X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 20 maja 2019, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aloha!
    Iseko, siedziałam na plaży pod konarem drzewa, na drzewie rozłożyłam koc i w takim namiocie patrzyłam na morze w deszczu :) Zrelaksowałam się ogromnie! Przyjaciele, u których byłam, mają córeczkę prawie 4-letnią. Uwielbiam ją. Ale przyznam szczerze, że po ostatnich wielu dniach z dziećmi zaczęłam myslec, że choć uwielbiamy się wzajemnie, to ja chyba za cienki Bolek jestem, żeby mieć te dzieci. Ile to pracy, uwagi, cierpliwości. Nie wiem, naszły mnie takie myśli - bynajmniej nie depresyjne.

    Dziś od rana Mielno i zjarane od słońca twarze :) Jutro Koszalin.

    4 dni, a reset doskonały. Na ostatni weekend maja zaplanowałam już jezioro z przyjaciółkami. To mi pozwoli nie oszaleć!

    Co do starań - nie mam pojecia w jakiej fazie cyklu jestem, po śluzie podejrzewałam, ze owulacja była bardzo szybko, ale teraz znowu jakiś śluz jest, wiec może wszystko przed nami 🤷‍♀️Działamy mniej więcej co 2-3 dni (na częściej nie ma czasu), wiec nie przewoduję sukcesu :)

    Czytam Was, ale zasnęłam kilka razy z tel. w ręce - takie intensywne dni mam ostatnio! Jutro wracając do Bia, powinnam spokojnie wszystko nadrobić.

    Aaaaa wiem! Sasanko, po przeczytaniu o Twoim szpagacie i chodzie pająka zarechotałam na cały Słupsk! Ja też kiedyś zrobiłam szpagat - na łyżwach. Chociaż w sumie on się zrobił sam. Jak to się stało, że dziś chodzę - arołnoł.

    Magduullina, Iseko, Tele...79, Pati96, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 20 maja 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria, mojej koleżance zdiagnozowali macicę dwurożną dopiero teraz, choć usg miała w swoim życiu milion. Stało się to przy okazji poronienia niestety, ale powiedziano jej, że da się to usunąć operacyjnie.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona no co ty ze swoim dzieckiem jest inaczej ;* " obce dziecko zawsze jest inaczej" :) bedziesz dla swojego malenstwa najlepsza mama na swiecie bez zgledu na humor itd :* dobrze kochana ze wypoczynek sie udaje :*
    Ps wczoraj naszly mnie wszelkie watpliwosci co do staran itd serio .. :( az plakac mi sie chcialo/chce jak sobie tak wszystko przemyslalam....

    szona lubi tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 21 maja 2019, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Szona super że odpoczelas, taki reset jest baaardzo potrzebny. Co do bycia mamą to ja myślę, że Magdullina ma racje- jak się ma swoje dzieci to się to na pewno inaczej odczuwa. Ja tez mam czasem wątpliwości czy się w ogóle nadaje na matkę ;)

    Magdullina czemu Cię naszly wątpliwości? W jakim sensie?

    Syllwia nie myśl w ten sposób, dlaczego byś się miała nie obudzić? No coś Ty, nie myśl sobie ze Cię ominie ten cały pooperacyjne dyskomfort, nie ma tak dobrze😜

    Co do truskawek to byłam wczoraj zerknąć na moje i mają mnóstwo kwiatów 😊 teraz potrzeba tylko trochę więcej słoneczka i będą pyszne😁 na pewno niedługo będą tańsze, bo jak teraz wodu dostały to ładnie powinny obrodzic u wszystkich, a jak jeszcze w czerwcu będzie bardziej słonecznie to już w ogóle będą super😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 05:53

    Ochmanka, szona, Tele...79, Magduullina, syllwia91, Pati96 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry, ja nigdy dzieci nie lubiłam i długo mieć własnych nie chciałam.
    Teraz myślę, że glownie nie lubiłam bezstresowo wychowanych bachorow i chwalipiet..
    A, i w tłumie też nie...

    A jeszcze bardziej ich matek :)))

    Ja uważam, że jak ktoś się zastanawia czy będzie dobra matka to super, będzie podchodził do tematu z głową i sercem.

    Co do starań, też rozumiem zalamke. Wczoraj mnie dopadło, że oglądam udany cykl z poprzedniego razu i porownuje z obecnym, a przecież wiem, że marneee szanseee, jak mówią po francusku ;)
    Wczoraj zapomniałam wziąć luteine i rano piersi flaki.. Czyli nic nie wyszło bo progesteronu brak..

    Dla zmęczonych staraniami powiem, że o każde dziecko starałam się ponad trzy lata.. Wiem, że kogoś może to zdołowac a nie pocieszyć, ale chciałam powiedzieć, że jak się baba uprze, to nie ma mocnych... :))

    Ochmanka, Tele...79, Magduullina, Ania_85_, malamisia, szona lubią tę wiadomość

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, u mnie płodny śluz się też pojawia przed @ i parę razy się zastanawiałam, bo mam niereguralne cykle.
    Dobrze, że się staracie co dwa trzy dni i nie uważam, że to mało..
    Utrzymać taka intensywność cały czas to czapki z głów
    <3

    Magduullina, Ania_85_, szona lubią tę wiadomość

  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego nikt nie sika, ja się pytam?

    :)

    Ochmanka, Tele...79 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja patrze w prognozy, a tam sloneczka brak :/
    Moze lepiej sie brac za te importowane zeby w ogole sie czlowiek nimi nacieszyl.mnie tylko przeraza ilosc konserwantow. Jak bylam mala to po pierwszych truskawkach zawsze ladowalam u lekarza z podejrzeniem rozyczki ;) twraz staram sie unikac tych ktore wymagaly wspomagania by szybciej dojrzec.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, rozumiem Twoje obawy. Ja się co jakiś czas zajmuję dziećmi koleżanek. To dla mnie duża przyjemność, ale zdarzają się kryzysy i wtedy sama się zastanawiam - czy ja temu podołam? Rodzicielstwo nie jest łatwym zadaniem, ale "uśmiech bąbelka" wszystko wynagradza 😀

    Ja się naczytałam o macicy dwurożnej i już wiem, ze nie jest to jakaś straszna przeszkoda. Uff.
    Za to niepekające pęcherzyki są sporym utrudnieniem. Jeśli wyjdzie na to, że mam zespół LUF, to nie wiem, co zrobię 😞😞

    Dziewczyny - róbcie monitoring, nawet jeśli wydaje Wam się, że wszystko jest w porządku! U mnie piękne wykresy, progesteron jak ta lala, więc owulacja powinna wystąpić, a tu nic z tego, bo się okazuje, że chyba mam problem z niepękającym pęcherzykiem :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 07:21

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malogonia wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, bo chciałabym sie o coś Ciebie podpytać 😊

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Linka90 Koleżanka
    Postów: 50 81

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Maria87, ja mam macicę dwurożna, mam już jedno dziecko. Czy był to powód, przez który po paru miesiącach dopiero zaszłam w ciąże ciężko powiedzieć ponieważ miałam też problemy hormonalne. Napewno ciężej przechodziłam samą ciąże. Musiałam praktycznie całą leżeć płasko. I moja lekarka dała to jako wskazanie do CC, przy czym ja bardzo chciałam rodzic naturalnie.

  • Linka90 Koleżanka
    Postów: 50 81

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nie wytrzymałam do 25 i dziś testowałam. Biało, bardzo biało.

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs akceptnięte ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 21 maja 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emmainthegarden wrote:
    Dlaczego nikt nie sika, ja się pytam?

    :)
    Ja będę w sobotę. Pisałam wam ostatnio że mam nisko temperaturę i że pewnie cykl bez owulacyjny, ale dzień później wyskoczyło na 37.25 i już nie opada, dziś 37.30 i dopiero dziś mi Flo wyznaczył że owu miałam 8dni temu a zawsze po 4 dniach już mi wyznacza. Tak więc miła niespodzianka bo ostatni raz sex był 9dni temu.

    Malgonia, Emmainthegarden, Niecierpliwa..., Iseko, Ania_85_, Ochmanka, Malinaa90, moni05, szona lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko sama nie wiem :( jakos tak uswiadamiam sobie ze zostane z tym wszystkim sama... :( a zawsze musialam dawac sobie rade sama nawet majac meza tutaj bo i tak przeciez nie bylo go calymi dniami... I wogole ..

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Meggs akceptnięte ;)
    Dziękuję 😚 napisałam Ci małą rozprawkę, zebyś sie nie przeraziła.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka90 wrote:
    @Maria87, ja mam macicę dwurożna, mam już jedno dziecko. Czy był to powód, przez który po paru miesiącach dopiero zaszłam w ciąże ciężko powiedzieć ponieważ miałam też problemy hormonalne. Napewno ciężej przechodziłam samą ciąże. Musiałam praktycznie całą leżeć płasko. I moja lekarka dała to jako wskazanie do CC, przy czym ja bardzo chciałam rodzic naturalnie.

    Po paru miesiącach to nie jest "dopiero" :)
    Przykro mi, że musiałaś tak przechodzić ciążę... Czyli kolejna też by była podobna?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Linka90 Koleżanka
    Postów: 50 81

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Po paru miesiącach to nie jest "dopiero" :)
    Przykro mi, że musiałaś tak przechodzić ciążę... Czyli kolejna też by była podobna?

    Tak mnie lekarz uprzedzał, że kolejna też prawdopodobnie do leżenia. I kwestia kolejnego cięcia- nie wiadomo jak macica się zachowa ☺️
    Ale próbujemy ☺️

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Haha Malgonia uwielbiam Cię 😁 też się uśmiałam😂

    Monika łączę się w bólu, ja wstaje o 5.30 i też niedzielny wieczór to już jest zniechęcenie, bo rano trzeba wstac😑

    Pati o to nieźle, chcesz pomóc jeszcze Ci się obrywa. Ciekawe czy jej czegoś nie dali i przez to się źle poczuła..
    Trzymam kciuki za wizytę ✊

    Sasanko a co tak cichutko siedzisz dzisiaj, lajkujesz tylko? Jak tam przygotowania do wyjazdu?

    Elfia jak urlop mija? Odpoczywasz? :)

    Szona jak pobyt w Słupsku? Pogoda Ci się kiepska trafiła :(

    5ylwian co u Ciebie? Zagladasz jeszcze do nas czasem? ;)
    Dziekuje kochana,ze pytasz :* zagladam codziennie,nie moglabym inaczej :) nie wypowiadam sie jesli moja wypowiedz nic nie wniesie do dyskusji :) wczoraj mialam psychicznie ciezki dzien,dlatego juz nie odpisalam. Najpierw wypadala mi owu,moj organizm tak pieknie ze mna wspolpracuje kiedy nie moge sie starac-wszystkie objawy ksiazkowe,czyli sluz,szyjka wysoka miekka otwarta,testy bordowe, klucie jajnika. Az serce sciska :( a potem moja mama musiala miec lyzeczkowanie bo wykryli brzydki obraz sluzowki na usg w zeszla srode i powiedzieli,ze absolutnie nie moze z tym czekac. Teraz 3 tyg czekania na wyniki histo. Wspieram Was myslami i trzymam kciuki :) caly czas mysle tez o Izape-mam nadzieje,ze wszystko ok i wrocisz do Nas :* milego dnia Dziewczyny!

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Emmainthegarden Autorytet
    Postów: 499 563

    Wysłany: 21 maja 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria, ale nie pękające pęcherzyki to akurat mniejszy problem. Serio :)

    Ja robiłam sobie zastrzyki z pregnylu lub ovitrelle na pękanie. Wiadomo, że to wymaga monitoringu, ale czego sie nie robi.. :)

    Ja z kolei słyszałam od giną, że macica dwurożna nie ma większego wpływu na zajście, ale sprzyja poronieniom..

    Salome lubi tę wiadomość

‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ