X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, czupryne to ma elegancką! :-D

    Ojjj, ja też zdycham, tym bardziej, że nie lubię lata... :-/ Te temperatury to do piekarnika, bo ja się z kurczakami z różna nie utożsamiam...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 lipca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia śliczności :D czupryna jak ta lala :D

    Mikus <3


    ja własnie nodebralam wyniki TSH sliczna 1,45
    ale.. wczesniej crp mialam powyzej 5,5 teraz juz opada bo 4,5
    noo ale OB wywalilo mi w kosmos 35 gdzienorma jest do 15 :(

    jak przez to znowu mi oddala HSg to sie wsciekne

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Bunia sliczna Antosia
    Mik tulam
    Anua mam nadzieje ze nie przeloza hsg
    Red, dotik, <3
    Izus trzymaj sie tam na koncowce, a w sumie nievh cora juz wychodzi.

    U mnie ok, codziennie chodzę do pracy, szkole się, towarzystwo ok nie mam co narzekać, wiekowo zblizone do mnie,
    Kolana mnie bola wiec znak ze szmata idzie.
    W 3 tygodnie zgubilam 4 kg i teraz waga kręci się w koleczko i nie chce isc dalej w dol.

    Buziakiiiiiii dla wszystkich

    Ps. Asha teraz cieszy się synem i chyba się przeprowadza :)

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest pysznie! :D
    Jak dobrze pójdzie, to na mój urlop nie będzie szmaty, bo jej termin z moich wstępnych wyliczeń wypadnie z tydzień przed!
    Bum szakalaka, bum szakalaka! :D :D :D

    Ania, z tego co wiem, to podwyższony wynik OB świadczy o jakimś stanie zapalnym... Ale kochana - będzie dobrze! Już bliżej niż dalej, więc tylko tego się trzymaj! <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2015, 11:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, jak tam po wizycie???

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 lipca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej noo nie tak szybko :( niestety troche to potrwa :(
    No już jesteśmy więc tak wizyta bardzo fajna 1,5 h siedzieliśmy przejrzała skretnie nasze wszystkie wyniki, moje wykresy .. wszytsko… moje notatki c mnie niepokoilo..
    Hormony mam super, tarcycow FSH, LH .. prolaktyna.. generalnie pochwalila mnie za wszystkie badanka .. ale.. okazuje się ze ten ginekolog .. w Kielcach ..na prostej..mialam przez 9 miesiecy u niego monitoringi .. i nigdy nie zwrocil uwagi ze mam za grube endometrium..w 7-10 dc.. mialam 10-13 pryz pęcherzykach 11mm.. max do 14 od razu mi wyjaśniła ze przy takich pęcherzykach endometrium nie powinni jeszcze być takie bo dopiero jak zaczynaja się wydzielac hormony przed owulacja endometrium przyspiesz jakos tak.. podajane je się wydalo ze zazwyczaj mam 10 mm..i teraz tez na usg w 7 dc 10 mm .. a pęcherzyków duzo..malych .. oczywiście potwierdzila mi PCO, ale dodala ze dziwie ie ze do tej pory nie =wdrozono leczenia i z enie mialam robionej krzywj cukrowej + insulinowa..
    Wiec tak na wstepie mam niae robic HSG najpierw zobaczymy czy czasem to endometrium to nie polip..dala mi teraz orgametril zebympobrala i po nim zobaczymy jak się zluszczy sluzowka i przyjść w 3 -4 dc jeśli znowu będzie takie grube to będzie wskazanie do histeroskopii Jelni nie to wtedy robimy hsg i wrzesien IUI .. Jelni histeroskopia to nei ma sco poki co robic hsg ..bo to tez troche potrwa i o dziwo od razu mi powiedziala zejak cos to lepiej pocekac trochei zrobic sobie na NFZ.. taksamo jak i HSG ..
    Dała mi metmorfine.. mam zrobic krzywa cukrowa i insulinowa jak będę miala wyniki zadzownic o niej .. i powie mi czy mam brac czy nie ..
    Przed IUI mam zrobic usg piersi ,
    Z posiewami kazala się wstrzymac bo maja termin ważności i szkoda by było drugi raz kase wydawac..
    No i co najlepsze cwoki i ten z poradni niepłodności jak i ten z Gamety ..ani jeden nie zwrocil uwagi na mój testosteron i SHBG i ich współczynnik.. a w 2013 roku bylam już na granicy wiec i usg i wynilki potwierdzily wtedy pco..a nikt z tym nic nie zrobil 
    Ale pocieszyla mnie i powiedziala żeby się nie martwic ze ona jest tu od tego żeby się udalo .. i poki co eliminujemy czynniki które mogą zagrozic ciazy, uniemożliwić dobre zagnieżdżenie.. tak żeby wykorzystac te IUI jak najlepiej a nie po macoszemu 
    Wybraliśmy dawce ;) bardzo było nam milo.. szczególnie ciesze się ze Michal tak fajnie się zaangażował  smiac mi się chcialo bo ta się pyta jake oczy ..a michal mowi a jaki mam i takzaczeli żartować.. sprawdzila nasze gr krwi i generalnie mam dosc duze pole popisu .. 

    Redhotka, dotik lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no niestety i Ty trafilas wczesniej źle z lekarzami ale mam nadzieje, ze to juz minelo i teraz to juz prosta droga do Waszego szczescia :-) tyle juz czekaliście, ze jeszcze troszke dacie rade na pewno

    Ania_84, Redhotka lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 lipca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    Ania no niestety i Ty trafilas wczesniej źle z lekarzami ale mam nadzieje, ze to juz minelo i teraz to juz prosta droga do Waszego szczescia :-) tyle juz czekaliście, ze jeszcze troszke dacie rade na pewno
    aaa tam.. 2 latz czekania moge se poczekac jeszcze kilka miechó :D heheheh:)
    ne no generlanie lepiej niech zdiagnozuja i jakjuz okresla to jak cos niech pozbywaja sie polipa i wtedy szykuje gniazdko dla naszego pisklaka :D

    Redhotka, Iza75 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, to naprawdę super wieści w sumie, bo widać, że babka wie co gada! ;-)

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, super że babka się konkretnie za Ciebie wzięła, wyprostuje Cię i będziesz gotowa na fasola!!!

    Witam się Laski :)

    byłam wczoraj na konsultacji gin w nfz-cie (starynkiewicza), pomijając ze czekałam łącznie z 3h to babka sensowna, nie chce mnie od razu na stół wysyłać, mam zrobić usg na początku nast cyklu, bo może to np torbiel krwotoczna i się wchłonie. a jak nie to wtedy zabieg. dostałam też skierowanie do poradni leczenia niepłodności i do androloga dla mojego.
    dziś się zarejestrowałam i tak: ja mam wizytę 14 października a androlog 7.10... extra terminy :D przed tą wizytą powinnam hsg zrobić, gdzieś- bo oni mają wyczerpany limit do końca roku. więc to wszystko się przedłuża okropnie.

    Ania_84, Asha, Redhotka, Iza75 lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotik super :) a dzownilas po innych z tym hsg ?? moze w innym szpitalu zrobia ??


    u mnei trez pewnie sie przedluzy teraz kminie jak zrobic zeby dostawac jakis macierzynski :P bojak ustala na dzialanosci gosp 17 zl to ich... moze przeniose firme na Cypr ?? :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 8 lipca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, wystarczy jak na wyspy przeniesiesz ;) ale chcesz powiedzieć że 17 zł na miesiąc Ci nie starczy???! jesteś rozrzutna.

    no będę szukać, ale na razie poczekam do usg, bo jesli się okaże że obcy nie zniknął to bym chciała mieć zabieg i od razu udroznienie jajowodów - za jednym zamachem, laparoskopowo większe są możliwości pozbycia się zrostow jeśli jakieś są. więc na razie czekam, usg przy moich cyklach i tak dopiero za miesiąc :/

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 lipca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo 17 zl na miesiac.. :D noo ale przeciez matka karmiaca piersia ..nie potrzebuje jna jedzenie dal dziecka.. , ubranka w czasie wolnym moze szyc ze szmatek pozostalych :) pampersy..a po co komu one.. :P wozek po choelre mozna w chuscie nosic ;)

    pewnie jak cos to elpiejza jednym razem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 11:24

    dotik lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te terminy są rozwalające... :/

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh wlasnie gadaja w senacie o ustawie.. trzymajcie kciukizebym po dziecko nie musiala jechac do innego panstrwa :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 8 lipca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ehhh wlasnie gadaja w senacie o ustawie.. trzymajcie kciukizebym po dziecko nie musiala jechac do innego panstrwa :(

    i co wymyślili??

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 lipca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cyat
    "Na posiedzeniu Senatu trwa dyskusja nad ustawą o in vitro. Głosowania jeszcze nie było. Jak się okazuje wielu senatorów mogło nawet nie czytać (!!) ustawy. Senator Marek Borowski zapytuje "Czy można mrozić mniej niż sześć zarodków?". A przecież każdy, kto przynajmniej na chwile pochylił się nad ustawą wie, że pozwala ona na mrożenie DO sześciu zarodków... Senator Włodziemierz Cimoszewicz pyta czy ustawa została rozpatrzona pod względem medycznym, a Tadeusz Kopeć mówi wprost, że... on jest tylko górnikiem."

    kompetencja naszych polityków nie zna fggranic chyba powinni im placic od znajomosci ustaw wtedy dostawali by pensje na poziomie 0 zł :P

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 8 lipca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    banda imbecyli i ignorantow :/ wystrzelać ich!

    Redhotka lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    banda imbecyli i ignorantow :/ wystrzelać ich!
    noo to mało.. stweirdzam ze juz wiem dlaczego Polska tonie w długach..jak oni do wszytskich ustaw tak podchodza to czemu my sie dziwimy :/

    Redhotka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie...
    Dwa ciałka żółte, endometrium 8mm.
    Od piątku mam brać luteinę przez 10 dni. 11-ego zrobić test i jeśli + to brać dalej i wizyta przed urlopem, jeśli - to odstawić, za 2-3 dni będzie @ i wizyta po urlopie...

    Ania_84, Cwalinka, dotik lubią tę wiadomość

‹‹ 3906 3907 3908 3909 3910 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ