X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 10 maja 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska- następny cykl jest Twój!!

    Izape- ale wynik! Wow 🙈🙈🙈 plus kobieto ja Cię proszę, nie wstawiaj tyle tych cudnosci bo już Cię odkryłam na instagramie zaraz jak polubię i zacznę oglądać to się nie wypłace hahah :D

    Aeiouy- hej, mała, głowa do góry, wiesz jakie te owulacje są różne, może akurat jakieś żołnierze przetrwają, a może się przesunie! 💋 sciskam!

    Iwona- ja bym brała męża codziennie w obroty! W udanym cyklu tak robiliśmy, męczyłam mojego starego nawet i po dwa razy dziennie przez trzy dni i zaskoczyło :D

    Malinaa- aaaaa! Wspaniale wiadomości, dawaj tu ciotkom zdjęcie małego szczęścia, daj nacieszyć oko! ❤️

    Ja dzisiaj na szczęście coś ogarnelam na studia, chociaż jeden projekt z 10 z którymi muszę zdążyć do następnego tygodnia 😖😖😖
    Ale teraz jak to zwykle zjazd totalny jeśli chodzi o moc, wiec pije druga słaba kawę i czekam na starego żeby przejął mojego przedszkolaka, którego odebrałam dzisiaj z guzem na głowie ;) ale w końcu facet bez guza to nie facet, nie?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 18:23

    Izape_91, Malinaa90, Iwona28, aeiouy, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Kingulla bóle podbrzusza to dobry znak kochana :)

    Niecierpliwa, kurczę jak na 7 dpo ten progesteron niski trochę... Ale temperaturę masz ładna, także nie ma co dziewczyny patrzeć na tempke... U mnie bardzo wysoki progesteron a temperatura przy niższym progu była wyższa. Owu masz potwierdzona monitoringiem??  Lody? Też chceee!! :)


    Aeiuoy jakbyś wcześniej wiedziała że męża nie będzie  to ja bym cykl przedłużala luteina  dopochwowa 200x2 dziennie, ale Ty już dostałaś @?

    Sylwia no mowie Ci, że z U. się mijałam w stw. W drodze na badanie :p haha.

    Iwona wykorzystaj męża jutro, bo to zawsze lepiej za wcześnie niż za późno! Ale w niedziele te, bym go dojechała:pp to trochę się nie będziecie widzieli :( szkoda..

    Nikodemka ja miałam po laparo i histero taka francowata @ że daj spokój, więc po HSG też może być taka wredna, ale ja i rąk trzymam kciuki żeby to był wgryzający się kropek! Kiedy powtarzasz test?

    Miśka a jak Twoje endo??   Bo clo bardzo uposledza endo, teraz lekarze częściej podają lamette np.

    Malina ♥️ gratuluję i życzę dalszego tak pomyslnego rozwoju maluszka :)

    Ja zbadalam proga 8 dpo, i nie wiem dlaczego ale zawsze tak badalam 😂.

    Jak mi się chce dzisiaj słodkiego, chyba pójdziemy z mężem po lody normalnie, bo nie wytrzymam. A ja sobie postanowiłam że cukru żadnego nie tykam... Chcę mi się znowu spać. Jajniki mnie kluja naprzemian jeden i drugi... Niech już będzie ta sroooda!

    No i na koniec ostatnie dzieło :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9c710ab8d66.jpg

    Smacznego :):) piekniunie:)
    Nie byłam na monitoringu to na bazie śluzu owulakow i temp:);)

    Może zrobię 10 dpo powtórkę z rana:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:19

    Kittinka83, Mama_Zuzia, Sasanka55, Izape_91, Karolina, Pati96, Niecierpliwa..., Magnolia90, okularnica91, gusiaa, Szczesliwa_mamusia, Irvine90, Tele...79, Nuch, buba123, Malgonia, DzulkaJ, Arashe, Ochmanka, 5ylwian, malamisia, Magduullina, moni05, szona, MonikA_89!, Miska _a, Iseko, agge, eemmiilliiaa, aeiouy, Salome, Ania_85_, ElfiaKsiężniczka, APrzybylska lubią tę wiadomość

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 10 maja 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Obiecane foto:)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/34609a92cb68.jpg

    Śliczny malutki kurczaczek ❤️

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90!!!!!!!!!!!!!!!
    <3 prześliczności!!
    Gratuluję i cieszę sie bardzo!!
    uwielbiam takie wiadmomości!!
    Rośnijcie zdrowo!! :*

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, cudne te Twoje dziela :) Gdybys kiedys chciala zrobic sesje na modelach, to polecam sie jako fotograf!
    Jesli do jutra nie pojawia sie plamienia, to powtorze test jutro albo w niedziele, zeby wiedziec czy moge odstawic dupka. Ale ja nie wierze w cuda, oplakalam juz ten cykl i czekam na okres :)
    Tez czytalam, ze po hsg @ moze byc mega ostra... Podobno przez „poruszenie” endometrium podczas badania.

    szona lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane :* Czytam Was na biezaco, ale nie mam weny na pisanie. Tez nawet nie wiem, co pisac, bo albo krwawie albo boli brzuch. Noga juz prawie zaleczona (Moni, dziekuje :*), w pracy urlop klepniety, wiec mysle tylko o wakacjach- jednak Zakynthos od 28 maja, wiec tuz, tuz :) Starania zostawiam najwczesniej na lipiec, bo i tak po krwawieniach pewnie mam wnetrznosci jak po wojnie. Smutno, ale wyparlam z glowy dzidziusia. Teraz wakacje, zdrowie, sport i praca staly sie dla mnie znowu wazne. Buziaki, Misie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 19:04

    Malinaa90, Magnolia90, okularnica91, Tele...79, Nuch, Iwona28, Niecierpliwa..., Ochmanka, Nikodemka, Magduullina, moni05, szona, MonikA_89!, Kittinka83, aeiouy, Ania_85_, ElfiaKsiężniczka lubią tę wiadomość

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Czesc Kochane :* Czytam Was na biezaco, ale nie mam weny na pisanie. Tez nawet nie wiem, co pisac, bo albo krwawie albo boli brzuch. Noga juz prawie zaleczona (Moni, dziekuje :*), w pracy urlop klepniety, wiec mysle tylko o wakacjach- jednak Zakynthos od 28 maja, wiec tuz, tuz :) Starania zostawiam najwczesniej na lipiec, bo i tak po krwawieniach pewnie mam wnetrznosci jak po wojnie. Smutno, ale wyparlam z glowy dzidziusia. Teraz wakacje, zdrowie, sport i praca staly sie dla mnie znowu wazne. Buziaki, Misie

    UWIE-LBIAM Twój dzisiejszy wpis! Stawiasz na siebie, a tego teraz bardzo potrzebujesz! Jestem pewna, ze to da Ci sile i moc, a wypoczęta psychicznie i fizycznie zaprogramujesz kropka tak, ze pojawi się jak tylko Mamusia nie będzie się tego spodziewać ❤️💋 zazdroszczę pozytywnie wakacji!

    Sasanka55, malamisia, Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Izape, cudne te Twoje dziela :) Gdybys kiedys chciala zrobic sesje na modelach, to polecam sie jako fotograf!
    Jesli do jutra nie pojawia sie plamienia, to powtorze test jutro albo w niedziele, zeby wiedziec czy moge odstawic dupka. Ale ja nie wierze w cuda, oplakalam juz ten cykl i czekam na okres :)
    Tez czytalam, ze po hsg @ moze byc mega ostra... Podobno przez „poruszenie” endometrium podczas badania.
    Jak to? Nie rozumiem. Ja odstawilam go i myślałam że dopiero po odstawieniu jest jakieś plamienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:19

    Sasanka55, Judit, Kittinka83, szona, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, Dziewczyny :) Znieeelubicie mnie, bo ja nawet szukalam hoteli 18+ Pragne dzieci, ale chyba wcale za nimi nie przepadam. Teraz jest moj czas! :) :*

    Malinaa90, Magduullina, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja po wizycie. Maluszek ma 5,8cm. Przyziernosc na granicy,kość nosowa ledwo widoczna:-( ale lekarz powiedział,żebym sie puki co nie martwila,bo dziecko troszkę dziwnie ułożone. W poniedzialek mam usg na nfz,wiec moze bedzie lepiej ulozone. Co do płci, to nie wiem. Ciężko określić. Za 4tyg moze bedzie wiadomo.
    A o to fota
    c8e7758f61029c8cmed.jpg

    Nie wiem,czemu zapisuje sie bokiem.

    Postaram sie Was pozniej nadrobic.

    Ps. Malina- gratuluje. Sliczny maluszek.

    Edit- reka mnie rozbroila :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 19:33

    Niecierpliwa..., okularnica91, Tele...79, DzulkaJ, Ochmanka, malamisia, moni05, Kittinka83, MonikA_89!, Izape_91, agge, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Hej. Ja po wizycie. Maluszek ma 5,8cm. Przyziernosc na granicy,kość nosowa ledwo widoczna:-( ale lekarz powiedział,żebym sie puki co nie martwila,bo dziecko troszkę dziwnie ułożone. W poniedzialek mam usg na nfz,wiec moze bedzie lepiej ulozone. Co do płci, to nie wiem. Ciężko określić. Za 4tyg moze bedzie wiadomo.
    A o to fota
    c8e7758f61029c8cmed.jpg

    Nie wiem,czemu zapisuje sie bokiem.

    Postaram sie Was pozniej nadrobic.

    Ps. Malina- gratuluje. Sliczny maluszek.

    Edit- reka mnie rozbroila :-)
    Mamusia będzie dobrze 👍

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:19

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:19

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, Szczęśliwa Mamusia ❤ piękne widoki!!

    Szczesliwa_mamusia, Malinaa90 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko hotel 18+ to byl jeden z najlepszych moich wyjazdow. Dzieci sa jak bąki, tylko ze swoimi idzie wytrzymac.

    Malinka no cudna fotka. Mnie w ogole dobre wiesci uspokajaja.

    Mamunia sliczny dzidzius. Wiem, ze latwo sie mowi, ale ostatnio czytalam o przeziernosci, ze te normy to az tak sztywne nie sa wiec tym bardziej jak jest na granicy to trzeba myslec pozytywnie.

    Iza sliczne toto (ja nawet nie wiem jak sie nazywaja takie ciuszki).

    Ja juz pomalusiu bede sie kierowac w strone wyrka bo oczy mi sie kleja. Mam nadzieje ze za jakies pol godzinki zrobi sie ciut ciemniej.

    Ochmanka, Sasanka55, Szczesliwa_mamusia, Tele...79, MonikA_89!, Malinaa90, Kittinka83, Ania_85_, syllwia91 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia wszystko będzie dobrze, maluch się źle ułożył i to dlatego ☺️ nią dniach okaże się, że jest super zdrowym bobo 😘

    Szczesliwa_mamusia, Sasanka55, okularnica91, szona lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki!

    Znowu musiałam nadrobić ale mam zapierdziel bo leśniczy na urlopie i sama ogarniam całe leśnictwo.

    Po pierwsze Malina. Ekstra mały wielki czlowiek❤ super!!!!

    Malgonia odrywam kartki w kalendarzu do tej środy! Będzie dobrze🤗

    Izape ale prog! A uszytki, standard. KOCHAM!!!!!

    Iseko buuu... Nie tak miało być. Ale szczęśliwa owu w maju też się liczy😚

    Nikodemko przytulam Cię bardzo mocno! Ciężkie to wszystko ale dla każdej w końcu zaświeci słońce 🌞🌞

    Iwona najlepiej jutro i w niedzielę ale jeśli musisz wybrać to napadłabym jutro. Powodzenia!

    Niestety nic więcej nie pamiętam. Przepraszam😚
    Jak zawsze i od zawsze wszystkim życzę dwóch kreseczek, serduszek, pomyślnych zabiegów i wszystkich innych pomyślności!

    Edit: Sasanka Kochanie ja wiem że będzie dobrze, WIEM! Jak nie dziś to jutro ale nadejdzie ten dzień😚 Zakynthos mówisz. Super❤ wypoczniecie z eMkiem i zregenerujesz siły!😙😙 LovU

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 20:15

    Iwona28, Sasanka55, Iseko, aeiouy lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, Szczęśliwa Mamusia, co za śliczności 😍

    Sasanko, szalej i baw się :) Cieszcie się sobą i wakacjami. A organizm podąży za duchem i wróci wszystko do równowagi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 20:19

    Sasanka55, Malinaa90 lubią tę wiadomość

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ