X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o interpretację wykresu
Odpowiedz

Prośba o interpretację wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane zerkniecie na moj wykres? owu byla czy nie?

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 24 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzen wydaje mi się, że owulacji dopiero nadchodzi :-)

    zem3wn15az3szllg.png
  • karolkak21 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 24 listopada 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaP wrote:
    To muszą być jakieś zakłócenia te Twoje jednorazowe skoki, nie widzę innego wyjaśnienia.
    No zobaczymy co z tego będzie.. :) na razie @ ani widu ani słychu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki czy możecie spojrzeć na mój wykres? Robiłam test i wyszedł negatywny, ale może mogę mieć jeszcze nadzieję? Jak myślicie? Bo ja już nie wiem co myśleć

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 26 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dni mają Twoje fazy lutealne? U mnie w 12dpo przy 13sto dniowych fazach lutealnych też był test negatywny, a 3 dni później już pozytywny.

    Trochę niepokojący jest ten duży spadek ostatniej tempki, ale jego trzeba by interpretować w połączeniu z wykresami poprzednich cyklow. U mnie taki spadek zapowiadał @ dnia następnego, ale dla innych dziewczyn to jest normalne wahania a na @ jest znacznie większy spadek.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też myślałam że @ przyjdzie bo spadek był ale dziś znowu się podniosła temp. do 36,9. nie wiem miałam już nie testować bo zniechęciłam się tym pierwszym testem. Ale @ dalej nie ma..

  • jolkaa Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę Was prosić o interpretację mojego wykresu?
    Nie umiem jeszcze tego ogarnąć, dopiero się uczę. Staramy się o maleństwo już rok ale dopiero teraz zaczęłam przygodę z temperaturą :)

    962aad8eb7ea7ff750c608a149e202cc.png

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mogę prosić o pomoc w interpretacji wykresu? Niby był skok o 0,2 kreski, ale później temperatura zaczęła rosnąć dalej. Nie widać mocnego skoku tylko wzrost powolny. Takie wykresy mam od kilku cykli. Nie orientujecie się, czy to prawidłowe?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładnie rośnie:)moze cos z tego być

  • Jokaa Ekspertka
    Postów: 123 51

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę się nastawiać, we wrześniu też tak rosło i poroniłam :/ Wszystkie niby rosną a i tak się nie udaje...

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jokaa wrote:
    Cześć, mogę prosić o pomoc w interpretacji wykresu? Niby był skok o 0,2 kreski, ale później temperatura zaczęła rosnąć dalej. Nie widać mocnego skoku tylko wzrost powolny. Takie wykresy mam od kilku cykli. Nie orientujecie się, czy to prawidłowe?
    wydaje mi się, że to cecha indywidualna czy temperatura rosnie powoli czy jest jakiś większy skok, ważne, że idzie do góry :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ