X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, mi ten żel na razie nie pomógł, ale innym tak. Więc są różne opinie :), ale jest dobry, jak kobieta ma suchość pochwy albo mało śluzu, to dobrze się sprawdza

  • nadzieja2304 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze śluzem to jest tak różnie czasami jest go sporo a czasami wręcz przeciwnie.W naszym przypadku bardziej chodzi o żołnierzyki które są mało ruchliwe i po... większość ze mnie wypływa a dziewczyny pisały że w większości przypadków bardzo dużo zostaje w środeczku!

  • nadzieja2304 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. robił badania i pani doktor mu powiedziała żeby się starał aż do skutku.W wieku 8 lat miał bardzo poważny wypadek wręcz otarł się o śmierć.Dzięki Bogu wszystko jest okej tylko te plemniczki ucierpiały i strasznie się osłabiły przez leczenie po wypadku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też po wypływa...ale chyba to normalne, na pewno coś trochę zostaje w środku, a reszta wypływa. No chyba że tak mocno zaciskają mięśnie Kegla żeby nie wypłynęło ;)

  • nadzieja2304 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już próbujemy przeszło rok tylko że jesteśmy osobno a jak już mamy trochę czasu dla siebie to nie zawsze są to dni płodne.

  • nadzieja2304 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic wypróbujemy go w tym miesiącu zobaczymy jak się sprawdzi, mam ogromną nadzieje że się uda.Tobie Ewa81 życze owocnych starań!

  • madziarekr Koleżanka
    Postów: 47 28

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w tym cyklu używam po raz pierwszy. Staram się już długo bez rezultatów, zobaczę czy pomoże. Dam wam znać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 17:34

    51ca7e7c39360395d8ebaa695a9d8f14.png
  • Hopefornewlife Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Tak sobie czytam i oczom nie wierzę. Pomogło kilku staraczkom.
    Ja dziś wypróbowałam pierwszy raz. Fakttycznie poślizg nieziemski :D
    Ciekaw czy i mi pomoże.
    Chyba czas najwyższy po 4latach na 2 kreseczki.

    A ja czekam i czekam...
    4 lata i nic.
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopefornewlife wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Tak sobie czytam i oczom nie wierzę. Pomogło kilku staraczkom.
    Ja dziś wypróbowałam pierwszy raz. Fakttycznie poślizg nieziemski :D
    Ciekaw czy i mi pomoże.
    Chyba czas najwyższy po 4latach na 2 kreseczki.
    Kochana uda się zobaczysz :) Nam akurat C+ nie pomogło :P bo problem nie był w śluzie ale w owulacji..ale też zbliżaliśmy się w staraniach do 4 lata i w cyklu gdzie założyłam, że się nie uda, już nawet szukałam info. o inseminacji i klinikach w mojej okolicy i jak to cenowo się ma udało się :) Trzeba mocno wierzyć i się nie poddawać <3
    PS: jakby co mam na zbyciu 3 aplikatory C+ / więcej info na priv :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Użyłam pierwszy raz w tym cyklu, wrażenia średnie, spodziewałam się lepszego poślizgu :p ale końcem grudnia zobaczymy czy przyniósł efekty w postaci 2 kresek ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki specyfikowi zaszłam w ciąże w 3 cyklu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie rozpoczęliśmy drugi cykl z żelem :-) zobaczymy czy tym razem się uda :-)

  • nadzieja2304 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja testowałem żel w ostatnim cyklu dam znać czy pomógł ja mam póki co cichutką nadzieję że tak.Pozdrawiam wszystkie staraczki i zafasolkowane :-)

  • ika08 Debiutantka
    Postów: 12 60

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co raz stosowałam i faktycznie daje dobry poślizg ;) co przy skąpym śluzie płodnym daje duży komfort ;)

    Tylko tak patrząc na jego składniki, to nie wydaje się, by było w nim coś tak drogiego, co usprawiedliwia cenę. A producenci leków często nas szaraków nabijają w balon. Tylko farmaceuci są w stanie nie nabrać się na reklamy :)

    I tak się zastanawiam czy jest tańsza alternatywa? Bo mnie ani wiesiołek, ani siemię nie pomogły...

    A że mimo uczucia suchości pochwy śluz płodny ponoć u mnie jest to coś na poślizg by się przydało ;) w rozsądnej cenie.

    Chciałam skorzystać z okazji i zapytałam o to eksperta, ale już 2x moje pytanie zostało usunięte :( mimo że nikt inny o to nie pytał :( rozumiecie coś z tego?

  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w zeszlym cyklu po raz pierwszy sprobowalismy, nie zaciazylismy jednak, teraz znow bedziemy probowac. Wrazenia ok, jak dla mnie to tylko trzeba uwazac zeby nie dac za duzo bo wtedy jest za duzy poslizg i sie plywa...a to tez nie dobrze :) Wiec uzywam troszeczke, w zwiazku z czym to opakowanie ktore kupilam starczy mi na dlugi czas, z tego co widze. Ale mam nadzieje ze nie bede musiala tak dlugo tego stosowac, i ze niedlugo zafasolkujemy.

    Zaczelam lykac tez wiesiolka, ale dopiero od początku tego cyklu (6 dni). I kupilam sobie syrop wykrztusny i bede pic w okolicach owulacji :) Wszystkie metody na raz :)

    Powodzenia wszystkim nam!

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ika08 wrote:
    Chciałam skorzystać z okazji i zapytałam o to eksperta, ale już 2x moje pytanie zostało usunięte :( mimo że nikt inny o to nie pytał :( rozumiecie coś z tego?
    Ika, może zostało uznane za reklamę?

    Na rynku jest chyba jeszcze jeden podobny żel, ale nie pamiętam nazwy i ceny. My z Conceive zaciążyliśmy w pierwszym cyklu starań, ale nie jestem w stanie powiedzieć na ile akurat żel pomógł, bo innych problemów ze zdrowiem, nie licząc w miarę unormowanej niedoczynności tarczycy, nie mam, podobnie mąż.

    A zakupu nie żałuję, bo stosujemy go do dziś, daje potrzebny w ciąży poślizg, bo mniej jest naturalnego śluzu. Myślę, że kupię kolejną tubkę, ponieważ inne dotąd stosowane wywoływały u mnie infekcje (wszelkie drogeryjne żele, a nawet te apteczne).

    maryf20 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez myślę nad tym żelem bo mam problemy ze suchością pochwy.. Hmm.. pomyślę :) Może się uda ;)

    ❤❤
  • Anitka201 Autorytet
    Postów: 4606 2575

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 12:55

  • ika08 Debiutantka
    Postów: 12 60

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka201 wrote:
    U nas wyszły II kreski właśnie przy 1 cyklu stosowania żelu więc sądzę, że nam pomógł :-)O dziecko staramy się od 11 miesięcy i właśnie w 11 cyklu (1 z żelem) - ciąża :-)

    Wow! To superrr! Gratuluję! I Tobie lilirose też ;)

    Może i mnie pomoże? :)

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ