X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    nie włąsnie nic :(
    kaws foliowy leki na tarczyce i moje tyle :/
    masakra jakas i ciagle plamie ...


    No a do gina nie idziesz z tym ? :-(?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej piękne :-) tłumaczyć się już nie będę bo powód mojej nieobecności się nie zmienił...Hanka rosnie jak na drożdżach, jedyne co mnie martwi to to, że w dzień prawie nie śpi, najlepiej jest jej na rączkach wrrr i weź jej nie weź no :-\ tylko mój kręgosłup niebawem zastrajkuje. Wy widzę też.się mało udzielacie...
    Asia ale ten.czas leci :-) niedługo będziemy świętować narodziny dziecia Twojego :-) ja z tej okazji to się nawet napoje bo do tego czasu to już na pewno cyca nie będę dawać ha. od początku mała muszę dokarmiać bo mam mało mleka, coraz mniej mimo starań...więc wszystko zmierza ku przejściu tylko na mm. Zresztą i tak moja jaskra na długie karmienie cycem nie pozwoli...a tak w ogóle to karmienie piersią jest przereklamowane oczywiście jeśli chodzi o korzyści dla matki bo dla dziecka to wiadomo, że jest najlepiej. Wiecznie mam cyce poszarpane, jak mnie bartek ostatnio dotknął to o mały włos nie zarobił w łeb :-\ więź matki z.dzieckiem tak samo można stworzyć karmiąca.z butli.

    Przepraszam za pisanie chaotyczne bo nie dość, że z doskoku to jeszcze z telefonu zastępczego, który mnie wkurwia. Swój rozwaliłem wychodząc.z dziećmi na spacer, walnął mi o beton.

    MADZIA cieszę się,.że masz już diagnozę i przystepujecie do starań :-) też bym miała żal do tamtego lekarza no ale cóż, czasu nie cofniemy i teraz tylko oby się szybko udało od początku do szczęśliwego końca.
    Będę trzymała kciuki, zresztą za każda z Was trzymam

    Aaa dotik, porażka z tą służba zdrowia no :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2015, 12:02

    Asha, mik82, rybka lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    No a do gina nie idziesz z tym ? :-(?
    na 90% to wina polipa wiec nie ma co sie stresowac ..dwa ta @ mialam mega skapa wiec wcale sie nei dziwie ze gdzies co jakis czas plamie .. :/

    a Ty jak tam ?


    Iza małą Hania widac jest bardzo absorbujaca chce byc w centurm uwagi :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia :-D nareszcie :-D

    Ja oczywiscie powinnam spac juz, ale kurwa oczy szeroko otwarte....za 3 godziny powinnaw wstac bo Kube odwozimy na lotnisko wiec padne na pysk, ale nie kurwa dzisiaj to ja bede siedziec zamiast spac...no mozna dostac cholery B-)

    rybka, Iza75 lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :-)

    Urlopik zaczęłam to se popisze chociaż Wy to pewnie za tydzień odczytacie ;-)
    Garaż stawiamy więc panowie koło domu konkretnie mi napiep...ą młotami więc spać nie bardzo mogłam dłużej. Hurtowo mi się wszystko psuje (chyba przykłąd ze mnie bierze :-D ) bo mam rozwalone zmywarkę, aparat, telefon i mam nadzieję że na tym się skończy...
    W sobotę przytargałam swoje stare biurko, kupiłam fajne okleiny i mój pierwszoklasista ma pokoik jak nówka sztuka. Zaczęłam mu sprzątać pokój o 9 a skończyłam o 17...taki porządeczek miał ;-)
    W środę robimy spontaniczny wypad nad morze bo już cholery dostaję z tymi wszystkimi wynikami. 02 września jedziemy do doktorka i może nam da zielone światełko (albo i nie jeśli stwierdzi że coś trzeba zaleczyć :-D ) Ale my sobie trochę olaliśmy w tym miesiącu te jego zalecenia i trochę mało omijaliśmy dni płodne :O . Akurat teraz to mam nadzieję że ta moja niepłodność się sprawdzi bo nie chciałabym zobaczyć dwóch kresek i srać po gaciach :-)

    Asia już syna odwozisz...dopiero co przyjechał... ale ten czas zap....a.
    Czekam na wieści z Twojego usg w tym tygodniu i nie mogę się doczekać żeby wiedzieć kto zamieszkał u Ciebie <3

    Izunia jak Ciebie czytam to zawsze mam wielkiego banana na pysku, bo mi mega mocno wyobraźnię ruszasz. A telefon po spotkaniu z betonem też miałam w ubiegłym tygodniu i każdemu mówiłam że to taka edycja limitowana ;-) Na szczęście wystarczyło szybkę zmienić... Ucałuj dzieciaki od forumowej ciotki <3

    Ania te plamienia nawet jak od polipa to i tak mi się to nie podoba bo mam wrażenie że przed orgametrilem takich cudów nie miałaś :-/

    Red widziałam że zaczęłaś kolejny cykl z CLO...trzymam kciuki

    Reszta laseczek buziaki Wam przesyłam i pamiętam o Was cały czas <3

    Ania_84, amelia04072006, Redhotka, Iza75, dotik, rybka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;)

    Asiula nooo to faktycznie sie nie wyspalas :? kurde moze pozniej nadrobisz ..

    Mikus ciesze sie ze wszytsko idzie w dobrym kierunku :)

    cod o plamien.. to mialam plamimenia wczesniej .. wystepowaly okolo 14-18 dc i zawsze zwiastowaly w ciagu kilku dni owulacje :) w sumie teraz tez by na to wychodzilo..tyle ze odbylo sie to pozniej :)
    wiec raczej to nie wina orgametrilu ..

    ale nie wazne skonczyluy sie :) a dwa nie wiem czy tez nie przez stres bo ostatnie 2 tyg mialam mega stresa..ogolnego zle sie czulam..chodzilam jak na szpilkach i generlanie tykajaca bomba :)

    Jutro sprobuje sie dostac do lekarza mzoe cos sie ruszy :) choc szczerze mowiac mam taki maly zapal ze szok..jakby mi sie dziecka odechcialo..mezcza mnie te wizyty.. badania :?

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurna co wchodze to nikogo nie ma- jak mi brakuje wolnego czasu spedzonego z wami :(
    padam na ryj :/ moj dziec mnie wykancza i tyyyyyjeeeeee bo ciagle je .
    izunia zyjesz :) a to najwazniejsze :) karmilam amelie cyckiem i co ? ciagle choruje. tosie jest na butelce i serce mnie bolalo ze nie starcza mi pokarmu zeby karmic ja piersia ale mowi sie trudno. kocha sie tak samo czy butelka czy piers wiec wiezi sa tak samo mocne.
    miiiikiiiii odpocznij troche za mnie na urlopie :)
    asienka pamietam z zeszlego roku jak bylo ci ciezko kiedy synu ci odjezdzal wiec bardzo ci współczuję. trzymaj sie kochana <3 aaa i ze ten twoj brzusio jest gites :D
    dziewczynki, trzymam za was wszystkie bardzo mocno kciuki :)

    Iza75, rybka lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 Dziewczynki sorki za milczenie, ale ostatnio nie wiem w co ręce włożyć i trochę potrzebuje odpoczynku od forum... Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego źle.
    Śledzę Was cały czas, ale nie pisanie trochę jednak pomaga mi na niemyślenie o staraniach...

    Wrócę... <3 <3 <3

    Ania_84, mik82, amelia04072006, Iza75, rybka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy Rad <3 <3 <3 wracaj do nas :)

    Redhotka, rybka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    <3 Dziewczynki sorki za milczenie, ale ostatnio nie wiem w co ręce włożyć i trochę potrzebuje odpoczynku od forum... Mam nadzieję, że nie odbierzecie tego źle.
    Śledzę Was cały czas, ale nie pisanie trochę jednak pomaga mi na niemyślenie o staraniach...

    Wrócę... <3 <3 <3
    Wróć, wróć Kochana...ja też często znikam ale wracam <3 Powodzenia...

    Redhotka, rybka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane!!!!!

    też się nie odzywam prawie, ale podglądam co się dzieje i jestem z Wami.

    dla świeżo upieczonych Mam dużo siły i cierpliwości i żeby dzieciory wyluzowały trochę i dały Wam odpocząć!!!

    Mik, mam nadzieję że niebawem ruszacie ze staraniami na nowo!! i tym razem się uda.

    Red, odpoczywaj, jesteśmy z Tobą!

    u mnie nic ciekawego, dzień leci za dniem... za 2 tyg idę na wesele, kupiłam na zalando piękną kiecke i oczywiście jest za mała - w sensie ja jestem za duża! dlatego nie jem nic do wesela, uruchamiam mel b i może się wcisne. oczywiście mogłam wziąć większą, ale magia numeru 36 wygrała - jestę downem!

    możliwe że udało mi sie załatwić eksmisje obcego - koleżanka ma dzwonić jeszcze w przyszłym tygodniu. tylko niestety w 3mieście - będę musiała spać w domu i raczej nie uda mi się nie mówić mojej matce po co przyjechalam :/

    całuję mocno!!!!!!

    amelia04072006, Redhotka, mik82, rybka lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha Dotik <3 I love you Ja też bym wzięła 36 tylko mi mel b razem z chodakowska przez miesiąc by nie pomogły żeby się wcisnąć w taki rozmiar :-)
    Trzymam kciuki za szybką eksmisje obcego...no już trudno że matka się dowie, ale pozbędziesz się tego szmatlawca

    dotik, rybka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala spi, z malym walczy tata a Ja siedze na tarasie I take sobie mysle, zen zawsze Bede wracala na to forum, do Was kochanienkie :-) bo dzieki Wam spelnilo sie moje marzenie...gdyby now Wasze wsparcie I rady po tamtych koszmarnych menopauzowych wynikach pewnie nie byloby mi dane cieszyc sie teraz ta mala istotka Hanusia. Kocham Was dziewuszki :-*

    mik82, dotik, Redhotka, Asha, amelia04072006, rybka lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza <3 <3 <3

    po to jesteśmy!! i my też się doczekamy dzieciów, bo tak ma być i już!

    o właśnie, chodakowska jeszcze jest ;) jak oglądam te metamorfozy lasek na fb to też tak chcę! na razie z mojego chcenia wyszły burgery wczoraj... a zapierałam się ręcyma i nogyma. esh :P

    EDIT: chyba ni z gruszki ni z pietruszki postanowiła mnie zaszczycić owu i z tej okazji zrobię obcemu na złość i dopadnę dziś niemałża. a co!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 11:04

    Redhotka, Asha, mik82, amelia04072006, rybka, Iza75 lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia, dokladnie to samo sobie ostatnio myslalam. zawdzieczam wam bardzo duzo, moje starania nie byly tak koszmarne, kazdy test obgadany i obsmiany wiec nie bolalo tak kiedy okazalo sie ze to jeszcze nie ten czas. pamietam jak joanna tlumaczyla mi ktora kreska na tescie owulacyjnym powinna byc mocniejsza bo za cholere nie wiedzialam o co w tym chodzi. dziewczynki kocham was za wszystkie te chwile.
    boje sie tego kiedy juz nie bedzie tego forum i was. kiedy wszystkie bedziecie zmieniac pieluchy i nie bedzie czasu na ploty :( :( <3


    Redziu sciskam cie bardzo mocno :(
    dotik :) dogodzilas sobie :)?? maż zadowolony ?? :D

    rybka, Redhotka, Asha, Iza75 lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej slonca
    ja zyje
    trzymam kciuki za wysypianie i sie i mniej absorbujace dzieci
    za obcego nie trzymam kciukow tyylko za Ciebi Dotiku zebys sie go pozbyla :)
    Aniu masz przemeczenie materialu i trzymam kciuki aby wam power do zycia wrocil na nowo
    Mik mam nadzieje ze zaraz dostaniecie zielone swiatlo i dzidzia pojawi sie raz dwa
    Asiu ty tam sie dzielnie trzymaj ciazowo :)
    Red za Ciebie tez oczywiscie trzymam kciuki

    ja mam totalny deficyt czasowy, nawet na pomalowanie paznokci nie mam czasu ani checi
    Mloda jutro pierwszy dzien do szkoly
    w pracy znosnie, ale nei wiem czy chcialabym tu pracowac na stale, marzy mi sie ciagle powrot do mojego poprzedniego zakladu pracy.
    ogolnie czuje sie ostatnio zmeczona zyciem, nie mam wcale czasu dla siebie
    od 5 wrzesnia Jowi bedzie chodzic do zespolu Mazoretek, juz taki bardziej profersjonalny wiec dwa razy w tygodniu bede z nia jezdzic, do tego chce kontynuowac angielski
    poza tym Jowi tez jest absorbujaca i domagajaca sie naszej uwagi i opieki
    ostatnmio docenilam swoje dziecinstwo, ze mnie przeciez prawie w domu nie bylo ganialam z kolezankami calyd zien na podworku, a moje dziecko tego nie doswiadcza

    do nastepnego kochane

    rybka, Redhotka lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane <3 <3 pojawie sie jak mi wiecej czasu zostanie..a narazie go brak bo jak nie wyjazd mam to zaleglosci w domku a to na dzialce a to klade warzywa w sloiki itp.pamietam caly czas o was <3 <3 <3

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Cwalinka nooo to Jowi na gwiazde rosnie :) czekamyna pierwsze wystepy :)
    Rybbcia widze ze chyba ostatnio kazdy malo co ma czasu..ja sama rowniez .. od srody chodizlam na szkolenia od 9-16 :) traz do 10tegorozkliczenia :) lekarze, badania, dom.. i tak ciagle cos..
    wlasnie robilam chleb obtaczany w jajku i sie poparzyłam.. kromka chleba spadla mi w rozgrzany olej i prosto nanadgrastek .. wzielam szybko pod zimna wode plus oklad.. ale szczypie frania :/


    moje plamienaia ewidenie byly rozkrecajaca sie @ .. ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu mam nadzieje ze szybko przejdzie pieczenie
    A Jowi gwiazdka jest od dawna :p

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jak teraz do elitarnej szkoly idzie to wiesz wyzsze kwalifikacje gwiazdy ;)

    dziewczyny mam dylemat zadzwoniłam do szpitala w sprawie histeroskopii .. no i babka powiedziala ze moge przyjsc po zakonczonej @ wziasc szlafrok i zrobia.. ale.. zapytalam sie o szczepienie WZW a ona powiedziala ze nie trzeba..ale jesli chce to moge sie zaszczepic i wtedy w nastepnym cyklu ..wszedzie gdzie czytam i jak gadam to raczej wymagaja..
    no i teraz ryzykowac bez szczepienia
    odczekac ten miesiac zrobic szczepienie i w pazdzierniku zrobic zabieg..

    Cwalinka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 3922 3923 3924 3925 3926 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ