X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu
Odpowiedz

Interpretacja wykresu

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 30 maja 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    Może to wina tego, że jestem w trakcie 3 cyklu po tabletkach anty.....
    Jeżeli brałaś anty to bardzo możliwe... poczekaj jeszcze kilka cykli. Wiem też że brak śluzu może być spowodowany złym poziomem estrogenów. Anty wiadomo zaburzają gospodarkę hormonalną i zanim wróci wszystko do n ormy potrzeba czasu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed tabletkami robiłam badania na wszystkie możliwe hormony i faktycznie estrogen miałam trochę poniżej normy. Pozostałe w normie. Byłam z tym u ginekologa i endokrynologa i oboje powiedzieli, że taka moja uroda...... także świetnie..
    Vanessa napisz czy ocet jabłkowy można pić cały cykl?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 30 maja 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    przed tabletkami robiłam badania na wszystkie możliwe hormony i faktycznie estrogen miałam trochę poniżej normy. Pozostałe w normie. Byłam z tym u ginekologa i endokrynologa i oboje powiedzieli, że taka moja uroda...... także świetnie..
    Vanessa napisz czy ocet jabłkowy można pić cały cykl?
    Za niskie estrogeny czy jakiekolwiek hormony nie są rzeczą naturalna ani nie mają nic wspólnego z urodą tylko z chorobą/zaburzeniami. W takim przypadku jakakolwiek nieprawidłowość zamiast leczyć należałoby tłumaczyć urodą... Paranoja... oczywiście nie krytykuję Ciebie tylko brak wiedzy i jakiegokolwiek zainteresowanie ze strony lekarza. Może idź z tym do innego lekarza który Cie nie spławi.
    Tak ocet jabłkowy można pić cały cykl.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie - tylko skąd takiego wziąć... ze świeca szukać ;]

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 30 maja 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    No właśnie - tylko skąd takiego wziąć... ze świeca szukać ;]
    Oj prawda, prawda :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • asiaP Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknijcie dziewczyny na mój wykres bo już sama nie wiem...pobolewa mnie dziś lewy jajnik i podbrzusze...temperatura nie wskazuje na owulację...a czuję się jakoś dziwnie :/

    a624fe5a43caf5d46b6836cdd3a7a4de.png

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaP wrote:
    Zerknijcie dziewczyny na mój wykres bo już sama nie wiem...pobolewa mnie dziś lewy jajnik i podbrzusze...temperatura nie wskazuje na owulację...a czuję się jakoś dziwnie :/

    a624fe5a43caf5d46b6836cdd3a7a4de.png
    Nie ma sluzu więc pewnie do owulki daleko chyba że masz problem ze śluzem. Ból jajnika/podbrzusza nie jest wyznacznikiem owulacji. Najważniejszy jest śluz w interpretacji.

    asiaP lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • asiaP Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa wielkie dzięki :)

  • martucha020290 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogłybyście zerknąć na mój wykres?

    a5e910d7514a930cac22f041207a17d1.png

    whtle0brczaz7wyz.png
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam wielką prośbę - spójrzcie na mój wykres.
    Od czasu owulacji codziennie pobolewają mnie jajniki. Wczoraj i przedwczoraj miałam bardzo lekkie plamienia- widoczne tylko przy badaniu szyjki- był to śluz zabarwiony na delikatny różowy kolor w niewielkiej ilości.
    Dziś miałam znów skok temperatury i oczywiście robię sobie nadzieję (jak w każdym cyklu), że może tym razem się udało ;)
    Co myślicie? Jest nadzieja? :)

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mógł by ktoś bardziej doświadczony niż ja zerknąc na mój wykres?

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • Monikq Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres? Dzisiaj dostałam lekkiego plamienia, @ powinna przyjść 20.06 czy to może oznaczać jej początek ?

    xnw4d5qpxy6d71l9.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikq Twój wykres był by bardziej czytelny jak byś mierzyła temp. o stałych porach

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • Monikq Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,że tak było by najlepiej. Niestety pracuję w różnych godzinach i nie jest to możliwe. Mój gin powiedział,żebym mierzyła zaraz po przebudzeniu niezależnie czy wstanę o 4 czy o 7. Dzięki za odp. :)

    xnw4d5qpxy6d71l9.png
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ponawiam prośbę z góry, spójrzcie swoim fachowym okiem na mój wykres...

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny potrzebuje waszej pomocy jezeli chodzi o wpisywanie temp na wykresie nie wiem ci robie zle ale wpisuje temp np 36.04 i pisze mi "sprawdz czy dobrze wpisales temp" i nie wien o co chodzi ze nie moge wpisywac swoich temperatur :-( pomozcie :-(

  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery88 wrote:
    Hej dziewczyny potrzebuje waszej pomocy jezeli chodzi o wpisywanie temp na wykresie nie wiem ci robie zle ale wpisuje temp np 36.04 i pisze mi "sprawdz czy dobrze wpisales temp" i nie wien o co chodzi ze nie moge wpisywac swoich temperatur :-( pomozcie :-(


    spróbuj przecinek zamiast kropki np. 36,30 :)

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelia wrote:
    spróbuj przecinek zamiast kropki np. 36,30 :)
    Sprobuje :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej sie nie da :-( moze dlatego ze nie mam konta premium platnego ??

  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm też nie kupowałam konta premium ale temp udaje mi się wpisac, najlepiej skontaktuj się z serwisem lub administratorem :):*

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ