X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dokladnie skopiowany wykres z poprzedniego miesiaca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znów spadek:( ech....jutro pewnie zacznie lecieć a jeszcze 7 dni do miesiaczki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 6 dzien po owulacji wiec ten spadek u Ciebie moze byc na zagniezdzenie. Wazne zeby odbilo a raczej okresu jesli masz fl np 12 to teraz nie dostaniesz wiec nie masz sie czym martwic.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek kolejny, więc okres jak nic nadchodzi. Zresztą boli mnie już podbrzusze mocno, a nerwy mam okrutne :/ Przyznam szczerze, że ciekawi mnie jak zachowa się temperatura jutro, bo póki co okresu nie ma, a spadek jest już spory...

    Cóż....przy takich wynikach, to sobie mogę pomarzyć o dziecku. W kolejnym cyklu bromergon, duphaston i może coś z tego kiedyś wyjdzie. Mam dół i żal. Odnosze wrażenie,że paskudny los sobie ostatnimi czasy ze mnie drwi. W 4 ciąże zaszłam bez problemu, a teraz im dalej tym gorzej :(

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez sensu nooo....

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie spadek był jak na owu, ale tempka nie chce skoczyć do góry :/
    miłego dnia dziewczyny i trzymam kciuki by jednak wasze spadki nie oznaczały @ :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to na pewno nie bo za wczesnie..

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój to niech lepiej bedzie na zagnieżdżenie :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ale dzis to tak mizimno i ze chyba sie rozchoruje... maskra jakas...

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie temp prawie taka sama, jak wczoraj (więcej o 0,01) - nie wiem, czy to dobrze, czy źle jak na 6 dpo?

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    A u mnie temp prawie taka sama, jak wczoraj (więcej o 0,01) - nie wiem, czy to dobrze, czy źle jak na 6 dpo?

    Ja myślę, ze dobrze :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    A u mnie spadek był jak na owu, ale tempka nie chce skoczyć do góry :/
    miłego dnia dziewczyny i trzymam kciuki by jednak wasze spadki nie oznaczały @ :*


    Mam podobna sytuacje.
    Kazdy mi mowi, ze jak bede tyle mylec o dziecku to nie zajde w ciaze. Ale jak tu nie myslec ? Czy potraficie chociaz na chwile o tym zapomniec w momentach przytulania ?

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    U mnie spadek kolejny, więc okres jak nic nadchodzi. Zresztą boli mnie już podbrzusze mocno, a nerwy mam okrutne :/ Przyznam szczerze, że ciekawi mnie jak zachowa się temperatura jutro, bo póki co okresu nie ma, a spadek jest już spory...

    Cóż....przy takich wynikach, to sobie mogę pomarzyć o dziecku. W kolejnym cyklu bromergon, duphaston i może coś z tego kiedyś wyjdzie. Mam dół i żal. Odnosze wrażenie,że paskudny los sobie ostatnimi czasy ze mnie drwi. W 4 ciąże zaszłam bez problemu, a teraz im dalej tym gorzej :(

    Wiem co czujesz ja za kazdym razem mam to samo jak nadchodz @. Trzeba jendak miec nadzieje.

    Skierka lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w momencie seksu nie mam w ogole z tym problemu.

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowalam sprawdzac szyjke ale jakos mi to nie idzie z jednej str. twarde z drugiej mieki nie wiem o co chodzi. Nie bede sobie grzebac bo i tak tego nie rozumiem.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 1cs, ale w momencie seksu kompletnie nie myślę o dziecku i o tym, że seks jest po to, tylko że jest po to, by mieć bliskość, by było przyjemnie, żebyśmy się zrelaksowali itd.

    Little - dzięki za opinię :)

    A teraz żeby było dobrze, to powinnam się jutro spodziewać skoku do góry?
    Chociaż kurde, pobolewa mnie ten brzuch tak typowo na @, więc nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 10:22

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez tak boli a do okresu mam tydzien...

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wg OF za 8 dni mam dostać. W pierwszej wersji miałam dostać pojutrze.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh bez sensu... bez...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jest 6 dzien po owulacji wiec ten spadek u Ciebie moze byc na zagniezdzenie. Wazne zeby odbilo a raczej okresu jesli masz fl np 12 to teraz nie dostaniesz wiec nie masz sie czym martwic.

    Tak jak przez niemal rok się ciągle nastawiałam na tak, to teraz wypieram myśl o możliwej ciąży i wszędzie węszę spisek objawów i ich zlośliwość. Ha, i znalazłam sobie zajęcie- "ja mądrala "odkryłam" po niemal miesiącu, że mogę edytować listę leków i objawów- no i heja- powprowadzałam moje herbatki na płodność i nazwy leków zamiast zaznaczać zamienniki- czyż ie geniusz ze mnie?

    Okres mam wywoływany luteiną, więc obstawiam, że będzie cykl miał w tym miesiącu 30 dni. O jeden dzień przesunęłam branie luteiny, ale i tak boję się, że za szybko. Mam swietnego ginekologa, ale zawsze każe brać od 16 dnia- naczytałam sie o hamowaniu owu i wzięłam dzień później...na szczeście ovu cały czas zaznacza owulację.

    ciri22 lubi tę wiadomość

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ