X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację femifertil co sądzicie?
Odpowiedz

femifertil co sądzicie?

Oceń ten wątek:
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 10 października 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję Wam za odpowiedzi :)

    Solga a jak długo piłaś zioła zanim zaszłaś w ciążę ? na innym wątku dziewczyny pisały, że sroka też ma taki sam skład co baby and mama, sprawdzałyście może ?

    misiakowa lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 10 października 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej skład musi się trochę różnić. Skoro Solga pisała , że brała srokę i nie widziała różnicy, a później brała baby and mama med i widziała różnice to skład musi się różnić.

    misiakowa
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 10 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśliwa ja piłam Regularne Cykle jakoś 4 miesiące. A skład na pewno mają inny. W sroce masz takie delikatne ziółka , które rosną w Polsce, a jak wiadomo zioła, które rosną w Polsce nie mają aż takiej mocy. A w baby and mama med masz mocne zioła, które mają skuteczniejsze działanie co widać po mnie. Poza tym jeśli ktoś lubi takie bajery to są z ekologicznych upraw i mają certyfikaty.

    Więc radziłabym nie zawracać sobie głowy sroką bo tylko zmarnujesz czas i pieniądze. A skład możesz łatwo porównać, wszystko jest na stronie

    http://sklep.babyandmamamed.com/mieszanka-ziolowa-plodnosc-faza-1-i-2

    http://sklep.babyandmamamed.com/mieszanka-ziolowa-regularne-cykle

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 10 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 17:07


  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 10 października 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lula zioła , które występują w Polsce nie mają takiej mocy ponieważ roślinka nie musi wkładać tyle energii w przetrwanie, bo u nas jest bardzo łagodny klimat dla roślin. A te zioła , które rosną w klimacie śródziemnomorskim, czy w jakiś wysokich górach, mają mocniejsze esencje i to wynika z tego, że muszą się bardziej starać o przetrwanie i dlatego lepiej działają - wydaje mi się , że to o to chodziło Soldze

    to skoro tak krótko piłaś to może bez nich też by ci się udało zajść w ciążę.

    Yuly lubi tę wiadomość

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 10 października 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 17:07


  • misiakowa Przyjaciółka
    Postów: 83 40

    Wysłany: 10 października 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam się tak nie znam na ziołach, co gdzie rośnie i jaką ma moc. Mięta i rumianek na pewno rosną dobre w Polsce, ale reszta to nie wiem, trzeba by było poczytać o tym jak się już ktoś tym interesuje.

    Ukraina też jest 4 największym eksporterem sprzętu wojskowego a jak co do czego to nie mają się czym bronić. Ale na ziołach aż tak nie jestem obcykana więc nie wiem które mocniejsze a które słabsze. Niech te zielary największe się mądrzą ;)

    Yuly lubi tę wiadomość

    misiakowa
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 11 października 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez to piję i łączę Płodność z Regularnymi Cyklami - mam nadzieję, ze zrobią swoje, bo już wystarczająco się na próbowałam różnych sposobów na zajście w ciążę i na razie chcę przystopować i zwiększyć płodność ziołami. Na razie ufam baby mama med - jak zaowocują zobaczymy. Co do skuteczności ziół żyjących w trudnych warunkach tez o tym gdzieś czytałam - jakiś artykuł naukowy...jak znajdę to go zacytuję - podlinkuję więc Lula, to nie jest aż taka głupota :) - ostatecznie, czas pokaże co na kogo jak działa...ja bym wolała, żeby to była prawda - ot, tonący brzytwy się chwyta...

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 11 października 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 17:08


  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 13 października 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryśka o to mi właśnie chodziło z ziołami ;) hahaha ale adwokat z Ciebie ;)

    widzę , że detektyw Rutkowski pojawił się na wątku :D

    fajnie było ale idę ubierać małą i do przedszkola śmigamy za chwilkę

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 października 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dawno takich głupot nie wyczytałam jak tu na tym wątku.

    precz z reklamą!!!

    mimo że nie znam koleżanki LULI to popieram ją w każdym słowie.
    dziewczyny które nie znają się na ziołach a chciały by spróbować polecam wątek "zielary"
    tam znajdzecie sporo informacji na temat dobrych sprawdzonych ziółek przez wiele dziewczyn.wystarczy poczytać trochę...
    zioła sroki czy klimuszki czy jakiekolwiek inne można sobie samemu skomponować w sklepie zielarskim i są na prawdę godne polecenia.
    mówię to ja, która z mężem regularnie piła taką mieszankę zrobioną własnoręcznie, a jak mi się już udało po niespełna dwóch latach starań to oddałam przeszło połowę takiej mieszanki innej dziewczynie.


    a dziewczyny które tutaj tak ochoczo piszą o mieszankach REKLAMOWANYCH przez nie same niestety ale nie pierwszy raz się na wszystkie natykam(bo na forum jestem już grubo ponad rok!) i jak już piszą to jedynie na temat tych ziół-zbieg okoliczności? nie sądzę.
    bądźcie rozsądne i nie dajcie nabijać kolejnego odłamu przemysłu farmaceutycznego.

    pozdrawiam:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 13 października 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda na tym wątku zielary jest kilka fajnych odpowiedzi, trochę mozna tam znaleźć informacji dla siebie.

    A z tym pisaniem o marce to trochę takie nie eleganckie oskrażenia. Jak ktoś bierze srokę to piszę o tym, jak ktoś bierze klimuszko to też o tym pisze, jak ktoś bierze alveo też o tym pisze, jak ktoś bierze famibion to też o tym pisze więc raczej jest tak, że każdy pisze o tym czego próbuje albo z czym ma doświadczenia albo się pyta jak chce spróbować. Dziewczyny , które piją sroke, tylko pisza o tych ziołach i nie ma z tym problemu, a to że są popularne to znaczy , że dziewczyny tez sa wiarygodne. Nie rozumiem was. To, że coś jest mniej lub bardziej popularne to chyba nic złego, forum chyba po to jest, żeby znaleźć odpowiedzi na pytania i fajnie, że znajdują się osoby, które mają podobne problemy albo też już coś brały.

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MYśliwa to ja Ci wyjaśnię.....
    dziwnym trafem odkąd na panelu ovufriend po prawej stronie za przeproszeniem WALI po oczach reklama baby & coś tam coś tam to nagle temat zakwitl...
    nagle? powtarzam-nie sądzę.
    sroka czy klimuszka nie jest nigdzie relkamowana, i gdyby nie dziewczyny z forum nigdy bym się o nich nie dowiedziała.
    dla mnie bardziej wiarygodne i podejrzewam że nie tylko dla mnie.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 13 października 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też bym się o nich nie dowiedziała, gdyby nie dziewczyny z forum, ale akurat po wypróbowaniu dla mnie już nie ma znaczenia czy ktoś pisze, bo mu się spodobały, czy dlatego, ze ktoś brał inny kogo znają, czy jak to tam z tym jest - mi pomagają chyba - na razie tak mi się wydaje i to ma dla mnie znaczenie, a nie czy to się wyświetla z lewej z prawej, czy co...
    w ogóle zauważyła, że jakimś takim dziwnym trafem na forum się ludzie zaczynają sprzeczać, kłócić nawet - no dziewczyny weźcie na luz - wszystkim nam zależy na jednym - jaką drogą kto do tego dochodzi, to chyba jego wybór - jedni piszą inni nie piszą i już...widzę ta jesień jakaś neurotyczna w tym roku...a ja w niej jak zwykle mimo wszystko zakochana :) ależ bym poszła na spacer do lasu tylko nie mam kiedy :(

    kryśka, Yuly lubią tę wiadomość

  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 14 października 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak komuś przeszkadzają reklamy to sobie instaluje adbloka i już mu nic nie wali po oczach.

    swoją drogą to nie wiedziałam Myśliwa, że masz taką moc ściągania banerów hahaha :D

    Baś dobrze napisane, popieram w pełni. Nie rozumiem kłótni w miejscu , które jest przeznaczone do wymiany zdań i opinii.

    Baś, Yuly lubią tę wiadomość

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 14 października 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po to tu przecież jesteśmy, żeby się wspierać i wymieniać opiniami - posprzeczać się czasem można,a le też bez przesady, bo nie o t o tu chodzi przecież - tylko o suteczne zafasolkowanie :)

    Yuly lubi tę wiadomość

  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 14 października 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie - wspierajmy się!

    myśliwa lubi tę wiadomość

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 14 października 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się nawet nie chce komentować tego... niektórzy mogą więcej po prostu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2014, 14:18

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 14 października 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 31 października 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane moje tak wlasnie czytam o femifertil i podobno dziewczyny pisza ze przy pco mialy owulace i zaszly w ciaze i tak mysle czy warto zamowic ten specyfik i sprobowac:) moze ktoras z was probowala? prosze o opinie :)

    monisia881
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ