X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) U mnie też wzrost 37,00

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarletta wrote:
    Oj to potwierdzam :D mój zeszły cykl był wprost idealny i co? Niestety dalej jestem na różowej stronie :)
    Ja tu kiedyś pisałam dziewczynom: teoria teorią, a życie swoją drogą. Nie ma co się spinać, że wtedy ma być wzrost i to konkretnie o tyle, a nie mniej, a wtedy to ma być spadek, a potem coś tam. Organizm to nie maszyna, odchylenia od normy się zdarzają :) Ja swój cykl spisałam na straty, bo wcale mi się tempki dobre nie wydawały. co był skok i się ucieszyłam, to zaraz spadek i dupa z tego.

    Ale u Ciebie pięknie jest <3 kiedy teścik? :)


    Ja przebieram nogami, na 10:30 mam gina i umieram ze strachu żeby wszystko było okej..

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova trzymam kciuki za wizytę i poproszę o wiruski !!! <3

    Liskova lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova, nie stresuj się, będzie dobrze :)
    Pięknie Wam dziewczyny rośnie tempka :)

    A u Ciebie Ciri ostatnio owulka była po 20dc, prawda? Dobrze pamiętam? Jeszcze czas do owulki :) wkrótce i Tobie tempka skoczy :)

    Ja w tym cyklu zmieniłam miejsce pomiaru z ust na pochwę i trzymam termometr 5 minut :) ciekawe, czy wykres będzie ładniejszy ;) od tego cyklu też biorę niepokalanka, może on troszkę mi ureguluje cykle :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 08:28

    PrimaSort, Liskova lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapomnialam wam powiedziec jak ktoras pije lub chce zaczac pic te ziolka baby&mama sa w carfie za 25zl ;)

    Ja mialam 23 dnia owulacje. Ale kurde ostatnio mialam ja jak temperatura byla taka jak dzis.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jutro będzie skok? ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy. Na razie na owulacje sie w ogole nie czuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to musze kupic sobie te zioła bo mi na 2 faze sie kończą....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo moja siostra ostatnio je widziala w jednym sklepie i dzis mowi ze w kolejnym i w cenie sa takiej jak w necie wiec spoko. Wlasnie ja sie zastanawiam ktore brac? Czy na plodnosc czy na regulowanie cykli? Jak myslicie? W sumie mam regularne jesli teraz owulacja przyjdzie znow kolo 23dc to znow bede miala 37dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na 1 i 2 faze i te płodność. Te płodność sa strasznie słodkie:( wole te na 2 fazy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. No ja bym chciala egekt taki zeby troszke krotsze byly te moje cykle i wiecej sluzu plodnego...
    Aaaa sluchajcie nie wiem co zrobic. Jeszcze dzis bede z moim o tym gadac. Ale zaczynajac od poczatku.
    Moj G od jakiegos czasu mi mowil ze jego malym marzeniem jest otworzyc wlasne schronisko w gorach noo i co dzis mi wyslal ze do schroniskach w gorach sowich jest potrzebny opiekun albo para. Przeprowadzka od 1 wrzesnia. I z jednej strony bardzo bym chciala z drugiej mega sie boje. Niby wyslanie CV do niczeg nie zobowiazuje ale z drugiej strony jak nam sie uda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crii jeśli tu nie macie nic zobowiązującego typu kredyt na dom czy mieszkanie to dlaczego nie spróbować? Ale decyzja należy do Was. Ja proponuję wyrwać się na weekend tam i zobaczyć na żywo jak to wygląda. A CV wysłać tak czy tak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    U mnie w dol. Nic na razie owulki nie zapowiada.


    A skąd wiesz, że nie miałaś owulacji 18 dc kiedy temp skoczyla do gory?

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego mojego teraźniejsze go wykresu to już nie ogarniam... pomożecie ?

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewiorka na razie pieknie ;) nie wiem czego nie ogarniasz:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    A skąd wiesz, że nie miałaś owulacji 18 dc kiedy temp skoczyla do gory?
    Bo juz na tyle znam swoj organizm i z taka temperatura juz dawno bym miala okres. Do tego mam dlugie cykle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 09:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam skok dzis, wiem ze malo tych pomiarow ale z tego co kumam to skok moze oznaczac owulke ale sluz na to nie wskazuje od dwoch dni kremowy, wiec jestem na 90% pewna, ze owulka byla, kurde zamowilam testy owu z allegro a dopiero jutro popoludniu dotra do mnie ehhh

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj sie ruchliwie zrobilo.
    Mowi sie, ze kobieta w ciazy nie mozna odmawiac no to dla naszych ciezarnych sikne dzisiaj. Jade po test i po poludniu dam znac.
    Snil mi sie pozar i piekny ogien a 9 lat temu jak mi si tez pozar snil to po tyg. okazalo sie, ze jestem w ciazy i bylam :D Zobaczymy tym razem. Nastawiam sie na I kreche bo nie chce sie rozczarowac az sie boje siknac. Poczekalabym do soboty.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietaj zeby sikac po dwoch godzinach nie picia.

    Maxima lubi tę wiadomość

  • Scarletta Przyjaciółka
    Postów: 172 34

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam wczoraj test i wyszedl negatywny... na okres sie w sumie nie zapowiada ... wiec nie wiem co dalej w sumie

    Chociaz w sumie robilam test z allegro :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 09:53

    4kniegz2joetipgv.png[/url95396ca32d2fd7a11e0411cc10f40860.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ