X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    A to to akurat będę robić, więc się okaże czy jeszcze coś "przygarnęłam". :>
    Daj koniecznie znać po wizycie!

    No ja ostatnio jak mi się udało trzymać diety, to jeszcze przytyłam... Ręce mi opadły, bo czy żrę czy nie, to efekt podobny i się kurwa zatrzymać nie chce...
    Wizyte u endo mam dopiero 12 czerwca

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    <3 <3 <3
    Dupka, mam z zaleceniem brania jak już cykl trwa ok. 42 dni. Nie wiem jak miały by mi pomóc brany wcześniej (bo się nie znam)?
    Donga znowu łykam, wali mi nadal, ale biere - 2x2. :)

    Cieszę się, że męża udało mi się skierować bezboleśnie na badania. Przynajmniej może odetchnę z ulgą, że to tylko ja nawalam z nas obojga i sama sobie mogę być winna...
    z tego co mi profesorek mowil to jesli owu jest do 20 dc to jest ok ale ciaza z pozniejszej owulacji jest ryzykiem chodz nie zawsze oczywiscie. ogladal moje wykresy i mowi skoro robie sobie samodzielny monitoring :D to pi razy drzwi wiem kiedy owulka wystepuje jesli nie pojawia sie do 20 dnia cyklu to mam poczekac okolo 10 dni i zaczac brac a jesli pojawi sie zwyzszka tempek to odczekac trzy, cztery wyzsze i zaczac go brac. tez bralam 2x2 :D hardcorowe :D

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko a powiedz mi jest sens powtarzac anty tpo ft3 i ft4 czy robic sami tsh?

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka905 wrote:
    Hej dziewczyny możecie mi pomóc w interpretacji bety ? nic z tego nie rozumiem,

    Wyszło mi 0,71
    :( przykro mi,

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    Wizyte u endo mam dopiero 12 czerwca
    Chodziło mi o czwartkowy wynik... :)

    Cwalinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    Wizyte u endo mam dopiero 12 czerwca
    Chodziło mi o czwartkowy wynik... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    z tego co mi profesorek mowil to jesli owu jest do 20 dc to jest ok ale ciaza z pozniejszej owulacji jest ryzykiem chodz nie zawsze oczywiscie. ogladal moje wykresy i mowi skoro robie sobie samodzielny monitoring :D to pi razy drzwi wiem kiedy owulka wystepuje jesli nie pojawia sie do 20 dnia cyklu to mam poczekac okolo 10 dni i zaczac brac a jesli pojawi sie zwyzszka tempek to odczekac trzy, cztery wyzsze i zaczac go brac. tez bralam 2x2 :D hardcorowe :D
    Hmmm, czyli generalnie jak do 30 dnia nie ma ovu, to jechać z koksem? :>

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 26 maja 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    Amelko a powiedz mi jest sens powtarzac anty tpo ft3 i ft4 czy robic sami tsh?
    zalecaja co dwa trzy lata powtarzac antytpo i antyTg -tym bardziej jesli sie starasz. teraz to koszt okoloło 30 za badanie. kiedys bylo gorzej :/
    t3 i t4 robi sie zawsze. ja t3 nie robie bo nie mam tarczycy, ale musisz wiedziec jak pracuje tarczyca, sdamo tsh nic nie pokazuje

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Hmmm, czyli generalnie jak do 30 dnia nie ma ovu, to jechać z koksem? :>
    raczej tak a teraz ewidentnie masz bezowulacyjny cykl wiec szkoda twoich nerwow. ja jeszcze sprobowalabym powtorzyc lh i fsh na poczatku cyklu. choćby tak dla p[orownania stosunku. kurna cos ci hamuje owulke :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2015, 20:02

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anty tg nigdy nie robilam, anty tpo mam sprzed 1,5 roku, a ci to znaczy nur nasz tarcxycy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    raczej tak a teraz ewidentnie masz bezowulacyjny cykl wiec szkoda twoich nerwow. ja jeszcze sprobowalabym powtorzyc lh i fsh na poczatku cyklu. choćby tak dla p[orownania stosunku. kurna cos ci hamuje owulke :(
    A progesteron nie ma wpływu na ovu*
    ?

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    Anty tg nigdy nie robilam, anty tpo mam sprzed 1,5 roku, a ci to znaczy nur nasz tarcxycy?
    przetłumacz ostatnie 3 słowa :D

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    Anty tg nigdy nie robilam, anty tpo mam sprzed 1,5 roku, a ci to znaczy nur nasz tarcxycy?
    antyTg czesto wychodzi w chorobie Gravesa-Basedowa

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    raczej tak a teraz ewidentnie masz bezowulacyjny cykl wiec szkoda twoich nerwow. ja jeszcze sprobowalabym powtorzyc lh i fsh na poczatku cyklu. choćby tak dla p[orownania stosunku. kurna cos ci hamuje owulke :(
    Boję się teraz bawić z Dupkiem przed wizytą - bo nie wiem czy może on wpłynąć jakoś na resztę badań, które powinnam na te wizytę przynieść: AMH - ang. anti-Müllerian Hormone, Inhibina B, SHBG, Przeciwciała przeciw peroksydazie tarczycowej (anty-TPO) oraz Test z metoclopramidem X2 (MTCx2)

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    A progesteron nie ma wpływu na ovu*
    ?
    ci nie wiem :( od progesteronu to miki :D

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    przetłumacz ostatnie 3 słowa :D
    "A co to znaczy nie masz tarczycy?" chyba :D

    Cwalinka, amelia04072006, mik82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    przetłumacz ostatnie 3 słowa :D
    Nie masz tarczycy

    SSorki z tableta pisze

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Boję się teraz bawić z Dupkiem przed wizytą - bo nie wiem czy może on wpłynąć jakoś na resztę badań, które powinnam na te wizytę przynieść: AMH - ang. anti-Müllerian Hormone, Inhibina B, SHBG, Przeciwciała przeciw peroksydazie tarczycowej (anty-TPO) oraz Test z metoclopramidem X2 (MTCx2)
    kiedy masz wizyte?? kurwa SHGB tez sie robi na poczatku :/

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red o niektorych badaniach pierwsze slysze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    kiedy masz wizyte?? kurwa SHGB tez sie robi na poczatku :/
    A co to jest to SHGB?

‹‹ 3821 3822 3823 3824 3825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ