X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jenny88 wrote:
    Cześć ;)
    Tydzień temu zobaczyłam II kreski <3
    Udało się w 8 cs, a w 2 z żelem ;)
    Gratulacje :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 8 listopada 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny gratulacje :) ja w tym cyklu użyłam tylko 2 razy, no dwa i pół ,ale to pół się nie liczy. Za późno przyszedł, ale w kolejnym cyklu w okolicach owulki będzie regularnie używany ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Naraska31 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 9 listopada 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. A mi nie pomógł nic a nic :( Ale może u mnie przyczyna leż gdzie indziej tak myśle. Wlasnie te plamienia przed okresem u mnie sa problemem, chyba zaczne kuracje z duphastonem od 16dc przez 10dni moze pomoze :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]m7a4xgdsq9823q5p.png[/link]
  • Bączek Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 9 listopada 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie wiem czy pomoże zajść w ciąże - ale ja jestem zachwycona. :) Takie <3 na życzenie sprawiało nam trochę problemów. Żel rozwiązuje problem nawilżenia (choć po kilku dniach mąż wolał bez, bo stwierdził, że aż za ślisko...) Mnie tam się podoba, a jak jeszcze może pomóc...za 14 dni się okaże! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My używamy od końcówki sierpnia i na razie nie pomógł, ale dla mnie najważniejsza jest świadomość, że nie zakłóca i nie utrudnia starań.

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 listopada 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie nad nim zastanawiam. Ostatnio słabo u mnie ze śluzem, chociaż owulacje i fazy lutealne fajne, więc może to by coś pomogło - faceciki mieliby lepsze warunki przez więcej dni, tak jak to powinien robić normalnie śluz płodny...

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 13 listopada 2014, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam żel zobaczymy jak zadziała ...muszę dokupić strzykawki

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jenny88 wrote:
    Cześć ;)
    Tydzień temu zobaczyłam II kreski <3
    Udało się w 8 cs, a w 2 z żelem ;)


    Gratuluję Jenny88.
    Ja też jestem w 8cs, 1 z żelem... ale czekam nadal na efekt jeszcze parę dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to żel użyty po raz pierwszy :D doznania baaardzo ciekawe ;) podobało nam się :P chociaż nie powiem... trochę przerażona byłam kiedy napełniłam strzykawkę żeby zaaplikować sobie odpowiednią ilość żelu :D ale obyło się bez problemów... ;) oby tylko zadziałał!

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam, co pisałyście i się skusiłam :)
    Odebrałam dziś w aptece zamówiony żel bez aplikatorów.
    Mam nadzieję, że coś pomoże, czego oczywiście życzę nam wszystkim :)

    PWZJp2.png
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 19 listopada 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna można wiedzieć gdzie zamawiałaś i ile kosztował ?

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten żel jest super choć troche drogi ...no ale cóż trzeba wszystkiego próbować ... Jak mi pomoże to napisze

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 20 listopada 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chce spróbować a nuż widelec się uda ;) widziałam, na doz za 66,30 zł to chyba dobra cena.

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko dajesz do środka :)

    A z czasem to nie wiem, ciężko "ucelować", zanim się człowiek rozkręci to różnie wychodzi ;)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 20 listopada 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam 8 aplikatorów za 63,99 zł, drogo, ale i tak myśle że to i tak dobra cena...Landryneczka niby tam właśnie pisze żeby zaaplikować to sobie do 15 minut przed <3 ...staram się tak własnie robić ;)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 20 listopada 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosa wrote:
    Lianna można wiedzieć gdzie zamawiałaś i ile kosztował ?

    W Aptece Wielkopolskiej. Kupowałam jeszcze inne rzeczy, więc nie wiem dokładnie, ale na stronie internetowej widnieje cena prawie 75 zł.
    Tak, to dużo, mam więc nadzieję, że zadziała :)

    PWZJp2.png
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    W Aptece Wielkopolskiej. Kupowałam jeszcze inne rzeczy, więc nie wiem dokładnie, ale na stronie internetowej widnieje cena prawie 75 zł.
    Tak, to dużo, mam więc nadzieję, że zadziała :)


    Dzięki za info :) Zadziała!!! Musi!!! :)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:19

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • nadzieja2304 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny piszcie czy ten żel Wam pomógł.Mój M. przyjażdża na krótki urlop i też zamierzam go wypróbować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, mi ten żel na razie nie pomógł, ale innym tak. Więc są różne opinie :), ale jest dobry, jak kobieta ma suchość pochwy albo mało śluzu, to dobrze się sprawdza

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ