X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Ainaa e ja narzekać nie będę mimo że w poprzedniej ciąży miałam mdłości całodobowe i powiedziałam że to ostatnia moja ciąża to teraz przyjmę wszystko na klate by było ok :)

    Ja mam w środę wizytę nie wiem czym pojadę bo auto mi się popsuło wczoraj , komputer spalił fakt miał swoje lata ale tak zastanawiam się co jeszcze się popsuje .

    Anakonda coś mi się tu wydaje, że dobrego złe początki :) Co tam zepsute auto i spalony komputer jak się uda! :)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta ale na wizytę muszę czymś dojechać nie :/ Mamie nie chce brać auta bo jest dopiero co po zabiegu a nie wiem czy zdążą mi naprawić. Ale wiem że czas już na nowe auto a to pociągnie nas po kieszeni eh nic zobaczymy co to dalej będzie.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna tak. Ja od kilkunastu lat piję minimum 2l samej wody nie wliczając w to kawy i herbaty. To jest takie minimum. Dodatkowo kawa i herbata odwadnia więc za każdą kawę czy herbatę (czarną lub zieloną, nie owocową) powinna wejść dodatkowa szklanka wody. Ważne, żeby pić często małymi porcjami. Ja mam zwykle butelkę przy sobie i tak sobie sączę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 11:22

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dostałam info, że zapłodnili 6 komórek i wszystkie zapłodniły się prawidłowo i że na dzień dzisiejszy jest szansa na 6 zarodków. Rozplakałam się na samą myśl, że komórki się zapłodniły, bo to znaczy, że gdzieś tam rosną nasze dzieci <3 Niesamowite uczucie!
    Natomiast Wy pisałyście, że oni zapładniają Wam wszystkie komórki. Pani dr mi mówiła na wizycie, że wybiorą i zapłodnią 6 najlepszych, ale że gdyby była kiepska sytuacja to może więcej. Czy wobec tego mogę rozumieć, że komórki i plemniki były ok, że nie zdecydowali się zapłodnić więcej? No i powiedzcie mi kiedy oni te komórki zapładniają? W dniu punkcji, czy dzień po punkcji?

    Ainaa, MedA, iwonn lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna jeśli nie masz wskazań i to twoje 1 podejście to mogą ustawowo zapłodnienia tylko 6 . Tak komórki są zapładniane po punkcji mają 18h żeby się zaplodnic:) z tego co wiem trzymają komórki by doszły do siebie jeszcze 2-3h .
    Trzymam kciuki by teraz pięknie się dzielimy:)

    antonna lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna super wiadomość! Zwykle zapladniaja 6 komorek (takie jest prawo) ale w Medart zdarza się że zapladniaja więcej jeśli komórki są słabej jakości i walczą żeby cokolwiek zostało. Można powiedzieć ze Ty w standardowej procedurze masz maxa ;) One już są zaplodnione. W dniu punkcji zapladniaja komórki i teraz będziesz czekać na ich rozwój. Pani dr chyba codziennie pisze, a jak nie to możesz się o info upomnieć jak się rozwijają msluchy;) Teraz trzymamy kciuki żeby jak najwięcej dotrwalo do transferu!

    antonna lubi tę wiadomość

  • Campari Autorytet
    Postów: 1271 471

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa zaakceptowane :-)
    Ech kochane, uwierzycue, że myślałam o Was w nocy...między jedną pieluchą a drugą, podczas entego karmienia i podczas kolejnego psychoataku z wrzaskiem nie z tej ziemi... myślałam, czy Wy jesteście pewne tego co robicie?? ;-)
    Oczywiście wiecie, że żartuję ;-) choć gwarantuję, że myśli w stylu ,,o Jezu, po co mi to było" przyjdą. Oj tak.
    Ale pierwsze nieśmiałe uśmieszki dodają energii kak red bull, nawet jeśli z lustra spogląda zombie ;-)

    Ainaa, AnnaNata. lubią tę wiadomość

    r9bzabd.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przypomnijcie ile kosztuje punkcja?

    AnnaNata. lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płaciłam 6000 zł, w tym masz punkcję, hodowlę i chyba transfer. Do tego 400 zł w gotówce dla anestezjologa.

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa wrote:
    AnnaNata, termin mamy na 18 lutego. Miewam ostatnio rożne dni, rożne nastroje. Do szkoły chodziłam i polecam, choc pewnie szkoła szkole nie równa. A Ty jak sie miewasz, na kiedy macie termin?

    A czuję się nawet bardzo dobrze, można powiedzieć jak przed ciążą. Też się zastanawiam w lutym nad szkołą rodzenia, a bardziej nad tym żeby oplacic kilka spotkań z polozna i dowiedzieć się o najważniejszych rzeczach. Termin mamy na 21 kwietnia wg Usg. Ty to juz tuż tuż, moze prezencik na Walentynki ;)

    Lady ty też na kwiecień?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 12:29

    Ainaa lubi tę wiadomość

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Campari - dziękuję, wiadomość poszła :)

    Aina
  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co w Magedu? Ona chyba miala mieć wczoraj usg, czy mi sie wydaje? Oby serduszko już bylo widoczne

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaNata. wrote:
    Dziewczyny a co w Magedu? Ona chyba miala mieć wczoraj usg, czy mi sie wydaje? Oby serduszko już bylo widoczne
    Dziś ma i trzymam kciuki:)

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaNata tak ja na 9 kwietnia wiec juz niebawem :) O szkole rodzenia pomysl jak najszybciej bo ja zaczęłam tydzien temu, będzie 9 spotkan 1xtydz wiec zanim skończę to się zrobi marzec. Gdzie się nie obejrzę ze wszędzie wcześniaki wiec żebym zdążyła skończyć ;)

    Co do Magedu to ma dziś wizyte, jakoś po południu o ile pamiętam.

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, super Was sie czyta. Tak na Slowianskiej trzeba bylo usuwac nogi, zeby recepcjonistka mogla przejsc.
    Nowa siedzibe obczaje 2 lutego. Troche wkurzajace, ze sa godzinne opoznienia do pani dr.
    Czy robia IMSI i embryo glue wiecie?
    Bede podchodzic do drugiego in vitro. Zastanawiam sie tez nad Invimedem bo tam nie ma opoznien, robia IMSI oraz embryo glue oraz jest o pare stow taniej.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta byłam w invimedzie. Lekarz mnie NIE PAMIĘTAŁ. Za każdym razem musiałam mówić który to dzień co biorę i co było poprzednio.
    Kolejek nie ma to fakt, jesteś umówiona na wizytę to wchodzisz.

    W Medarcie nie ma opcji żeby lekarz Cię nie pamiętał, nawet Panie z recepcji mówią Ci po imieniu na dzień dobry :)

    Jest drogo bo w invimedzie monitoring 100, u pana dr 150 (nie wiem jak u pani dr?) a za wizytę 250 (invimed chyba 120 miał za wizytę). Czekasz w kolejkach bo duży ruch ale czujesz się tak jakoś bezpiecznie i że lekarz przechodzi przez całą procedurę razem z Tobą - możesz dzwonić, pisać do niego prywatnie (w invimedzie jest od tego "koordynator" a jak czegoś nie wie to pyta lekarza i wtedy Ci odpowiada). Jest to wszystko takie mało osobiste.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 15:38

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • iwonn Ekspertka
    Postów: 222 92

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po pukcji. Mamy 6 komorek. Ale dzisiaj dostałam kroplowke po wszystkim. Jestem trochę obolala. Tym razem wybrałam progesteron w zastrzyku. Teraz czekamy.

    Ainaa, anakonda, ladybirth, AnnaNata., MedA, antonna, AnaC lubią tę wiadomość

    ponad 3 lata starań
    3 IUI
    11/2016 I IVF 4.12 transfer 4aa i 3ba cb
    01/2017 II IVF 25.01 transfer 4AB :(
    dwie blastki zamrożone
    18.03.2017 crio 2 blastki cb
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super iwonn! Trzymam kciuki żeby się wszystkie pięknie zapłodniły :)

    semi123 lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Hej Dziewczyny, super Was sie czyta. Tak na Slowianskiej trzeba bylo usuwac nogi, zeby recepcjonistka mogla przejsc.
    Nowa siedzibe obczaje 2 lutego. Troche wkurzajace, ze sa godzinne opoznienia do pani dr.
    Czy robia IMSI i embryo glue wiecie?
    Bede podchodzic do drugiego in vitro. Zastanawiam sie tez nad Invimedem bo tam nie ma opoznien, robia IMSI oraz embryo glue oraz jest o pare stow taniej.
    Witaj
    Ja przenosiłam sie z Bydgoszczy i brałam pod uwagę invimed i Medart . W zasadzie czy jest IMSI dokładnie nie wiem wiem . Ja w papierach mam ICSI/IMSI i mam nadzieję ze było to IMSI :) Ah i klej masz w cenie procedury . U pani dr wizyta tak jak u Pana DR 150 monit, dłuzsza wizyta 250 zł . Powiem tak ostatnio zbyt długo nie czekam wiec jest na plus. Moze umawiają racjonalnie pacjentki by nie było obsuwy . Ale wracając do tego co mnie skłoniło , to chyba to ,że invimed w weekend nie działa ewentualnie moze punkcja w sobotę . A w Medart ja normalne wizyty mam w niedziele. Generalnie wydaje mi sie , że lekarze są bardziej dostępni , kosztem swojego życia ;/ Fakt w invimed jest cennik i wiesz czego sie spodziewać a w Medart niestety nie ma ! Musisz też zwrócić uwagę na godziny pracy lekarzy bo dla mnie to też ważne ze wzgledu na dojazd i prace .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • ajda Ekspertka
    Postów: 192 92

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa a do którego tygodnia ciąży brałaś acard i prolutex/lutinus?

    ajda
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ