X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraniowa w ostatnich dniach temperature mam bardzo dziwną :/ skacze mi :/ raz 37.4 następnie 37.8 i znów 37.4 , nie wiem co się dzieje :/ w sumie to się przygotowałam na okres i jestem pewna że okres przyjdzie ale jeszcze mi się tak nie spóźniał :/ piersi bolą mnie jak by bardziej wciąż się czuję tak jak bym za chwile miała mieć okres a tu nic :/ jutro z rana zrobie test to napisze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopelles - jutro z rana robie test :/
    Tak jak piszesz coś dziwnego zaczeło się dziać się z moją temperaturą - skacze mi :/ już ostatnio myślałam że to okres tak jak dziś bo miałam coś jak by plamienie :/ a tu nic :/

  • miekkie kapcie Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 listopada 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę, czy może któraś z Was spojrzeć na mój wykres i pomóc mi w interpretacji? Ovufriend już dwukrotnie zmienial mi potencjalny termin owulacji jednak nawet ten obecny nie jest ostateczny bo linia wciąż jest przerywana. Temperatura swoje, testy owu swoje a objawy swoje.. i bądź tu mądry. Cykle mam zwykle 28dniowe choć zdarzaja sie tez takie po 27 i 30 dni. Pomóżcie :)

    4f6c0cbac02c90826187d45468295664.png

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 14 listopada 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miekkie kapcie wrote:
    Dziewczyny proszę, czy może któraś z Was spojrzeć na mój wykres i pomóc mi w interpretacji? Ovufriend już dwukrotnie zmienial mi potencjalny termin owulacji jednak nawet ten obecny nie jest ostateczny bo linia wciąż jest przerywana. Temperatura swoje, testy owu swoje a objawy swoje.. i bądź tu mądry. Cykle mam zwykle 28dniowe choć zdarzaja sie tez takie po 27 i 30 dni. Pomóżcie :)

    4f6c0cbac02c90826187d45468295664.png
    Wg mnie wszystko się zgadza. 13dc masz pozytyw ovu, śluz rozciągliwy i skok.
    Testy ovu z zasady się robi do pierwszego pozytywu. Ciekawa jestem czy jak usuniesz te kolejne pozytywy linia będzie ciągła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 15:30

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • miekkie kapcie Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 listopada 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Wg mnie wszystko się zgadza. 13dc masz pozytyw ovu, śluz rozciągliwy i skok.
    Testy ovu z zasady się robi do pierwszego pozytywu. Ciekawa jestem czy jak usuniesz te kolejne pozytywy linia będzie ciągła?


    Dziekuje Ci Hopeless za odpowiedz. Pewnie masz racje.. tylko zastanawia mnie skad wtedy pojawiloby sie to obecne dwudniowe plamienie wraz z bolem/ciagnieciem jajnikow? Zwykle nie odczuwalam bolu owulacyjnego a plamienie w srodku cyklu jesli mi sie pojawialo to tylko jednorazowe, chwilowe.. nigdy nie trwalo dwoch dni. A teraz nie dosc ze sa uciazliwe to jeszcze dwa i trzy dni po wyznaczonej przez program ovulki. Szalenstwo.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 14 listopada 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miekkie kapcie wrote:
    Dziekuje Ci Hopeless za odpowiedz. Pewnie masz racje.. tylko zastanawia mnie skad wtedy pojawiloby sie to obecne dwudniowe plamienie wraz z bolem/ciagnieciem jajnikow? Zwykle nie odczuwalam bolu owulacyjnego a plamienie w srodku cyklu jesli mi sie pojawialo to tylko jednorazowe, chwilowe.. nigdy nie trwalo dwoch dni. A teraz nie dosc ze sa uciazliwe to jeszcze dwa i trzy dni po wyznaczonej przez program ovulki. Szalenstwo.
    Szczerze powiem ze w tym cyklu tez mam jakieś plamienie. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Owszem plamiłam ale przed okresem. Boje się czy to nie jakaś lipa z progesteronem.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • miekkie kapcie Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 listopada 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ktoś jeszcze się wypowie?

  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym obstawiała, że owulacja przypadła 13 dnia cyklu. Trzymam kciuki!

    PS. Ja też nigdy nie czułam bólu/kłucia jajników w dniu owulacji, a jednak teraz tak mam... :)

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miekkie kapcie wrote:
    A może ktoś jeszcze się wypowie?
    Uwazam , ze faktycznie owulka byla w 13 dniu cyklu. Co do testow jestem ich przeciwniczką. Nawet ostatnio ginka kazala mi zakupic i robic testy to jej powiedzialam ze wole nauczyc sie badac szyjke macicy niz robic testy. A co do tych plamien jesli Cie martwia zapisz sie do gina. Jesli sa uporczywe i nie przechodza to moze jakis stan zapalny?

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Paula wrocilas? To Ty?
    Tak to ja. Wrocilam ale do staran i tak dluga droga jeszcze... Ginka kazala mi obserwowac czy mam owulacje itp a najwygodniej mi zaznaczac temp tu na ovu. Inaczej to bym konta nie zakladala :/

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • miekkie kapcie Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. W sumie skok i sluz wskazywalby na owulke w 13dc.. juz pomijajac te testy faktycznie. Plamienie chyba rzeczywiscie warto sprawdzic u lekarza, choc nie sa ani wielkie ani uporczywe.. po prostu pomyslalam ze moglyby wskazywac na owulke w 15dc bo wtedy tez byl drugi skok temperatury o 0,2 stopnia. Dodatkowo wraz z plamieniami pojawily sie bole jajnikow (tzn zgaduje ze jajnikow bo nigdy wczesniej takich nie mialam a odbieram je jako klucie w podbrzuszu i lekkie skurcze). Bo gdyby owu byla 13dc to na bole owulacyjne i plamienia z tym zwiazane w 16 i 17dc byloby juz chyba za pozno, prawda? A z kolei na zagniezdzenie chyba za wczesnie..?

  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już nie wiem kompletnie jak interpretować moje wykresy. Wcześniej miałam skoki temp wyraźne, zaraz po owulacji, a w tym cyklu jakoś tak stopniowo ta tempka rosła i nie wiem już czy mi ovu dobrze wyznaczył, że owulacja była, czy może nie?
    Będę wdzięczna za odpowiedzi.

    0250a4c58bfb22646304604325753569.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2016, 20:20

  • gucia_k Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 15 listopada 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomocy...zgupialam...zawsze po odtawieniu dupka 3-4 dnia okres a tu sama niewiem...test negatywny..

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gucia_k wrote:
    dziewczyny pomocy...zgupialam...zawsze po odtawieniu dupka 3-4 dnia okres a tu sama niewiem...test negatywny..
    Szkoda ze masz tą lukę w mierzeniu temp. Równie dobrze mogła być dopiero w 26dc.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Hugolina89 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy.
    5 dpo i temperatura poniżej linii? :/






    551995295a1a7968704e6432b3845957.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 13:59

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina89 wrote:
    Pomocy.
    5 dpo i temperatura poniżej linii? :/






    551995295a1a7968704e6432b3845957.png
    Spokojnie. Zobaczysz co będzie jutro. To może być spadek implantacyjny. To może być jakieś majtniecie progesteronu podobno takoze być przez silny stres, wychlodzenie, brak snu.
    Dziś się nie martw. Zobaczysz jutro.

    Hugolina89 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam prośbę czy mogłaby któraś z Was mi doradzić, proszę? :-) Ovu wyznaczył mi owulację 12 dnia cyklu. Fakt, że podskoczyła mi tempka, ale o 0,1 stopnia dopiero później już normalnie o ponad 0,2 stopnia. Wg mnie ovu była później - 15 dc. A co Wy myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 12:06

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym bardziej obstawiała 15 a nawet i 17dc :) zaznaczyłaś śluz płodny i może dlatego program tak Ci wyznaczył. Byś go usunęłam i możliwe, żeby zmieniła się data owulacji. To tylko program. Sama wiem z doświadczenia, że miałam takie cykle, że program po 3 a nawet 4 razy zmieniał termin owulacji .

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paula. :-) Bardziej 15 dc, bo u mnie po owu zawsze na początku mam 36,4 i później rośnie. Przed mam koło 36,1. :-) Spróbuję skasować ten śluz i może mi przesunie. :-) Tak pytam, bo po 3 temperaturze wyższej myślałam, że mi zmieni dzień owu. Dzięki bardzo za odpowiedź. Wolałam się kogoś jeszcze zapytać. :-)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. usunęłam ten śluz i ovu przeniósł mi na 15 dc. Dzięki za radę. :-)

    Paula. lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
‹‹ 722 723 724 725 726 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ