X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli tez brzuch jak na okres... a do ojresu jeszcze minimum tydzien..

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ale te nasze temp. to jak w filmie akcji. Napiecie rosnie, opada a pozniej znowu adrenalina skacze i nie mozna doczekac sie konca jak w "Modzie na sukces".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 10:10

    Skierka, ciri22 lubią tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova ja najpóźniej 15 maja,więc też już mogę mieć PMS :/

    Maxima Hahaha....świetne porównanie :D

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ja zostaje na najdluzszej prostej... moze wlasnie nie prostej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    Wiecie co ale te nasze temp. to jak w filmie akcji. Napiecie rosnie, opada a pozniej znowu adrenalina skacze i nie mozna doczekac sie konca jak w "Modzie na sukces".
    Ja to jak mam mierzyć to dostaje palpitacji:) a mój mąż to się boi podejść do wykresu ale co rano zerka jak idzie do pracy tak kątem oka.a jak myśli ze nie widzę to nawet dluzej kontempluje hahaha. Ale w tym miesiącu kiepsko u mnie. A snilo mi się ze tempka wystrzelila jak z procy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2015, 10:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie byl w snie test ciazowy ale to dla nnie negatywny wyznacznik bo jak mama mowi jak ciaza sie sni to jej nie ma i do tej pory sie sprawdzalo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w tym miesiącu tylko temperatura. A ciaza się śniła caly zeszly miesiąc. No nic. Zobaczymy. Wykres nie jest najgorszy ale w porównaniu do tych z ciążowej galerii lichy. Za miesiąc podwojna dawka clo...musi być dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem juz jakie sa na ciazowej galeriii ;p mnie stresuje strasznie ten brzuch..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś mały spadek :(

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie będzie lipa....odebrałam wynik progesteronu. Równe 7dpo tylko 8,5 :( Już się szykuję na kolejny cykl, tylko niech ten okres szybko przychodzi :( :( :(

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też rano z zapartym tchem patrzymy jaka temp :D Jak jest wyjątkowo mała, to mierzę jeszcze raz i jest wyższa. Od czego to zależy? Mierzę 1 raz 5 minut, powiedzmy wychodzi 36,12 i od razu mierzę drugi raz i np. 35,98
    Wiem, że jest wahanie temp na przestrzeni czasu, no ale nawet 10 minut?!

    Albo to związane z tym, że przysypiam i mi się trochę paszcza otwiera :D

    Ja już sobie w tym cyklu zbędnej nadziei nie robię. Za mocno się wcześniej nakręciłam, bo rpzy założeniu, że owu była 18 dc to wykres wyglądał przez chwilę baaardzo ładnie.

    Także nie ma się co bezsensu nakręcać. Poczekam jeszcze te 3 lub 9 dni i zrobię test, lub przyjdzie @.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    My też rano z zapartym tchem patrzymy jaka temp :D Jak jest wyjątkowo mała, to mierzę jeszcze raz i jest wyższa. Od czego to zależy? Mierzę 1 raz 5 minut, powiedzmy wychodzi 36,12 i od razu mierzę drugi raz i np. 35,98
    Wiem, że jest wahanie temp na przestrzeni czasu, no ale nawet 10 minut?!

    Albo to związane z tym, że przysypiam i mi się trochę paszcza otwiera :D

    Ja już sobie w tym cyklu zbędnej nadziei nie robię. Za mocno się wcześniej nakręciłam, bo rpzy założeniu, że owu była 18 dc to wykres wyglądał przez chwilę baaardzo ładnie.

    Także nie ma się co bezsensu nakręcać. Poczekam jeszcze te 3 lub 9 dni i zrobię test, lub przyjdzie @.
    Od nagrzania termometru kazda kolejna bedzie wyzsza sugeruj sie pierwsza druga do kosza mozesz wlozyc. Ja co 10 minut tez mam wyzsza.

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech muszę się lepiej budzić do mierzenia. Bo mierzę czasem drugi raz właśnie dlatego, że mi termometr wypada z paszczy :P

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wkladaj do cipki tam ci nie wypadnie :p

    Maxima lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbuję od kolejnego cyklu :D

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres? Program zaznaczył owu na 16dc ale dzisiaj tj. 25dc po wpisaniu temperatury poniżej linii podstawowej nie mam już zaznaczonej owu. Czy temperatura 9dpo może świadczyć o tym, że nie było owu??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie chwale mam ten termometr z dwoma miejscami po przecinku elektoniczny za 13zl i on pika wiec zawsze wkladasz i budzi Cie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthien wrote:
    Czy mogłybyście spojrzeć na mój wykres? Program zaznaczył owu na 16dc ale dzisiaj tj. 25dc po wpisaniu temperatury poniżej linii podstawowej nie mam już zaznaczonej owu. Czy temperatura 9dpo może świadczyć o tym, że nie było owu??
    Raczwj owulacji nie bylo nistety. Powinna temperaturaisc do gory przez 4 5 dni potem sie utrzymac i spasc lub nie w zaleznosci czy jest okres czy nie do tego musi byc jakas tam roznica miedzy 4 temeraura musi byc o 0,2 wyzsza od najnizszej temperatury w 6 ostanich niskich tempe te atur.

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mój też pika, ale problem w tym, że on pika za wcześnie i ta temperatura nie jest realna. Wszędzie czytam, żeby elektronicznym mierzyć właśnie dłużej, nawet np. w przypadku gorączki.

    Ja i tak mam niskie temperatury, np. 35,78 a jakbym mierzyła tylko tyle, aż on piknie, to chyba 34 by mi wychodziło..

    Dlatego dzwoni budzik, wkładam termometr i potem od tego czasu mierzę 5 minut aż znowu budzik zadzwoni.

    Maxima lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dwa i elektroniczne i mierza mniej wiecej tak samo.u mnie dlugi elektroniczny mierzy. I jeden jest do jednego miejsca po przecinku a drugi do do dwoch i sie pokrywaja a innych firm

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ