X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Będzie okres czy nie będzie?

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba nabawiłam się jakiegoś zapalenia bo jajnik z rana tak mi dał do wiwatu że az proszka musiałam wziąć 😳
    Tedka trzymam kciukasy od samego rana <3

    Tedka lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej! No i ja już po :)
    Testowanie za 10 dni. Statystyki niestety są wiadomo jakie, ale... moze bede w tych 10-20% :D

    Staram się nie uśmiechać od ucha do ucha ;P choć jest trudno, bo później jak się nie uda, to będzie z kolei mega zjazd w dół, ale... no nie umiem :) wiara czyni cuda jak to mówią...

    To teraz inny temat, czy znacie super tajne sposoby, ziołowe, czary mary, zaklęcia i tańce szamanów :P żeby pomóc w implantacji? :D

    Jolcia90, atwysz lubią tę wiadomość

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Hej Hej! No i ja już po :)
    Testowanie za 10 dni. Statystyki niestety są wiadomo jakie, ale... moze bede w tych 10-20% :D

    Staram się nie uśmiechać od ucha do ucha ;P choć jest trudno, bo później jak się nie uda, to będzie z kolei mega zjazd w dół, ale... no nie umiem :) wiara czyni cuda jak to mówią...

    To teraz inny temat, czy znacie super tajne sposoby, ziołowe, czary mary, zaklęcia i tańce szamanów :P żeby pomóc w implantacji? :D
    Super!! Pamiętaj myśl pozytywnie bo w głowie wszystko się zaczyna 😌
    Ja nie jestem az takim szamanem 🤣 nie pomogę 😋

    Tedka lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7658 10031

    Wysłany: 29 listopada 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Hej Hej! No i ja już po :)
    Testowanie za 10 dni. Statystyki niestety są wiadomo jakie, ale... moze bede w tych 10-20% :D

    Staram się nie uśmiechać od ucha do ucha ;P choć jest trudno, bo później jak się nie uda, to będzie z kolei mega zjazd w dół, ale... no nie umiem :) wiara czyni cuda jak to mówią...

    To teraz inny temat, czy znacie super tajne sposoby, ziołowe, czary mary, zaklęcia i tańce szamanów :P żeby pomóc w implantacji? :D

    Monokoncentrat z ananasa od 6 dpo przez 5 dni 😊 albo ananas tylko z całym tym twardym środkiem 😊

    Tedka lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 29 listopada 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Monokoncentrat z ananasa od 6 dpo przez 5 dni 😊 albo ananas tylko z całym tym twardym środkiem 😊

    Dzięki!
    a to jakieś w tabletkach jest, czy soczek? :) brzmi jak soczek :D

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7658 10031

    Wysłany: 29 listopada 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Dzięki!
    a to jakieś w tabletkach jest, czy soczek? :) brzmi jak soczek :D
    Tabsy

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • atwysz Koleżanka
    Postów: 55 35

    Wysłany: 29 listopada 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pocahontas wrote:
    Trzymam kciuki za Was 🤞

    Ja jednak zaczynam dzisiaj nowy cykl, oby na święta był prezent ^^
    Ja zaczęłam wczoraj :) trzymam kciuki za te prezenty :)

    Tedka lubi tę wiadomość

    02.18 -> rozpoczynamy starania o bobo 👶
    ____

    ❌ Niedoczynność tarczycy ❌
    ❌ Hashimoto ❌
    ❌ IO ❌
    ❌ Hiperprolaktynemia ❌
    ____
    11.2021 - pierwszy cykl starań z Ovitrelle i Luteiną -> 🥰

    ---
    06feb73ec0406761d1feaca46d967b14.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 30 listopada 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki co u was? U mnie ohydne bóle jajników, wczoraj prawy i lewy dziś tylko lewy. Lecę na nurofenie :( test owu negatywny, druga kreska blada bardzo więc może coś się wykluje szybciej niż za 2 tygodnie (tak mi apka przewiduję owulke według poprzedniego cyklu) aczkolwiek dziś 7 dzień cyklu dopiero więc na jakiekolwiek objawy owulacji stanowczo za wcześnie 😳 boję się że to faktycznie stan zapalny. Jak mi nie minie na dniach to chyba będę musiała wybrać się do gina 🙄

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 30 listopada 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Dziewczynki co u was? U mnie ohydne bóle jajników, wczoraj prawy i lewy dziś tylko lewy. Lecę na nurofenie :( test owu negatywny, druga kreska blada bardzo więc może coś się wykluje szybciej niż za 2 tygodnie (tak mi apka przewiduję owulke według poprzedniego cyklu) aczkolwiek dziś 7 dzień cyklu dopiero więc na jakiekolwiek objawy owulacji stanowczo za wcześnie 😳 boję się że to faktycznie stan zapalny. Jak mi nie minie na dniach to chyba będę musiała wybrać się do gina 🙄

    Ja to teraz wznoszę modły o powodzenie mej IUI.

    A może, skro to 7dc, to jeszcze jakieś pobolewania miesiączkowe? A może jajo się przygotowuje do wzrostu. Choć jeśli to taki poważny ból, to obserwuj i może faktycznie dobrze to z kimś skonsultować. Miałaś może zdiagnozowane jakieś problemy wcześniej?

    Na test owu za wcześnie :) ja co prawda nie trzymam się tych tabelek, bo zauważyłam, że u mnie owulka w 12dc (według tabel z instrukcji dopiero tego dnia powinnam zacząć testować), a tego dnia to już bym nie zaobserwowała wzrostu LH a na tym mi zależało. Testowałam od 9 dc i pięknie widziałam, jak 10dc był negatywny, a 11 dc pięknie pozytywny :) Ba, nawet 10dc zrobiłam wieczorem drugi test, żeby zauważyć, czy aby nie wrosło w międzyczasie (wcześniej testowałam o 12:00 w południe).

    Dzięk temu mogłam szybko dać znać 11dc ginekologowi, że jest pozytywny test owu i w 12dc mieć IUI. Mam nadzieję, że tajming był idealny! Na wszelki wypadek jeszcze po IUI, wieczorem się poprzytulaliśmy :P

    A Ty się nic nie martw, rób testy i jak coś to migiem do gina. A może przy okazji gin na USG zrobiłby monitoring cyklu? :D


    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 30 listopada 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Ja to teraz wznoszę modły o powodzenie mej IUI.

    A może, skro to 7dc, to jeszcze jakieś pobolewania miesiączkowe? A może jajo się przygotowuje do wzrostu. Choć jeśli to taki poważny ból, to obserwuj i może faktycznie dobrze to z kimś skonsultować. Miałaś może zdiagnozowane jakieś problemy wcześniej?

    Na test owu za wcześnie :) ja co prawda nie trzymam się tych tabelek, bo zauważyłam, że u mnie owulka w 12dc (według tabel z instrukcji dopiero tego dnia powinnam zacząć testować), a tego dnia to już bym nie zaobserwowała wzrostu LH a na tym mi zależało. Testowałam od 9 dc i pięknie widziałam, jak 10dc był negatywny, a 11 dc pięknie pozytywny :) Ba, nawet 10dc zrobiłam wieczorem drugi test, żeby zauważyć, czy aby nie wrosło w międzyczasie (wcześniej testowałam o 12:00 w południe).

    Dzięk temu mogłam szybko dać znać 11dc ginekologowi, że jest pozytywny test owu i w 12dc mieć IUI. Mam nadzieję, że tajming był idealny! Na wszelki wypadek jeszcze po IUI, wieczorem się poprzytulaliśmy :P

    A Ty się nic nie martw, rób testy i jak coś to migiem do gina. A może przy okazji gin na USG zrobiłby monitoring cyklu? :D
    Trzymam kciuki abyście wstrzelili się idealnie w czas 😁
    Niby pcos ale nie wiem faktycznie mam 🤷🏻‍♀️ badania są niejednoznaczne 🤔
    No właśnie chyba będę musiała się udać bo niepokoi mnie ten ból nigdy w życiu tak nie miałam 🤔 no i właśnie może bym przy okazji sprawdziła czy w ogóle jakiekolwiek owulację mam czy nadal same torbiele...

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • atwysz Koleżanka
    Postów: 55 35

    Wysłany: 30 listopada 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 3 dzień z @ i leje się ze mnie jak z kranu. Katastrofa jakaś :/ ale przynajmniej bólowo spoko. Jak nastroje? :)

    02.18 -> rozpoczynamy starania o bobo 👶
    ____

    ❌ Niedoczynność tarczycy ❌
    ❌ Hashimoto ❌
    ❌ IO ❌
    ❌ Hiperprolaktynemia ❌
    ____
    11.2021 - pierwszy cykl starań z Ovitrelle i Luteiną -> 🥰

    ---
    06feb73ec0406761d1feaca46d967b14.png
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 30 listopada 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Trzymam kciuki abyście wstrzelili się idealnie w czas 😁
    Niby pcos ale nie wiem faktycznie mam 🤷🏻‍♀️ badania są niejednoznaczne 🤔
    No właśnie chyba będę musiała się udać bo niepokoi mnie ten ból nigdy w życiu tak nie miałam 🤔 no i właśnie może bym przy okazji sprawdziła czy w ogóle jakiekolwiek owulację mam czy nadal same torbiele...

    Koniecznie! Sprawdź nawet z samej ciekawości! Warto wiedzieć czy owulacje sie ma w ogóle :) i wtedy juz na spokojnie starać sie dalej :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 30 listopada 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atwysz wrote:
    A ja 3 dzień z @ i leje się ze mnie jak z kranu. Katastrofa jakaś :/ ale przynajmniej bólowo spoko. Jak nastroje? :)

    Trzymam kciuki za ten cykl :)

    U mnie dziś nastrój taki o. Naczytałam sie wszystkiego i boje sie ze moja IUI była bez sensu. Ze nie ten termin, ze jajko nie pękło. W niedziele o 12:00 miałam pozytywny test owu, wiec teoretycznie za 24-36h powinna być owu. IUI miałam w poniedziałek po 10:00 wiec zasadniczo czas idealny. Wieczorem powtórzyliśmy przytulanki, no wiec jeszcze lepiej… a dziś jak głupia z ciekawości złapałam znowu za test owu i nadal pozytywny… dlaczego? LH sie utrzymuje tyle w piku? Wiecie coś moze na ten temat? W sumie chyba liczy sie moment wzrostu, a nie utrzymywanie. Ale juz sama nie wiem, nakręcam sie niepotrzebnie negatywnie tym razem! :(( pomóżcie :(

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 30 listopada 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    Trzymam kciuki za ten cykl :)

    U mnie dziś nastrój taki o. Naczytałam sie wszystkiego i boje sie ze moja IUI była bez sensu. Ze nie ten termin, ze jajko nie pękło. W niedziele o 12:00 miałam pozytywny test owu, wiec teoretycznie za 24-36h powinna być owu. IUI miałam w poniedziałek po 10:00 wiec zasadniczo czas idealny. Wieczorem powtórzyliśmy przytulanki, no wiec jeszcze lepiej… a dziś jak głupia z ciekawości złapałam znowu za test owu i nadal pozytywny… dlaczego? LH sie utrzymuje tyle w piku? Wiecie coś moze na ten temat? W sumie chyba liczy sie moment wzrostu, a nie utrzymywanie. Ale juz sama nie wiem, nakręcam sie niepotrzebnie negatywnie tym razem! :(( pomóżcie :(
    Przede wszystkim to nie czytaj głupot w internecie bo też sobie tym nie pomagasz moja droga. Wg internetu moje bóle to ciąża ewentualnie rak 💁🏻‍♀️
    Czekaj grzecznie do testowania, nie ma co sobie do głowy brać. Stres też nie sprzyja :)
    atwysz wrote:
    A ja 3 dzień z @ i leje się ze mnie jak z kranu. Katastrofa jakaś :/ ale przynajmniej bólowo spoko. Jak nastroje? :)
    Mój nastrój ogólnie ok, zrobiłam test owulacyjny i ciążowy tak w razie W No i oba negatywne 😂😂😂 nie wiem na co liczyłam 🙈😂😂😂
    Martwię się trochę tymi jajnikami, ale ból teraz jakby trochę zaczyna ustępować więc może faktycznie jajniki ruszyły z miejsca po ziołach stąd ten ból 🤔

    Tedka lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1028 498

    Wysłany: 30 listopada 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atwysz wrote:
    A ja 3 dzień z @ i leje się ze mnie jak z kranu. Katastrofa jakaś :/ ale przynajmniej bólowo spoko. Jak nastroje? :)
    Mam wrażenie że od roku to mam coraz bardziej skąpe okresy... I tym się martwię, że może endo nie rośnie jak trzeba, ostatnio było 7,1 mm, to takie minimum... może się robię za stara :p

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 30 listopada 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Mam wrażenie że od roku to mam coraz bardziej skąpe okresy... I tym się martwię, że może endo nie rośnie jak trzeba, ostatnio było 7,1 mm, to takie minimum... może się robię za stara :p
    Może trzeba się czymś wspomagać? 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1028 498

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak poczytałam co jeść i jakimi witaminkami się wspomagać to doszłam do wniosku że bardzo zdrowo się odżywiam ;)

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Jak poczytałam co jeść i jakimi witaminkami się wspomagać to doszłam do wniosku że bardzo zdrowo się odżywiam ;)
    To pij wino, podobno pomaga na endo 😂😂

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2162 1352

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ciagle mam wzdęcia jakieś, brzuch mnie boli, a nawet pojawiają sie jakieś delikatne okresowe pobolewanie, mimo ze do okresu dwa tygodnie niecałe. Ble :(

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    A ja ciagle mam wzdęcia jakieś, brzuch mnie boli, a nawet pojawiają sie jakieś delikatne okresowe pobolewanie, mimo ze do okresu dwa tygodnie niecałe. Ble :(
    A kiedy dokładnie testujesz? 😁 Cały czas myślami jestem z wami kobietki 😘

    Moja 🐒 właśnie się skończyła i nie mogę się doczekać kulminacji tego cyklu ;) czy będzie pozytywny czy nie 🤔 podchodzę na luzie (jeszcze) 😂

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ