufff

    rybka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja teraz tylko na chwilke wpadlam a wiec tak gadalam se z szefem i szanse sa duze bo potrzebuja wiecej niz jedna osobe a i tez mam plusa bo na kasie fiskalnej troche sie znam ale ja pierdole znowu to uslyszalam co zawsze prosze czekac na telefon!!!!! mam nadzieje ze jednak zadzwonia i przyjma chociaz na te dwa czy trzy miesiace bo potem zwisa mi bo mam prace u siebie pod nosem w miejscowosci..szefcio mlody hahahi no okolo38lat a ja podmalowana poszlam :-P. Teraz biore sie za obiad i zaraz ide po syna na przystanek..wpadne moze jeszcze pozniej tule was mocno kazda jak moge najmocniej buziaczki wam tez sle w policzek :-*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeczko trzymam kciuki zeby wypalilo, zawsze to dodatkowa kaska dla was a nie ukrywajmy pieniazki sie licza

    rybka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gdzie jestescie??? wrocicie tutaj
    tesknie :( <3

    Asha, rybka lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie...ja latam dookola jak pojebana :-D

    Dalej nic nie zalatwione :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 14:56

    rybka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    dziewczyny gdzie jestescie??? wrocicie tutaj
    tesknie :( <3
    No a ja dalej mielę... tzn. młyn w robocie... :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie obiad szykuje:)
    Asha niedlugo wszystko zlatwicie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tam dziewczyny? Asha dalej walczy , Cwalinka obiad gotuje , red w pracy a reszta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 17:17

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nudzi :-P w centrum chwile byłam :-P już taki klimat świąteczny że normalnie ludzie wariuja po sklepach i ogólnie :-P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    Hejka ja teraz tylko na chwilke wpadlam a wiec tak gadalam se z szefem i szanse sa duze bo potrzebuja wiecej niz jedna osobe a i tez mam plusa bo na kasie fiskalnej troche sie znam ale ja pierdole znowu to uslyszalam co zawsze prosze czekac na telefon!!!!! mam nadzieje ze jednak zadzwonia i przyjma chociaz na te dwa czy trzy miesiace bo potem zwisa mi bo mam prace u siebie pod nosem w miejscowosci..szefcio mlody hahahi no okolo38lat a ja podmalowana poszlam :-P. Teraz biore sie za obiad i zaraz ide po syna na przystanek..wpadne moze jeszcze pozniej tule was mocno kazda jak moge najmocniej buziaczki wam tez sle w policzek :-*
    To trzymam kciuki rybko żeby zadzwonili <3 też nie cierpię tego zdania :-P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Zuza ;-) jak tu sie koszmar zaczal ze swiaetami to juz sobie wyobrazam co w Londynie sie musi dziac :-/

    My mozliwe ze jutro w nocy do Londynu pojedziemy zeby w czwatrek wnoosek na paszport zlozyc :-/ a ambasadzie szwedzkiej omg mowie wam masakra :-/

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Czesc Zuza ;-) jak tu sie koszmar zaczal ze swiaetami to juz sobie wyobrazam co w Londynie sie musi dziac :-/

    My mozliwe ze jutro w nocy do Londynu pojedziemy zeby w czwatrek wnoosek na paszport zlozyc :-/ a ambasadzie szwedzkiej omg mowie wam masakra :-/
    No nie wyobrażaj sobie tego :-P a po co wam szwedzka ambasada ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak atmosfera lepiej troszku :-)?

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    No nie wyobrażaj sobie tego :-P a po co wam szwedzka ambasada ;-)

    Bo moj w polowie szwedem :-P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    A jak atmosfera lepiej troszku :-)?


    Hahahah gorzej troszku :-P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Hahahah gorzej troszku :-P
    To piknie ;-)
    A czyli Szweda masz ;-) to dobrze , ja lubię szwedzkich strażaków . Zawsze z mama żartuje że jak mnie mój mąż zostawi albo cus to polowanie w remizie będę robić :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    To piknie ;-)
    A czyli Szweda masz ;-) to dobrze , ja lubię szwedzkich strażaków . Zawsze z mama żartuje że jak mnie mój mąż zostawi albo cus to polowanie w remizie będę robić :-D


    On jest urodzony w uk ale matka szwedka :-P wiec w pol szwed :-D a paszport zawsze mial szwedzki wiec szybciej bedzie jak szwedzcki wyrobi niz angielski :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
‹‹ 3479 3480 3481 3482 3483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ