X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :) Wydaje mi się, że temperatura rosła przez 5 dni i 4 wyższa była o ponad 0,2 wyższa od niskich temperatur... Do wczoraj tj do 8dpo miałam wyznaczona owu linią ciągła, od niedawna prowadzę wykres i tej sytuacji zupełnie nie rozumiem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakiej dlugosci masz cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj spodziewam się okresu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dlatego. Dla programu masz za krotka faze lutealna. Jak wprowadzisz okres powinna Ci krecha wrocic. Ale program powie ze masz za krotka faze i zgadza sie z nim udaj sie do lekarza bo przy takiej fazie mozesz dlugo nie zajsc.... powinna byc powyzej 10 dni minimum u Ciebie jest z tego co mowisz 9... wiec za niska dzisiejsza temoeratura dla programu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To dlatego. Dla programu masz za krotka faze lutealna. Jak wprowadzisz okres powinna Ci krecha wrocic. Ale program powie ze masz za krotka faze i zgadza sie z nim udaj sie do lekarza bo przy takiej fazie mozesz dlugo nie zajsc.... powinna byc powyzej 10 dni minimum u Ciebie jest z tego co mowisz 9... wiec za niska dzisiejsza temoeratura dla programu..

    Dzięki za wyjaśnienie, już rozumiem :) Przynajmniej będę wiedziała jak rozmawiać z lekarzem. Mam tylko nadzieje, że problem leży tylko w długości fazy lutealnej i po jej poprawieniu będzie już dobrze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz za duzego skoku tmperatury wiec wuglada to tak jakby hormony nie domagaly i przez to masz za krotka ta faze ;] a ile juz sie obserwujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest mój trzeci cykl z mierzeniem temperatury, poprzednie miały 17 i 22 dni i niestety 8 dniowa fl. Przez prawie rok z powodu silnej anemii nie miesiączkowałam, dopiero po luteinie udało się przywrócić cykle, teraz nie biorę już leków ale jak widać do normalności jeszcze troszkę mi brakuje...

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luthien Ciri dobrze pisze. Koniecznie idź do lekarza. Mam nadzieję,że szybko wyreguluje Twój cykl.


    Ja siedzę i czytam o tym moim poziomie progesteronu. Babka mi powiedziała, że owulacja mogła wystąpić,ale jednak te 8,5 mnie załamało :( Lepiej jak w zeszłym cyklu jest,ale i tak lipa....
    Źle mi :(

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to 8 dni to stanowczo za krotko...
    Mnie tez dziewxzyny teraz na ten progesteron namawiaja i musialabym go zrobic w czwartek kiedy wyjezdzam... ile za niego placilas?

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri 8,5 to poziom 7dpo. Ja mam zawsze skierowanie. W zeszłym cyklu było 7 z małym haczykiem. Niby norma,ale jednak najlepszy dla ciąży jest powyżej 15... Masakra :(

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... ciekawa jestem ja skierowania nie dostane... ale jak zdarze pojde prywatnie.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri idź,bo jakby tak w tym był u Ciebie problem,to po co czekać na kolejny cykl? Jak zajdziesz teraz w ciążę ( czego Ci życzę z całego serca) to też warto wiedzieć ile wynosił ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 13:33

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale akurat badania mam robic czwartek lub lpiatek a w czwartek popoludniu jade juz na wesele....

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrób w czwartek rano jak byś w ogóle miała robić ;)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... na 7 ide do pracy wiec nie ma szans bo od 7 laboratorium.

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A ja mam dwa i elektroniczne i mierza mniej wiecej tak samo.u mnie dlugi elektroniczny mierzy. I jeden jest do jednego miejsca po przecinku a drugi do do dwoch i sie pokrywaja a innych firm
    Ciri, ale chodzi mi o to, że jak zmierzę elektronicznym tylko do piknięcia, to będę mieć temp rzędu 35 stopni. Jakbym rtęciowym zmierzyła, to wyjdzie mi normalna :ehem:

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to nie wiem... rteciowy kiedys tez porownywalam ze zwyklym elektronicznym i tez mi wyszla podobna temperatura... ale nie wiem...

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonił do mnie mój lekarz. Mam powtórzyć badanie progesterony w kolejnym cyklu i jeszcze raz zbadać prolaktynę. Wysłał mi skierowania pocztą. Mam doła :(

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh.... kicha... noo mi lekarz dopiero za 3 cykle powiedzial zebym do niego przyszla i bedziemy sie dalej badac. Ale ja jak teraz nie zajde i wbnastepnym cyklu musze zawiesic starania..

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, czemu musisz zawiesić?

    dqpr2n0aywig57pz.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ