X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 października 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy mozecie spojrzec na moj wykres

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Mania84 Koleżanka
    Postów: 36 2

    Wysłany: 16 października 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    ja odpowiedzialam (tak jak umialam) ponizej. Odp sa na forum ,czesto sie cytuje tekst osoby ktorej sie odpisuje lub wstawia sie na poczatku wiadomosci jej nazwe.
    Jesli prosi sie o zerkniecie na wykres to czesto odpisujemy zaraz pod czyims wykresem ogladaja

    Tak ale jeżeli się loguje następnego dnia na ovu to zakaz dym razem musze szukać tematu w którym coś pisałam? ??

  • emelmat Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 16 października 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, czy któraś może miała endometriozę i plamienia w trakcie cyklu?
    Po raz pierwszy mi się tak zdarzyło, żeby miesiączka była tak krótka, dwa dni spokoju i tydzień plamień (ciemnobrązowe, błonkowate plamienia), które uwieńczone zostały krwawieniem od dziś rana. Jestem w 16dc, cykle średnio 28-dniowe.
    Mój poziom przerażenia jest dość spory, chyba nici ze starań o upragnione dzieciątko i czeka mnie najpierw laparoskopia :( kontaktowałam się już z ginekologiem, jutro wizyta - zobaczymy co powie.
    Dorzucam wykres. Testy ciążowe negatywne, owulacyjne negatywne, temperatura skacze jak dzika. Okropieństwo :(

    405ed8719cbde7867c72f21981b4cb1e.png

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 17 października 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania84 wrote:
    nitta32 wrote:
    ja odpowiedzialam (tak jak umialam) ponizej. Odp sa na forum ,czesto sie cytuje tekst osoby ktorej sie odpisuje lub wstawia sie na poczatku wiadomosci jej nazwe.
    Jesli prosi sie o zerkniecie na wykres to czesto odpisujemy zaraz pod czyims wykresem ogladaja

    Tak ale jeżeli się loguje następnego dnia na ovu to zakaz dym razem musze szukać tematu w którym coś pisałam? ??

    mozesz wejsc USTAWIENIA-SPOŁECZNOSC-AKTYWNA W TEMATACH---i tam wybrac forum na jakim pisałas. Wczesniej bylo inaczej bo byly zakladki u gory ostatnio przegladane

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 17 października 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktos noze spojrzec na moj wykres? Temperatura spada czy teraz bedzie skok?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Adenozyna Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 17 października 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę prosić o interpretację wykresu?nie wiem czemu system wyznaczył mi owulację w pierwszym dniu wyższej temp. Nie miałam w tym dniu plodnego śluzu i szyjka nie była w pełni otwarta

  • Werka3333 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 października 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) również bym poprosiła o interpretację mojego wykresu. Nie wiem czemu mi system nie zaznaczył czerwonej lini, czy z moimi temp jest coś nie tak? Czy testy LH się może pomyliły? I czy wogle mam w tym cyklu szansę na dwie kreseczki na teście??? Dzięki wszystkim z góry :*

  • Katka80 Autorytet
    Postów: 635 242

    Wysłany: 17 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adenozyna wrote:
    Mogę prosić o interpretację wykresu?nie wiem czemu system wyznaczył mi owulację w pierwszym dniu wyższej temp. Nie miałam w tym dniu plodnego śluzu i szyjka nie była w pełni otwarta
    Myślę, że system dobrze wyznaczył owu. Są trzy dni wyższych temperatur,test owu przeddzień wyszedł pozytywny, co do śluzu to w dzień owu on zanika wiec myślę że wszystko jest ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 19:17

    VI 2007 Przemek ,XI 2009 Aniołek 10tc
    10 cs w tym 4 cykle z clo
    Ciąża w cyklu niestymulowanym - sierpień 2016
    Termin porodu: 30 kwietnia 2017
    8p3oskjorung1yyh.png
  • Katka80 Autorytet
    Postów: 635 242

    Wysłany: 17 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka3333 wrote:
    Witajcie :) również bym poprosiła o interpretację mojego wykresu. Nie wiem czemu mi system nie zaznaczył czerwonej lini, czy z moimi temp jest coś nie tak? Czy testy LH się może pomyliły? I czy wogle mam w tym cyklu szansę na dwie kreseczki na teście??? Dzięki wszystkim z góry :*
    Mierzysz pierwszy cykl temperaturę? System nie wyznaczył owu bo nie ma fazy wyższych i niższych temperatur. Temperatura teraz nieznacznie się podnosi, trzeba poczekać. Testy owu mówią ze pik jest, nie gwarantują owulacji. Miałaś robione badania hormonów?

    Werka3333 lubi tę wiadomość

    VI 2007 Przemek ,XI 2009 Aniołek 10tc
    10 cs w tym 4 cykle z clo
    Ciąża w cyklu niestymulowanym - sierpień 2016
    Termin porodu: 30 kwietnia 2017
    8p3oskjorung1yyh.png
  • Werka3333 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 października 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka80 wrote:
    Mierzysz pierwszy cykl temperaturę? System nie wyznaczył owu bo nie ma fazy wyższych i niższych temperatur. Temperatura teraz nieznacznie się podnosi, trzeba poczekać. Testy owu mówią ze pik jest, nie gwarantują owulacji. Miałaś robione badania hormonów?

    To mój 4 cykl starań ale dopiero w tym tak bardziej się przyłożyłam, mierzę temp, robiłam testy LH, sprawdzam śluz. Przy pierwszym dziecku nie było żadnych problemów (mam 3 letnią córkę), a badań hormonów takich dokładnych nie robiłam jedynie TSH, wynik 0,805 (norma 0,27-4,2).

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 18 października 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy u mnie ten widoczny spadek jest przed owu?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 18 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o interpretację mojego wykresu. Byłam na USG w 13 dniu i po pęcherzyku został tylko płyn, czy dzięki temu można liczyć że owulację miałam w 13 dniu czy 14? Czy jest szansa na ciążę jeśli nie ma skoku temperatury tylko powolny jej wzrost? Pozdrawiam

    Na początku miesiąca mierzyłam temperaturę o różnych godzinach dlatego takie góry :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 10:21

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Adenozyna Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 października 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka80 wrote:
    Myślę, że system dobrze wyznaczył owu. Są trzy dni wyższych temperatur,test owu przeddzień wyszedł pozytywny, co do śluzu to w dzień owu on zanika wiec myślę że wszystko jest ok.
    Czyli brakuje mi jednego serduszka w dniu Owu???:/

  • miekkie kapcie Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 18 października 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Staram sie trzeci cykl. W tym cyklu po raz pierwszy korzystam w testow owulacyjnych, mierzenia temperatury i ovufriend. Nie jestem jeszcze do konca zaznajomiona z interpreracja wykresu dlatego prosze o pomoc..

    ecec2f3bf08527139001793dbc4cb44d.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 14:57

  • Fionka90 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 18 października 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    To mój trzeci cykl starań o maleństwo. Do tej pory wykresy tempki nie budziły żadnych wątpliwości (niższa temperatura w pierwszej fazie cyklu, wyższa w drugiej), jednakże obecny wykres wskazuje prawdopodobnie na cykl bezowulacyjny. Czy mogłabym prosić o pomoc w interpretacji? Jest jeszcze nadzieja na owulację?

    4b44d4dc90ce4dab9e1c1f6b6aaf8216.png

  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 19 października 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emelmat wrote:
    Kobitki, czy któraś może miała endometriozę i plamienia w trakcie cyklu?
    Po raz pierwszy mi się tak zdarzyło, żeby miesiączka była tak krótka, dwa dni spokoju i tydzień plamień (ciemnobrązowe, błonkowate plamienia), które uwieńczone zostały krwawieniem od dziś rana. Jestem w 16dc, cykle średnio 28-dniowe.
    Mój poziom przerażenia jest dość spory, chyba nici ze starań o upragnione dzieciątko i czeka mnie najpierw laparoskopia :( kontaktowałam się już z ginekologiem, jutro wizyta - zobaczymy co powie.
    Dorzucam wykres. Testy ciążowe negatywne, owulacyjne negatywne, temperatura skacze jak dzika. Okropieństwo :(

    405ed8719cbde7867c72f21981b4cb1e.png[/QUO]

    spojrzałam na twój wykres... i ogólnie powiem tak: mierz temperatury o tej samej godzinie. A nie raz o 5, raz o 7:30 ,5:30 albo 6 ... to ja wcale się nie dziwie ze ci skacze... Nie bez powodu powinno się o stałej porze mierzyć.

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Katka80 Autorytet
    Postów: 635 242

    Wysłany: 19 października 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adenozyna wrote:
    Czyli brakuje mi jednego serduszka w dniu Owu???:/[/QU
    Spokojnie, serduszko w przedzień jest też super, ja tak zaszłam w ciażę. Nawet lepiej.

    VI 2007 Przemek ,XI 2009 Aniołek 10tc
    10 cs w tym 4 cykle z clo
    Ciąża w cyklu niestymulowanym - sierpień 2016
    Termin porodu: 30 kwietnia 2017
    8p3oskjorung1yyh.png
  • Katka80 Autorytet
    Postów: 635 242

    Wysłany: 19 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miekkie kapcie wrote:
    Witajcie! Staram sie trzeci cykl. W tym cyklu po raz pierwszy korzystam w testow owulacyjnych, mierzenia temperatury i ovufriend. Nie jestem jeszcze do konca zaznajomiona z interpreracja wykresu dlatego prosze o pomoc..

    ecec2f3bf08527139001793dbc4cb44d.png
    Jest ok. Myślę że system dobrze wyznaczył owu.

    VI 2007 Przemek ,XI 2009 Aniołek 10tc
    10 cs w tym 4 cykle z clo
    Ciąża w cyklu niestymulowanym - sierpień 2016
    Termin porodu: 30 kwietnia 2017
    8p3oskjorung1yyh.png
  • Katka80 Autorytet
    Postów: 635 242

    Wysłany: 19 października 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Dziewczyny a czy u mnie ten widoczny spadek jest przed owu?
    Trzeba poczekać, czy będzie faza wyższych temperatur.

    VI 2007 Przemek ,XI 2009 Aniołek 10tc
    10 cs w tym 4 cykle z clo
    Ciąża w cyklu niestymulowanym - sierpień 2016
    Termin porodu: 30 kwietnia 2017
    8p3oskjorung1yyh.png
  • Katka80 Autorytet
    Postów: 635 242

    Wysłany: 19 października 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka3333 wrote:
    To mój 4 cykl starań ale dopiero w tym tak bardziej się przyłożyłam, mierzę temp, robiłam testy LH, sprawdzam śluz. Przy pierwszym dziecku nie było żadnych problemów (mam 3 letnią córkę), a badań hormonów takich dokładnych nie robiłam jedynie TSH, wynik 0,805 (norma 0,27-4,2).
    Patrząc na wykres myślę , że to raczej cykl bezowulacyjny, ale nie ma co się martwić bo tak bywa.

    VI 2007 Przemek ,XI 2009 Aniołek 10tc
    10 cs w tym 4 cykle z clo
    Ciąża w cyklu niestymulowanym - sierpień 2016
    Termin porodu: 30 kwietnia 2017
    8p3oskjorung1yyh.png
‹‹ 717 718 719 720 721 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ