X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    A ja w tej bezprzyczynowej złości i dołku stwierdzam ze w tym miesiącu nie dostanę @ tylko fasolka i koniec, basta!!!!
    A wogole rano jak wstałam miałam trochę śluzu rozciagliwego a teraz już bardziej on pod kremowy zaczyna podchodzić... więc jaki wpisać mam?
    Zaznaczasz najbardziej plodny ;)
    ale podejrzewam ze byla wczoraj lub z rana :)

    gigsa, Katjaa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak myślałam że ten plodny bardziej... Bo tak może dziwnie powiem że raz taki raz taki śluz no ale to chyba oznaką że już po owulce... tylko ja się nie znam...

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 11 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ma rację

    Katjaa lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 11 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cicho tu troszkę :>

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 11 września 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    U mnie niestety lipa. Dzidzia jest, ma 27,8 mm więc urosła ale serduszko bije bardzo wolno 86/min.
    Nigdy więcej nie pójdę na usg państwowo. Facet przez całe badanie słowem sie do mnie nie odezwał. Na koniec wręczył mi wynik i pozegnał. Dopiero jak wyszłam przeczytałam opis. Nic nie powiedział, ze coś jest nie tak, powiedział tylko jeden zarodek i torbiel na jajniku i do widzenia. Torbiel się zmniejszyła o ponad centymetr w ciągu 2 tyg. Ale serduszko biło 158/min a teraz 86. To stanowczo na wolno.
    Nic mi się już nie chce. Idę wyć.

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 września 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer - a bylas u innego ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ale trafiłaś na lekarza... Przykro mi bardzo :( a co do serduszka to bym poszła jak najszybciej prywatnie i zapytała się co robić, czy to normalne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Hej.

    U mnie niestety lipa. Dzidzia jest, ma 27,8 mm więc urosła ale serduszko bije bardzo wolno 86/min.
    Nigdy więcej nie pójdę na usg państwowo. Facet przez całe badanie słowem sie do mnie nie odezwał. Na koniec wręczył mi wynik i pozegnał. Dopiero jak wyszłam przeczytałam opis. Nic nie powiedział, ze coś jest nie tak, powiedział tylko jeden zarodek i torbiel na jajniku i do widzenia. Torbiel się zmniejszyła o ponad centymetr w ciągu 2 tyg. Ale serduszko biło 158/min a teraz 86. To stanowczo na wolno.
    Nic mi się już nie chce. Idę wyć.
    Kochana idź może do innego lekarza? :( Ehhhhhh... :( Smutne wieści, ale może jednak lekarz się pomylił? Sprzęt zawiódł? Trzymaj się! Bądź silna!!!

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 11 września 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Shimmer - a bylas u innego ??
    Dopiero wróciłam do domu. Nie wiem. Chyba się spróbuję umówić do tego u którego byłam za pierwszym razem na usg tylko nie wiem czy to nie za często. Ogólnie to żyć się nie chce.

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.

    Shimmer nie łam się, może ten lekarz to jakiś konował :/ Idź prywatnie na USG.

    Katja fajnie, że tan Twój zaczął troszke inaczej myśleć ;) Prostuje się wszystko powoli... Jeszcze sporo przed Wami, ale dacie rade :) A miałam już kiedyś zapytać - ile masz lat?

    Czarna co u Ciebie?

    Katjaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Dopiero wróciłam do domu. Nie wiem. Chyba się spróbuję umówić do tego u którego byłam za pierwszym razem na usg tylko nie wiem czy to nie za często. Ogólnie to żyć się nie chce.

    Zadzwoń, umów się i wszystkiego się dowiesz. Powiedz tylko, że to pilna sprawa.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Dopiero wróciłam do domu. Nie wiem. Chyba się spróbuję umówić do tego u którego byłam za pierwszym razem na usg tylko nie wiem czy to nie za często. Ogólnie to żyć się nie chce.
    kochana nie za czesto siostra to co rusz miala do 15 tyg co kilka dni :)
    maly jest zdrowy :)

    Sylwia87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Witajcie.

    Shimmer nie łam się, może ten lekarz to jakiś konował :/ Idź prywatnie na USG.

    Katja fajnie, że tan Twój zaczął troszke inaczej myśleć ;) Prostuje się wszystko powoli... Jeszcze sporo przed Wami, ale dacie rade :) A miałam już kiedyś zapytać - ile masz lat?

    Czarna co u Ciebie?
    U mnie nic. :) @ się kończy i w sumie tyle. ;) Nie mierzę temperatury, nie sprawdzam szyjki, nie szukam śluzu, nic nic nic. :) Luzuję się i nawet nie źle mi to wychodzi, najbardziej boję się o ten okres około miesiączkowy. ;) Czy nie zacznę szukać objawów i robić testów, ale staram się być twarda i mam nadzieję że zatestuję dopiero w dniu spodziewanej @ jak nie przyjdzie.

    Wśród moich znajomych kolejna wpadka. Ehhh... Wszyscy po kolei wpadają, 3 ciąże wśród bliskich znajomych - wszystkie to wpadki. My się staramy i poronienie albo nic, inni znajomi się starają i dziewczyna miała usuwany jajowód,bo ciąża pozamaciczna. Kur** mać!!! Tak mnie to wku****, że inni bez problemu wpadają a my się staramy i nic...

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 11 września 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :-) SHIMMER zmartwiłam się bardzo Twoja wiadomości :-(..lec kochana prywatnie, to nie zaszkodzi a przynajmniej dowiesz się o co chodzi. Może nie jest zle a tamten się pomylil...lece lec i daj znac co i jak. Trzymam kciuki!!!

    Katjaa lubi tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 11 września 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer, który Ty jesteś tydzien?

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik kiedy testujesz? :)

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 11 września 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    dotik kiedy testujesz? :)

    już testowałam, teraz czekam na @ :)

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że testowałaś, 13 dpo, ale było za wcześnie! :D :D :D Nie czekaj na @ tylko testuj jutro. ;)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 11 września 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    Shimmer, który Ty jesteś tydzien?
    9t 6d

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer leć do kogoś prywatnie, uspokoisz się. Tamten miał pewnie do dupy sprzęt i był jakiś niedouczony!

‹‹ 947 948 949 950 951 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ