X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam taki mały problem, dziś drugi dzień po punkcji, wczoraj cały czas leżałam i dziś już się dobrze czułam więc postanowiłam zrobić pierogi dla męża. A teraz żałuje że wstawałam bo czuje ból w podbrzuszu. Mam nadzieję że sobie nie zaszkodziłam , bo jutro mam wziążć maleństwo z sobą! Tak się boję! Wzięłam nospe i czekam na poprawę...

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorota1 wrote:
    hej mam taki mały problem, dziś drugi dzień po punkcji, wczoraj cały czas leżałam i dziś już się dobrze czułam więc postanowiłam zrobić pierogi dla męża. A teraz żałuje że wstawałam bo czuje ból w podbrzuszu. Mam nadzieję że sobie nie zaszkodziłam , bo jutro mam wziążć maleństwo z sobą! Tak się boję! Wzięłam nospe i czekam na poprawę...
    Ważne żebyś nie dzwigała i się nie przemęczała myślę że nie powinno to przynieść jakiś problemów, po punkcji czuje się ćmienie brzucha i jajników, pij dużo wody i jedz jak najwięcej białka żeby nie wystąpiła hiperka

    dorota1 lubi tę wiadomość

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 15 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na transfer trzeba się jakoś przygotować specjalnie?Można jeść i pić?

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 15 marca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie używaj perfum, nie siusiaj godzinę przed transferem, zabierz dwa kilo pozytywnego myślenia :)

    dorota1 lubi tę wiadomość

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    Spokojnie ja tez bylam mega zaskoczona i nie wierzylam ze moze sie udac a tu beta pozytywna.
    Emcia, fajnie, fajnie, ale akurat ana tez betę miała pozytywną. Czytaj najpierw historię w stopkach, jak chcesz kogoś pocieszać.

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Asiu ja pewnie transfer w drugiej połowie kwietnia, jesli dobrze wszystko ze mna i zarodkami.
    Nie jestem zbyt optymistycznie nastawiona..
    Problemik jak z Tobą?
    Problemik czyta zza krzaka, odpoczywa od tematu.

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorota1 wrote:
    A na transfer trzeba się jakoś przygotować specjalnie?Można jeść i pić?
    Tak jak ma_pi napisała nie używaj perfum pęcherz częściowo wypełniony, możesz spokojnie jeść pić i mieć makijaż. Przed podaniem zobaczysz zarodek na monitorze i usłyszysz głos embriologa z opisem co i jak i ile zostało w jakim stadium rozwoju

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 16:06

    dorota1 lubi tę wiadomość

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obym miała ten upragniony transfer jutro!!! Już troszkę przestało ale boli przy oddawaniu moczu delikatnie.
    Wody to ja piję od wczoraj 3 litry dziennie i to dlatego też często korzystam z wc.Pozatym jem dużo jajek. Chyba dobra dieta.... Boże tak się panicznie boję!!!!

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 15 marca 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorota1 wrote:
    Obym miała ten upragniony transfer jutro!!! Już troszkę przestało ale boli przy oddawaniu moczu delikatnie.
    Wody to ja piję od wczoraj 3 litry dziennie i to dlatego też często korzystam z wc.Pozatym jem dużo jajek. Chyba dobra dieta.... Boże tak się panicznie boję!!!!
    Spokojnie będzie dobrze, dużo pij i sikaj :) i jedz jajka jogurty pierś z kurczaka :D hiperka może się uaktywnić po kilku dniach więc lepiej zapobiegać:) na którą masz transfer?

    dorota1 lubi tę wiadomość

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 15 marca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Pozytywna beta,wizyta pecherzykowa i serduszkowa to nie kończą zmartwien...
    Do 12 tc wysoki stopień poronienien,przy ivf wyzsze prawdopobienstwo niz w nauturalnej ciazy.. I jeszcze badania prenatalne czy dziecko zdrowe...
    Tez sie cieszylam przyrostami itp.. A tu klops..
    Myślę, że mogę powiedzieć co czułas. Ja na pierwszym usg dowiedziałam się że ciąża w prawym jajowodzie.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 15 marca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Transfer mam o 12. Mam nadzieję że jak rano wstanę, będe miała tak dużo siły jak dziś rano.Myślę że się troszkę nadwyrężyłam. Oby było dobrze!!!
    Bo się naprawde załame jak coś będzie nie tak. Jestem już tak blisko a jednak następna przeszkoda na mojej drodze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Emka29 niestety wiesz co czulam.oby nas spotkaly inne uczucia..
    Ja tez mam stracone 2 ciaze. MUSIMY DAC RADE.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak bedzie. Ja teraz niby beta pozytywna dr Wojewódzki pelen optymizmu a ja pelna obaw przed jutrzejsza powtorka bhcg. Dodatkowo mam zrobic progesteron i przyjechac po zwolnienie mowi mi ze jest o co walczyc i nie pozwoli zeby sie cos stalo.

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    I tak bedzie. Ja teraz niby beta pozytywna dr Wojewódzki pelen optymizmu a ja pelna obaw przed jutrzejsza powtorka bhcg. Dodatkowo mam zrobic progesteron i przyjechac po zwolnienie mowi mi ze jest o co walczyc i nie pozwoli zeby sie cos stalo.
    Emcia może to głupie pytanie ale miałaś jakieś "objawy" że się udało?

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    Emcia może to głupie pytanie ale miałaś jakieś "objawy" że się udało?
    W 6,7 dniu po transferze na aplikatorze od lutinusa zauwazylam odrobine krwi. Juz myslalam, ze po sprawie. Potem zauwazylam 7 dnia ze nam jakies dziwne usta poza tym zadnych objawow. Rano 8 dnia cos mnie tknelo zeby zrobic test z moczu o czulosci 10 i zobaczylam blada kreske i pojechalam na bhcg jak dzisiaj powiedzialam lekarzowi wynik to mowi ze to moze byc duet i smial sie. Dzisiaj mnie troche zaczal bolec lewy jajnik tak jakby byl powiekszony moze to po stymulacji. Mam nadzieje ze jutro bedzie przyrost bhcg i ze moje maluszki nie zrobily psikusa i zagniezdzily w dobrym miejscu a nie tak jak ostatnio przy naturalnej ciazy w rogu macicy gdzie nie mialy szans bo bylo male endometrum. Teraz jest podobno wysmienite. Ja jednak podchodze bardzo ostroznie nie chce znowu przechodzic rozczarowania i tego bolu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka29 gdzie mialas umiejscowiona ta ciaze pozamaciczna?

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    W 6,7 dniu po transferze na aplikatorze od lutinusa zauwazylam odrobine krwi. Juz myslalam, ze po sprawie. Potem zauwazylam 7 dnia ze nam jakies dziwne usta poza tym zadnych objawow. Rano 8 dnia cos mnie tknelo zeby zrobic test z moczu o czulosci 10 i zobaczylam blada kreske i pojechalam na bhcg jak dzisiaj powiedzialam lekarzowi wynik to mowi ze to moze byc duet i smial sie. Dzisiaj mnie troche zaczal bolec lewy jajnik tak jakby byl powiekszony moze to po stymulacji. Mam nadzieje ze jutro bedzie przyrost bhcg i ze moje maluszki nie zrobily psikusa i zagniezdzily w dobrym miejscu a nie tak jak ostatnio przy naturalnej ciazy w rogu macicy gdzie nie mialy szans bo bylo male endometrum. Teraz jest podobno wysmienite. Ja jednak podchodze bardzo ostroznie nie chce znowu przechodzic rozczarowania i tego bolu.
    Mam nadzieję że będzie pięknie przyrastac. A "cycki" jak?

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któraś z was miała transfer mimo bólu jajnika???
    Tak się panicznie boję! Nie chcę stracić tej szansy.

    Ja też jestem po 3 poronieniach i ciąży pozamacicznej w lewym jajowodzie. Nie są to miłe doświadczenia....

    Błagam podpowiedcie coś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 21:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi mam troche obrzmiale i czuje klucie w lewym jajniku mam nadzieje ze to nic strasznego.

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorota1 wrote:
    dziewczyny czy któraś z was miała transfer mimo bólu jajnika???
    Tak się panicznie boję! Nie chcę stracić tej szansy.

    Ja też jestem po 3 poronieniach i ciąży pozamacicznej w lewym jajowodzie. Nie są to miłe doświadczenia....

    Błagam podpowiedcie coś
    Ja przy pierwszym świeżym transferze miałam robione jeszcze usg aby zobaczyć jak wyglądają moje jajniki i ile mam moczu, przy następnych już nie robili.
    Spokojnie jutro na wizycie powiedz o tym, że Cię boli. Weź nospę. Trzymam kciuki &&&&.

    dorota1 lubi tę wiadomość

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ