X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o interpretację wykresu
Odpowiedz

Prośba o interpretację wykresu

Oceń ten wątek:
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 18 listopada 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chabasse OF lubi zmieniać zdanie więc pewnie jak za kilka dni zaznaczysz jeszcze kilka wyższych temperatur to Ci przesunie linię na później, zwłaszcza, że linia jest przerywana więc OF nie jest pewne, że owulacja była na pewno w tych dniach. U mnie linie przesuwał 3 razy i nie zgadzam się co do wyznaczenia jej w tej chwili ale pewnie niedługo ją znowu przesunie.
    Zwłaszcza, że piszesz, że to Twój pierwszy cykl z OF to nie ma się do czego odnieść z poprzednich cykli i tak po prostu próbuje wycelować ;)

    zem3wn15az3szllg.png
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 18 listopada 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahhh.. więc to tak działa. Dzięki śliczne za wyjaśnienia. W takim razie czekam cierpliwie na kolejne dni. I oby @ nie przyszła.. chociaż nie nastawiam się aż tak bo u nas to i tak szanse zaniżone. buziaki dla wszystkich!!:)

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • nunilah Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 18 listopada 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś znów stan podgorączkowy i brak jakichkolwiek objawów choroby. Trochę się martwię bo jeśli coś się dzieje w organiźmie, to temperatura w pochwie, którą wpisuję na wykresie, też nie jest miarodajna.
    Z drugiej strony czytałam, że sporo dziewczyn ma stan podgorączkowy (temp.mierzona pod pachą) we wczesnej ciąży i robię sobie trochę nadzieje...

  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi jak liczyć cykl?

    Przez 5 ostatnie dni, plamienia takie że mogłabym użyć wkładek, a dzisiaj krwawienie moim zdaniem lekkie, ale musiałam użyć podpaski, mam problem z wyliczeniem długości cyklu.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26a547b3a6eb326e.html

    km5stv73b57ghe1m.png
  • Tyszanka89 Koleżanka
    Postów: 41 8

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEEJ :) hmm możecie spojrzeć na wykres :).. od owulacji, wydaje mi się, że temperatura rośnie więc jestem chyba na dobrej drodze.. ale się nie napalam, bo w zeszłym miesiącu było to samo.. temperatura rosła.. a potem @ :( w poprzednim miesiącu cykl zaczął mi się 24 października, rano jak mierze to dziś miałam np 36.6 a po poludniu i wieczorem 37. i zastanawiam sie kiedy zrobić test ciążowy..czekac do pierwszego dnia planowanej miesiączki czy kombinowac wczesniej :P?

    ffab3f59e9ae104f1094f44eb51c9d5f.png

    Tyszanka
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka moim zdaniem jeszcze za wcześnie na testowanie, wytrzymaj jeszcz bo 6 dpo jeszcze raczej nic nie wykaże :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola ja bym liczyła od dnia krwawienia ale sama znasz swój cykl i jak on przebiega więc musisz sama zadecydować. Zobaczysz może jak to się rozwinie dalej.

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 18 listopada 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś detektor ciąży stwierdził, dał mi +4 punkty a mi sie wydaje ze cykl był bez owulki.

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 18 listopada 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka, rosnąca temperatura o niczym nie świadczy, liczy sie pojedynczy skok i by była ciągle na wyższch poziomach, nie musi i raczej nie będzie stale rosnąć. A nawet jakby rosła, to to nie świadczy o ciąży jesli się dobrze orientuję.

    do 8-10dc jest za wcześnie nawet na betę, a co dopiero na sikańca... Nie ma co testować teraz, na ppewno nic nie wyjdzie.


    Kasiaczkowa wrote:
    Dziś detektor ciąży stwierdził, dał mi +4 punkty a mi sie wydaje ze cykl był bez owulki.

    Kasiu, OF zobaczyył co najmniiiej 2 objwy owu, więc może coś w tym być, jutrzejsza tempka wniesie coś więcej do tematu. Tymi punktamii się nie przejmuj, objawy na @ i ciąże są właściwie takie same, osobiście w cyklu ciążowym uzbierałam mniej-więcej tyle samo punktów, co w nie-ciążowych, czyli ok. 50...

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0f0930cde9c29553a230c240bbe89c4d.png

    Hej dziewczyny z rana, spójrzcie proszę na wykres i powiedzcie czy to możliwe że castagnus przesunął mi ovu z 17dc na 14dc ? I brak śluzu... Zawsze troche było, chociaż ciut.

  • karolkak21 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) Bardzo proszę o pomoc w interpretacji mojego wykresu. Jeszcze cykl u mnie się nie skończył , choć to 33 dc. W zeszłym cyklu Ovufriend wyznaczył mi owulację a w tym niestety nie. Jestem tu raptem drugi cykl i jeszcze nie wszystko jestem w stanie pojąć ;) Bede wdzieczna za pomoc :)


    4fd75815c26f7ec1c9d2d0f2148d491e.png)

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 19 listopada 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkak myslę, że ta choroba mogła tu namieszać niestety, dlatego te temperatury tak skaczą. A jak długie masz zwykle cykle?

    karolkak21 lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 19 listopada 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madeleine.m myslę, że OF zobaczył, że temperatura idzie w górę i dlatego ją przestawił ale w miarę jak bedziesz wprowadzać kolejne dane to może ją jeszcze przesunąć, nawet kilka razy.

    madeleine.m lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • karolkak21 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    karolkak myslę, że ta choroba mogła tu namieszać niestety, dlatego te temperatury tak skaczą. A jak długie masz zwykle cykle?

    Linka05 , jestem po odstawieniu hormonów ( antykoncepcja )Od kwietnia nie biore już tabletek z jednym tylko wyjątkiem w czerwcu miałam przepisaną "sylvie " na jeden miesiąc aby pozbyć się cysty. Pierwszy po odstawieniu cykl wynosił 39 dni, następny 29, kolejny 33, Tak więc średnio mój cykl wynosi 32 dni. Zastanawia mnie dlaczego Ovu nie wykrył owulacji :(

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkak ten cykl wygląda jakby nie było owulacji, ale mam nadzieję, że się mylę :/

    zem3wn15az3szllg.png
  • karolkak21 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    karolkak ten cykl wygląda jakby nie było owulacji, ale mam nadzieję, że się mylę :/
    Linka05 też mi się tak wydaje :-( choć wszystkie objawy oprócz tempki dają jednak nadzieję że być może... :-) dzięki za pomoc :-) czekam teraz na @.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 20 listopada 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykle mimo tego czy owulacja była czy nie to organizm się do niej przygotowuje, dlatego rozpoznajemy płodny śluz i pozycję szyjki no ale co z tym jajeczkiem się w między czasie dzieje to już nie wiadomo... Ale trzymam za Ciebie kciuki :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • karolkak21 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 21 listopada 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    Zwykle mimo tego czy owulacja była czy nie to organizm się do niej przygotowuje, dlatego rozpoznajemy płodny śluz i pozycję szyjki no ale co z tym jajeczkiem się w między czasie dzieje to już nie wiadomo... Ale trzymam za Ciebie kciuki :)

    Linka05 zgadzam się z Tobą :) zastanawiam się tylko dlaczego nagle moja temperatura wzrasta...? :)

    JagodaP lubi tę wiadomość

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 21 listopada 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby to był dobry znak :)

    karolkak21 lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 23 listopada 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkak21 wrote:
    Linka05 zgadzam się z Tobą :) zastanawiam się tylko dlaczego nagle moja temperatura wzrasta...? :)

    To muszą być jakieś zakłócenia te Twoje jednorazowe skoki, nie widzę innego wyjaśnienia.

    karolkak21 lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ