X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam tych oznaczeń, ta pęknięta skorupka to monitoring miałaś? Patrząc na sam wykres to jak dla mnie tam gdzie Ci wyznaczyło 3dpo... Mierzysz o tej samej porze temp? Bo ja nawet w weekendy nastawiam budzik na 5:30 by zawsze mierzyć o tej samej godzinie

    Nami lubi tę wiadomość

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Hope024 Koleżanka
    Postów: 51 12

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknelybyscue na mój cykl? Martwię się że niskie temp są. Idę dziś zbadać progesteron. Muszę być na czczo?

    Poprzedni Nick Hope&Baby
    f509bfe64c5861889e8b8060d639f279.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz niska wyjściowa, taka twoja uroda. Ważne że jest wzrost. Progesteron na czczo.

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Baambi Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElenaM wrote:
    Nie znam tych oznaczeń, ta pęknięta skorupka to monitoring miałaś? Patrząc na sam wykres to jak dla mnie tam gdzie Ci wyznaczyło 3dpo... Mierzysz o tej samej porze temp? Bo ja nawet w weekendy nastawiam budzik na 5:30 by zawsze mierzyć o tej samej godzinie
    Tak, mierzę codziennie o 8 rano, jeszcze w łóżku, po przebudzeniu. Problem jedynie taki że ten sen nie zawsze jest spokojny bo córa czasami przychodzi do nas spać nad ranem.
    To oznaczenie to śluz płodny:)
    Zastanawia mnie ten pierwszy skok i nagły spadek, po czym znowu skok... jaka moze byc tego przyczyna ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2019, 10:21

  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope024 wrote:
    Zerknelybyscue na mój cykl? Martwię się że niskie temp są. Idę dziś zbadać progesteron. Muszę być na czczo?
    Ja poprzedni cykl miałam dokładnie taki sam. A progesteron w normie. Z tego co widziałam niektóre "ciężarówki" też miały taki mimo szczęśliwego cyklu więc to może jeszcze nic nie znaczyc

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    Ja miałam zabieg i zaszlam w trzecim cyklu, z czego to był drugi cykl gdzie trafiliśmy w owulację, więc jak dla mnie to nic nie zmienia. Tzn wiadomo, źle wykonany zabieg to utrudnienie, ale to nie tak, że lyzeczkowanie to skreślona droga do macierzyństwa. Czasem przy porodzie naturalnym też jest potrzebne lyzeczkowanie, bo np łożysko nie wyjdzie w całości
    Oo tego nie wiedziałam. Super że ci się udało :). Ja 2 miesiące się leczylam na grzybice więc 2 cykle stracone, jednak bez wizyty u ginekologa się nie obeszło :/. Te leki bez recepty to jakieś słabe.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Addka Przyjaciółka
    Postów: 120 66

    Wysłany: 4 sierpnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myślicie ten spadek w 7 dni po owu mógłby wskazywać na zagnieżdżenie sie zarodka ??

    b53fe4642b.png
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 4 sierpnia 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wcześnie jak dla mnie by to określić :/. Jeśli wskoczy ci temp po tym spadku jeszcze powyżej poprzedniej to pewnie tak ale dopóki nie będzie tego skoku to wszystko jest niepewne :/. W moim poprzednim cyklu tak właśnie mi skakalo- wyższa, niższa i tak dwa razy. Myślałam że się zagniezdzalo a tu lipa. I temp dopiero mi spadła w drugim dniu @ gdzie zawsze spadala dzień przed lub w dniu @

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Tina Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 sierpnia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, prośba zerknijcie na mój wykres, obu nie zaznaczyło mi owulacji mimo pozytywnych testów. Miała któraś z Was taką sytuację? Pierwszy cykl zapisuje temp.

  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 4 sierpnia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długie masz cykle? Wydaje mi się że możesz być w okolicach owulacji patrząc po innych objawach a temp może jeszcze skoczy?

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Tina Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ElenaM, cykle mam 26 dniowe. Dziś miałam 36,61.

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spójrzcie proszę na mój wykres. Myślałam że owulację już miałam bo śluz na to wskazywało ale temp nie poszła do góry. Pomyślałam że pewnie cykl bezowulacyjny ale dziś śluz znów przejrzysty ja już tego nie ogarniam. Mam bardzo nieregularne cykle 26-39 dni i nie wiem kiedy się spodziewać świętej inkwizycji😜 do tego na testy liczyć nie mogę bo bardzo dużo pije i mój mocz to prawie woda. 66ffa0644c6b455fbda6d40ab5e9c286.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2019, 12:27

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tina to w sumie wykres potwierdziłby że 11-12dpo miałaś owulke.
    Natalka Twój wykres mnie przerasta :/

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Kamiii631 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka coś ta temperatura ci nie rośnie 🤔

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiii631 wrote:
    Natalka coś ta temperatura ci nie rośnie 🤔
    No właśnie! Wygląda jakby pecherzyk nie peknal tylko czy to możliwe że jeden nie peknal i organizm przygotowuje się do pęknięcia innego?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Kamiii631 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest możliwe 😊 może udaj się na usg?

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiii631 wrote:
    Wszystko jest możliwe 😊 może udaj się na usg?
    Właśnie się zastanawiam nad monitoringiem, moja gin na NFZ z rzadka robi USG bo ma 3 piętra niżej 😂

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Tina Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElenaM zgadzałoby się 12 miałam najbardziej wyraźną kreskę na teście owu, śluz też najbardziej płodny. Zobaczę jaka będzie jutro temp., te skoki i spadki mnie jeszcze zastanawiają.

  • Kamiii631 Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Właśnie się zastanawiam nad monitoringiem, moja gin na NFZ z rzadka robi USG bo ma 3 piętra niżej 😂
    No to się nie dziwię 😂 ale taki sprzęt powinna miec w gabinecie 🤷‍♀️ chociaż możesz spróbować

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiii631 wrote:
    No to się nie dziwię 😂 ale taki sprzęt powinna miec w gabinecie 🤷‍♀️ chociaż możesz spróbować
    Ostatnio próbowałam to mi łopatę wsadziła i potem pod nosem nią wymachiwała mówiąc że jest owulacja bo jest śluz płodny😜 generalnie to chyba chciała mnie zbyć

    hchy3e3kiyb8yirx.png
‹‹ 69 70 71 72 73
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ