Pamiętniki No kiedy?
Dodaj do ulubionych
1 2

10 czerwca, 13:14

Wizyta ustalona - 15 lipca godzina 17. Doktorek zaczął przyjmować popołudniami - super sprawa, nie będę musiała tłumaczyć się w pracy.
Wczoraj widziałam dużo bocianów. Jeden leciał wzdłuż naszego auta, a drugi stał na środku asfaltu i nie zamierzał zejść. Musieliśmy zatrzymać się przed Nim a on wolnym i niechętnym krokiem zszedł na pobocze. Mam nadzieję że to dobry znak :)
Już 35 dni Nowenny Pompejańskiej za mną.

9 lipca, 16:12

Zrobiliśmy badania wirusologiczne z mężem. Koszt 763 zł w diagnostyce. Nie jest źle. Dostałam 10 % zniżki. Część wyników już jest. Kiła, WZW b, hcv, hiv, toxo ujemne oprócz mojej różyczki igg 183 bo przechodziłam ją w dzieciństwie. Mamy taką samą grupę krwi z mężem B Rh +. Coraz bliżej a ja się coraz bardziej boję i nie mogę uwierzyć. W pracy koleżankom tłumacze obowiązki jakby miało mnie zaraz tam nie być :D

Wiadomość wyedytowana przez autora 10 lipca, 22:29

12 lipca, 08:39

Dostałam przeniesienie na inne stanowisko, jestem średnio zadowolona, mimo iż pensja będzie wyższa - ale nie jest to spełnienie moich marzeń. Oni nazywają to awansem. Czy ja wiem? Czy te stanowisko nie zaszufladkuje mnie na zawsze? Jestem inżynierem, a ten etat ma daleko do mojego wykształcenia. Nie wiem co myśleć, w sumie zaraz może będę w ciąży. Mam zacząć pracę od 1 sierpnia. Czy uda mi się uzyskać zwolnienie na parę godzin w celu wyjazdu do kliniki? Szefostwo wie że staram się o dziecko i tego mi życzy. Jestem zmieszana. Wczoraj nie mogłam spać.

15 lipca, 22:08

20 DC
Wizyta w klinice. Owulacja potwierdzona z lewego jajnika. Endometrium 4,72 mm (a brałam 3 cykle wit E i l-arginine). Lewy jajnika lepiej pracuje. Ustalono długi protokół. Mam brać gonapeptyl przez 2 tygodnie od dziś. 29 lipca kolejna wizyta. Zbadają mi hormony i pewnie zacznie się stymulacja. Wyniki wirusologiczne wszystkie już są i wszystkie dobre. Po tym endometrium dotarło do mnie że ivf nieuniknione. Dziś przed wizytą tak głęboko rozmyślałam bo dowiedziałam się o ciąży przyjaciółki. Leczyła się w Bocianie. Wystarczyły 2 stymulacje u Niej. Ciąża naturalna. Nasienie jej mąż miał 0% morfologii a potem 2%. Wciąż zadaje sobie te głupie pytanie: dlaczego ja?
Dzisiejszy koszt: 150 zł wizyta +6,40 zł gonapeptyl.
1 2
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)