X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Mamy opóźnienie lotu z 13.45 na 18.15 masakra:-(:-(:-(:-(:-(:-(
    Do tego zaczął mnie strasznie boleć brzuch i jajnik, a wszystkie tabletki przeciwbólowe w walizce:-(
    Łooooo to se posiedziesz :-( dobrze ze jest ovu :-) . szukaj apteki chyba sa na lotnisku. W samolocie tez moga ci sie przydac

    Asha lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju Gigsa to nie fajnie. :( Niech ci czas zleci jak najszybciej! <3

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    No no ;-)
    Dobrze ze sie zgadzamy ;-) . kiedy bedzie owulka to bedzie. Wazne zeby wogole byla i zeby jajo bylo dobre :-(

    Asha lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    Dobrze ze sie zgadzamy ;-) . kiedy bedzie owulka to bedzie. Wazne zeby wogole byla i zeby jajo bylo dobre :-(

    Nooo wazne zeby byla :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mielismy być tam na 18, a będziemy na 3 w nocy jak dobrze pójdzie:-( idę szukać tabletek

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia na zbicie testosteronu dobry jest olej z krokosza, palma sabal, mięta pieprzowa, nagietek, pokrzywa zwyczajna, niepokalanek pieprzowy, wierzbownica drobnokwiatowa, lukrecja. Do tego dieta ograniczająca węglowodany, cukry i tłuszcze, czyli zero słodyczy, fast-foodów itd. :)

    Osobiście mam testosteron w normie, miałam badania, ale jestem wrażliwa na wszelkie androgeny. Nie mam muskułów czy zarostu, ale tłustą cerę i trądzik (to już wyleczyłam, ale luteina popsuła). No i włoski mam dość ciemne i grube, więc się laseruję. ;)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Mielismy być tam na 18, a będziemy na 3 w nocy jak dobrze pójdzie:-( idę szukać tabletek
    Ale do dupy. :( No ale chociaż z mężem spędzicie trochę czasu razem, nie macie wyjścia. ;)

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Mielismy być tam na 18, a będziemy na 3 w nocy jak dobrze pójdzie:-( idę szukać tabletek

    Kiepsko tak w srodku nocy, bo nie dospicie a szkoda tez przesypiac nastepny dzien , ale coz przynajmniej razem i na miejce dolecicie ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Amelia na zbicie testosteronu dobry jest olej z krokosza, palma sabal, mięta pieprzowa, nagietek, pokrzywa zwyczajna, niepokalanek pieprzowy, wierzbownica drobnokwiatowa, lukrecja. Do tego dieta ograniczająca węglowodany, cukry i tłuszcze, czyli zero słodyczy, fast-foodów itd. :)

    Osobiście mam testosteron w normie, miałam badania, ale jestem wrażliwa na wszelkie androgeny. Nie mam muskułów czy zarostu, ale tłustą cerę i trądzik (to już wyleczyłam, ale luteina popsuła). No i włoski mam dość ciemne i grube, więc się laseruję. ;)
    Olej z krokosza do przemywania miejsc gdzie są mocne włoski jeśli u Ciebie takie występują. I na cerę trądzikową czy tłustą.

    A reszta do picia w formie naparów. No i polecam rumianek do picia i przemywania buzi. :) Oczyszcza organizm z toksyn i łagodzi podrażnienia na buźce. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ziółka nie pomogą Kochana to chyba tylko terapia hormonalna. :( Ja miałam terapię półroczną Diane35, a nie miałam podwyższonego testosteronu, ale miałam nieregularnie bardzo miesiączki przez kilka miesięcy, bo bardzo schudłam (do 38 kg) i miałam mało estrogenów. No i właśnie na cerę i włoski.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Później brałam zwykle anty i mam regularne @. No i przytyłam. ;)

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna pisalas cos kiedyś, ze na przebarwienia jest sok z cytryny dobry. Mam takie 2 plamki na twarzy, po ciążach mi wyszly...i jak to? Przemywac tylko?

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Amelia na zbicie testosteronu dobry jest olej z krokosza, palma sabal, mięta pieprzowa, nagietek, pokrzywa zwyczajna, niepokalanek pieprzowy, wierzbownica drobnokwiatowa, lukrecja. Do tego dieta ograniczająca węglowodany, cukry i tłuszcze, czyli zero słodyczy, fast-foodów itd. :)

    Osobiście mam testosteron w normie, miałam badania, ale jestem wrażliwa na wszelkie androgeny. Nie mam muskułów czy zarostu, ale tłustą cerę i trądzik (to już wyleczyłam, ale luteina popsuła). No i włoski mam dość ciemne i grube, więc się laseruję. ;)
    Zaczne od lukrecji bo juz jedzie i najszybciej dziala. Podzialam tez z cukrem bo to tez najwiekszy problem. U mnie oprocz przetluszczajacych sie wlosow ktore mialam zawsze nie mam innych problemow wiec nie wiem skad to dziadostwo. Ale dzieki, musze sobie wszystko spisac. Bede walic pokoleji i zobaczymy co dziala najlepiej :-)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra nie zanudzam już. ;) Polecam ziółka, bo mają czasami mocniejsze działanie niż leki. A no i pamiętajcie w ciąży tylko meliska, imbir, mięta pieprzowa, mniszek lekarski, nagietek, pokrzywa, rumianek. ;)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia a włosy ci nie wypadają? Mi się też przetłuszczają, ale nie jakoś bardzo, myję co drugi dzień, ale bardzo wypadają i to właśnie kwestia wrażliwości na androgeny. :(

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Jeśli ziółka nie pomogą Kochana to chyba tylko terapia hormonalna. :( Ja miałam terapię półroczną Diane35, a nie miałam podwyższonego testosteronu, ale miałam nieregularnie bardzo miesiączki przez kilka miesięcy, bo bardzo schudłam (do 38 kg) i miałam mało estrogenów. No i właśnie na cerę i włoski.
    Kiedys bralam diane i nabralam tyle wody ze w ciagu 2 miesiecy przytylam 8 kg. Nigdy wiecej. Nie moge brac zadnych anykow bo strasznie mnie bola cycki. Nie moge ruszac rekami tak mi nawalaja. Zobaczymy co zaleci endo.

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    Czarna pisalas cos kiedyś, ze na przebarwienia jest sok z cytryny dobry. Mam takie 2 plamki na twarzy, po ciążach mi wyszly...i jak to? Przemywac tylko?
    Wiem że na przebarwienia po trądziku działa sok świeżo wyciśnięty z cytryny, ale czy na ostudę ciążową to nie wiem. Ale możesz spróbować oczywiście! Bo na pewno nie zaszkodzi, gdyż cytrynka nie tylko rozjaśnia przebarwienia, ale też oczyszcza z toksyn skórę, z zaskórników, tonizuje. Są dwie opcje, albo wciskasz do szklanki sok z połowy cytryny + przegotowana lub destylowana woda,a to na wacik i na buźkę albo przemywasz plasterkiem cytryny. Ostrzegam że szczypie. :P Ważna jest systematyczność, najlepiej codziennie przed snem. Polecam też rumianek na przemywanie buźki. Jeśli będzie cię po cytrynce szczypać to możesz po tym przemyć rumiankiem, jak już się wchłonie sok w skórę. :)

    Iza75 lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Amelia a włosy ci nie wypadają? Mi się też przetłuszczają, ale nie jakoś bardzo, myję co drugi dzień, ale bardzo wypadają i to właśnie kwestia wrażliwości na androgeny. :(
    Wczesniej nie a od dwoch miesciecy wypadaja garsciami dlatego podejrzewalam ze to hormony wala i dlatego cykl bezowulacyjny

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    Kiedys bralam diane i nabralam tyle wody ze w ciagu 2 miesiecy przytylam 8 kg. Nigdy wiecej. Nie moge brac zadnych anykow bo strasznie mnie bola cycki. Nie moge ruszac rekami tak mi nawalaja. Zobaczymy co zaleci endo.
    Ojeju! To klopsik. :( Czyli tylko ziółka wchodzą w grę. Ale nie wszystko można podczas starań lub w ciąży. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    Wczesniej nie a od dwoch miesciecy wypadaja garsciami dlatego podejrzewalam ze to hormony wala i dlatego cykl bezowulacyjny
    No to słabo. :( Trzeba coś z tym zrobić i pamiętaj, nie poddawaj się! :) Wiele razy czytałam że dziewczyny z podwyższonym testosteronem, z zaawansowanym hirsutyzmem itd. zachodziły w zdrowe ciąże. :)

‹‹ 549 550 551 552 553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ