X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Ja wierzę w Boga i zawsze wii wiem że jest tak jak Bóg chce nawet jak nam się to nie podoba... tylko im dłużej człowiek się stara tym większe rozczarowanie dlaczego znów nie... teraz jak pokazałam M test negatywny popłakał się mówiąc żebym się nie martwiła widocznie nie ten czas...
    Jasne. Widok płaczącego faceta to dla mnie osobiście najgorszy widok na świecie. Jak faceci płaczą to nie ma siły ja też płaczę. Ja wiem, że to jest ciężko ale ja wierzę, że jest dla nas jakiś większy plan :) i jeśli coś ma się stać to się stanie. A jeśli się nie dzieje to może to jeszcze nie ten moment? A dzidzię będzie miała każda z nas!!!

    Katjaa, dotik, Iza75 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój M zgodził się na wszystkie witaminki i badania byle by mieć dziecko...

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 września 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    No mój M zgodził się na wszystkie witaminki i badania byle by mieć dziecko...
    Czyli masz pewność, że Cię kocha i że mu zależy :) Mój jest taki śmieszny w tej ciaży :) Niby wie ale chyba dopiero jak zobaczył kijankę to uwierzył, że to nie ściema :) A jeśli o zazdrość chodzi to ja Tobie też zazdroszczę!!! Córeczki!!! Przede mną jeszcze długa i niepewna droga a Ty możesz przytulić taką cudną babeczkę :)

    Baby ja mam chwilowo dobry czas a Wy wszystkie co robicie??? Dobrze, ze Katjaa mnie nie zostawiła samej :D

    MalaCzarna, Katjaa lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 2 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Baby ja mam chwilowo dobry czas a Wy wszystkie co robicie??? Dobrze, ze Katjaa mnie nie zostawiła samej :D

    my czekamy! ;)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    my czekamy! ;)
    To dobrze :) To tak jak ja :) i dziś uzdrowiły mnie pomarańcze :)
    normalnie jeszcze kupie i zobaczymy jak długo to będzie działało :) ale uwaga.................. nawet nogi ogoliłam tak się chwilowo cudnie czuję :D

    dotik, Iza75 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 2 września 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chyba dziś upiekę kopiec kreta :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj robię gołąbki oszukane :P Zawijać mi się nie chce :P

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W życiu nie jadłam kopca kreta :) Zjadłabym jakieś obrzydliwie czekoladowo-czekoladowe ciasto z polewą czekoladową :)

    A oszukane gołąbki mogą być ;) chociaż ja z gołąbków najbardziej na świecie lubię wyjadać kapustę a mięsko oddaję komuś :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    W życiu nie jadłam kopca kreta :) Zjadłabym jakieś obrzydliwie czekoladowo-czekoladowe ciasto z polewą czekoladową :)

    A oszukane gołąbki mogą być ;) chociaż ja z gołąbków najbardziej na świecie lubię wyjadać kapustę a mięsko oddaję komuś :)

    Pyyyyszny jest kopiec kreta ;D Chyba, że ktoś nie lubi bitej śmietany :P Shimmer brownie sobie upiecz :P

    dotik lubi tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 2 września 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dobijcie, bo chyba będę miała jelitowkę:-(
    U mnie do kompletu to tylko bólu głowy brak, a tak to full service

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 12:43

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 2 września 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    A mnie dobijcie, bo chyba będę miała jelitowkę:-(
    U mnie do kompletu to tylko bólu głowy brak, a tak to full service

    biedna:(

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 2 września 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy prawie wszystkie chcecie dziewczynkę, a ja marzę o chłopcu.
    Kiedyś chciałam mieć dziewczynkę, ale od jakich 4 lat mi się odmieniło

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 września 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Pyyyyszny jest kopiec kreta ;D Chyba, że ktoś nie lubi bitej śmietany :P Shimmer brownie sobie upiecz :P
    Kocham bitą śmietanę :) ale to jest to ciasto z pudełka czy tylko sie tak samo nazywa? Ja w święta Wielkiejnocy popełniłam ciasto ze snickersów i gdyby ono nie było takie cholernie drogie to pewnie częściej bym je robiła :) pyszności :) a od początku ciąży mi się słodyczy nie chciało :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 2 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotik dalej Cię cycki bolą?

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Historie starania
    Ja 34 lata, mąż 34 lata. Długo nie myśleliśmy o dziecku z różnych powodów. Ogólnie jakieś 12lat brałam piguły antykoncepcyjne przepisywane przez lekarzy bez żadnych badań oraz przerw na zasadzie jak się pani źle po nich czuje to zmienimy na inne. Jak je odstawiłam cykle po 2 miesiącach wróciły do idealnie regularnych aż się zdziwiłam bo przed pigułami nie były regularne. Pigułek nie biorę od września 2011 czyli przez 3 lata nie wpadłam. Przez ten cały czas wpoiłam sobie, że na bank jestem bezpłodna, nigdy pewnie w ciążę nie zajdę. Jak już się zaczęliśmy starać na poważnie w czerwcu 2014 pierwszy cykl nam nie wyszedł ale w drugim okazało się, że ja mam dużo szybciej owulację niż normalni ludzie a myśmy się zaczynali starać w połowie cyklu zawsze :) więc bez mierzenia temp to pewnie jeszcze bym się mogła długo starać.

    Co bralyscie
    Naczytałam się chyba wszystkiego co było tu na forum i brałam od początku cyklu do drugiego dnia wyższych temp wiesiołek (5kapsułek dziennie), magnez x2 tabletki, wit B6 100 mg na dobę i zioła ojca Sroki. Potem wyrzuciłam zioła i wiesiołek.

    Ile czasu
    Licząc od odstawienia piguł 3 lata. A tak na serio to 2 cykle.

    Co pomoglo
    Wiadomość, ze owu to ja mam koło 10 dc :) zioła :) i jak się okazuje niewiedza :)

    Jakie badania
    Właściwie żadnych, cytologia mi zawsze wychodzi gr II stan zapalny ale ginowie zawsze mi mówili, że to jest bardzo dobra grupa z którą się nic nie robi. TSH 2,5.

    Jakie problemy
    Niewiedza w moim przypadku była na plus bo okazuje się że mam ednometriozę i endometrialne torbiele na jajnikach, które zazwyczaj powodują, że w ciążę jest bardzo trudno zajść. Nigdy nie miałam robionego usg (żaden państwowy gin nigdy mi nie dał skierowania) i o tym nie wiedziałam. Babka która mi robiła usg już w ciąży powiedziała, że w sumie dobrze że nie wiedziałam bo bym pewnie nie zaszła wiedząc bo bym się zablokowała psychicznie.
    Otyłość moja (BMI 32) i to taka od małego w sensie od momentu jak zaczełam dojrzewać i na takiej zasadzie, ze tyję od wąchania dobrych rzeczy a żeby schudnąć to głodówka i ćwiczenia codziennie i ze dwa kilo w miesiąc mi schodzą więc lipa(dlatego miałam podejrzenia co do hormonów), tsh 2,5 reszty nigdy nie badałam. Jak byłam młodsza to podobno miałam tyłozgięcie a teraz mam przodozgięcie macicy.

    Jak juz zaszlyscie, jakie mialyscie objawy
    Pierwszy objaw to wstręt do kawy i słodyczy. Nie. Pierwszy objaw to grzybica pochwy zaraz po owu ;) coś się zadziało z ph i florą bakteryjną :) Potem się strasznie przeziębiłam (początki anginy). Potem ta kawa i słodkie ale zrzucałam na przeziębienie. I ja nigdy nie wyszukiwałam u siebie żadnych objawów. Nienawidzę lekarzy, nienawidzę się badać, nie skupiam się na sobie i odczuciach :) więc jak mi się niedobrze zrobiło jak mnie ekipa w górach na loda namówiła to czułam, że coś się święci. To nasze ulubione lody były od Żarneckich :) Jak będziecie w Zakopanem albo w Nowym Targu to bananowe lody wymiatają :)I następnego dnia był test 25 bobo i bardzo ładna druga krecha (oczywiście teraz wydaje mi się blada, ale wtedy była super :)
    Dopiero z tydzień później coś się w cyckach zaczęło dziać na poważnie i dopiero koło 7 tygodnia takie mdłości na serio.

    Genetalnie wszystko co wam przyjdzie do glowy co moglo pomoc :-)
    Ja sobie dziewczyny wymacałam szyjkę i ona była dla mnie w głupim miejscu bo po lewej stronie a nie na środku. Więc po sexie kładłam się na lewym boku i nie wiem na ile to pomogło ale wydawało mi się logiczne, że w ten sposób plemniory mają dostęp do szyjki :)
    A testy owu nie muszą wychodzić ciemniejsze niż testowa niż nawet tak samo ciemne. Ja swój test wrzuciłam nawet tu do galerii jako negatyw. Ale następnego dnia już mi testy wychodziły coraz jaśniejsze i jak je ułożyłam jeden obok drugiego to właśnie tamten był najciemniejszy i owu jak widać była. Testy miałam lh vitam.

    Bzyczenie
    Bzyczenie codziennie w okresie około owu. Pozycje misjonarska i na jeźdźca bo ja lubię :) Nie unosiłam bioder, nie myłam się po, kładłam się na bok i szłam spać :) w łóżku i w terenie :)
    Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę :)
    Wow! Dałaś czadu!!! :)

    Katjaa lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 2 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Wy prawie wszystkie chcecie dziewczynkę, a ja marzę o chłopcu.
    Kiedyś chciałam mieć dziewczynkę, ale od jakich 4 lat mi się odmieniło

    ja od zawsze chciałam chłopaka :)

    bolą, już mnie to wkurza powoli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 12:50

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Ja Tobie życzę Czarna jak najlepiej!!! :) ale i jednocześnie troszkę zazdroszczę bo też marzę o II kreskach, niestety u mnie ciągle tylko I widać :(
    Kochana a ja trzymam kciuki żeby u Ciebie były II kreski!!! :) I nie ma jeszcze czego zazdrościć bo nie wiadomo. ;)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Wy prawie wszystkie chcecie dziewczynkę, a ja marzę o chłopcu.
    Kiedyś chciałam mieć dziewczynkę, ale od jakich 4 lat mi się odmieniło
    Ja marzę o córci bo u mnie w rodzinie same baby :) ja mam siostrę :) ona tez ma córcię z którą mieszkałam baaardzo długo pod jednym dachem i kocham ją nad życie :) u mojego meża z kolei sami faceci :) on ma brata który ma 2 synów :)
    Ja to bym nawet nie wiedziała co się z tym małym fiutkiem robi :D tam coś trzeba przesuwać czy coś :) nie wiem :)

    dotik lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Wow! Dałaś czadu!!! :)
    Prawda? :D

    dotik, MalaCzarna lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    A mnie dobijcie, bo chyba będę miała jelitowkę:-(
    U mnie do kompletu to tylko bólu głowy brak, a tak to full service
    Ojeju. :( Tulam Cię Kochana. :(

‹‹ 733 734 735 736 737 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ