X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasienie może wypływać do 48 h ale najczęściej odczuwasz to przed kilka godzin.

    Dziewczyny u mnie temperatura nadal rośnie :) jak nigdy :))

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • ewka358 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja słyszałam, że owulacja występuje jeżeli zauważymy skok temperatury o 0,5 stopnia od najwyższej z 6 niższych temperatur. Nie wiem ile z tego jest prawdy, ale coś w tym musi być :). Taka ciekawostka.

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skok występuje gdy temperatura jest wyższa o 0,2 stopnia ale wcale nie musi oznaczać że do owulacji doszło.

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie wiem, w ktorym temacie powinnam o to zapytac wiec pisze tutaj. prosze powiedzcie mi co moga oznaczac plamienia tak czeste jak pojawily sie u mnie. dodam, ze raczej wczesniej takich w swoich cyklach nie zaobserwowalam i troszke sie tym martwie. te plamienia to raczej dosc spora ilosc sluzu z brunatna a czasami czerwona krwia konsystencji kisielu (do tego najlepiej mi to porownac). wiem nie brzmi to zbyt milo ale nie wiem jak to lepiej opisac. czy ktoras tak mmiala??? jak tak to co to oznaczalo??? prosze o odpowiedz


    c03afcd593992057da3d000d70b4f156.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja to narazie mam problem z rozpoznaniem tego sluzu. mianowicie kiedy jest lepki a kiedy kremowy- dla mnie to na chwile obecna jedno i to samo :o teraz sprawdzalam i nie wiem bo jest bialawy,gesty,lepi sie i nie rozciaga,odrazu sie rwie ?? hmm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka a to nie jest plamienie implantacyjne??

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam takie plamuenia i lekarz stwierdził że wszystko jest ok.
    Dziewczyny czy możecie spojrzeć do mnie? Też miałam takie plamienie przez 6 dni niby @ przyszła 1 dzień mocno 2 następne lekkie krwawienie. Dziś już prawie nic. Temp niska. Bolą mnie piersi więc z cciekawości zrobiłam testy i owu i ciążowy.owu - a na ciążowym 2 kreska bardzo blada.nawet mój m ja zobaczył .czy jest jednak możliwe żeby była to ciąża? Bardzo bym się ucieszyła oczywiście Ale nie wiem co o tym myśleć

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel jeśli jest kreska, nawet blada to według instrukcji testu ciążowego jes to ciąża. Dla pewności zrób jeszcze jeden jutro lub pojutrze z rana. Trzymamy kicuki, żeby powtórny test wyszedł ponownie z drugą kreską :-)

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do tych moich plamien to nie mam pojecia czy moge je uznac za implantacyjne bo niby ten cykl mialam bez sladow owulacji... wedlug OVU!!!
    niby dzis powinnam dostac @ wedlug wyliczen OVU chociaz ja obstawiam badziej czwartek, piatek... nie wiem juz sama co o tym myslec??? uwazacie, ze moglyby byc to zaczatki ciazy??? bez innych objawów bo nawet piersi mnie nie bola, tylko czasem mam zgage ale niewielka???? RATUNKU!!!!

  • migotka Przyjaciółka
    Postów: 94 29

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel wrzuc zdjecie tego testu to ocenimy, ale szczerze to juz gratuluje :) jupiii dla was bo teraz to juz chyba w liczbie mnogiej do ciebie trzeba sie zwracac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy!! tu macie link do mojego cyklu sprzed dwóch miesięcy

    https://ovufriend.pl/graph/77493a8e7b5961f352d52fd032c594579457

    porównując z moim bieżącym nie macie wrażenia ze moje najgorsze przypuszczenia były prawidłowe czyli to że mam owulke co drugi miesiąc?? załamałam się w tym momencie.. czekać do @ czy umawiać się do gina jak najszybciej? w przyszłym cyklu (no chyba żeby pojawiło się dzieciątko) miałam zbadać sobie hormony, teraz to nie wiem czy nie polecieć jutro.. baaaaaaardzo będę wdzięczna za pomoc i podpowiedzi.

    ps. w zeszłym cyklu owulację miałam wyznaczoną na 21dc

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka - jak wrócę z pracy to postaram się wrzucić foto. Jutro rano powtórzę test. mam nadzieję że kreska nie zniknie.teraz zaczęły dodatkowo boleć jajniki. Mam nadzieję że to dobry znak :)

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki,
    u mnie też dzisiaj pojawiło się takie dziwne plamienie/upławy, sama nie wiem co to...tak samo jak u migotki, dużo brunatnego śluzu o konsystencji kisielu, tylko że u mnie dzisiaj jest 8 dzień cyklu...bolą mnie plecy z lewej strony, taki uczucie jakby nerka bolała. Boję się, że znowu mi się jakas cysta zrobiła :-( aha, jeszcze dzisiaj w godzinach popołudniowych tak dziwnie zaczął mnie boleć brzuch, zrobiło mi się słabo, trochę mnie roztrzęsło a jak wróciłam do domu to zauważyłam na wkładce trochę ciemnej krwi...sama nie wiem co o tym myśleć???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kambel ja mialam tak w tym cyklu tez, w poprzednim dostalam normalnie @ trwala 5 dni jak zwykle, w tym dostalam wlasnie 6.06 jakby @ bo dziwne to bylo,2 dni jakby krwawienie a na 3 male plamienie i koniec :o co prawda testu nie robilam dzis juz mamy 26-go i ja zadnych objawow nie mam, tazke mam nadzieje, ze u Ciebie to Ciaza :)) a ja moze jednak wykonam dzis jakis maly tescik tak dla sprawdzenia, bo nastepna @ ma byc kolo 2.07 to jeszcze pare dni :)

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam tutaj dodać zdjęcia więc tu wrzuciłam zapodaj.net/dba74d8263a18.jpg.html chyba pójdę dziś do lekarza. Ostatni test najswiezszy bo z porannego moczu był rrobiony 2 h wcześniej. Nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony się cieszę a z drugiej strasznie się boję że może być coś nie tak

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to bardzo dziwne kambel, idź koniecznie do lekarza i daj znać co i jak

  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki podpowiecie mi co powinnam zrobić..

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tutaj od niedawna ale pierwszy raz się udzielam chociaż zawsze czytam wasze wiadomości. Staram sie z partnerem od 4 miesiecy o dziecko i dziś w 10 dniu zrobiłam test i jest lekko widoczna kreska na pozytyw, nie wiem czy się cieszyć. Bardzo prosze Was o pomoc;*
    Z góry dziękuję;*

    Tutaj test:

    msp7ilc5d4e7_t.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2013, 09:45

    insoomnia lubi tę wiadomość

    lprktv73nye615w2.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mi test wyszedł. Nawet chyba mamy tej samej firmy. Myślę że możesz się cieszyć ale powtórz go jutro bądź za 2 dni. I będziesz pewna :)

    paula22 lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak temp jest caly czas wysoka (dc 21 - 37,1C) to aby tak dalej a bedzie ciaza,tak? a czy szyjka ma byc wysoko?

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ