X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 14 maja 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape - przyzwyczajaj sie, bo kreska juz nie bedzie jasniejsza :)

    Maria - kciuki za monitoring, niech wszystkie watpliwosci rozwieje, Ciebie uspokoi i przyczyni sie do tych dwoch kresek:)

    Moni - ciesze sie, ze sprawa z amniopunkcja juz zakonczona jest!

    Elfia - juz przebierasz pewnie nozkami na wyjazd, co? Wiesz co masz zabrac? Ale Wam zazdroszcze tego jedzenia, wyluzowania itd....

    Szona - bardzo lubie Twoje teksty i ten o amebie haha! rozsmieszyl mnie bardzo, mimo iz nie raz tez tak sie czuje....

    Kingulla, Monika - wierze, ze bedzie dobrze u Was! Caly czas Wam dopinguje :*

    A ja popijam winko, bo dbam o ladne endometrium :) Na zdrowie:)

    moni05, Salome, MonikA_89!, Izape_91, Miska _a, Nuch, szona, Magduullina, okularnica91 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 14 maja 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ❤️ bardzo bardzo się cieszę 😊😁

    Mi zawsze humor poprawia serial "kochane kłopoty" uwielbiam główne bohaterki, no kocham je po prostu❤️ przynajmniej raz na rok odświeżam wszystkie sezony (oprócz tego najnowszego, sprzed chyba 2 lat, bo główne aktorki są tak "zrobione", że nie mogę na nie patrzec🙈).
    Poza tym też uwielbiam netflixa:) ostatnio na tapecie lucifer, blacklist, a dla odmóżdżenia dynasty :)

    Maria ale fajnie😍 ja uwielbiam podróżować, niestety od dłuższego czasu nie możemy sobie pozwolić na wyjazdy :( a serial "dobre miejsce" zlasowal mi mózg 😂

    Szona, doskonale rozumiem wahania nastrojów :* ale przecież 7cs, musi się udać ;)

    Monika, zaczęłam czytać bloga którego wczoraj polecalas. Czuję, że to będzie bardzo trudne zmierzenia się z własnymi emocjami podczas czytania go...

    Kittinka dziekuje:* Tobie też na pewno zaswieci słoneczko :*

    Misskitty trzymam kciuki ✊

    Przepraszam dziewczynki, że tak słabo ten maj zaczarowalam, starałam się jak mogłam :* druga połowa musi być lepsza😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 22:06

    Izape_91, Kittinka83, szona, Salome lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 14 maja 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Monika Ty wiesz, że gdyby to ode mnie zależało to ja bym Ci swoją betę oddała... ja już tyle czekałam, że te kilka miesięcy by mi różnicy nie zrobiło. Jest mi bardzo przykro, że tym razem się nie udało, ale ten kropek tam na Was czeka, będę trzymała kciuki od 1 dc z kolejnym transeferem. Walczcie jeszcze!
    Macie zrobione wszystkie badania? u Ciebie była laparoskopia z histeroskopią? Lekarze mają jakieś punkty zaczepienia? Podejrzewają w ogóle co może być problemem?
    Nie miałam laparoskopii ani histeroskopii. Problemem wg mojego lekarza są przeciwciała i niskie amh, dlatego podchodziliśmy do IVF. Szans na naturalną ciążę nam nie dawał. Próbowaliśmy nawet naprotechnologii (w oczekiwaniu na drugą stymulację), ale poza dziesiątkami badań i tysiącami złotówek zostawionymi w aptekach i labach nic nie drgnęło. Ja obstawiam autoimmunologię. Całe życie brałam leki na alergię, odstawiłam w zeszłym roku w ciąży i już nie biorę. Może one mi rozwaliły organizm :/ Zobaczę co dr wpisał do protokołu. Jutro mam go odebrać z recepcji. Może da mi jeszcze jakieś wspomagacze

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 14 maja 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria - mam nadzieje, ze powtorze badanie zaleza za miesiac i bedzie ok, poki co zostawiam ten temat, bo jest za duzo innych rzeczy do zbadania... W tym zepsuty ząb :) nie jest duzo ponad norme, przy gornej granicy 145 moj wynik to 160.

    Przeraza mnie ile jeszcze badan przed nami gdyby nie wychodzilo. Sama nie wiem po co o tym mysle, ale to silniejsze ode mnie. Na dodatek meczy mnie ten brak okresu, nie wiem na czym stoje i dlaczego nie przychodzi...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 maja 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika89 może warto zrobić przed transferem laparoskopię? Już same długotrwałe starania są do niej wskazaniem. Widzisz u mnie była endometrioza, a ja nie miałam żadnych objawów. @ miałam najzwyklejszą na świecie. To nie jest ciężki zabieg, a moim zdaniem może przynieść tylko dobre rzeczy. Są takie schorzenia, których nie da się stwierdzić na oko, trzeba zajrzeć do środka. Widzisz ile u mnie zeszło z naturalnymi staraniami, laparoskopie mogłam zrobić już rok temu, ale zwlekałam bo praca itd. Znam bardzo wiele przypadków, z forum i nie tylko, gdzie taka ingerencja dała dopiero efekt. Nie namawiam CIę, ale uważam, że to jest zaraz po HSG kolejny zabieg do zrobienia przy długich staraniach i nieudanych próbach inseminacji i IVF. Pytanie tylko jak AMH może spaść po laparoskopii... A po I procedurze i stymulacji wiesz o ile spadło?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 14 maja 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, przed pierwszą stymulacją miałam 1.5 przed drugą już tylko 0.99. Brałam DHEA i Q10, więc może coś podarowałam, ale spektakularnych efektów się nie spodziewam. Mam nadzieję tylko, że jakby miało dojść do 3 procedury, to będą jakiekolwiek komórki. A dlaczego histero powoduje spadek amh?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape myślę o Tobie cały dzień i trzymam kciuki! Musisz odczarowac ten maj!

    Monika tule Cię bardzo mocno! 💖

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 14 maja 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika u mnie napewno spadło amh, bo miałam usuwana cyste z jajnika, poza tym to jest ingerencja w narządy rodne, no i wszędzie piszą/mówią że po laparoskopii spada amh nie potrafię wyjaśnić Ci od strony medycznej, bo nie jestem lekarzem, ale tak ponoć jest przykład cyst jest jednym z nich. Ja się trochę interesowałam endometrioza po mojej operacji i wiem, że ten ciągly stan zapalny wpływa na jakość komórek jajowych, są osłabione, gorszej jakosci i często nie dają rady...i niewiadomo jak by je szprycowac ulepszaczami to nic to nie da dopóki nie zlikwiduje się ognisk.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2019, 23:23

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 maja 2019, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Z tego co zapamiętałam...

    Monika... Smutno bardzo 😢 Nie wiem, co napisać... Tulę...

    Nikodemko, bardzo mi przykro, że przyszła @... Ale nie poddawaj się, kolejny cykl będzie super! Też miałam kiedyś nadmiar żelaza i lekarz kazał powtórzyć badanie, bo było to dla niego niemożliwe u wegetarianki ;) Miałam wtedy może z 15 lat. Badanie powtórzyłam, wyszło to samo, a lekarzowi zagrałam na nosie. I w sumie niczego mi nie zalecił. Bardzo masz to żelazo podwyższone?

    Miska, takie tarczycowe wyniki mogłabym od Ciebie przejąć! Jest dobrze :)

    Karolina, masz mega pozytywne podejście, więc wiem, że @ Ci nie straszna i zanim się obejrzysz, będziesz już testować :)

    Szona, czemu 700zł za monitoring? Masz na myśli od razu kilka cykli? Nasienie zbadajcie po okresie owulacyjnym. Mam nadzieję, że Twój mąż się tego badania nie obawia? To naprawdę pikuś! Maj rzeczywiście średnio teraz majowy, pogoda robi sobie z nas jaja... Ale jeszcze trochę i będzie laaaatooo! 😀

    Co do słodyczy, ja nie jestem miłośnikiem, od czasu do czasu mam ochotę. Ostatnio robiłam ciacho karne (bo nie zablokowałam komputera w pracy) i zrobiłam wszystkim psikusa, bo nie powiedziałam z czego jest zrobione. Dopiero jak wszyscy potwierdzili, że pyszne, to wyjawiłam składniki - a było to ciacho wegańskie, bezglutenowe, bezcukrowe. Z doświadczenia wiem, że gdybym to zdradziła na początku, to by było słabe nastawienie, bo przecież co zdrowe to fuj, a słodkie musi być niezdrowe i mega kaloryczne i basta ;)

    Seriale bardzo lubię - uwielbiam netflixowe! Jane The Virgin, Dobre miejsce, After Life, Russian Doll, a teraz Santa Clarita Diet. Jednak ze mną to jest tak, że wolę się śmiać, niż płakać 😜

    My dziś kupiliśmy bilety do Gruzji i lecimy w sierpniu na dwutygodniową wyprawę. Będę już wtedy w drugim trymestrze, więc spoko loko 😉Kropcio się z nami najeździ i nalata, bo już za trzy tygodnie lecimy do Kijowa.
    A jutro długo wyczekiwany monitoring! Juhu!

    W sensownych klinikach wizyta z usg (nieważne, że 5 min) to 200 zł. Jest jedna dr, której ufam - pierwsze usg 170 zl, kolejne po 120 zl. Gdy poszłam do luxmedu - same wiecie co tam zobaczyła wiekowa pani dr ;) Także 4 wizyty i wychodzi straszna kwota.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:22

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 15 maja 2019, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziewczyny ja w końcu oglądam rodzinke. Pl😂
    Zaczęłam też watahe, bo podobno fajny serial...

    No i testy odebrałam, więc powtórka z rozrywki była. Kreska nie jaśnieje. Jutro idę na betę.

    Wataha bardzo spoko. Bieszczady baaaaardzo bardzo spoko 😍

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:22

    Malgonia, szona, ef36 lubią tę wiadomość

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 15 maja 2019, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA bardzo bardzo mi przykro 😢 mimo wszystko strasznie mocno w Ciebie wierzę i wiem, że kolejna procedura przyniesie Ci upragnione szczęście. Trzymaj się kochana 😘

    Izape kreska już nie będzie jaśniejsza, jutro przyjmujemy tylko dobre wieści 😘

    Malgonia za Ciebie ogromne kciuki na wizycie, będzie dobrze! ❤️✊

    Moni oberwiesz za opis ciasta, dostałam ślinotoku 😛 strasznie się cieszę że sprawa z amnio zamknięta juhuuu 🙋

    Nikodemko bardzo nie lubię wiadomości o becie... Przytulam 😘 a co do żelaza to przyszło mi do głowy żeby na znanym lekarzu zadać pytanie lekarzom. Nie wiem czy to dobry pomysł ale jeżeli mówisz że rodzinny na pewno nie zwróci na to uwagi to może taka grupowa wiedza coś pomoże.

    Mama Zuzia, słodki mały brzuszek 😉 ja mam już większy od Ciebie a do końca I trymestru miałam wrażenie że całą ciążę będę miała mały a potem zaczął rosnąć jak szalony 😵😉

    Szona też mam wrażenie że masz bardzo dużą kwotę za monitoring. Mój gin brał mi tylko 20 zł... Były to dosłownie 2 min w gabinecie między pacjentkami, a sprzęt ma dobry. Wiem, że w dużych miastach ceny mogą być wysokie ale jednak w porównaniu z moim dałabym max 60-80 zł. Wizyta to co innego.

    Proszę nie robić spoilerów Gry o tron, bo ja jestem gdzieś w 5 sezonie 😜

    Malgonia, szona, moni05 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 03:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!!! Szona dziekuje tak niecierpliwa pomogla i to bardzo :* dziekuje Wam :*
    Jestescie niezastapione :* :* :*

    Co do maja i tej pogody to serio katastrofaa.... Depresyjna strasznie!!! Oby juz nie dlugo !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2019, 03:44

    szona, moni05 lubią tę wiadomość

  • misskity Autorytet
    Postów: 271 266

    Wysłany: 15 maja 2019, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test negatywny 😔

    3i49e6ydsc3mf9zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Misskity, przykro mi :( Za pozostale Testerki i Wizytujace trzymam kciuki ja i moje 2 mandarynki :) Wiecie, ze ta po lewej jest z 2014 :D ? Przeszla etap plesnienia i wyschla, druga jest swiezsza i w zasadzie to pomarancza. Nie wiem, co robie o tej porze w pracy... :) Milego dnia :*

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/29e86eba772d.jpg

    MonikA_89!, Magduullina, okularnica91, szona, Irvine90, buba123, Ania_85_, Niecierpliwa..., agge, Angelika1313, Szczesliwa_mamusia, Kittinka83, Pati96, Iseko, Karolina, aeiouy, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 15 maja 2019, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misskity wrote:
    U mnie test negatywny 😔
    :(

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 15 maja 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, muszę pogadać o histeroskopii z doktorkiem. Nikt nigdy wcześniej mi jej nie proponował. Ale myślę, że gdyby były jakieś wskazania, to by chyba w klinice coś powiedzieli. Endometrium zawsze miałam ładne i jednorodne, niby nie wskazywało na endometriozę

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misskity :( tule mocno...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misskity wrote:
    U mnie test negatywny 😔
    Przykro mi 😔😞


    Izape a Ty jak?

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ