X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula22 wrote:
    dziś rano zrobiłam trzeci test tym razem był inny <Pre test> i kreska byla bardziej widoczna niz wczoraj;)
    gratuluje :)

    insoomnia a jak długie masz cykle?? taki pojedynczy spadek może być z różnych powodów.

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    insoomnia a jak długie masz cykle?? taki pojedynczy spadek może być z różnych powodów.


    28 dni najczesciej

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    insoomnia wrote:
    28 dni najczesciej
    szczerze mówiąc to średni masz ten wykres i te kilka temperatur niczego nie powinno nam mówić ale licząc że co ok 28 dni masz nowe cykle i że prawdopodobnie owulacje miałaś ok 13-14 czerwca tak jak było przytulanko :) to ten spadek może oznaczać implantację... ale nie musi.
    Nie jest to spowodowane godziną mierzenia bo to tylko pół godziny i nie powinno mieć żadnego znaczenia.
    Trzymam kciuki żeby to była implantacja :)

    insoomnia lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja takze trzymam kciuki;)

    wisnia11 dziekuje;) planowana ciąża ale jeszcze trudno mi uwierzyć,że to naprawde to;) no bo czy 3 testy mogą kłamać? ;)

    insoomnia lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na becie wynik za tydz. A pielęgniarka stwierdziła że raczej nie jestem w ciąży bo miałam @ i to że na teście jest jasna kreska a nie taka sama jak testowa. Żenada dosłownie

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia i paula nie dziekuje zeby nie zapeszyc ;)
    chyba najgorsze jest to przy staraniu,ze jak juz zostalo pare dni do testowania, to jest taka nadzieja,ze to moze ten cykl a tu nagle zonk i znowu czekac tyle czasu na kolejne testowanie ..

    paula22, Kathi25 lubią tę wiadomość

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel wrote:
    Dziś byłam na becie wynik za tydz. A pielęgniarka stwierdziła że raczej nie jestem w ciąży bo miałam @ i to że na teście jest jasna kreska a nie taka sama jak testowa. Żenada dosłownie
    długo bedziesz czekać na wynik bety.. zazwyczaj wyniki są tego samego dnia lub dzień później.
    będąc w ciąży można mieć krwawienie (nie jest to miesiączka) do 4 miesiąca. a druga kreseczka nawet bledsza oznacza ciążę.
    trzymam kciuki :)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    długo bedziesz czekać na wynik bety.. zazwyczaj wyniki są tego samego dnia lub dzień później.
    będąc w ciąży można mieć krwawienie (nie jest to miesiączka) do 4 miesiąca. a druga kreseczka nawet bledsza oznacza ciążę.
    trzymam kciuki :)

    zgadzam się, ja dziś dzwowniłam to pani mi powiedziała,ze dostane wynik po 2 godzinach juz. moja kuzynka bedac w ciazy w dwoch ciazach miala krawawienia do 3 miesiaca wiec nie rozumiem dlaczego ta pani ma jakies dziwne zdanie i co do tego i do testu gdzie blada kreska to tez ciaza. to nie test owulacyjny;) powodzenia kambel;)

    lprktv73nye615w2.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem w pl też miałam tego samego dnia. Tutejsza medycyna chyba jest daleko za murzynami

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel wrote:
    Wiem w pl też miałam tego samego dnia. Tutejsza medycyna chyba jest daleko za murzynami
    pozostaje Ci czekac i życzyć powodzenia;)
    ja jutro jeszcze zrobie test a bete po niedzieli i mimo,że 3 pozytywy to i tak sie boje...

    lprktv73nye615w2.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wynik bety 7 - temp stała na poziome 36,9 - test z moczu cień cienia drugiej kreski, piersi bolą są nabrzmiałe, brzuch od 7 strasznie boli jak na @, śluz biały i coraz więcej go jest - owulację miałam w 19 dc teraz mam 32 dc okresu brak - jutro rano testuję z moczu a w poniedziałek powtarzam betę. Myślicie że może to być początek ciąąy?

    zem3i09keg891u11.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Dziewczyny wynik bety 7 - temp stała na poziome 36,9 - test z moczu cień cienia drugiej kreski, piersi bolą są nabrzmiałe, brzuch od 7 strasznie boli jak na @, śluz biały i coraz więcej go jest - owulację miałam w 19 dc teraz mam 32 dc okresu brak - jutro rano testuję z moczu a w poniedziałek powtarzam betę. Myślicie że może to być początek ciąąy?

    myślę,że to może być ciąża ale specjalistką nie jestem;) musisz zrobić test i sie przekonasz więc życzę powodzenia;)

    lprktv73nye615w2.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co sądzicie o moim wykresie? ;)


    0dd2ad7023880271ece2e218a26f60ff.png

    lprktv73nye615w2.png
  • Kathi25 Koleżanka
    Postów: 33 0

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy mogłybyście zerknąć na mój wykres? Czy mam jakieś szanse?
    8ea3a7dd2ca9e8a96511f51abc2f1c79.png

  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim, ja byłam dziś u gina bo staramy się już od grudnia. Mam plamienia przed i po @, myślę, że to wina progesteronu. Jak mu powiedziałam, że mogę mieć niedomogę lutealną to on powiedział, że nie wie o czym ja mówię, że skoro mam owulację tzn. że jest wszystko ok. Na moje wykresy to nawet nie spojrzał. Dobrze, że chociaż dał skierowanie na badania hormonów. O luteinie albo duphastonie nie chciał słyszeć, powiedział, że tego już się nie daje, chyba, że poronienie będzie to dopiero. Chyba muszę iść do innego lekarza (największe szczęście to trafić do takiego co się zna na tym). Masakra jakaś.

    7cbea29336791c67931ee38dc60541f9.png

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia wrote:
    Hejka wszystkim, ja byłam dziś u gina bo staramy się już od grudnia. Mam plamienia przed i po @, myślę, że to wina progesteronu. Jak mu powiedziałam, że mogę mieć niedomogę lutealną to on powiedział, że nie wie o czym ja mówię, że skoro mam owulację tzn. że jest wszystko ok. Na moje wykresy to nawet nie spojrzał. Dobrze, że chociaż dał skierowanie na badania hormonów. O luteinie albo duphastonie nie chciał słyszeć, powiedział, że tego już się nie daje, chyba, że poronienie będzie to dopiero. Chyba muszę iść do innego lekarza (największe szczęście to trafić do takiego co się zna na tym). Masakra jakaś.

    7cbea29336791c67931ee38dc60541f9.png

    Nasza służba zdrowia... ;/ idź do innego lekarza bo ten widać wie wszystko najlepiej a tak naprawde nic...

    lprktv73nye615w2.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Dziewczyny wynik bety 7 - temp stała na poziome 36,9 - test z moczu cień cienia drugiej kreski, piersi bolą są nabrzmiałe, brzuch od 7 strasznie boli jak na @, śluz biały i coraz więcej go jest - owulację miałam w 19 dc teraz mam 32 dc okresu brak - jutro rano testuję z moczu a w poniedziałek powtarzam betę. Myślicie że może to być początek ciąąy?
    wynik bety 0-5 to brak ciąży (ale zależy jakie wartości przyjmuje laboratorium)
    badanie robiłaś 13 dpo więc jeśli to ciąża to jajeczko mogło się dopiero co zagnieździć i dlatego wynik jest już podwyższony ale bardzo minimalnie. zrób bete jeszcze raz za te kilka dni. jeśli jesteś w ciąży to wynik już będzie ładny :) (beta się codziennie podwaja wiec w poniedziałek powinna być minimum 168. (7-14-21-42-84-168) Trzymam kciuki za wysoką bete i fasoleczke :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2013, 08:00

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny spójrzcie na mój wykres proszę i dzisiejszy komentarz do niego..

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula gratuluje zielonosci :)
    wisnia napewno zaraz nastapi skok tempki ;)
    u mnie z wczorajszego,pojedynczego spadku - dzis zrobil sie skok o 0,4 do gory hmm, mam jeszcze 4-6 dni do @, poczekamy,zobaczymy. Po weekendzie se tescik walne jak bedzie dalej wysoka temp.
    No i co do objawow to od dzis mnie strasznie piersi juz bola co wczesniej rzadko sie zdarzalo :/ "kreca" mnie strasznie i sa ciezkie.

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisnia11 dziękuję za pocieszenie- nie rozumiem tylko dlaczego testy z moczu wychodzą negatywne ? Dziś rano robiłam i negatyw- przecież jak beta rośnie to powinno wyjść już dziś? Jak myślicie ?

    zem3i09keg891u11.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ